Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Turniej Kibiców - Rzeszów, 2.10.2010
Autor Wiadomość
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 02-09-2010, 14:01   Turniej Kibiców - Rzeszów, 2.10.2010

Wiadomość od mojego kolegi, Mastera LFC, którego już część mogła poznać przy okazji turnieju kibiców w Kalwarii:

"Turniej Kibiców odbędzie się 2 października (sobota). Jest plan, żeby rozegrać go w dwa dni przy założeniu 8 ekip do gry. Póki co chęc gry potwierdziły ekipy Arsenalu, Realu, Chelsea, Liverpoolu, Valencii i Interu. W odwodzie jest jeszcze Juventus i Manchester. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, dostaniemy błogosławieństwo od miasta. Turniej odbędzie się na Orliku na osiedlu Słocina w Rzeszowie, a jeśli pogoda nie dopisze, załatwimy halę, jako teren rezerwowy. Do gry na Orliku potrzeba 5 w polu plus keeper, na hali 4+1. Zagramy najprawdopodobniej po 10min polowa. Jeśli chodzi o nocleg, najlepszą i najtańszą opcją jest schronisko młodzieżowe w centrum Rzeszowa PTTK Alko. Nocleg w granicach 20-30 zl za dobę. Po turnieju mamy w planach zarezerwować lokal na wspólną zabawę i integrację. Więcej info już wkrótce"

Czy my jako MILAN CLUB POLONIA jesteśmy chętni podjąć się rywalizacji i zbierzemy ekipę? Ekipa do gry ma mieć 10 zawodników, nie więcej.

Oczywiście chciałbym, aby pierwszeństwo udziału w tym turnieju miały osoby przynależące do naszego stowarzyszenia. Jeśli zdarzyłaby się sytuacja, że nie uda się zebrać wystarczającej ilości osób z MCP do gry, wówczas będziemy szukać wśród tych niezrzeszonych.

Jeśli chodzi o moją rolę, to piszę się na udział w tym turnieju. Wszelkie pytanie na ten temat można kierować również do mnie, jako że mam stały kontakt z organizatorami.

15 września - DEADLINE; musimy określić się co do noclegów, jak i również udziału w tym turnieju.

Także ludzie, wpisywać się, KU CHWALE STOWARZYSZENIA ;P

pzdr

PS. Niech reflektują się już osoby zdecydowane, które wiedzą że mogą przyjechać na 100%. Osoby, które mają tu pisać teksty typu: a może przyjadę, jeszcze nie wiem; proszone są o to, aby darowały sobie tego typu wpisy.


LISTA:

1) Pippo
2) Paweł
3) Klucha
4) Macha
5) Bubu
6) Carlo
7) Lenox
8)
9)
10)
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 02-09-2010, 14:43   

Ponieważ rozmawialiśmy Pippo o tym dzisiaj przez telefon, więc czuje się zobligowany się określić.. i niestety wiem, że na 100% nie dam rady popykać wtedy w piłkę... niestety w tą sobotę (2 października) mam ostatni dzień pracy w DI BRE i nie ma opcji, żeby to się zmieniło.

Mam nadzieję, że ekipa się zbierze i godnie będzie nas reprezentować. FORZA MCP!
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 02-09-2010, 20:53   

Nie wiem jak reszta chlopakow z mojego pieknego uzdrowiskowego regionu ale dla mnie to info pojawilo sie za pozno zeby ogarnac temat... Nastepnym razem moze sie uda jak przesla zaproszenie chociaz na 2 tygodnie wczesniej :)
pozdro
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-09-2010, 22:57   

bubu, ogarnij sie;)
turniej jest 2 pazdziernika - zdazysz jeszcze do tego czasu getry wyprac
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 02-09-2010, 23:18   

Pippo napisał/a:
5 września - DEADLINE; musimy określić się co do noclegów, jak i również udziału w tym turnieju.

Ale do tego czasu nie ogarne wszystkiego :>
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Paweł 

Nr legitymacji: MCP 043
Skąd: Wilamowice
Wysłany: 02-09-2010, 23:26   

dajesz rade Bubu, organizuje transport i jedziemy po puchar
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 03-09-2010, 00:11   

Problem w tym, że zadeklarować mogłbym się dopiero pod koniec września jak mi sie wszystko na ten miesiąc powyjasnia (a sporo tego jest) bo generalnie raczej dałbym rade ale nie moge być tego pewien na 100%...
Pippo jak jest mozliwość dopisania mnie na "za pięć dwunasta" to wstępnie i bardzo chętnie sie pisze...
Macha, Klucha, Lennox, Pepe69 co z Wami?:>
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 03-09-2010, 12:12   

zmiana jeśli chodzi o DEADLINE - 10 wrzesień, dacie radę określić się?

było 5 września ze względu na to, iż organizator (Master LFC) będzie wiedział w tym dniu, czy dostanie te noclegi dla ekip różnych FC. Jeżeli nam do tego czasu przepadną w tym schronisku znajdującym się na rynku, wówczas będziemy szukać (ja i Master) czegoś innego.

pzdr
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 03-09-2010, 18:26   

Ponownie muszę zrezygnować.. :/

Ogłoszenie zbyt późno aby zaplanować taki wypad.
 
 
 
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 04-09-2010, 00:01   

Ostatnia zmiana DEADLINE - 15 wrzesień

Sprawa ma się tak póki co. Przedstawiając sytuację naszego FC organizatorowi, w związku z frekwencją, dał mi ostatni termin zgłoszenia na dzień 15 września. Uważam, że jest to wystarczający czas aby określić się co jak.


Jeżeli chodzi o noclegi, sprawa ma się następująco. One jeszcze będą dogrywane dla FC, które zgłoszą się przed nami, zaś dla Nas mają być one zachowane w razie w. Jeżeli nie zostaną one dla nas zachowane, będę z organizatorem szukać czegoś innego, w porównywalnej cenie.

Snax napisał/a:
Ogłoszenie zbyt późno aby zaplanować taki wypad.


Tu masz rację. Jednak, jeżeli chodzi o mnie, gdybym wiedział o tym znacznie wcześniej, trąbiłbym od razu o tym na zlocie. Teraz czas zgłoszenia został wydłużony z 5 na 15 września.

pzdr
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 04-09-2010, 10:25   

To dopisz mnie do listy bo raczej dam rade.
Krakow by sie mogl ogarnac bo maja jeszcze blizej i to calkiem dobra droga :)
Taktyk, Dez, Carlo!
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
KluchaMO 


Nr legitymacji: MCP 546
Wiek: 42
Skąd: Chorzów
Wysłany: 04-09-2010, 11:36   

Cześć !

Jeśli chodzi o turniej to możesz na mnie liczyć Pippo.

Macha oczywiście będzie strzec Naszej bramki :D.

Wyjazd na 99%.
 
 
 
Lenox 

Nr legitymacji: MCP 564
Skąd: BPM
Wysłany: 04-09-2010, 14:30   

przyłącze sie do ekipy także ja :):)
 
 
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 04-09-2010, 15:13   

jeszcze 3 miejsca...
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-09-2010, 16:18   

Bubu,

ja w tym terminie raczej nie dam rady, turniej przegrał ze sportsmenkami;)
zamierzam wybrać się na finały MŚ w kosza w Czechach.


gdyby mi się jednak coś odmieniło zawsze mogę dołączyć do Was w roli 'turysty - kibica' (przejmę obowiązki kapiego:P)
 
 
Master_LFC 


Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 04-09-2010, 17:42   

Witam,

parę nowych informacji odnośnie turnieju.

Primo: schronisko poinformowane, w poniedziałek mam kolejne spotkanie odnośnie zaklepania tego, jeśli dobrze pójdzie, to będziemy mieli całe dla siebie. Jeśli zarząd schroniska nie pójdzie na to, to tak jak Pippo już wspominał, wtedy szukamy alternatywy ale to się łączy z:

Secundo: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego potwierdził, że będziemy mieli nagrody za pierwsze trzy miejsca z grawerką. W poniedziałek mam kolejne spotkanie, przedstawię cały plan turnieju łącznie z noclegiem, więc jeśli urzędasy się zgodzą pomóc, będzie dobrze. Prawdopodobnie będę potrzebował jakiegoś pisma od Fan Klubu co do tego turnieju. Mam nadzieję, że wystarczy tylko pisemko z FK LFC, jeśli nie, to czy byłaby możliwość, abyśce też coś takiego skrobnęli. W każdym razie więcej info już wkrótce.
_________________
Once a Red, always a Red
 
 
 
Master_LFC 


Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 06-09-2010, 18:03   

Sorry, że post pod postem, ale mam kilka ważnych informacji dla Was.

Przechodzę zatem do sedna sprawy:

Urząd Marszałkowski po dzisiejszej rozmowie i przemyśleniu sprawy stwierdził, że pomysł jest bardzo fajny, aczkowiek lepiej zrealizować go trochę później i wyciągnąć na to środki z Unii Europejskiej. Obiecali nam pomoc ze zorganizowaniem hali oraz wyżywieniem i zakwaterowaniem zawodników. UM chciałby za to zrobić promocję na stronach fanklubów, które by zagrały (co jest raczej logiczne, plakaty by się wrzuciło) oraz chciałoby ściągnąć jakieś gwiazdy w stylu Maćka Żurawskiego czy Jurka Dudka, którzy grali (grają) za granicą i mogliby przyciągnąć kibiców.

Turniej odbyłby się końcówką lutego, do tego czasu muszę przedstawić plan Turnieju oraz ekipy. Urząd prosił, aby wrzucić tam też jakiś polski akcent, na przykład ściągając też na turniej Reprezentację Artystów Polskich. Oczywiście ze ściągnięciem gwiazd mogą nam pomóc, gdyż chcą ten turniej zrobić także pod egidą PZPN-u.

Jest też pomysł, aby może zaprosić ekpiy zagranicznych branchów, na przykład naszych przyjaciół z Węgier czy Słowacji. Jeżeli macie kontakty z Waszymi zagranicznymi branchami blisko Polski, można by pomyśleć też nad tym.

Kontaktowałem się już z prezesem naszego FK i zadeklarowałem się podjęcia i zorganizowania tego Turnieju, dlatego oficjalnie zamykam temat rozegrania go 2 października, a rozpoczynam akcję pod tytułem: Luty 2011.

PS. Oczywiście, jeśli impreza wypali, miasto chciałoby to wpiąć w swój coroczny program, a nasz prezes zaproponował, że moglibyśmy zrobić I Ogólnopolską Edycję Halową Turnieju Drużyn Zagranicznych w Rzeszowie, a w maju kontynuować Kalwarię na trawie, która ma spore zainteresowanie wszak.

W razie jakichkolwiek pytań pisać, proszę :)
_________________
Once a Red, always a Red
 
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-09-2010, 18:23   

gdyby był to początek lutego to moglibyśmy pojechać od razu z zimowego zlotu :D
_________________

 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 06-09-2010, 20:36   

Pod Egidą PZPN? Może Lato posędziuje...

A tak poważniej: polski fan club Liverpoolu organizuje również letni Turniej w Kalwarii. Jak te dwa przedsięwzięcia mają się do siebie?
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-09-2010, 20:51   

Acha czyli tego 2 pazdziernika nie ma? No to dupa.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Master_LFC 


Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 06-09-2010, 20:54   

Kapi, tak jak pisałem w ostatnim akapicie, nasz zarząd wyraził zgodę na organizację tego turnieju na hali i jest on niezależny od Kalwarii, w sensie takim, że jeśli impreza osiągnie sukces, to będzie to I Ogólnopolski Turniej Halowy Kibiców Zespołów Zagranicznych, a Kalwaria będzie dalej realizowana z takim samym programem, czyli turniej na boisku otwartym.

Urząd Marszałkowski wyraził bardzo poparcie na tego typu turniej w Rzeszowie, nasz Prezes również dał mi rękę na działanie, więc jeśli tylko jest zainteresowanie ze strony drużyn, ja zakasam rękawy i biorę się do roboty, aby uzyskać dotacje na ten turniej.
_________________
Once a Red, always a Red
 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 06-09-2010, 21:21   

Muszę przyznać że pomysł rozegrania turnieju halowego jest niezwykle interesujący. Jeżeli będą znane już jakieś konkretne daty mam nadzieję że dowiemy się stosunkowo wcześnie.

Master_LFC napisał/a:
ściągnąć jakieś gwiazdy w stylu Maćka Żurawskiego czy Jurka Dudka

Jurek nie powinien mieć większego problemu z przyjazdem... ;)
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 07-09-2010, 10:52   

W lutym to z przyjemnością mógłbym zagrać.
PZPN-u lepiej w to nie mieszać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl