Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety na mecze Lecha Poznań
Autor Wiadomość
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 21-09-2010, 11:18   Bilety na mecze Lecha Poznań

Oprócz biletów na Lecha z Juve trzeba pomyśleć nad identyfikatorami jeszcze.







[temat został wydzielony z wątku "Spotkania Milanistów - Poznań]
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 21-09-2010, 12:08   

Karty Kibica wyrabia się na miejscu, za darmo, przy zakupie biletu w kasach pod IV trybuną. Do wejścia na mecz z Salzburgiem nie jest potrzebna Karta Kibica.
Wszystkie te informacje są na stronie Lecha.
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 21-09-2010, 17:43   

A to nie wiedziałem, że tak od razu w kasie kartę można zrobić. Czyli na mecze w L.E. karta nie jest potrzebna? Czy tylko na mecz z Salzburgiem nie jest ona potrzebna, a na mecz z Juve trzeba będzie ją mieć?
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 21-09-2010, 17:50   

Na Juve na pewno będzie potrzebna, ceny dla posiadaczy kart będą znacznie niższe niż dla osób, które pojawią się po raz pierwszy i zapewne będą musiały wyrobić. W każdym razie będzie drożej.
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-09-2010, 10:48   

rangiz napisał/a:
Na Juve na pewno będzie potrzebna,

Na chwilę obecną nie ma takiej informacji.
rangiz napisał/a:
ceny dla posiadaczy kart będą znacznie niższe niż dla osób, które pojawią się po raz pierwszy i zapewne będą musiały wyrobić. W każdym razie będzie drożej.
G prawda ;) Karta kibica jest identyfikatorem. Ceny mniejsze mają i będą mieć kibice co zakupili karnety jesienne z I Tury. Bo co z tego, że kartę mam a za bilet na Salzburg zapłacę dychę więcej ;)
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-09-2010, 12:43   

no to nie, skoro mogłem wystać po bilety na Salzburg 2 godziny żeby dostać wymarzone miejsce na prostej (btw. cena niby 75zł na proste a ja zapłaciłem 38 :D ) to i w Hattricku zjawić się muszę jak tyle delegacji się zjawia :D

rangiz napisał/a:
Na Juve na pewno będzie potrzebna


nie wydaje mi się ;) mam wrażenie że nasz zarząd będzie chciał zarobić na kibicach z całej Polski, dla nich nie ma znaczenia czy jesteś za Lechem czy Legią, ważne żebyś zapłacił za bilet a oni mogli liczyć kasiorkę ;) a prawda jest taka że "wynalazki" są w stanie zapłacić więcej za bilet niż miejscowi bo miejscowym wydaje się że należą im się tańsze bilety za pochodzenie, niestety w biznesie jakim jest kierowanie klubem mało kogo to obchodzi

co nie zmienia faktu że jak ktoś nie miał karnetu na jesień tura I to będzie miał drożej a jak miał to taniej, zniżka w wysokości ok. 15% bodajże (kwoty zaokrąglone do pełnej piątki z wyjątkiem najtańszych bo zniżka 5zł byłaby śmieszna więc dali 7) ;)
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-09-2010, 14:30   

Na pewno inne ceny będą dla osób będących w bazie kibiców Lecha(wyrobione karty) i różnica ma być spora. Może zdarzyć się też tak, że do zakupu biletu wystarczy dokument z PESELEM, ale to w ostatniej fazie sprzedaży, bądź przed samym meczem.
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-09-2010, 14:42   

Nadal masz problemy ze zrozumieniem tekstu. Karta nic wielkiego nie daje... to wymóg Ekstraklasy SA - a jest istotna/potrzebna na meczach o "zwiększonym poziomie ryzyka" np. Dziwka, Śledzie czy Gołębie. Nie sądzę aby Juve zaliczyli do tego typu spotkań. Premiowani są karnetowcy... szczególnie z tej jesiennej tury.
Pesel czy skan dowodu potrzebny jest zawsze.
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-09-2010, 14:47   

Rangiz, lepiej podaj skąd masz te informacje bo nie chce mi się wierzyć w to co piszesz.
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-09-2010, 15:12   

Przed pierwszym meczem w LE porozumienie odnośnie wynajmu stadionu między klubem i miastem było zbyt późno, żeby dobrze opracować system sprzedaży.
Prezes WL twierdzi, że osoby mające wyrobione karty(a jest ich kilkadziesiąt tys.) będą mogły zakupić bilet taniej niż osoby nie istniejące w bazie Kolejorza.
Wszystko to właśnie z nadzieją, że zdecydowana większość biletów zejdzie w Wielkopolsce i Juve Poland zbytnio nie uświadczymy ;)

Ostatni rzut biletów dla ludzi z zewnątrz ma być znacząco droższy niż dla lokalnych. Uargumentowane jest to tym, że skoro ktoś wcześniej się nie interesował klubem i chociaż raz nie odwiedził stadionu(a co za tym idzie nie ma go w bazie) to teraz przychodząc jednorazowo na mecz, niech przepłaca, wychodząc z założenia, że sympatyków piłki nożnej np. ze Szczecina nam nie potrzeba, bo jakby Legia grała w pucharach, to by się pytał o bilety w Warszawie, a nie w Poznaniu.

Opinia ta nie ma nic wspólnego z moją osobistą, takie było po prostu ostatnie info w związku z biletami na Juve.

W teorii tak to wszystko miało wyglądać, a co finalnie zrobi klub, tego nie wiemy.
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-09-2010, 15:32   

A gdzie jest to info?
Juve Poland akurat ma silny skład w samym Poznaniu więc i tak ich zobaczymy :P
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-09-2010, 15:38   

Oj, było w temacie o karnetach jakiś czas temu, ale wątpię, żeby ktokolwiek to znalazł przy tym, jak dużo jest tam wpisów. Juve Poland to zapewne sobie załatwi bilety do klatki, bo chyba nie są samobójcami.

Potrzebujesz dla kogoś bilet czy jak, bo nie wątpię w to, że Ty dostaniesz bilet z normalnej puli z bazy ;)
Zapewne wystarczą dane i PESEL, ale tanio dla turystów raczej nie będzie.

EDIT:
Na razie jedno, co jest w tej chwili pewne, klub na pewno nie będzie wyrabiał kart osobom które chcą się pojawić raz na meczu pucharowym wystarczy podanie danych, jednak bilety te mają być droższe po dopracowaniu systemu sprzedaży.
Ostatnio zmieniony przez rangiz 22-09-2010, 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-09-2010, 15:50   

no to ultrasik pojechałes po szerokiej ;)
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-09-2010, 11:55   

rangiz napisał/a:
Może zdarzyć się też tak, że do zakupu biletu wystarczy dokument z PESELEM, ale to w ostatniej fazie sprzedaży

aha, no to widocznie wczoraj, pierwszego dnia sprzedaży, była ta ostatnia faza ;) bo jakoś kupiłem 2 bilety na sam PESEL, nawet bez dokumentów i nazwisk ;) ale może to dlatego że jesteśmy z bratem w bazie
rangiz napisał/a:
Juve Poland to zapewne sobie załatwi bilety do klatki, bo chyba nie są samobójcami.
otóż wiadomo że nie załatwią sobie do klatki bo nie są oficjalnym fanklubem Juventusu i biletów tam nie dostaną ;) a od Legii też ich nie uświadczą bo Warszawa z pewnością rozdysponuje swoją część którą od Juve dostanie (o ile dostanie) wśród swoich
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-09-2010, 13:51   

Pisałem o meczu grudniowym, na Salzburg regulamin sprzedaży robiony był na szybko. W każdym razie wyrobienie karty i tak nie będzie potrzebne.
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-09-2010, 00:28   

rangiz napisał/a:
Ja kupiłem bilet online, ceny 26-45 zł max ;)
Miejsca z tzw. ograniczoną widocznością, z tym, że w trakcie siedzenia, a ja siedzieć nie zamierzam.
Karnetowcy mogli nabyć bilet już za 17zł na takie miejsca, niezły cyrk, znajomy stał 6godzin, żeby kupić taki sam bilet za 45, dzwonię mu, czy jest zainteresowany biletami po 26zł - głos w słuchawce był bezcenny.

żeby kontynuować tam gdzie kazano, nawet nie wiedziałem że taki wątek powstał to od razu bym tu napisał ;)

też mam ograniczoną widoczność tyle że na prostą, bilet za 38zł w pierwszym rzędzie na górze :D jak nie będę widział to wstanę, będę pod ostrzałem okrzyków zza pleców ale cóż, przerabiałem to już kiedyś na IV więc jestem obojętny na nich, niech też wstaną i podopingują z całym stadionem :) więc tymi biletami tańszymi na ograniczoną widoczność bardzo mnie zaskoczyli a obejrzeć mecz z prostej chociaż raz moim zdaniem warto, dla podobno niezłego efektu :D

osobiście mam nadzieję że w cenie karnetu będą mecze liczone na takim poziomie stawek, czyli 6 meczów ligowych+2 LE za 150zł najtańsze na normalnej widoczności, myślę że wyższe ceny będą już przegięciem, ale takiego przegięcia się spodziewam po naszym zarządzie

poza tym miałeś szczęście że udało Ci się wbić na sprzedaż online i jeszcze dorwać te tańsze bilety jak ta ruszyła zamiast w środę o 8 rano w ramach zamkniętej, dopiero po południu w sobotę tylko jako otwarta, zniżki dla karnetowców nie uwzględnia (kolejny skandal) i to tak że jak ja się tam wejść próbowałem z ciekawości to dopiero dzisiaj mi się o 19 powiodło ;)

i a propos czekania, stałem pod stadionem tylko 2 godziny więc nie narzekam że nigdzie indziej sprzedaż nie ruszyła, przynajmniej miejsca nie uciekały :D
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-09-2010, 13:21   

Ja miałem szczęście wbić w pierwszej godzinie sprzedaży online, jak większość zainteresowanych stała w kolejce. Po prostu przy tym, jak klub zorganizował sprzedaż, zaczęło mi wisieć jaki bilet dostanę, ale na pewno nie spędzę po niego pół dnia w kolejce.

W końcu nastaną czasy, że to klubowi będzie zależało, żeby kibic kupił bilet z pocałowaniem ręki(już na lidze, bo tam kompletów nie będzie), a nie tak jak do tej pory przy ograniczonej pojemności, że kibic walczył o bilet, bo popyt przerastał podaż.


Komplet biletów sprzedany!
 
 
fifi1906 

Nr legitymacji: MCP 520
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 28-09-2010, 06:28   

mam nadzieje, że wybieracie sie na mecz z Juve jako kibice Lecha, a nie Anty Juve?
_________________
Jestem swój, dziś się do tego przyzwyczaj, odpierdol się od mojego zrycia!
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 28-09-2010, 12:39   

wiesz, też chciałbym żeby ludzie na stadion przychodzili jako kibice Lecha a nie takie wynalazki jak na forum WL pisali, kibice Wisły Kraków którzy byli raz na meczu Wisły i im się spodobało to postanowili wybulić i wpaść do Poznania <bije głową w ścianę> albo kibice żużla chcący wbić na stadion w szaliku Stali Gorzów czy innego, dla mnie to by była porażka jeszcze większa niż element, który jestem pewien że się pojawi, w barwach narodowych ;) ja osobiście na mecz z Juve na pewno nie poszedłbym jako AntyJuve z racji że ten klub lubię od zawsze, w lidze włoskiej jest zaraz za Milanem w kwestii mojej sympatii :)


a fakt że bilety poszły to zasługa koników blokujących kasy w weekend i kupujących po 200 biletów ;) na szczęście wszystkie aukcje z biletami, dzięki Wiarze Lecha, są automatycznie blokowane :D a koniki pod stadionem będą odpowiednio neutralizowane zapewne :P więc kto wie, może nie będzie kompletu jak frajerzy nie sprzedadzą biletów, ja nie mam nic przeciwko, niech zostaną z ręką w nocniku
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 28-09-2010, 14:33   

Pytanie akurat z Sosnowca, jest bardzo zrozumiałe ;)

Nie ma co ukrywać, że nie przepadamy za sobą, a Juve będzie przyjęte gorzej, niż inne europejskie drużyny z wiadomych względów. W każdym razie, przeważa doping dla Kolejorza, proporcje są u nas rozsądne.
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-10-2010, 19:48   

Cytat:
ze względu na nie uznawanie przez system aktualnych kart nie udało się zróżnicować cen dla kibiców Lecha i "kibiców" z Polski
Za prezesem WL. Także zapraszamy :)
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 07-10-2010, 22:57   

Jak wygląda sprawa z pozyskaniem wejściówek na mecz z City..? od kiedy gdzie i jak?
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-10-2010, 23:51   

Jutro dam znać co i jak, bo oficjalnie w ogóle nie ma jeszcze harmonogramu sprzedaży.

Powiem tylko, że na trybuny wzdłuż boiska ceny są kosmiczne.
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-10-2010, 12:22   

Tak w ramach biletów na LE: http://www.lechpoznan.pl/...idze_europy.htm
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-10-2010, 13:51   

No i mówiłem, że ceny kosmiczne. Najwięcej zyskają ci, którzy kupią drogi karnet na ligę, by móc kupić karnet na LE, gdzie są konkretne zniżki. Dla przyjezdnych wybierających się raz na mecz, trybuny wzdłuż boiska są nieziemsko drogie.

Na Milan na LM są tańsze bilety na środku boiska niż na Lecha w LE, w najtańszej strefie cenowej!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl