Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety na mecze Lecha Poznań
Autor Wiadomość
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-10-2010, 14:32   

rangiz napisał/a:
Na Juve na pewno będzie potrzebna, ceny dla posiadaczy kart będą znacznie niższe niż dla osób, które pojawią się po raz pierwszy i zapewne będą musiały wyrobić. W każdym razie będzie drożej.
A widzisz... :>
rangiz napisał/a:
Zapewne wystarczą dane i PESEL, ale tanio dla turystów raczej nie będzie.
Będzie tyle samo dla każdego w otwartej sprzedaży.
rangiz napisał/a:
Na razie jedno, co jest w tej chwili pewne, klub na pewno nie będzie wyrabiał kart osobom które chcą się pojawić raz na meczu pucharowym wystarczy podanie danych, jednak bilety te mają być droższe po dopracowaniu systemu sprzedaży.
A jak wiadomo od czasu zmiany operatora systemu sprzedaży biletów... karty można sobie wywalić do kosza... lub jak kto woli trzymać kolekcjonersko :)

I jak zwykle walisz smutkami.
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-10-2010, 14:43   

Zmiana założeń odnośnie sprzedaży wynika z niedopracowania systemu, z resztą ten, kto kupował netem na poprzednie mecze wie, o czym piszę.

Smutki, czy nie, ale chyba nikt nie spodziewał się takich cen, gdy pojemność stadionu wzrosła o prawie 30 000.
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-10-2010, 14:52   

rangiz, ja cie prosze. przestań dramaczyć ;)
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-10-2010, 16:16   

a ja chciałem kupić karnet na prostą ale przy tych cenach jednak postanowiłem w Kotle na stałe zostać ;) czaiłem się na "ograniczoną widoczność jeszcze ale pierwszego dnia sprzedaży rozeszła się na całym stadionie więc plany spełzły na niczym ;) a myślę że 85zł w Kotle za 2 mecze z City i Juve to całkiem niezły interes, oby zawsze w Kotle już było tak tanio, a nawet taniej :) jeszcze mam 5-6 lat korzystania z ulgowych więc niech i te zniżki będą konkretne to będę jeszcze szczęśliwszy :)

martwi mnie tylko niedopracowanie systemu i to kolosalne, kupiłem karnet przez neta, wszystko spoko i żadnych problemów, po 5 minutach klikania karnet już miałem i drugie 5 minut karnet dla brata :) ale chodzi bardziej o to że w zamkniętej mogły karnet kupić osoby nieuprawnione więc czuję się troszkę oszukany ale nic nie zmienię, życie toczy się dalej a ja karnet mam, nie tam gdzie chciałem najbardziej ale w Kotle dobrze jest, przynajmniej nikt mi nie będzie za plecami marudził :D
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-10-2010, 17:57   

Przy zakupie online nikt Ci i tak nie sprawdza ulgi na karnet/bilet. Potwierdzam zakupy dla osób nie posiadających wcześniej karnetu. Ze względu na cyrki z systemem sprzedaży, osobom przyjezdnym, proponuje zakupy przez sieć, można czasem dorwać coś taniej.

Przykładowo - miejsca na prostej szło wyrwać za dokładnie 117,5zł, co daje niecałe 20zł/mecz.
O ile wstało się wcześnie rano, można było dostać karnet do kotła za 87,5zł i to normalny, bez ulgowej zniżki, ulgowy wynosił niewiele ponad 70zł. Wszystko dzięki miejscom z ograniczoną widocznością i biletom ulgowym. Oczywiście w pierwszym dniu sprzedaży, bo ludzie polują na takie miejsca, aczkolwiek w sobotę późnym popołudniem, nie było z tym problemów.


Z tym systemem jest taki cyrk, że nie zdziwię się, jak ludzie z zewnątrz będą mogli kupić karnety na LE, dużo tańsze od pojedynczych biletów, nie posiadając karnetu na ligę, co jest teoretycznie niemożliwe.

Także wszystkim zainteresowanym polecam założyć konto na bilety.lechpoznan.pl
Jak cokolwiek będzie wiadomo to dam znać.
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-11-2010, 08:28   

Ruszyła otwarta sprzedaż biletów na City, po jej zakończeniu sprzedaż biletów na kadrę (17.XI z Wybrzeżem), bilety od 20zł.
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-11-2010, 13:21   

Biletów na mecz Lecha z Man City już nie ma. Rozeszły się w 4,5h.
Chciałam kupić dzisiaj jeden bilet dla kolegi Gregorio ale niestety nie udało mi się, bilety skończyły się jak miałam jeszcze jakieś 2 godziny stania w kolejce i około 150 osób przed sobą.
W kontekście meczu z Juventusem radzę przygotować się finansowo na najdroższe bilety i jednak na sprzedaż on-line.
Tutaj znajduje się informacja na temat cen biletów na czwartkowy mecz, ale ceny mają być takie same na mecz z Juventusem: http://www.lechpoznan.pl/art,66,bilety_le.htm

Ja oczywiście pomogę wszystkim chętnym w kupnie biletu ale proszę nie wymagajcie ode mnie stania w gigantycznych kolejkach od świtu i na mrozie :)

To co się dzieje z biletami to jest jakaś paranoja. W sumie to wydaje mi się, że gdyby Lech nie wygrał ostatnich dwóch meczów, a zwłaszcza tego z Wisłą i to w ładnym stylu to połowa z tych ludzi, którzy dzisiaj stali w kolejkach w ogóle by tyłka z domu nie ruszyła.
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-11-2010, 14:38   

http://www.radiomerkury.p...a-wsciekli.html

czyli znikające bilety
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-11-2010, 15:42   

Azra napisał/a:
W sumie to wydaje mi się, że gdyby Lech nie wygrał ostatnich dwóch meczów, a zwłaszcza tego z Wisłą i to w ładnym stylu to połowa z tych ludzi, którzy dzisiaj stali w kolejkach w ogóle by tyłka z domu nie ruszyła

Nie mogę się zgodzić, na następny mecz ligowy z Polonią czy Lechią kolejek nie będzie wcale a nawet jeśli to kompletu z pewnością nie będzie ;) większość z nich wybiera się na mecz zobaczyć Adebayora i innych Tevezów (który zresztą nie zagra ale co z tego), chodzi wyłącznie o wielki show bo przyjeżdżają jacyś Angole i od razu chętni się znajdują, nawet za ceny których nie można określić inaczej niż złodziejskimi

A bilety na WKS dopiero od piątki będą w sprzedaży, żeby nie było nieporozumień skoro już się sprzedaż na MC skończyła ;)
 
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-11-2010, 16:32   

bajer, wiadomo, że nie będzie kolejek na mecze ligowe. Nie zaprzeczysz jednak, że bardzo dużo ludzi zdecydowało się przyjść dlatego, że Lech ostatnio gra lepiej. Sama znam duże grono takich ludzi (niestety) - Lech gra padakę to mają gdzieś drużynę. I nie ważne czy grają z Zagłębiem czy z Barceloną.
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-11-2010, 17:44   

Azra napisał/a:
Chciałam kupić dzisiaj jeden bilet dla kolegi Gregorio ale niestety nie udało mi się,
Zagadaj do Siony bo ma właśnie bilet do sprzedania.
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-11-2010, 19:43   

A masz do niego kontakt?
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-11-2010, 19:46   

Oczywiście. Publicznie go raczej nie podam uderz na moje gg. Bilet czeka.
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 03-11-2010, 18:35   

Azra napisał/a:
bajer, wiadomo, że nie będzie kolejek na mecze ligowe. Nie zaprzeczysz jednak, że bardzo dużo ludzi zdecydowało się przyjść dlatego, że Lech ostatnio gra lepiej. Sama znam duże grono takich ludzi (niestety) - Lech gra padakę to mają gdzieś drużynę. I nie ważne czy grają z Zagłębiem czy z Barceloną.

Mimo wszystko uważam, że na ten mecz ludzie rzuciliby się tak samo jak Lech grałby dalej padakę, a na to się zanosi w najbliższym czasie bo zmiana trenera w tym momencie to zwiastuje dla mnie, choć do Bakero nic nie mam, ale gdyby przyszedł tydzień temu, a nie teraz jak 2 mecze z rzędu gromiliśmy...

Do tematu, przykład meczu z Salzburgiem, niby po remisie z Juve ale ogólnie graliśmy wtedy bardzo średnio, a i tak kolejki były i to olbrzymie ;) zobaczysz na Juve, Lech będzie grał teraz kiepsko a ludzie i tak się rzucą po wejściówki
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-11-2010, 12:32   

Cytat:
Pragniemy poinformować, że pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecz Lech Poznań – Juventus Turyn będą mieli kibice, którzy zakupią wejściówkę na przynajmniej jeden z najbliższych meczów ligowych z Polonią Warszawa, Lechią Gdańsk lub Polonią Bytom.
Czyli w końcu to, o czym mówiło się od dawna, ale technicznie nie było możliwości, by ograniczyć napływ przypadkowych turystów.
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-11-2010, 14:30   

I po co to tutaj piszesz? :P jakiś szpieg z JuvePoland się dowie i wykupią bilety, żeby tylko dostać potem na Juve, nieładnie tak, to powinno trafić tylko do kibiców Lecha :P żeby naprawdę tylko dla nich to był bonus a nie po prostu sprytne podniesienie ceny biletów na Juve poprzez kupno dodatkowego, na mecz, na który i tak się nie pójdzie, i wliczenie tego w koszta ;)

I nie to że jestem niegościnny czy coś, ale takie wynalazki ze Śląska Wrocław (przyjechał autokar ze Świdnicy chyba), które przyjeżdżają na mecz Lecha już mi się nie podobają ;) ja na ich spotkania w pucharach bym nie pojechał więc niech i oni nie zajmują miejsca kibicom Lecha, dla nich są te puchary, jedyne rozgrywki w których Lechowi chce się grac ;)
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-11-2010, 14:52   

Myślisz, że teraz ktoś z JP zbierze listę nazwisk i PESELI i kupi bilety przez sieć, po czym każdy z członków klubu wyśle mu swój dowód+pieniądze celem odbioru wejściówki na puchary w kasach? Raczej za skomplikowane :)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-11-2010, 15:00   

a jak bede mail bilet z meczu z polonia (jako "gosc"), to tez bede uprzywilejowany??
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-11-2010, 15:11   

O matko! Ta informacja jest na oficjalnej stronie Lecha więc co to za różnica czy szpieg z JP przeczyta to sobie tutaj czy tam.
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
chrissnail 


Nr legitymacji: MCP 256
Wiek: 43
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-11-2010, 20:23   

rangiz napisał/a:
Czyli w końcu to, o czym mówiło się od dawna, ale technicznie nie było możliwości, by ograniczyć napływ przypadkowych turystów.
Najprościej jest spłycić tego typu sprawę do absurdalnego stwierdzenia "turyści" ;)

Bo jak pokazuje frekwencja na stadionie w ekstraklasie... baletów nie ma. A to jak zarząd Lecha robi kibiców w bambuko to niestety nie widzisz. Wal wielkiego ultrasa dalej.
bajer napisał/a:
bonus a nie po prostu sprytne podniesienie ceny biletów na Juve poprzez kupno dodatkowego, na mecz, na który i tak się nie pójdzie, i wliczenie tego w koszta
Kuba... to jest zagrywka Ludzi z Lasu... dziś zapłacisz za to I Ty i Oni. Tylko czekać jaki kosmos cenowy wywalą na Juve :)
Kiepura napisał/a:
a jak bede mail bilet z meczu z polonia (jako "gosc"), to tez bede uprzywilejowany??
Jeżeli kupisz bilet na sektory gospodarzy. :)
Azra napisał/a:
czy szpieg z JP przeczyta to sobie tutaj czy tam.
Szpiegi i inne takie po ostatnim wpierdol chyba nie maja ochoty publicznego wypowiadania sie o spotkaniach wiec ... ;)
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-11-2010, 20:42   

Przecież ceny na Juve były podane w dniu informacji o sprzedaży biletów na City i są identyczne.
Nie wiem czy widziałeś, ale mnie wycieczki pracownicze z rejonów typu Wrocław, Lublin bardziej przerażają, niż cieszą... dlatego podoba mi się system liga=bilet na puchar.

Na meczu z City było kilkanaście tys. przypadkowych osób, które miały rezerwacje z klubu poprzez firmy, teraz już tego nie będzie, także powinno być normalniej.

Wcale nie znaczy to, że mi sie nie podobało, ale bądźmy szczerzy: wolę na meczu Wielkopolan, niż przyjeżdżających na mecz pierwszy i ostatni raz np. Lublinian.


Aa, na Manchestrze wcale w kotle nie byłem, więc nie wiem o jakiego ultrasa tu chodzi ;)
Są tylko pewne granice turystyki, wkur... to, że taki typ raz sobie pojedzie na Legię, jak gra w pucharach, raz na Wisłę, a teraz na Lecha.
Zgoda co do tego, że naszemu zarządowi to niestety wisi.
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 08-11-2010, 21:19   

Tak prawdę mówiąc, nie wiem co ten temat tutaj wogóle robi, z całym szacunkiem ale o meczach Lecha to chyba się dyskutuje na forum Lecha a nie Fan Clubu Milanu :]

a już wbijając się w dyskusję, na Legii o tyle problem turystów jest rozwiązany, że nikt kto nie ma karty kibica nie kupi biletu :)
_________________

 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-11-2010, 21:39   

U nas nowe karty mają być wprowadzone na wiosnę, stare karty wydawane przez klub nie były kompatybilne z nowymi bramkami zamontowanymi przez miasto.

W sumie nie wiem, skąd w ogóle ten temat ;)
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-11-2010, 21:51   

Temat stąd że taki offtop powstał i tutaj zostały wyodrębnione te posty ;) i wiem że info jest na głównej Lecha ale można zawsze liczyć na to że w im mniejszej ilości źródeł tym mniej prawdopodobne że się dowiedzą :P

chrissnail napisał/a:
Kuba... to jest zagrywka Ludzi z Lasu... dziś zapłacisz za to I Ty i Oni. Tylko czekać jaki kosmos cenowy wywalą na Juve :)

Ja już nie zapłacę, mam bilet na Juve za 4 dyszki w karnecie ;) więc mnie to nie dotyczy ale chciałbym żeby "turyści" którzy się pojawią w perspektywie kiedyś jeszcze się pokazali na stadionie, a nie była to wycieczka "na Juve" ;) ale takich się nie wyeliminuje...

Kiepura napisał/a:
jak bede mail bilet z meczu z polonia (jako "gosc"), to tez bede uprzywilejowany??

A będziesz miał? ;> no to do środy w takim razie, może w końcu uda wam się wygrać i to zobaczysz :P
 
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 08-11-2010, 22:30   

bajer, jeśli chodzi o szpiegów z Juve to Ciebie bym pierwszego podejrzewał :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl