Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety na mecze Lecha Poznań
Autor Wiadomość
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-11-2010, 08:28   

krzysiekACM napisał/a:
na Legii o tyle problem turystów jest rozwiązany, że nikt kto nie ma karty kibica nie kupi biletu :)
z drugie strony patrzac, kazdy "turysta" moze sobie taka karte wyrobic, prawda?? :)

poza tym krzysztof, nieprzesadzaj... lech (a wlasciwie stadion) jest na fali, wiec kazdy chce go zobaczyc. na L3 tez bylo zapewne pelno oszolomow co wyrobili sobie karty tylko po to, by zobaczyc sam stadion ;P

konrad_acm, :ok:
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 09-11-2010, 08:41   

krzysiekACM napisał/a:
na Legii problem turystów jest rozwiązany


Kurde, szkoda ekipy, w końcu jedna z pierwszych band z prawdziwego zdarzenia na Ł3. Skąd masz takie trafne info Krzysiu? Jakiś kolega z Żyrardowa Ci przekazał?
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-11-2010, 15:20   

konrad_acm napisał/a:
bajer, jeśli chodzi o szpiegów z Juve to Ciebie bym pierwszego podejrzewał :P

Cieszę się że jestem taki charakterystyczny, że tak na mnie uwagę zwróciłeś :P przykro mi, ale Lech ponad wszystko, więc wszystkich Juventinich, którzy nie będą za Lechem, spoza sektora gości, najchętniej bym usuwał ze stadionu czym prędzej :D ale wiem, z wami nie ma dyskusji bo i tak wiecie lepiej :P

a Ty Kiepuro, milcz i bez takich, trzymaj poziom jaki powinieneś a nie taką szopkę tu odstawiasz ultrasie Milanu :P
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 09-11-2010, 17:09   

Kiepura napisał/a:
drugie strony patrzac, kazdy "turysta" moze sobie taka karte wyrobic, prawda?? :)
teoretycznie może, ale musiałby wcześniej przyjechać do Warszawy bo karty wyrabiają na miejscu.
jak rusza sprzedaż biletów to uwierz że na takie hitowe mecze przez internet schodzi większość biletów a w dniu meczu o bilecie można pomarzyć (tak było choćby w sobotę na Jadze)
Pepe napisał/a:
Kurde, szkoda ekipy, w końcu jedna z pierwszych band z prawdziwego zdarzenia na Ł3. Skąd masz takie trafne info Krzysiu? Jakiś kolega z Żyrardowa Ci przekazał?

hehe, co za gamoń :P
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl