Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
¤ Spotkania Milanistów - Warszawa
Autor Wiadomość
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 12-03-2011, 23:22   

Jeśli chodzi o mnie to propozycja zmiany Arkadii podoba mi się.

Jeśli natomiast chodzi o portretową to moim zdaniem nie jest to takie miejsce, w którym czuć ten piłkarski klimat. Skłonny jestem, co już kiedyś proponowałem, do tego, aby zwiedzić podczas kilku kolejnych spotkań różne puby, knajpy i wybrać tę najlepszą przy której zostaniemy na wieki.

Jak znajdę chwilę czasu to zrobię jakieś zestawienie miejsc (podsyłajcie swoje pomysły), które warto odwiedzić, a później po odwiedzeniu możemy wystawiać tym miejscom noty. Wybierzemy najlepsze. Co Wy na takie rozwiązanie?
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-03-2011, 09:57   

Jak dla mnie propozycja zmiany miejsca spotkań na meczach w lokalu bez dymu jest jak najbardziej oczekiwana.Ze względu na to co się ze mną teraz dzieje[większość wie o co chodzi] dym jest nie do zniesienia.Obawialem się że już do końca sezonu a może i dłużej nie będe w stanie z wami się spotkać.Pozdrawiam
_________________
Per sempre rossoner
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-03-2011, 17:41   

Ja też palę ale zmiana miejsca jest dobrym pomysłem. Gdyby nie fan club Barcelony zaproponował bym Player Bar , Marszałkowska 140, róg Królewskiej przy BZ WBK, ale z Kiepurą doszliśmy do wniosku że nie będziemy dzieciom w wchodzić w drogę. Tak, tak dzieciom, bo gdybyście ich zobaczyli to średnia wieku lat 21, a wyjazd na Barcę raz w sezonie to nie lada wyczyn. Lokal prowadzi mój znajomy, a ja sam mieszkam nad tym lokalem w tej samej kamienicy:-))) Powiesiłem tam 2 koszulki Milanu (Motta i Opel) oraz w antyramie oprawiłem szalik MCP (widać go z ulicy).

edytuję tego posta ponieważ nie uważam żeby to było odpowiednie miejsce do cytowana żali z forum Barcelony, trzymajmy wysoki poziom naszego forum - Azra
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-03-2011, 21:27   

"zapomniał wół, jak cięlęciem był"

troszę zbyt ostry post moim zdaniem, my mając po 20 lat też byliśmy zorganizowani cokolwiek w inny sposób niż obecnie...
 
 
Kamil 


Nr legitymacji: MCP 283
Skąd: Wołomin
Wysłany: 13-03-2011, 21:55   

Maciek napisał/a:
piłkarski klimat

A co to jest piłkarski klimat? Lepiej ogląda się mecz, gdy na ścianie wisi szalik klubowy niż gdy wisi tam portret upadłej madonny z wielkim cycem? :)
Szukać czegoś zawsze można, nie mówię że nie, ale ze swojej strony chciałem zasugerować, że lepiej gdyby to było coś kameralnego, a nie "masówka" typu warka bez dźwięku.
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 14-03-2011, 02:23   

toże musi to być lokal z dźwiękiem to nie ulega wątpliwości. ja w warce nie byłem na meczu bez dźwięku chyba że coś umknęło mojej pamięci. portretowa moim zdaniem jest zbyt kameralna i jest tam moim zdaniem zwyczajnie niewygodnie. najlepiej jakbysmy znalezli cos z kanapami:)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-03-2011, 08:43   

no dobra, czyli wszystko ustalone i w sobotę widzimy sie w arkadii.
forza

maciek: kanapy to masz w subway'u ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
alexiej 


Wiek: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-03-2011, 15:08   

To sobota z Wami? Ok :D
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 16-03-2011, 23:20   

ja odpadam bo akurat pije wódke więc pewnie obejrze w domowych warunkach z doskoku.
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
żwirek 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-03-2011, 09:28   

Cytat:
Mi niestety coś wypadło.

Do zobaczenia
 
 
łachu 

Nr legitymacji: MCP 282
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-03-2011, 19:04   

Dobra, gdzie oglądamy derby? Zmieniamy miejsce? Mimo, ze do meczu pozostaly 2 tyg., lepiej ustalic to wczesniej. Jakies propozycje? Zdaje sie, ze tego samego dnia gra Villarreal-Barcelona.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-03-2011, 07:46   

w najblizszych dniach pojawi sie informacja...
doloze wszelkich staran, by nie byla to arkadia ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-03-2011, 22:01   

uwaga, uwaga!!

spotkanie derbowe odbedzie sie w NOWYM lokalu w centrum miasta!!
dzieki uprzejmosci jednego z naszych kolegow spotykamy sie w PLAYERze na marszalkowskiej 140.

jako, ze bedziemy tam pierwszy raz PROSZE wszystkich o stawienie sie 2 kwietnia ok. godz. 20-tej.
rezerwacje mamy na 15 osob i GLUPIO by bylo nie stawic sie w komplecie, ba bierzcie smialo kogo tam jeszcze macie ;)

licze na WAS fanatyczni milanisci!!

prosze rowniez sliedzic inormacje na stronie i na forum, bedzie wazne ogloszenie!!


ps. sa podobno kanapy... no i nie pali sie!!
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-03-2011, 22:25   

jeszcze jedna informacja sie wam wszystkim nalezy.

otoz z dniem dzisiejszym zakonczylem wspolprace jako lokalny koordynator MCP i przekazalem swoje obowiazki oraz zadania "nowej" osobie, ktora zostal... <werble> ŁACHU!!

przy tej okazji, nie chcialem sie bez zgody kazdego z was przekazywac danych osobowych;
prosze zatem (jezeli wykazujecie taka ochote) o przekazanie ww. uzytkownikowi najszybszego "kontaktu" z wami. ulatwi to na pewno komunikacje w szczegolnych przypadkach ;)

dzieki i powodzenia,
ANDIAMO MCP!!
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-03-2011, 23:20   

Buona sera tutti amici:-!!!!

Potwierdzam, dziś rozmawiałem z menadżerem restarauracji Player i...bardzo chętnie na nas czeka, jak to powiedział w końcu! Dobra wiadomość co już poruszył kolega Kiepura...nie pali się w tym lokalu! Z tego co wiem, szykują dla nas specjalną ofertę by nas zatrzymać na dłużej. Wstrzymuję się tu z komentarzem jako, że zobaczymy jak będziemy się tam czuć po derbach:-) Jak pewnie wiecie, będziemy mieli styczność z kibicami Barcelony. Na mecze w weekendy przychodzi grupa 10 - 15 osób ale to max, więc pokażmy się z dobrej strony i zgarniajmy kogo się da. O dziwo, ostatnio pokazali się fani Realu Madryt. Dziś został zainstalowany projektor, tak więc do nas decyzja należy czy derby będziemy oglądać na projektorze czy na telewizorach. Link do Playera jest powyżej. Piwo Tyskie kosztuje 9 zł ale z tego co wiem będzie rabat. Najtańsze piwo 8 zł.

Piszcie proszę swoje sugestie, a ja jako codzienny bywalec tegoż lokalu i znajomy Pana menago będę negocjował:-)))
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 22-03-2011, 23:46   

Po pierwsze Łachu gratulacje! (Kiepura skasuj sobie Koordynator MCP spod nicka chyba, że pozostajesz honorowym koordynatorem:))

Po drugie miejscówka wygląda na bardzo fajną. Mam nadzieje, że tak też będe uważał po jej odwiedzeniu. No i te kanapy - Kiepura dzięki:)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Oscar 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2011, 09:22   

...z góry potwierdzam przybycie na derby. Nie ważne gdzie, ważne żeby z Wami :) Co do kibiców Barcy to sam jestem ciekaw jak zareagują, trzeba będzie prześledzić na ich forum prześledzić jakie szykują nam przybycie heh :)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2011, 09:53   

o masz... dajcie na luz ta barcy ;)

przejmowac sie nimi nie ma co, krzywdy na pewno nam nie zrobia, co wiecej nie uwazam bysmy my "musieli" ich jakos specjalnie zaczepiac...
idziemy PIERWSZY RAZ do fanjnej knajpy, jestesmy tam (jak napisal therace) mile widziani, moze sie tam zadomowimy, a wtedy "kosmici" sami znikal.

zatem LUZ i pelna ignorancja!!

Maciek napisał/a:
Kiepura skasuj sobie Koordynator MCP spod nicka chyba, że pozostajesz honorowym koordynatorem
raczej horrorowym lub hardcorowym, hehe
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2011, 12:28   

Propozycja lokal bardzo mi pasuje ze względu na nie palenie. Jako że w poniedziałek wychodzę z "sanatorium" do domu, postaram się przybyć i oglądać z wami.

PS.W póli jest już pewna sumka. Pozdrawiam
_________________
Per sempre rossoner
 
 
alexiej 


Wiek: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2011, 14:50   

No to miło będzie się ogarnąć do tej knajpki - wpadnę jak zwykle :D

Ps. Osoby zainteresowane informuję iż kamień poszedł się .... :D
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 23-03-2011, 16:06   

Odszedł Krol, niech żyje Krol! Lachu gratulacje! Ja tym razem mam nadzieje obejrzeć Derby z wysokości trybun. Oby losowanie było szczesliwe :)
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2011, 16:53   

Kibice Barcelony nie wiedzą o naszej wizycie 2 kwietnia (na razie). Są zajęci ofensywą gadżetową:-)

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, Włosi grają mecz ze Słowenią w najbliższy piątek o godzinie 20.45. (transmisja w Orange Sport). Ja będę oglądał w Playerze, więc jak ktoś by chciał "przetestować" nowe miejsce to zapraszam. Pomoglibyście mi wybrać dla nas miejsca, bo nie wiem jak nas ulokować, czy przed projektorem czy przed telewizorami.

Utworzyłem na Fecebooku wydarzenie na 2 kwietnia i 2 osoby z poza Warszawy mi potwierdziły że będą (nie są zapisane do MCP), tak więc liczę na kilku nowych milanistów:-))
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
łachu 

Nr legitymacji: MCP 282
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2011, 18:50   

Czesc, tu wasz nowy koordynator;) Wiem, ze nie wszyscy zaglądają na strone główną a jedynie na forum, więc mogli nie zauwazyc jeszcze ogloszenia o wspolnym ogladaniu derbów. Podczas tego meczu można bedzie odebrac gadżety MCP, na ktore to zamówienie składacie u mnie do niedzieli (27.03) (nie później!). Prosze o kontakt osoby zainteresowane nabyciem czegos.
 
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 24-03-2011, 18:14   

Jako jeden z głownych niezadowolonych z dymowej atmosfery Arkadii nie moglbym nie przyjsc gdy ktos wychodzi na przeciw moim oczekiwaniom ;) Stawiam sie na 100 % w Playerze ;) Super propozycja therace2000.

I tak troche nawiasem jeśli chodzi o kibiców innych druzyn. Nie wydaje mi sie abysmy musieli się przejmowac kibicami Barcelony czy jakimikolwiek innymi. Nie jestem tez zwolennikiem jakiejs podworkowej rywalizacji kogo bedzie wiecej lub czyi kibice maja wieksza srednia wieku. Spotykajmy sie, kibicujmy a innych zostawmy w spokoju ;)

PS2. Jako znany łasuch juz nie moge sie doczekac skosztowania ktorejs pozycji z menu Playera :D Na razie numero uno to Zestaw kibica ;)
 
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-03-2011, 00:57   

Nowe wieści z Playera.

Jest tak, oferta dla Milan Club Polonia:-))

Na początek współpracy przy płatności gotówką i obecności na "jednym stoliku" a nie każdy płaci osobno, to mamy rabat 15 % na wszystko!!! Na wszystko co będzie na rachunku później zobaczymy, jak nam się spodoba to propozycja na stałe 10 % jak nam się spodoba i każdy z nas będzie miał na karcie np 10 % rabatu ,jak będziemy wpadać poza meczami, czyli na inne imprezy. Generalnie bardzo nas tam czekają!!!

A teraz uwaga, nie to żebym był złośliwy - kibice innych klubów nie w ogóle żadnego rabatu!!! Płacą jak leci,zwłaszcza jednego klubu, ale nazwy już nie wymieniam:-)

Piszcie uwagi!!! A, czy ktoś będzie na Słowenia - Włochy?????

Kamson - the race200
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl