Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety na mecz Milan-Inter 3.04.2011
Autor Wiadomość
zalfik 


Nr legitymacji: MCP 995
Wiek: 38
Skąd: Gdańsk / Giżycko
Wysłany: 12-03-2011, 11:21   

Cytat:
W związku z wymogami dekretu Amato wszystkie osoby dokonujące wpłaty zaliczki proszone są również o załączenie w mailu skanu dowodu osobistego lub paszportu.
_________________
Pozdrawiam,
Rafał
 
 
Mateo1899 

Nr legitymacji: MCP 993
Skąd: opolskie
Wysłany: 12-03-2011, 11:57   

jest mowa o skanie a jak mam to zrobic jezeli nie mam dojscia do takiego typu sprzetu? :)
_________________
..::Mateo..1899::..
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-03-2011, 12:21   

a do aparatu cyfrowego masz?? komorki?? (z dobra rozdzielczoscia).

dasz rade ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Mateo1899 

Nr legitymacji: MCP 993
Skąd: opolskie
Wysłany: 12-03-2011, 13:02   

mam zdjecia mam zrobione wszystko ładnie powychodziło czytelne . tylko jest kwestia czy zdjecie tez jest akceptowane :)
_________________
..::Mateo..1899::..
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 13-03-2011, 15:25   

Dobre zdjęcie (jeśli nie sfotografujesz dokumentu pod kątem...) trudno odróżnić od skanu. Chodzi o to, aby było to czytelne. Rób co musisz i wysyłaj.
 
 
Mateo1899 

Nr legitymacji: MCP 993
Skąd: opolskie
Wysłany: 13-03-2011, 15:55   

no to juz wysłałem. :) wielkie dzieki za Pomoc
_________________
..::Mateo..1899::..
 
 
Bielik 

Nr legitymacji: MCP 837
Skąd: Londyn
Wysłany: 14-03-2011, 01:36   

Panowie, mam pytanie odnosnie godziny rozgrywania meczu, oficjalna strona podaje godzine 15.00 jednak widzialem glosy, ze mecz zostanie prawdopodobnie rozegrany o 20.45, wiec jak to jest i od czego to zalezy? Musze kupic bilet lotniczy i godzina rozegrania meczu duzo w tym wypadku zmienia. Czy email wyslany przez oficjalna strone Milanu w tym pomoze, czy glos nalezy do TIM SerieA?
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 14-03-2011, 08:37   

Godzina 15:00 jest dlatego, ze jest to standardowa pora rozgrywania meczow w Seria A i jest ona podana jakby z automatu. Faktyczna data jak i godzina nie jest jeszcze znana poniewaz czekaja na to co zrobi Inter w lidze mistrzow i kiedy bedzie gral swoj ewentualny kolejny mecz.
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 14-03-2011, 08:39   

Mateo1899 napisał/a:
a mam znow pytania bo prosza o "ksero" dowodu lub paszprtu i mamten problem ze jedyna jak moge przesłac dowod to w postaci maila czy jest to mozliwe?


w postaci maila w zalaczniku. przeciez nie listem z wydrukowanym dowodem na kartce :)
 
 
 
galaktus 

Wiek: 46
Skąd: londyn
Wysłany: 20-03-2011, 19:07   

Witam Orientuje sie ktos ,czy istnieje mozliwosc kupna biletow przed meczem ,przed stadionem od konikow itp. Pozdro
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 20-03-2011, 19:12   

Od koników pewnie tak, w kasach już biletów nie będzie
 
 
 
karol 

Skąd: brescia
Wysłany: 20-03-2011, 20:44   

witam.mogę mieć do sprzedania 1 bilet na derby\3 anello rosso/
 
 
johnnywaw 


Nr legitymacji: MCP 945
Wiek: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-03-2011, 23:41   

ja chętnie bym odsprzedał swój karnet, czyli bilet na derby i wszystkie mecze do końca sezonu, za 299zł.
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 21-03-2011, 12:55   

witam.dolacze sie do dyskusji w sprawie biletow.Otoz biletow na mecz w kasach na 100% nie bedzie.jesli chodzi o koni to ceny beda bardzo wysokie a chcialbym sie dowiedziec jakim cudem masz zamiar zrobic cambio nominativo jesli jedyna mozliwosc jest przez stronke milanu?????to tak w skrocie.mozna zawsze probowac ale o ile kiedys takie numery szly bez problemu o tyle teraz jest duzo ciezej....no ale do odwaznych swiat nalezy.......pozdrawiam
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
karol 

Skąd: brescia
Wysłany: 21-03-2011, 19:38   

witam.jeżeli znajdzie się ktoś naprawde zainteresowany biletem o którym wspomniałem wyżej, moge mieć dokument do tego biletu.wtedy niema problemu.jest to bilet moiego znajomego ,który niemoże być na s.siro w sobote,oczywiście chce na nim zarobić.
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 21-03-2011, 20:07   

tak jak pisalem pozostaje zmienic dane na swoje bo jak sie nei uda wejsc to przykro komus bilet drozej sprzedac i pozniej ten ktos stoi pod stadionem...........a zmiana tylko na cuore i to na stronce.jesli bilet jest na cr to pewnie da sie tylko zmienic na kogos kto ma cr......hm....

IMPORTANTE

Il servizio di cambio di nominativo da Carta Cuore Rossonero a Carta Cuore Rossonero sarà attivo online FINO AL CALCIO D'INIZIO DELLA PARTITA.

Il servizio di cambio nominativo su biglietto cartaceo, invece, sarà attivo soltanto fino alle 22 del giorno antecedente la gara.

Si ricorda che non è più disponibile il servizio di cambio nominativo tramite gli sportelli allo stadio.

MILAN-INTER: il servizio di cambio nominativo per questa partita sarà attivato indicativamente a partire dal giorno 23 marzo.
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
karol 

Skąd: brescia
Wysłany: 21-03-2011, 20:40   

paolo ,są ludzie którzy wchodzą bez dowodu,a z dowodem który odpowiada biletowi niema problemu,wiem bo robiłem tak wiele razy .oczywiście ten ktoś musi wejść ze mną na stadion więc niema ryzyka że zostanie pod stadionem bez kasy.
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 21-03-2011, 20:43   

chcialbym to zobaczyc na wlasne oczy .moim skromnym zdaniem tamte czasy sie juz skonczyly kiedy to wchodzilo sie na s.siro bez dokumentow albo z biletem na inne nazwisko ale jesli ktos ma takie wejscia to tylko pozazdroscic.
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
galaktus 

Wiek: 46
Skąd: londyn
Wysłany: 21-03-2011, 22:42   

Witam.Bede napewno probowal,bo bilety na lot do Mediolanu juz mam.Lece juz rano w piatek i zostaje do pon. tak ze traktuje to rowniez,a moze przede wszystkim jako wypad weekendowy ).Do Karol : jade z kumplem,potrzebuje dwoch biletow .Dzieki i Pozdrawiam
 
 
karol 

Skąd: brescia
Wysłany: 21-03-2011, 23:01   

do galaktus.mam tylko jeden bilet.a dowód i bilet są na to samo nazwisko.
 
 
maxik1982 

Nr legitymacji: MCP 801
Wiek: 41
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 22-03-2011, 12:38   

No to mamy 41 biletow!!!Sporo widac ze nas tam cenia.Szkoda ze wszyscy nie pojada,ale tym razem ja musze sie zalapac:)
 
 
Mateo1899 

Nr legitymacji: MCP 993
Skąd: opolskie
Wysłany: 22-03-2011, 19:13   

a ile osob jest chetnych na wyjazd?;D jutro podczas losowania bede wypatrywał tych trzech cyfr. jak mnie wylosuja to bedzie perwszy moj mecz;D
_________________
..::Mateo..1899::..
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 22-03-2011, 22:54   

Tylu chętnych: http://www.milanclubpolon...topic.php?t=508

Nie widzisz tematu? Zajrzyj tu: http://www.milanclubpolon...wtopic.php?t=38
 
 
galaktus 

Wiek: 46
Skąd: londyn
Wysłany: 29-03-2011, 22:33   

Kupie dwa bilety na ten mecz .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl