Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - kibicowsko
Autor Wiadomość
zychu9 


Nr legitymacji: MCP 1047
Skąd: Kłodawa/Jasło
Wysłany: 31-10-2012, 20:57   

...
Ostatnio zmieniony przez zychu9 22-01-2024, 07:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 01-11-2012, 00:19   

I jak tam po meczu Inter - Partizan?
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 01-11-2012, 18:14   

Milanu kilkadziesiąt osób, nie są w stanie określić ilu. Ale sami ludzie z CSM. Na meczu cisza, bo 3 stówy bandy Zabranjeni jeszcze w Belgradie zostało zatrzymanych przez policję. Po meczu konkretne umacnianie zgody w knajpach w Mediolanie. Chłopaki z CSM też się mobilizują dość solidnie na rewanż w Belgradzie. Może być fajnie, bo Inter słabo jeździ, więc mogą być łatwą zdobyczą. Pożyjemy, zobaczymy.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
damianek19922 

Wiek: 32
Skąd: Oświęcim/Kraków
Wysłany: 01-11-2012, 22:39   

http://www.youtube.com/wa...d&v=oWquicFuvIc tutaj filmik pokazujący to o czym mówił pepe.
_________________
czerwono-czarne życie
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 01-11-2012, 22:40   

Pepe napisał/a:
Milanu kilkadziesiąt osób

konkretne wsparcie jak na mecz u siebie w mieście :lol:
niczym jak w zgodzie Ksp-Cracovia :D
_________________

 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 02-11-2012, 18:51   

No powiedz mi i co z tego. Widocznie wsparli ich ci co trzeba. Krzysiu - za bardzo przywyczajony jesteś do jeżdżenia dużą bandą z dużymi plecami.

Milan wiedział, że na wyjazd wybierają się Zabranjeni w celu najebania Milanu w ich własnym mieście, więc wyselekcjonowali odpowiednich ludzi i tyle. Czemu zawsze musisz się do Milanu dojebać? Uwierz mi - nie jest tam tak źle, jak to wielu chce widzieć. Pojedź tam, wejdź na Curva Sud i pogadamy czy rzeczywiście nadal uważasz, że ten Milan to takie straszne pizdy.
Żeby dolać oliwy do ognia - jak Milan gra w Bergamo rzadko kiedy otrzymuje wsparcie od swojej zgody i kosy numer 1 dla Atalanty - Brescii. Czy to oznacza już, że można to kwalifikować pod pizdowatość czy nie? Wytłumacz mi to, bo zawsze mnie ciekawił fakt, że polscy kibice wywyższają się nad Włochami. Co w nas niby takiego lepszego?

O KSP naprawdę skończ już się wypowiadać. Gość z fc oddalonego o 150 km najeżdża wiecznie na tych, których ponoć nie ma i nie stanowią żadnej siły. Zawsze myślałem, że to KSP ma kompleks Legii, a nie odwrotnie. Nie rozumiem tej docinki w takim temacie i na takim forum. Zaraz jeszcze Kiepura włączy się do rozmowy i będzie fajnie. :D

Love, peace and rock'n'roll.

Wraz ze spadkiem formy piłkarzy - spadek formy wyjazdowej - Milan na Palermo:

_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
Ostatnio zmieniony przez Pepe 04-11-2012, 08:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-11-2012, 20:14   

Ja tylko dodam od siebie tyle, ze to właśnie od włoskich ekip sciagalismy elementy opraw już pod koniec lat 90-tych np. Na Legii tysiąc flag czy pierwsza duża flaga przykrywajaca Zylete, która notabene miała być szyta we Włoszech a koniec końcem szyli ja w Szczecinie:-) co do jakości, to cóż, Krzysiu, trzeba pamiętać ze włoskie ekipy, tez miały jazdy ze swoim wymiarem sprawiedliwości , i nie jest teraz to co kiedyś, wystarczy przejrzeć historie, kryzys prawie nie do podniesienia:-(

A Kiepura w sprawach ultras i warszawskiego podwórka zbytnio rozeznany to nie jest:-)
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 02-11-2012, 22:05   

czy wyobrażasz sobie w Polsce sytuacje że np. Den Haag przyjeżdża na Ksp, które powiedzmy ma sektor gości na 2000 osób i wspiera ich tam kilkadziesiąt osób z Legii?

ja się nie dopierdalam dla zasady, tylko wyśmiałem takie wsparcie u siebie w mieście na wielkim sektorze, bo jak na polskie warunki to jest komedia

to że Włosi nie wspierają się na meczach i mają jakieś wirtualne zgody to już nie mój problem, w Polsce ten temat funkcjonuje zupełnie inaczej i na pewno lepiej

nie rozumiesz porównania co do Ksp-Cracovia? no akurat od razu ta zgoda przyszła mi do głowy i śmieszne wspieranie się nawzajem na meczach w stolicy czy Krakowie. trup trzymany ledwo przy życiu :)

a już podsumowując, czasy spuszczania się nad włoskimi ekipami to już przeszłość i nie widzę powodów aby zachwycać się czymś, bo obecnie nie ma czym. i tyle
_________________

Ostatnio zmieniony przez krzysiekACM 04-11-2012, 10:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 03-11-2012, 18:09   

Od Szombierek trzy chuje w bok - to najważniejsze.

Napisałeś: "to że Włosi nie wspierają się na meczach i mają jakieś wirtualne zgody to już nie mój problem, w Polsce ten temat funkcjonuje zupełnie inaczej i na pewno lepiej." I to najlepsze podsumowanie - inna mentalność. Temat rzeka - trzech nocy zlotowych by nie starczyło na omówienie tej kwestii.
Bezsensem jest dokładanie do pieca tu kwestii typu KSP. Nie wiem co to ma na celu... Ja koło tego nie przejdę obojętnie, bo prężysz się na nich, a w życiu nawet nie miałeś z nimi nic do czynienia. Po co takie spiny? Trochę pokory.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
Ostatnio zmieniony przez Pepe 04-11-2012, 08:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
zychu9 


Nr legitymacji: MCP 1047
Skąd: Kłodawa/Jasło
Wysłany: 03-11-2012, 21:47   

...
Ostatnio zmieniony przez zychu9 20-04-2014, 10:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 03-11-2012, 22:27   

zdanie o ksp mam takie jak i cala Polska, no moze poza Toba bo nie czaje tego ale zawsze starasz sie ich bronic chocby bili kolejne rekordy frajerstwa (patrz ostatni belchatow i gaz)
koniec dyskusji
_________________

Ostatnio zmieniony przez krzysiekACM 04-11-2012, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 03-11-2012, 22:28   

zychu9 napisał/a:
Olawa nie Olawa a co to kogo obchodzi, widocznie sie kolesie na sam wyraz Legia podniecili ;) a tu bulka z maslem ;)

możesz jaśniej, bo nie rozumiem o czym piszesz?
_________________

 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 04-11-2012, 08:23   

Krzysiek jawnie się dopierdalasz do Milanu, który w kilkadziesiąt osób wsparł Partizana. I jeszcze porównujesz to do Polonii Warszawa. Uważasz, że to adekwatne porównanie? Gdyby nie Twój spinkowy wpis z KSP nie byłoby tematu.

Milan w meczu z Chievo:

_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 04-11-2012, 10:38   

No ale akurat w tym przypadku to porownanie ma sens, bo Milan u siebie w miescie, ktory ma mlyn na pare tysiecy ludzi to jak dla mnie oni powinni zapelnic w wiekszosci ten sektor gosci i tego sie spodziewalem a nie kilkudziesiecio osobowej delegacji, jakby to bylo wspieranie tylko ekipa na ukladzie h.

Bronisz tego Milanu jakbym najezdzal na Twoje Szombry- ochlon troche :)
_________________

 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 04-11-2012, 19:53   

Chodzi choćby o próbę zrozumienia innej mentalności. Tam nie biją się po lasach, nie robią na siebie akcji, nie leją się w mieście derbowym (z wyjątkiem Rzymu). Zupełnie inne podejście do kibicowania, bardziej lajtowe. Nie jest to sensem życia, jak w Polsce dla wielu osób - siłka, treningi, akcje - całe życie podporządkowane temu by być lepszym, by dojebać rywalowi pod kątem kibicowskim.
Nie oceniam co lepsze co gorsze. Próbuję chociaż postawić się w ich miejscu, mimo naleciałości z polskiej sceny kibicowskiej.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-11-2012, 09:59   

Jak tam Inter w Belgradzie? :)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-11-2012, 15:07   

wygrali 3:1

jeśli chodzi o naszych, to na razie tylko tyle znalazlem.
poczekajmy co napisze pepe :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 10-11-2012, 18:06   

Atak na Inter:

http://www.youtube.com/watch?v=4omRYDZbrJc

A tu Inter:

_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-11-2012, 02:13   

Ponoć Inter traci 2 flagi.
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 11-11-2012, 19:07   

Jak takie jak widać na zdjęciu na płocie INTER CLUB BULGARIA, to żadna to strata.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-11-2012, 04:00   

Trochę OT, ale... włoskie trybuny żyją! :)
http://www.youtube.com/wa...d&v=0tHjv5qNyqo
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 23-11-2012, 10:20   

To ja też po OT pojadę. Nocerina - http://www.youtube.com/wa...feature=related

Można? Można. Jak w Polce - zasłonięcie sektorówką i odpalenie masy piro.
Żeby mniej wesoło było - w ostatnim czasie kolejne zasłużone ekipy dl włoskiego ruchu kibicowskiego zaprzestały działalność: Vigilantes (Vicenza), Rangers (Empoli) i Ultras Curva Nord (Bari). Oto parę z ich opraw:

UCN Bari:




Vigilantes Vicenza:




Rangers Empoli (mała, ale charakterna ekipa, tyle że lewaki):



A jeśli chodzi o temat tego wątku - Milanu 1300 w Brukseli.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-11-2012, 19:18   

Szczególnie to Bari mnie boli. Od zawsze kojarzyli mi się z mocnym liczbowo młynem na łuku.
Swoją drogą ciekawe czemu Mediolańskie ekipy nie odpalają żadnych świeczek spod sektorówek i coraz rzadziej to robią między flagami/foliami itd.
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 24-11-2012, 09:45   

Akcja Napoli na Foggie
http://www.youtube.com/watch?v=LBsxYP0UDSA
 
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 24-11-2012, 18:08   

Własciciel Lupo, musiał dostać niezłej piany ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl