Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan-Inter
Autor Wiadomość
Kuba 

Nr legitymacji: MCP 721
Wiek: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 01-04-2011, 09:11   

SzmalecMCP napisał/a:
Ok, spoko startuję o 11:02, także na tą (12:25) w Katowicach powinienem się wyrobic;) choć z PKP nigdy nic nie wiadomo, w końcu "12:32" ciągle na stronie widnieje, ale nie ma się co czepiać, w końcu to nieuleczalna instytucja:P

To może zostań już na dworcu. Nie ma sensu żebyś szedł na Stawową i wracał. My przyjdziemy od strony placu Andrzeja, bo jest remont dworca
 
 
SeboLZ 

Nr legitymacji: MCP 904
Wiek: 34
Skąd: Wrocław/Lądek-Zdrój
Wysłany: 03-04-2011, 17:38   

Ja już w domu, chyba jako pierwszy :) dzięki MCP za wspaniały wyjazd, wynik marzenie i ostatnia wieczerza... :D
 
 
grzesiek85 

Nr legitymacji: MCP 683
Wiek: 38
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 03-04-2011, 21:09   

jednoosobowa ekipa z Zielonej też już wróciła do swojego miejsca egzystencji. Ze swojej strony wielkie podziękowania kieruję do Witka - świetna organizacja, oraz do Prezesa, którego osobiście nie znam, ale wiem, że to dzięki Niemu uzyskaliśmy tak dużą ilość biletów.
Do następnego :)
_________________
"Jeszcze Nigdy tak Wielu, Nie zawdzięczało tak Wiele, tak Nielicznym"
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 03-04-2011, 21:14   

ekipa z Kujaw i Pomorza siedzi we Wrocławiu u Tombaka, zasilamy się bateriami i czekamy na pociąg, który to odjeżdża za 2,5h ;)

w dalszym ciągu obowiązuje menu typowo włoskie, czyli browar i pizza :D

również serdecznie dziękujemy wszystkim za wyjazd!

ANDIAMOOOOOOOOOOOO !!!

MCP \o/


Oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam Sonar... !!!!

GRAZIE !!!
 
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 03-04-2011, 21:56   

Sawczen mogliscie wyskoczyc na Wrocławska Curve sud w Warce obejrzec sobie Roma-Juve:) Dobra pizza i piwko;)
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
Kuba 

Nr legitymacji: MCP 721
Wiek: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-04-2011, 22:17   Milan-Inter

Katowice już jakiś czas w domu. Dzięki wszystkim za super wyjazd. Oby więcej takich. FORZA MILAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
ross 

Nr legitymacji: MCP 529
Wiek: 38
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-04-2011, 22:22   

Ja też wszystkim dziekuje za Wspaniały wyjazd!! cos genialnego!!a reszcie zycze Szybkiej podróży do domu!
FORZA MILAN!!
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 03-04-2011, 22:46   

Czekamy wszyscy na zdjęcia z wyjazdu w Panelu :).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
krzyskaka 

Skąd: Radom
Wysłany: 03-04-2011, 23:33   

Witam ja juz dotarlem do domu:) wyjazd byl super:) dziekuje wszystkim za organizacje szczegolne slowa uznania dla Prezesa za organizacje i bilety oraz dla Witka ktory sprawdzil sie doskonale jako koordynator:) zreszta dzieki wszystkim za super atmosfere, wyjazd byl rewelacyjny a wynik taki sam:) jesli bedzie nastepny wyjazd sprobuje szczescia w losowaniu na nastepny wyjazd:) pozdrowionka krzyskaka( mecenas ) ps. sorki za spoznienie piatkowe:)
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 04-04-2011, 00:31   

Witam:)

Wyjazd pierwsza klasa:) Już dawno w domu:D W końcu na spokojnie obejrzałem oprawę:)
Z chęcią dołączam od siebie : Oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam Sonar... !!!!
Podziękowania za tak dużą ilość biletów :)
Organizacja rewelacyjna podziękowania dla Witka:) Za "ogarnięcie sytuacji" do następnego:)
Żebym już nie musiał jeździć sam heheh :)
Zapraszam na MILAN-Cagliari :)

LEONARDO UOMO DI MERDA !!!!!!!!!!!!!!!!!
LEONARDO EEHHH ... SEI UN BASTARDO OHHHH
FORZA MILAN!!!
 
 
Leszcz84 

Nr legitymacji: MCP 750
Wiek: 39
Skąd: podlaskie
Wysłany: 04-04-2011, 00:47   

No pozazdrościć tym co już w domu...
Ja będę dopiero koło 12.
Pozdro wielkie dla wszystkich!!
FORZA MILAN!!!!!!!!

P.S. zobaczyć łzy w oczach interistów---BEZCENNE!
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 04-04-2011, 01:31   

W jakim sektorze zasiadaliście? Poproszę też chociaż krótką relację kibicowską.
 
 
wojtek1979 

Wiek: 44
Skąd: Opole
Wysłany: 04-04-2011, 09:06   

Super sprawa, coś pięknego!!
DZIĘKI WSZYSTKIM!!

P.S
Część z nas siedziała na nordzie nad Interem a część na sud.
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 04-04-2011, 09:13   

sawczen melduje się! Wszedłem do domu jakoś pół godziny temu :P

siedzieliśmy nad merdami i niestety kilka grupek było z nami wymieszanych na sektorze - ten za siatką na którym siadają goście w Lidze Mistrzów. Dwie kupy siedzące przede mną nie spędziły tego meczu w spokoju, hie hie :D


Slidewater: mecz judentusu oglądaliśmy u Tombaka w mieszkaniu przy browarach i pizzy z da grasso.

Chciałem wszystkim serdecznie podziękować za zajebiście udany wyjazd!
Tombak, dziękujemy za gościnę i zapraszamy nad morze ;)

Mój 7 wyjazd i Pato show? To było coś cudownego, szkoda, że tak szybko się skończyło!

Ok, już się nie rozisuję, potem naskrobię jakąś relację ;)


MCP \o/

EDIT:
ja mam tylko takie zdjęcie jak w moim albumie na końcu:

http://www.facebook.com/a...0112&aid=34231#!/photo.php?fbid=196026437102203&set=a.170345959670251.34231.100000845440112&theater

warto też dodać, że część ekipy siedziała na 3 kręgu Curva Sud :)
Ostatnio zmieniony przez sawczen 04-04-2011, 09:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tombak 

Nr legitymacji: MCP 370
Wiek: 44
Skąd: Wrocław
Wysłany: 04-04-2011, 09:28   

Chłopaki sama przyjemność była Was gościć, piwko pizza i w głowie mecz cóż więcej chcieć od życia! na pewno skorzystam z zaproszenia jak tylko będę w pobliżu.

Oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam Sonar, będę radował i cieszył się razem z MCP :) do zobaczenia w najbliższym czasie :)
 
 
piasek129 


Nr legitymacji: MCP 934
Wiek: 33
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-04-2011, 09:42   

Piasek melduje się na chacie ;D i wiecie co, chyba pójdę dalej spać :D tylko najpierw zrobię "gęsią górkę" :D Oczywiście podziękowania dla wszystkich za mile spędzony czas, szacun dla prezesa i koordynatorów, Tomek, Błażej, dzięki za partyjkę tysiąca ;D
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 04-04-2011, 09:53   

hehe, zakladam ze w autobusie mieliscie dobra impreze. dziekuje za te cieple slowa :) i ciesze sie, ze wyjazd byl mega udany.

FORZA MCP \o/

organizacyjnie wyjazd ten byl trudniejszy do ogarniecia niz zwykle, ale dzieki sprawnej pracy calego zarzadu i paru osobom spoza wszystko poszlo jak powinno byc.
 
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 04-04-2011, 09:53   

Witam wszystkich :) przeglądałem sobie dziś oficjalną stronę Curva Sud Milano :)
Polecam :
http://www.curvasudmilano...7&limitstart=20

Szczególnie zdjęcie nr 43 no i można też zdjęcie 42 i 41 zaliczyć do ciekawych.
Muszę następnym razem się postarać bardziej:):):) może następnym razem uda się bliżej powiesić:) Szukajcie szczegółów :) Pozdrawiam
 
 
kwasky 

Nr legitymacji: MCP 378
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 04-04-2011, 11:59   

Ja po 2 godz śnie melduje się ... juz na stanowisku w pracy :)

Zabawa przednia, wrażenia niezapomniane, do zobaczenia wkrótce :)
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 04-04-2011, 12:31   

Muszę Ci przyznać Rafson, że ładnej rzeczy dokonałeś. Rozwiesić flagę na CSM jest bardzo trudno, a w trakcie derbów to już w ogóle jakaś bajka. Nikt się do Ciebie nie doczepiał? Wiem, że na tej trybunie panuje silny rygor o niewywieszaniu jakichkolwiek flag fan-clubowych. A tu proszę - flaga fan-clubu z Polski :). Pozostaje tylko żałować że ta flaga nie jest z 5 razy większa :).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 04-04-2011, 13:32   

"Moja" flaga na Sud :O \o/
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 04-04-2011, 13:34   

Powiem szczerze że miałem stracha że będzie awantura, ale stwierdziłem że muszę spróbować bo sobie po prostu nie wybaczę:)
Ogólnie było sporo tłumu na CSM i nie było łatwo, do tego przecież to były DERBY!!!!
Na szczęście UDAŁO SIĘ:) bez problemów, wydawało mi się że obrałem dobry punkt, poza tym byłem na stadionie przed 19:00 :) więc miałem jeszcze lekkie pole manewru:) STARAŁEM SIĘ ŻEBY BYŁA WIDOCZNA JAK NAJBARDZIEJ:)
Mała bo mała ale jest widoczna na www.curvasudmilano.it :)
Jeszcze z parę meczy w tym miejscu co zawsze stoję i będę piątki przybijał z miejscowymi heheh :P
FORZA MCP !!!!!!!!!!!!!!
 
 
maxik1982 

Nr legitymacji: MCP 801
Wiek: 41
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 04-04-2011, 13:41   

Wlasnie wstalem i jakos jeszcze zyje tym meczem:)Mam nadzieje,ze jeszcze nie raz zasiadziemy razem na trybunie San Siro.Dziekuje prezesowi i ogolnie calemu MCP i jego czlonka za to ze mamy mozliwosc spelniac swoje marzenia.Droga w autobusie tez trwala jakos krotko dzieki tym z ktorymi ja spedzilem:)"Oto jest dzien,ktory dal nam Sonar,weselmy sie,weselmy sie razem z MCP!!!"Widzicie i jednak mozna bez alkoholu w Swiat ruszyc:)Sawczen-czekamy na obiektywna relacje..
 
 
rute 


Nr legitymacji: MCP 035
Skąd: Grodziec k/Ozimka
Wysłany: 04-04-2011, 14:57   

flaga prezentuje się wspaniale! brawo rafson! :)
 
 
gieri 


Nr legitymacji: MCP 860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 04-04-2011, 15:27   

dziekuje za wspanialy wyjazd, w szczegolnosci Prezesowi i ludziom, ktorzy przyczynili się do tej wyprawy. mecz, ktory zapamietam na cale zycie

pozdrawiam ! :)

FORZA MCP, FORZA MILAN! :D
_________________
ZAPRASZAM DO GRUPY WROCŁAWSKICH KIBICÓW NA FACRBOOKU: http://www.facebook.com/groups/210456068994958/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl