Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Veerapan
17-04-2011, 18:18
Flaga MCP Warszawa
Autor Wiadomość
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 04-04-2011, 21:59   

Ja w kwestii naszych rozmów na temat stworzenia flagi MCP Warszawa.

Zanim zaczniemy działać nad projektem czekamy na zgode zarządu gdyż nie możemy sobie robić samowolki ze znaku MCP.
Pisze o tym pomyśle żeby sprawa nie umarła. Została zgłoszona do zarządu i czekamy w tym miejscu na ustosunkowanie się.

Ze swojej strony mogę tylko dodać, że nie chodzi tutaj o jakies alienowanie się - bardziej liczymy na to, że bedzie to bodziec do zrobienia tego samego w innych miastach gdzie jest duże skupisko milanistów.
Skoro i tak wywieszamy co mecz flagę Milanu (a koszulki i szaliki Milanu wisza 24h/dobe) to czemu nie zareklamować się w czasie meczu jako Fanklub ? Moim zdaniem to super sposob na promocje fanklubu.

Wiadomo, że emocje budzic moze bezpieczenstwo flagi fanklubowej. Oczywiscie trzeba miec to na uwadze i wywieszac flagę na zorganizowanych spotkaniach a nie kameralnych 3-osobowych wypadach. Ostatnie spotkania pokazuja ze frekwencja oscyluje pomiedzy 12 a 25 osob a lokal jest na wysokim poziomie wiec i ta kwestia nie powinna budzic watpliwosci.

Ostatnia kwestia jest dosc oczywista. Wiadomo ze ewentualna flaga MCP Warszawa bylaby sfinansowana ze srodkow wlasnych ochotnikow z Warszawy.

Pozdrawiam i czekamy na decyzje.
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 04-04-2011, 22:29   

zacznijmy od tego że flagi są po to aby wieszać je na stadionach
nie wiem jaki jest sens żeby szyć flagę aby wisiała w jakimś barze
debilizm dla mnie, sorry
_________________

 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 04-04-2011, 22:41   

Myślę, że to ciekawy pomysł. Kiedyś, na początku naszej działalności, byłem przeciwko temu - zwłaszcza jak ktoś przytargał na mecz Milanu biało-czerwoną flagę Polski z niechlujnie wykonanym napisem "MCP RADOM" (cytuję z pamięci, może tu być błąd)...

Ale dziś uważam, że już do tego dorośliśmy ;)

Są prężne ośrodki: Poznań, Warszawa czy Śląsk - i mogłyby one mieć swoje flagi. Najlepiej oczywiście małe, mniejsze niż główne flagi MCP, ze stałym napisem "MCP [miejscowość/region]" - o wyglądzie zatwierdzonym wcześniej przez społeczność czy zarząd MCP, a może wręcz o jednym, uniwersalnym wyglądzie regionalnej flagi MCP?

Czemu nie :)
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 04-04-2011, 23:15   

kapi napisał/a:
zwłaszcza jak ktoś przytargał na mecz Milanu biało-czerwoną flagę Polski z niechlujnie wykonanym napisem "MCP RADOM"


Kapi, jednak w Nas - mieszkańcach Radomia - płynie ta sama krew, gdyż pomysł z utworzeniem flagi MCP Warszawa wyszedł ode mnie:D

(Mówiąc o Nas miałem na myśli mnie i tego gościa od MCP Radom, a nie Kapiego) :)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-04-2011, 07:33   

jestem ZA

krzysiek jak zwykle... nie masz przypadkiem jakies akcji dzihad'owej dzisiaj, czy jakiegos "dyzuru" pod domem, ktoregos z pilkarzy (a moze pod szkola, ktoregos z dzieci) ;p
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 05-04-2011, 10:01   

krzysiekACM napisał/a:
zacznijmy od tego że flagi są po to aby wieszać je na stadionach[...]
debilizm dla mnie, sorry

Oprawy tez robi sie na stadionach a co rok organizujesz je z racami na zlotach MCP (na ktorych wywieszane sa tez flagi). Idac tymi kategoriami jaki jest sens spiewac stadionowe przyspiewki w trakcie meczu? Po co w ogole dopingowac swoich?
Ktos jeszcze gotow napisac ze to debilizm... :/

krzysiekACM napisał/a:
nie wiem jaki jest sens żeby szyć flagę aby wisiała w jakimś barze

Masz napisane w pierwszym poscie. Chodzi o to zebysmy byli rozpoznawalni jako fanklub, jako organizacja a nie tylko przypadkowy zlepek kibicow. Wywieszenie flagi ma na celu reklame, promocje fanklubu.
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 05-04-2011, 10:39   

Veerapan napisał/a:
Oprawy tez robi sie na stadionach a co rok organizujesz je z racami na zlotach MCP (na ktorych wywieszane sa tez flagi). Idac tymi kategoriami jaki jest sens spiewac stadionowe przyspiewki w trakcie meczu? Po co w ogole dopingowac swoich?
Ktos jeszcze gotow napisac ze to debilizm... :/

Raz tylko była przygotowana podświetlana folia, którą powiedzmy że można uznać za oprawę :) Pirotechnike można odpalać wszędzie, jest wykorzystywana na zlocie głównie do pamiątkowej grupowej foty. Więc trochę złe porównanie
Veerapan napisał/a:
Masz napisane w pierwszym poscie. Chodzi o to zebysmy byli rozpoznawalni jako fanklub, jako organizacja a nie tylko przypadkowy zlepek kibicow. Wywieszenie flagi ma na celu reklame, promocje fanklubu

no ale dla kogo rozpoznawalni? dla barmana? kto będzie widział tą flagę oprócz was w barze? nie jestem zwolennikiem takiego wywieszania jakichkolwiek flag, bo może się to skończyć chociażby jak w Poznaniu z flagami fc Juve
Jeszcze co innego normalne flagi MCP, które zabieracie do Mediolanu i tam wieszacie, a co innego jakieś Warszawa MCP czy Gdańsk MCP, fan cluby fan clubu? :)
to tylko moje zdanie, zrobicie jak chcecie ;)
_________________

 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 05-04-2011, 11:27   

Jestem takiego zdania jak Krzysiek. Flagę wywiesza się na stadionie, a nie w barze (sic!).

MCP to fan-club Milanu i co nagle powstaje odłam fan-clubu? To może wkrótce powstanie MCP Wola, MCP Muranów czy MCP Żoliborz... Zaczyna to ocierać się o paranoję.

Skoncetrujcie się na jeżdżeniu na mecze Milanu, na wyjazdy Milanu nie tylko do Mediolanu, można wtedy brać oficjalną flagę fan-clubową jak się zbierze kilka odpowiednich osób na wyjazd, a nie myślicie o stworzeniu flagi, którą będziecie wieszać w barze.

A jak ją stracicie, to co? Kto będzie za to odpowiadał? Nie wyobrażam sobie straty flagi, a widząc wasz skład w pubie po zdjęciach z derbów twierdzę, że wykrojenie was byłoby kwestią bezproblemową.

Uważam, że na uszycie takiej flagi nie powinno być żadnej zgody ze strony zarządu MCP.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-04-2011, 11:35   

wdawalo mi sie, ze powinnismy zmierzac ku normalnosci... a tak, bezproblemowo polmozgi moga nas wykroic :(
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
maxik1982 

Nr legitymacji: MCP 801
Wiek: 41
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 05-04-2011, 11:44   

Temat sie rozkrecil na dore wiec tez pozwole sobie glos zabrac.Mysle,ze powstawanie flag typu MC Warszawa jest bez sensu.Mamy MCP i dbajmy abysmy stawali sie sila wlasnie pod jego banderą, jako jednosc a nie jakies rozłamy na miasta i wioski.Na meczach wiadomo,rozwieszamy flagi,ale flaga w barze jest troche prowokujaca.Flaga to symbol,to naprawde cos waznego i wrecz swiętego dla kazdego kibica.Aby robic wlasne flagi i pozniej za nie odpowiadac trzeba dorosnac.
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 05-04-2011, 12:36   

krzysiekACM napisał/a:
Raz tylko była przygotowana podświetlana folia, którą powiedzmy że można uznać za oprawę :)

Była? Była. Sam więc sobie strzeliłeś w stopę swoim argumentem.

PS. Nie popieram "opraw" na zlocie.

krzysiekACM napisał/a:
jakieś Warszawa MCP czy Gdańsk MCP, fan cluby fan clubu?

Nie fan kluby fan klubu tylko jego sekcje, oddziały, regiony. Zwał jak zwał. MCP liczy kilkuset członków, to już duża organizacja i nie dziwi mnie, że są pomysły aby się lokalnie wyróżnić.

Ale nie uczestnicząc z różnych względów w życiu MCP na codzień można tego nie rozumieć.
 
 
karol k. 


Nr legitymacji: MCP 220
Wiek: 45
Skąd: Kępno / Opole
Wysłany: 05-04-2011, 15:19   

jeśli można, jestem na nie.
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-04-2011, 00:28   

A moim zdaniem, jeśli już coś takiego miałoby powstać, to widziałbym na takiej fladze bardziej region niż miasto, czyli MCP Mazowsze, MCP Wielkopolska, MCP Pomorze ;) więcej osób mogłoby się z takowymi utożsamiać :) ale ogólnie mi to zwisa czy powstanie coś takiego więc na tym zakończę swój udział w tym temacie :)
 
 
 
rute 


Nr legitymacji: MCP 035
Skąd: Grodziec k/Ozimka
Wysłany: 17-04-2011, 11:20   

Cytat:
Zarząd Milan Club Polonia informuje, że nie wyraża zgody na używanie nazwy i herbu fan klubu do produkcji jakichkolwiek flag regionalnych. Decyzja ta została podjęta z myślą o dobru i jedności MCP, a pod rozwagę wzięto wszystkie opinie na ten temat wyrażone przez Członków naszego Stowarzyszenia podczas dyskusji na forum.
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 17-04-2011, 18:18   

Wszystko w temacie. Zamykam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl