Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan-Cagliari
Autor Wiadomość
Mates 

Nr legitymacji: MCP 380
Wiek: 37
Skąd: Wola
Wysłany: 05-05-2011, 10:17   

świetnie, że wyjdą te okolicznościowe koszulki:)
zamówonko już oczywiście złożone;p;p;p
 
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 05-05-2011, 11:58   

może ktoś podać przybliżoną rozmiarówkę tych koszulek? ;)
_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-05-2011, 12:08   

chodzi tobie o wartosci w "cm" dla kazdego rozmiaru??

jezeli dobrze patrze, to:
1. szrokosc [cm] +/- 2,5
2. dlugosc [cm] +/- 2,5

S: 50 69
M: 53 72
L: 56 74
XL: 59 76
XXL: 62 78
XXXL: 65 80 :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Qbi 

Nr legitymacji: MCP 723
Wiek: 31
Skąd: Tczew
Wysłany: 05-05-2011, 12:22   

Hmm.Witam.Istnieje możliwość aby jak ktoś nie jedzie na mecz też zamówił sobie taką koszulke?



************************************************
odpowiedz masz na poprzedniej stronie!!


SonaR napisał/a:
naklad koszulek jest bardzo maly jednak mysle, ze pare sztuk powinno jeszcze zostac i bedzie do nabycia na zlocie.
 
 
baker 

Nr legitymacji: MCP 012
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-05-2011, 12:45   

Wg wstępnych szacunków z Poznania będzie jechało 6 osób (Tomek, Piotrek, Przemek, Krzysiek, Lutrzyk i ja). Proponuję wyjazd o 12.53 z dworca głównego - wtedy ok. 16 będziemy we Wrocławiu. Jeśli termin pasuje grupie kujawskiej i pomorskiej, to możemy się spotkać i jechać w jeszcze większym gronie.

Pozdro.
_________________
"Znam twoje czyny,
że ani zimny , ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16
 
 
ted360 

Skąd: Silesiopolis
Wysłany: 09-05-2011, 23:55   

Witam,
Na mecz z MCP już się nie załapię, ale tak się składa, że w sobotę będę w Mediolanie w drodze do Maroka :D na mecz spróbuję wbić, ale biletów pewnie już nie będzie :/ Wiadomo już może czy na Duomo będzie po meczu feta?? Rok temu byłem w Mediolanie i 16 maja, w dniu urodzin, dzień po meczu Milan-Juve, który był urodzinowym prezentem od siostry, przeżyłem największą traumę w życiu http://www.facebook.com/p...&type=1&theater
Spod katedry rzecz jasna natychmiast uciekłem... Wtedy obiecałem sobie, że wrócę na Duomo świętować najbliższe scudetto Milanu i oto rok później pojawia się szansa. Będzie feta???
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 10-05-2011, 00:29   

Planowany jest tradycyjny przejazd piłkarzy przez miasto, ale szczegółów nie znam. Na pewno ludzi będzie jeszcze więcej, niż po zwycięstwie w Rzymie.
Bilet na sam mecz to już chyba tylko na czarnym rynku, albo jak któryś z puli MCP będzie niewykorzystany, bo coś czytałem o wolnych miejscach :)

Proponuję kontakt z szefem, a nie wpis w temacie :>
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-05-2011, 08:13   

wczoraj na glownej byla informacja o 3 wolnych miejscach na wyjazd... nie jest to zapewnie rozwnoznaczne z 3 wolnymi biletami!!

co do fety, to mysle, ze pilkarze besda chcieli zaprezentowac sie razem z pucharem... czy pewnie po meczu z udni bedzie autokar!!
tak, czy inaczej fata kiboli na bank :))
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
ted360 

Skąd: Silesiopolis
Wysłany: 10-05-2011, 08:26   

Czyli przejazd piłkarzy przez Duomo będzie dopiero po ostatniej kolejce?? To dla mnie bardzo ważne, bo być może uda mi się przebukować bilety powrotne na niedziele....
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-05-2011, 09:08   

napisalem, co mysle :)
nie mam pojecia co wpadnie do glowy pilkarzom... albo co juz wpadlo :))
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 10-05-2011, 09:37   

Kiepura napisał/a:
wczoraj na glownej byla informacja o 3 wolnych miejscach na wyjazd... nie jest to zapewnie rozwnoznaczne z 3 wolnymi biletami!!

jest to rownoznaczne wlasnie z 3 wolnymi biletami jakie posiada do rozdysponowania MCP.

Kiepura napisał/a:
co do fety, to mysle, ze pilkarze besda chcieli zaprezentowac sie razem z pucharem... czy pewnie po meczu z udni bedzie autokar!!

ted360 napisał/a:
Czyli przejazd piłkarzy przez Duomo będzie dopiero po ostatniej kolejce?? To dla mnie bardzo ważne, bo być może uda mi się przebukować bilety powrotne na niedziele....

to co napisal Kiepura jest tylko jego prywatnym przemysleniem, a nie zadna potwierdzona informacja.

Na dzien dzisiejszy wedlug DONIESIEN PRASOWYCH oficjalne swietowanie scudetto na Duomo ma sie odbyc po meczy z Cagliari. Doniesienia prasowe znacza tyle, ze jest to informacja wciaz niepotwierdzona przez Milan, ale w tej chwili najbardziej prawdopodobna poniewaz bedzie to ostatni w tym sezonie mecz Milanu na San Siro.
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 10-05-2011, 09:46   

rangiz napisał/a:
coś czytałem o wolnych miejscach :)

Jak "coś" "czytałeś" to może wklej koledze link co i gdzie czytałeś. Nie wiesz, nie pamiętasz, wydaje Ci się? To się upewnij zanim dokonasz wpisu.

rangiz napisał/a:
Proponuję kontakt z szefem, a nie wpis w temacie :>

Proponuję nie proponować takich rozwiązań. Prezes MCP nie jest prywatną infolinią. Mamy stronę z informacjami, forum z komentarzami i e-mail kontakt@milanclubpolonia.pl do kontaktu.
 
 
naMbuZ 


Nr legitymacji: MCP 714
Wiek: 41
Skąd: Niepołomice
Wysłany: 10-05-2011, 12:08   

sorki że nie na temat ale nie chcę zakładać osobnego i zaśmiecać forum, mam pytanko odnośnie meczu Roma-Milan, w transmisji na Canal+ komentatorzy pochwalili się że na meczu jest spora grupa MCP, i teraz pytanko przeszukałem całe forum, jak i również strone MCP i nie ma nigdzie informacji na temat tegoż wyjazdu, można się dowiedzieć o co chodzi ?
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 10-05-2011, 12:11   

Sonar - największy z wielkich był na meczu ;) czy to nie wystarczy?? :P Nomen omen zdjęcie flagi wywołało w pubie furorę! Szacun
 
 
naMbuZ 


Nr legitymacji: MCP 714
Wiek: 41
Skąd: Niepołomice
Wysłany: 10-05-2011, 12:12   

Czyli ta "spora grupa" to tylko Sonar ????
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 10-05-2011, 13:01   

Nie było grupy z MCP na meczu Roma-Milan. Pisałem o tym tutaj: http://www.milanclubpolon...r=asc&start=175

Sonar był tam prywatnie. Redaktor bajkopisarz Milko o tym nie widział. Niewiedza nie przeszkadza mu jednak w telewizyjnej gadaninie...
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 10-05-2011, 13:04   

czesc.chcialbym zapytac czy jedzie ktos z okolic gliwic na meczyk bo mialbym sprawe.prosze o kontakt na pw.
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 10-05-2011, 13:05   

naMbuZ pamiętaj, że telewizja kłamie! Teraz masz na to dowód :)
 
 
 
the cat 

Wiek: 35
Skąd: Paczków
Wysłany: 11-05-2011, 18:01   

Panowie, standardowe pytanie nie na temat ale - na jakie realne koszty trzeba się nastawić (oprócz tych 400 PLN)? i co tam jeszcze z wyjazdem na mecz jest związane co zabrac
pierwszy raz jade i zielony jestem pomóżcie !
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 11-05-2011, 18:37   

Zgrzewkę piwa. ;)
 
 
ZajacPoziomka 

Nr legitymacji: MCP 318
Wiek: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11-05-2011, 19:33   

Cześć,

na wstępie chciałbym się przywitać, ponieważ nie gościłem za często na forum, a już chyba nigdy nie napisałem żadnego postu. :) <nie mylić z niedzielnym kibicem, hehe, a tylko zapracowanym :D >

Przyglądałem się jednak dyskusji na temat wyjazdów, choć i w wypadku tego na Cagliari byłem pewien że nie uda mi wybrać.

Jednak życie potoczyło się inaczej (i o ile jak piszecie są jeszcze miejsca) i byłbym bardzo chętny się dołączyć.

Tylko niestety nie wyczytałem jak wyglądają ostateczne szczegóły wyjazdu (orientacyjne godziny wyjazdu/przyjazdu z/do Wrocławia, czy powrót planowany od razu po meczu czy będzie możliwość poświętowania choć trochę z tłumami miejscowych i przyjezdnych kibiców), a pytam ponieważ jestem trochę ograniczony czasowo.

Na pewno Ci z Was, którzy jadę, je znają i mam nadzieję że się ze mną nimi podzielą :)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-05-2011, 21:00   

ZajacPoziomka napisał/a:
Tylko niestety nie wyczytałem jak wyglądają ostateczne szczegóły wyjazdu (orientacyjne godziny wyjazdu/przyjazdu z/do Wrocławia, czy powrót planowany od razu po meczu czy będzie możliwość poświętowania choć trochę z tłumami miejscowych i przyjezdnych kibiców), a pytam ponieważ jestem trochę ograniczony czasowo.

zdecydowanie zostajemy do "rana" i swietujemy na duommo
przy dobrych wiatrach poznym wieczorem powinnismy byc we wroclawiu.

Marcu napisał/a:
Zgrzewkę piwa. ;)
w rzeczy samej :)
zwlaszcza, ze cala noc w plenerze przed nami!!
do tego: aspiryna, czekolada, kanapki, karimata, poduszeczka i "jadymy" ;p
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 11-05-2011, 21:03   

zostalo 1 wolne miejsce
ZajacPoziomka, jesli jestes zainteresowany to napisz na kontakt@milanclubpolonia.pl i dowiesz sie szczegolow.
 
 
 
the cat 

Wiek: 35
Skąd: Paczków
Wysłany: 11-05-2011, 21:41   

no pewnie ze zgrzewa bedzie :) jak cos to podchodzcie bede siedzial ze zgrzewa
 
 
 
gatusostce 

Nr legitymacji: MCP 747
Wiek: 39
Skąd: Starachowice
Wysłany: 11-05-2011, 21:42   

W sprawie powrotu mam takie pytanko. Czy będzie miał ktoś wolne miejsce w kierunku Warszawa. Muszę w poniedziałek rano być w Stolicy na szkoleniu i stąd moje pytanie. Jeśli tak to proszę o kontakt na PW.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl