Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkania Milanistów - Łódź
Autor Wiadomość
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 11-01-2013, 00:17   

w sobotę jadę na turniej do Jaworzna, jakby ktoś chciał sięzabrać i poznać kilku członków MCP zapraszam!!!!!!!!!!!

No i może by się zebrać na jakiś mecz?? Barcelona??
_________________

 
 
michal1302 

Nr legitymacji: MCP 1099
Wiek: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: 11-01-2013, 20:41   

Myślę, że Milan - Barcelona obowiązkowo. Transmisja będzie w tvp, więc w wielu pubach na pewno będzie pokazywany taki mecz. Więc specjalnie nie trzeba się martwić żadną organizacją z naszej strony. Pozostaje zebrać większe grono wśród nas:)
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 11-01-2013, 22:37   

no oby...nie wiadomo czy tvp zalezy jaki dzien
_________________

 
 
michal1302 

Nr legitymacji: MCP 1099
Wiek: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: 12-01-2013, 14:23   

na pewno jest w tvp bo mecz jest w środę a w tvp meczu Barcelony nie przepuszczą. Z resztą było już gdzieś to oficjalnie potwierdzone.
 
 
Kaj 


Nr legitymacji: MCP 1284
Wiek: 32
Skąd: Zgierz
Wysłany: 13-01-2013, 17:23   

michal1302 napisał/a:
Z resztą było już gdzieś to oficjalnie potwierdzone.


Było, było - Mecz z Barcą na 100% w tvp.
 
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 15-01-2013, 18:38   

MCP ŁÓDŹ!!!!!!!
Wychodzę do Was z taką oto inicjatywą!!!!!!!!!!
Jest nas tu kilka osób, części wogóle nie widziałem na oczy! Czas to zmienić!!!!! Spotkać się, pogadać i razem pomyśleć o przyszłości naszego regionu!!!!!!!!!!!
Razem z Rafsonem planujemy spotkanie na festiwalu pizzy w pizzahut!!!!! Tak więc jak się już spotkamy to będziemy jeść do omdlenia;]
Termin spotkania to najbliższa sobota 19.01. godzina 20:00 przy Pizzahut (rynek manufaktury).
Kto się pisze??? Jest też to o tyle ważne, że przydała by się rezerwacja, więc ilość osób jak najbardziej potrzebna.
Chciałbym tylko dodać, że mogę mieć w sobote mecz ligowy na hali, nie mam jeszcze informacji na ten temat, ale istnieje możliwość , że jako organizator mogę się spóźnić, ale myślę, że Rafson to ogarnie!!
Warto dodać, że najprawdopodobniej pojawi się też członek zarządu MCP i założyciel Warszawskiej grupy...Kamil Sadowski!
Na chwile obecną jestem Ja wraz z Eweliną, Rafson...myślę, że Kaj (Karol) też się skusi:]
Ludzie zapisywać się!!!!!!!! Jak cos wiecej to pisać!!
Forza MILAN!!!!!!
_________________

 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 16-01-2013, 07:49   

Inicjatorem spotkań warszawskich milanistow, szczególnie grupy udzielającej się na forum, znanej teraz jako MCP Warszawa spotykającej się obecnie w zaproponowanym przez Kamila lokalu Player, był, jest i zawsze pozostanie nieśmiertelny Kiepura ;)

A wracając do tematu życzę MCP Łódź zeby się wkoncu ogarnęła i spotykała regularnie w większym gronie. Proponuję też posłuchać rad Kamila bo obecny klimat i wygląd "naszego" lokalu to wyłącznie jego zasługa.
 
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 16-01-2013, 09:33   

ZAPRASZAM NA SPOTKANIE W CELACH MAKSYMALNEJ INTEGRACJI PRZED CIĘŻKĄ RUNDĄ REWANŻOWĄ :D:D:D
MYŚLĘ ŻE SZEROKO ZAPLANOWANA KAMPANIA REKLAMOWA DOTRZE DO WSZYSTKICH !!!! MCP ŁÓDŹ !!!!

Termin spotkania to najbliższa sobota 19.01. godzina 20:00 przy Pizzahut (rynek manufaktury) :) :)
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-01-2013, 23:43   

Witam MCP Łódź !

Chciałbym potwierdzić swą obecność na Waszym spotkaniu! Niestety mogę wyjechać z Warszawy pociągiem po godzinie 16-stej, a to oznacza, ze być może ja sie spóźnie.

Oczywiście, tak, jak pisze Nasz zacny przyjaciel Ver, kochani, nieśmiertelny Kiepura czuwa od lat nad jakością MCP Warszawa i nie tylko on, dodać tu należy zaangażowanie naszego koordynatora Lacha, i oczywiście naszego głównego księgowego, Ludwika, na nich zawsze w trudnych momentach mozna liczyć , zreszta nie tylko na nich (Picia, Ver i inni stanowią o sile naszego regionu i i nie tylko oni, bo każdy kto sie z nami spotyka w Warszawie wkłada w Milan wiele serca! ) i tego Wam życzymy!! Macie potencjał ! Macie chęć i możliwości ....macie ludzi ( o Naszym Rafale nie wspominam, bo to legenda już MCP !)

Życzymy ,
Wam wszystkiego dobrego, wspaniałej organizacji i pamiętajcie to o czy już wiecie - MILAN To Najwspaniialszy Klub na Świecie !!!
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 17-01-2013, 00:13   

Czekamy :):):):):):) na naszego wizytatora :):):) FORZA MCP !!!
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 17-01-2013, 00:31   

Dokładnie:D! Dzięki wielkie!!!!!!!! Zwracam honory wszystkim!!!!!!
_________________

 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 17-01-2013, 17:05   

Halo MCP ŁÓDŹ!!!!!!!!!!!!
Mam dla was ciekawą wiadomość! Mam nadzieje, że po tym co napisze, wszyscy się zaangażujemy i stworzymy potęgę MCP w centrum Polski!!!!!!!! Jak nie...to widze to czarno jak Constanta...
Tak więc....

M
A
M
Y

L
O
K
A
L

Z

E
N
K
A
!
!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________

 
 
Freezu 

Wiek: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: 17-01-2013, 19:47   

Witam drodzy koledzy...jestem czlonkiem MCP i z wielka checia spotkam sie z wami w sobote na pizze with my girlfriend jezeli to nie przeszkoda.. FORZA MILAN!!!
 
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 17-01-2013, 19:50   

groszekfree napisał/a:
Jak nie...to widze to czarno jak Constanta...



Milan against racism??!
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
Freezu 

Wiek: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: 17-01-2013, 19:57   

zapewne chodzilo mu o jego przyszlosc w klubie a nie o kolor skory..tak mi sie wydaje.
 
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 17-01-2013, 23:02   

Freezu w takim razie zapraszamy o 20 pod pizza hut!!!!!!

LinkeS mi to bardzo daleko do rasizmu!!!!!!!!!!

Po prostu niektórzy maja bardzo ciemny kolor skóry, a Constanta pamiętam w żółtej koszulce Chievo:D.... co nie znaczy, że jest coś nie tak:):) Więc spokojnie!!!!! Liczę, że MCP ŁÓDŹ się rozkręci!!!!!
_________________

 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 18-01-2013, 09:12   

Zapraszamy with your girlfriend to żadna przeszkoda :) Sobota 20:00 :)
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-01-2013, 11:18   

LinkeS_ACM napisał/a:
Milan against racism??!

To Constant nie jest czarny?!
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 18-01-2013, 14:34   

Daltonizm jest u groszka w standardzie :D:D:D
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 19-01-2013, 13:58   

Teraz pozostaje tylko oczekiwać na naszego gościa specjalnego z Warszawy !!!
Nie możemy się doczekać aż ugościmy naszego kolegę Kamila z zarządu MCP
Na następną wizytę postaram się zaprosić szefa wszystkich szefów :) Prezes mam nadzieje że znajdzie chwilkę i odwiedzi Łódź! FORZA MCP ŁÓDŹ !!!! FORZA MCP !!! FORZA MILAN !!!!
DO ZOBACZENIA o 20:00 !!!!!!
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 20-01-2013, 01:43   

Pierwsze spotkanie MCP ŁÓDŹ uważam za odbyte!!!!!
Dziękuje wszystkim obecnym!!! Mam nadzieje, że teraz tylko będzie rosła frekwencja na meczach jak i przy innych spotkaniach naszego grona!!!!
Dziękuje również Kamilowi za przybycie, miło było nam Cię gościć! W najbliższym czasie na pewno się jeszcze spotkamy...zwiedzimy co trzeba;]

Teraz nic tylko czekać na mecz w nsport!!!!!!!!!!

FORZA MILAN!!!!!!!!!!!
_________________

 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 28-01-2013, 21:42   

Pierwszy oficjalny mecz!!!!!!!!!
Najbliższa niedziela godzina 20:00 Cotton al. Politechniki 9a
Zapraszam wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. Wszystko już zarezerwowane na 20:00, akurat od 20 jest studio, więc elegancko. Zapraszam jednak w miarę możliwości kilka minut wcześniej, na pewno nie będziemy się nudzić:]
2. Pokażemy , że to nasz klub, tak więc BARWY, BARWY, BARWY!!!!!!!! Koszulki, szaliki, bluzy...wszystko co macie!! MILAN / MCP!!!!!!!!!!!! Zróbmy wrażenie!!!!!!
3. Pierwszy mecz, trzeba się pokazać z jak najlepszej strony...stańcie na uszach jak będzie trzeba, żeby być!!!!!!!!!

Jak coś piszcie;]
Zapraszam! FORZA!
_________________

 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-01-2013, 23:25   

Powodzenia!!!:-)))
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 04-02-2013, 00:02   

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE !!!!
PIERWSZY I NIE OSTATNI RAZ RAZEM !!!! CHCEMY WIĘCEJ CHCEMY WIĘCEJ !!!! FORZA MILAN !!!!
Frekwencja dopisała klimat niesamowity !!! Zapraszamy na kolejny mecz !!!
Szczególne podziękowania dla groszekfree zwany także nia-shao-tellim :):):) FORZA MCP ŁÓDŹ !!!

La maglia delle merde per terra hai buttato, adesso sei del Milan e il sogno si è avverato. Per noi, per noi, per noi tu segni i gol piu belli... vinciamo con Mario Balotelli !!!!!
 
 
Kaj 


Nr legitymacji: MCP 1284
Wiek: 32
Skąd: Zgierz
Wysłany: 04-02-2013, 01:24   

Jaram się! Niesamowity debiut nasz i Balo w Milanie! Świetna frekwencja, bardzo dobra atmosfera... no i te kamikadze które zgarnialiśmy darmowo! :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl