Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
XII Zlot MCP - 25-28/08/2011
Autor Wiadomość
Daguś_ACM 


Nr legitymacji: MCP 580
Wiek: 35
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-05-2011, 12:30   

Pewnie, musiałam wiedzieć na co się piszę :)
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 17-05-2011, 12:16   

Tak, lokalne środowisko uświadamia wszystkich co się dzieje. Planujemy również wprowadzić oświadczenia o zrzeczeniu się roszczeń od uszczerbków na zdrowiu i pełnej odpowiedzialności za swoje czyny podczas zabaw... tak dla bezpieczeństwa :D Maaaaaałpi gaaaaaaj!! Złooooooo!! :D I pomyślałem że zgodnie z nową tradycją narozrabiam i ucieknę dzień wcześniej (Marcin ;) );P
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 17-05-2011, 14:54   

kuba1899 napisał/a:
Ale jakich ty potrzebujesz informacji? Generalnie Sonar dal ci linka do relacji z poprzednich zlotow. A tak sztywnej ramowki nie ma. Bedzie turniej w noge, bedzie atrakcja niespodzianka a tak to calonocna integracja. Innych informacji nie uzyskasz....

No właśnie poczytałem... Ja zastanawialem się po prostu jak to działa bo nikogo nie znam ;p;] No to czekam na jakieś informacje finansowe, a poki co musze z Narzeczoną pogadać czy pojedzie ze mną;p
_________________

 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 17-05-2011, 15:52   

A jak nie pojedzie to poczytasz relację ze Zlotu? Bądź mężczyzną. Wyślij narzeczoną do cioci, a sam ruszaj na Zlot. W efekcie, we wrześniu już nie będziesz mógł napisać, że nikogo nie znasz.
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 17-05-2011, 16:38   

SonaR będą poczynione (bądź już są..) jakiekolwiek działania w kierunku zaproszenia Milanistów z "zaprzyjaźnionych" fan clubów zza granicy..?

(W nawiązaniu do rozmowy o Twoim wyjeździe na zaproszenia AIMC.)
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 17-05-2011, 21:58   

groszekfree napisał/a:
No właśnie poczytałem... Ja zastanawialem się po prostu jak to działa bo nikogo nie znam ;p;] No to czekam na jakieś informacje finansowe, a poki co musze z Narzeczoną pogadać czy pojedzie ze mną;p


Jeśli chcesz wziąć kobietę swoją to nie zapomnij też jej zapisać do MCP. Oczywiście jeśli jeszcze nie jest zapisana.
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-05-2011, 22:45   

A ja bym radził nie zabierać rodzin lub bliskich na zloty MCP, no chyba, że sa bardzo liberalni albo dana osoba nie planuje bawić się na maxa :}
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 18-05-2011, 00:05   

Popieram Bubu w 100%! Ja jestem zdania, że rodzinie nawet fotek z imprez MCP nie powinno się pokazywać. Na zlotach dopiero wychodzi prawdziwe oblicze człowieka :)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-05-2011, 08:01   

czlowieka??
czlowiekiem jest kazdy, ale... do pierwszego zlotu/wyjazdu!!
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 18-05-2011, 15:33   

kapi napisał/a:
A jak nie pojedzie to poczytasz relację ze Zlotu? Bądź mężczyzną. Wyślij narzeczoną do cioci, a sam ruszaj na Zlot. W efekcie, we wrześniu już nie będziesz mógł napisać, że nikogo nie znasz.

Postaram sie pojechać:D

marcu napisał/a:
Jeśli chcesz wziąć kobietę swoją to nie zapomnij też jej zapisać do MCP. Oczywiście jeśli jeszcze nie jest zapisana.

Zapisujemy sie razem bo chcemy na meczyk pojechać:D
_________________

 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 26-05-2011, 22:15   

Chciałam też opisać trochę okolice Czaplinka, w którym będziemy gościć na tegorocznym Zlocie. Może się wydawać, że nic tam ciekawego nie ma a jednak nic bardziej mylnego. Co prawda napiszę nie o najbliższych okolicach Czaplinka a o odelgłości mniej więcej 100km na wschód. Może ktoś będzie tam przejeżdżał i zatrzyma się, w jednym z miejsc, które wymienię.

Po pierwsze w tamtych okolicach przebiegała linia Wału Pomorskiego - systemu umocnień wschodniej granicy III Rzeszy. Obecnie największy system bunkrów zachował się w Wałczu, Strzalinach, Nadarzycach oraz Zdbicach - gdzie w 1945 roku toczyły się ciężkie walki oraz nastapiło przełamanie Wału Pomorskiego. Znajduje się tam Izba Pamięci Narodowej w której zgromadzono rzeczy znalezione w lesie, na polu bitwy lub wykopane podczas prac w tym rejonie.

Nadarzyce znajdują się w powiecie złotowskim, w którego herbie jest Rodło!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rod%C5%82o_(symbol)

W gimnie Złotów znajduje się też wieś Podgaje gdzie w 1945 roku po ciężkich torturach 35 polskich żołnierzy zostało skrępowanych drutem kolczastym i spalonych żywcem w stodole. Mordu tego dokonała łotweska Kampfgruppe Elster z 15 łotewskiej Dywizji SS. W tym miejscu znajduje się pomnik upamiętniający ofiary tej zrodni.

I na koniec chyba najciekawsze miejsce czyli Borne Sulinowo, które położone jakieś 20km od Czaplinka. Kiedyś Borne Sulinowo nie istniało oficjalnie. Znajdowała się tutaj baza wojsk radzieckich. O Bornym opowiada się niesamowite historie o gigantycznych podziemiach po których można było poruszać się kolejką, o silosach do przechowywania głowic atomowych etc. Oficjalnie przewodnicy twierdzą, że nic takiego tam nie ma ale to nie prawda.
Warto poczytać:
http://www.bornesulinowo.pl/historia/historia.htm
http://www.bornesulinowo....ciekawostki.htm

W Bornym Sulinowie jeszcze nie byłam więc na pewno zabiorę rower i się tam wybiorę. Jacyś chętni na wyprawę?
Ostatnio zmieniony przez Azra 27-05-2011, 09:07, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 26-05-2011, 23:14   

No na Borne Sulinowo ja choruję od dłuższego czasu, więc jestem oczywiście chętny na wyprawę.
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 26-05-2011, 23:36   

Agato, namówiłaś mnie.
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 26-05-2011, 23:38   

orientuje się ktoś jakei cey za noclegi;>?
_________________

 
 
PrzM 

Nr legitymacji: MCP 1006
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 27-05-2011, 07:34   

Dodam jeszcze, że miejsce, gdzie składowano rakiety z głowicami jądrowymi, to las koło wsi Brzeźnica-Kolonia.

 
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-05-2011, 09:18   

Jeszcze jedna ciekawostka o Bornym Sulinowie, której nie ma na stronach, do których dałam linki. W Bornym Sulinowie swoje wille mieli najwięksi feldmarszałkowie III Rzeszy między innymi Erwin Rommel. Po drodze z Bornego Sulinowa do Czaplinka znajduje się poligon gdzie ćwiczyły jego Afrika Korps. Niestety nie wiem dokładnie gdzie. Podobno nie sposób przegapić bo jedzie się drogą wśród lasów i nagle las się urywa i widać ogromne połacie terenów i to właśnie tam był ten poligon.

Te tereny widziały wielki kawał historii więc to kolejny powód żeby się wybrać na Zlot :)
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 27-05-2011, 09:53   

ach ten Twój dar przekonywania Agatko ;)
_________________

 
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-05-2011, 10:28   

kapi, stejuk, wiedziałam, że jak napiszę o atrakcjach rejonu Czaplinka to namówię Was do przyjazdu na Zlot ;)
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 27-05-2011, 12:12   

Skoro juz jestesmy przy atrakcjach (niekoniecznie turystycznych)..
Agato, jako że rejony Czaplinka są mi bardzo bliskie (90km) polecam odwiedzić także gm. Trzebielino. Prawdopodobnie jedyna gmina w Polsce gdzie gimnazjum nie znajduje sie w "stolicy", w ktorej nie wybudowano jeszcze Orlika, ze zdegradowanym i zanieczyszczonym jeziorem i czekająca kilkanaście lat na remont drogi krajowej 21..
Jezeli jednak znajdzie sie ktos kogo te atrakcje nie zrażą i planuje zacząć zlot wcześniej badz ma ochote przedluzyc pobyt na Pomorzu, zapraszam w moje piękne okolice :))
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 27-05-2011, 14:42   

dobra... przekonałaś mnie ;) wyjątkowo będe na zlocie ;) Karol - trzymaj miejsce w aucie!!
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-05-2011, 22:15   

tylko nie nastawiaj się, że Kuba także z tobą wróci ostatniego dnia zlotu:P
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 27-05-2011, 22:35   

taaaaaaak biore to na klate... trzeba miec jedna skazę na życiorysie :P
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 28-05-2011, 00:58   

jakby co ja bedę z Łodzi jechał :P
_________________

 
 
rute 


Nr legitymacji: MCP 035
Skąd: Grodziec k/Ozimka
Wysłany: 29-05-2011, 22:34   

ja też zajmuję miejsce w Aurisie! (chociaż, Karol do zlotu postaraj się zamienić go na Astona ;)) przy okazji ostatniego zlotu nie udało nam się przeprowadzić akcji partyzanckiej za zachodnią granicą, może tym razem się powiedzie :> no i trochę z innej beczki.. był Licheń, była Kalwaria, był Świebodzin, poszukamy i coś w tych okolicach :D
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-06-2011, 21:49   

Napięcie rośnie...a 84 dni wydają się być wiecznością :(
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl