Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
XII Zlot MCP - 25-28/08/2011
Autor Wiadomość
Pippo 

Nr legitymacji: MCP 176
Wiek: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 28-08-2011, 23:43   

Dzięki, było fajnie :)
_________________
We'll get higher and higher straight up we'll climb
We'll get higher and higher leave it all behind
Higher and higher who knows what we'll find
And in the end on dreams we will depend
Cause thats what love is made of...
 
 
milanito 

Nr legitymacji: MCP 134
Wiek: 46
Skąd: Kamienna Góra
Wysłany: 28-08-2011, 23:53   

Ciężko było ale dojechałem właśnie do domciu. Dzięki Wszystkim za niezapomniane chwile. Do następnego zlotu. Forza Milan!!!
 
 
Homer 

Wiek: 36
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 29-08-2011, 00:12   

Ja i Krakers drogę Tczew-Grudziądz czyli ok 80km pokonaliśmy w.....6 godz!!! Dzięki Ci Panie za PKS i PKP...

Pozdrawiam!!
FORZA MILAN!!
 
 
 
stanczyk 

Nr legitymacji: MCP 088
Wiek: 51
Skąd: Poznan
Wysłany: 29-08-2011, 08:35   

wczoraj nie mialem sil zeby sie ogarnac :)

dzieki wszystkim za zlot,
i dzieki wszystkim za te dziesiec lat, szczegolnie dzieki kapi, dez i tomekw, bez was pewnie by nas tu nie bylo

ps. kiepura ja tez cie kocham :)
 
 
Tabarez 

Nr legitymacji: MCP 021
Wiek: 46
Skąd: Mikołów
Wysłany: 29-08-2011, 09:05   

Było rewelacyjnie. Szacunek dla organizatorów. Dzięki za wspólnie przeżyte 10 lat. Dziękuję tym wszystkim, dzięki którym MCP jest w tym miejscu, w którym jest. Do następnego zlotu.
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29-08-2011, 09:06   

luuuudzie, ale było zacnie ;) tylko moja wątroba mówi stanowcze nie... dlatego chyba już odpuszczam zloty - teraz jeżdże tylko na mini zloty hehe a tak na poważnie nie mogę doczekać się już XIII zlotu. mam nadzieję, że będzie w... Mediolanie!

"My kochamy gołe baby... czy wygrywasz czy nie" :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez stejuk 29-08-2011, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gieri 


Nr legitymacji: MCP 860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 29-08-2011, 09:41   

Niesamowity zlot, dziękuje wszystkim z którymi rozmawiałem , bawiłem się i piłem. To były wspaniałe dni, wielki szacunek dla zarządu za zorganizowanie takiej imprezy. Było cudownie!

PS. Jeśli kogoś denerwowałem to przepraszam, taki mam charakter, szczególnie gdy się napiję. Ale mam nadzieje ze nikogo takiego nie bylo ;)

Dzieki wszystkim!
_________________
ZAPRASZAM DO GRUPY WROCŁAWSKICH KIBICÓW NA FACRBOOKU: http://www.facebook.com/groups/210456068994958/
 
 
maxik1982 

Nr legitymacji: MCP 801
Wiek: 41
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29-08-2011, 11:02   

A ja to co do was wszystkich czuje to wam wyspiewalem,kazdemu z osobna chyba:)Gardelko wysiadlo,zoladek sie na mnie obrazil,ale mam jeszcze kartki na bigos-jak cos to pw:)
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 29-08-2011, 11:12   

Nie grałem w pilke od roku a wieksze mam zakwasy na brzuchu od smiechu (dzieki maxik ;)) niz na nogach od grania ;)

Trzeba przyznac ze zloty sie zmieniaja, ewoluują, klilmat za każdym razem jest troche inny ale ważne, że z każdym rokiem jest jeszcze fajniej ;)

Dzieki wszystkim
 
 
 
Krakers 

Nr legitymacji: MCP 778
Skąd: Poznań
Wysłany: 29-08-2011, 11:46   

To był mój pierwszy zlot i teraz jestem pewien, że nie ostatni :) Dzięki wszystkim!
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 29-08-2011, 11:56   

No i znowu było GENIALNIE! Powoli staje się to nudne ;) Żartowałem.....:)
Fantastyczny czas spędzony z Wami na pewno pozostanie w pamięci. Kilka tekstów i zdarzeń na pewno przejdzie do historii MCP. Nie pozostaje nic jak odliczać czas do następnego zlotu i cieszyć się wspomnieniami. Tylko trzeba zakleić usta maxikowi na kolejnych imprezach, bo z nim się nie da wytrzymać! Na turnieju piłkarskim moje mięśnie brzucha wymiękły :)


PS. Specjalne podziękowania dla kolegów ze "stolika" ;)
PS2. Postaram się możliwie jak najszybciej wrzucić do panelu fotki z pucharem.
 
 
Pippo24KSG 

Wiek: 40
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-08-2011, 12:00   

To trzeba mieć farta że gdy w sobotę byłe zajebiste żarcie, darmowe piwo i zajebista impreza (tańce, śpiewy) to ja zdychałem na ból zęba który na dodatek był pod ropą ani tabletki nie pomagały a skakać, pić, jeść i śpiewać tez się prawie nie dało :( do tego 9 godzin w przepełnionym pociągu z czego 7 większość stała lub jak niektórzy leżała i spała na ziemi szczególny szacunek dla grupy śpiącej prawie cała drogę w kiblu... Mimo tego wszystkiego było super bo ludzie i atmosfera była zaje-bista
_________________
Forza Inzaghi
 
 
 
Kasia 


Nr legitymacji: MCP 984
Wiek: 37
Skąd: Bytom
Wysłany: 29-08-2011, 12:29   

Dziękuję za wspaniałą imprezę oraz na przepiękny tort urodzinowy! Jesteście kochani! :)
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 29-08-2011, 12:35   

Yahu83 napisał/a:
A ja mam prośbę. Jeżeli ktoś ma jakieś zdjęcia, którymi by się chciał podzielić, aby zrobił upload na jakiś serwer i wkleił linki w tym wątku.


Zdjęcia tradycyjnie proszę wrzucać tylko do panelu i proszę wszystkich by cenzurowali je przed umieszczaniem... ;)
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 29-08-2011, 12:58   

Cytat:
proszę wszystkich by cenzurowali je przed umieszczaniem... ;)


Czegoś się boisz Kubuś? :)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
piasek129 


Nr legitymacji: MCP 934
Wiek: 33
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29-08-2011, 15:30   

Za to, że dałeś Kebaba, dzięki, oo Paaanie ;)) Nieobecni mają czego żałować ;) Pozdro dla wszystkich, którzy uczestniczyli w tak wspaniałej imprezie ;)
 
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 29-08-2011, 16:56   

Dzięki bardzo wszystkim za udane, 3 dniowe "tanzen, tanzen". Nikt i nic nie zapewnia takiego hard resetu jak Zloty MCP!

Dzięki za rewelacyjne towarzystwo wszystkim znanym i poznanym. ;-)

Jeszcze raz gratulacje dla byłych i aktualnych członków Zarządu za 10 lat świetnej roboty!

Dodatkowo szacunek za inicjatywę z Pucharem i Milan Campem! FORZA!

Ps. Co z osobnym wątkiem dotyczącym MMA? ;-P
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
gieri 


Nr legitymacji: MCP 860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 29-08-2011, 16:59   

Relacja ze zlotu na acmilan24.com

http://www.acmilan24.com/..._Zlotu_MCP.html
_________________
ZAPRASZAM DO GRUPY WROCŁAWSKICH KIBICÓW NA FACRBOOKU: http://www.facebook.com/groups/210456068994958/
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 29-08-2011, 17:45   

Dochodzę pozwoli do siebie. To było wielkie wydarzenie! Naprawdę brak mi słów, żeby to wszystko opisać. Jesteście moją wielką rodziną i kocham Was wszystkich!

Pozdrowienia Gdańska :)
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
wysu 

Nr legitymacji: MCP 1082
Wiek: 37
Skąd: wrocław
Wysłany: 29-08-2011, 19:19   

pierwszy zlot, a juz sie w was zakochalem i po powrocie do domu nie moglem dojsc do siebie ;-)

wielki szacun dla zarzadu za swietna organizacje.

dziekuje za wspaniale spedzony czas i emocje jakich mi dostarczyliscie. mam nadzieje, ze bedziemy sie widziec jak najczesciej !
 
 
 
Mości 

Nr legitymacji: MCP 172
Wiek: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 29-08-2011, 19:40   

Nie ma co sie dużo rozpisywać - wszystkim wielkie dzięki, a szczególnie za postawę na prezentacji pucharu! Jesteście wielcy!

A teraz moge iść spać kolejne kilkanascie godzin.

Dobranoc! :)

P.S. przepraszam, że nie zdążyłem sie pożegnać, ale czterach dobrych ludzi zesłanych chyba z nieba przygarneło mnie do auta i zawiozło do domu o 6 rano :) tak więc do zobaczenia!
 
 
 
Raisslin 


Nr legitymacji: MCP 1005
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-08-2011, 19:59   

czekam z niecierpliwością na mini-zlot jesienny. (:
_________________
@: anagawska[at]gmail.com / gg#: 696656 / skype: anagawska
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 29-08-2011, 21:12   

Niestety wobec skandalicznej postawy Zarządu i zorganizowania tak krótkiego Zlotu ;) musieliśmy we własnym zakresie zorganizować dodatkową imprezę w wagonie rowerowym podczas powrotu :)

Mam nadzieję, że za rok tak błąd nie zostanie powtórzony i Zlot rozpocznie się w środę :D
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 29-08-2011, 22:04   

Wszystkim piękne dzięki za kolejny fantastyczny zlot. Zarząd dokonał niemożliwego i spełnił nasze marzenia, przyjazd pucharu mistrzów specjalnie do nas to ekskluzywne i unikatowe wydarzenie za które chylę czoła a emocje jak o tym myślę i opowiadam wracają.
Co by nie było za słodko to chyba nam turniej fify rozwalił tradycyjną część taneczno-karaokowa zlotu a to byłoby zdecydowanie lepsze i bardziej atrakcyjne ;)
10 lat minęło.... ale to dopiero poczatek !!! FORZA MCP !!!
ps. link do fotek w panelu
 
 
 
falkao 

Wiek: 44
Skąd: kamienna Góra
Wysłany: 29-08-2011, 22:56   

Jestem w MCP od 10 lat a to był dopiero mój pierwszy zlot , teraz wiem ile "k...a" straciłem :D
Dzieki wszystkim i do zobaczenia za rok.
FORZA MILAN
P.?S.
Pozdro dla ekipy Mazowsza
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl