Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan-Barcelona
Autor Wiadomość
dudzio 

Nr legitymacji: MCP 1048
Skąd: Gliwice
Wysłany: 18-11-2011, 22:16   

Witam wszystkich, wybiera się ktoś na mecz z Gliwic lub okolic? albo może przejeżdża przez Gliwice?
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 19-11-2011, 14:51   

Dołączam się niestety do listy pechowców, w moim przypadku też wyjazd nie dojdzie do skutku. Wszystkim szczęśliwcom życze zajebistego wyjazdu!! Forza!
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
rossoneri99 

Nr legitymacji: MCP 1036
Wiek: 48
Skąd: Dublin
Wysłany: 19-11-2011, 17:48   

Czyli teraz jaki numer z listy rezerwowej lapie sie jako kolejny na wyjazd?
_________________

 
 
Gregorio1899 


Nr legitymacji: MCP 547
Wiek: 50
Skąd: Malbork
Wysłany: 19-11-2011, 18:07   

Chyba żaden.Z tego co wiem to Szmalec posiada mini karnet.
_________________
AC Milan è il senso della mia vita
 
 
 
ajva 

Nr legitymacji: MCP 575
Wiek: 37
Skąd: Czekanów/ Gliwice
Wysłany: 19-11-2011, 18:15   

Jeżeli ktoś z was ma zamiar zostać dłużej w Mediolanie, a nie ma noclegu, to może wskoczyć na miejsce Szmalca... Przypuszczam, że jego bilet lotniczy jest również do wykorzystania. Pozostaje sprawa przebukowania go na inne nazwisko, ale nie mam pojęcia, ile to teraz kosztuje.
 
 
 
Błażej 

Nr legitymacji: MCP 914
Wiek: 36
Skąd: Poznań
Wysłany: 20-11-2011, 16:44   

Ile w końcu osób z poznania jedzie pociągiem o 11?? może zbiórka o 10.45 przy wejściu głównym? pozdro
 
 
 
Ss081 


Nr legitymacji: MCP 1204
Wiek: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: 20-11-2011, 19:19   

Wie ktos moze co obejmuje ubezpieczenie na wyjazd? Wiem takie troche glupie pytanie, ale nie wiem czy kupic sobie ubezpieczenie na te pare dni czy moze starczy to ktore jest w cenie od MCP.

I jeszcze chcialbym wiedziec gdzie autokar bedzie czekal na nas we Wroclawiu? W sensie na jakiej ulicy,bo wiem, ze to jest kolo PKP gdzies, ale jak mozna to prosilbym o dokladniejsze info :)
 
 
 
gieri 


Nr legitymacji: MCP 860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20-11-2011, 20:07   

Autobus czekał zawsze na terenie PKS

W tym miejscu
http://mapy.google.pl/map...7,0.002411&z=19

czyli niedaleko ulicy Joanitów. PKS od PKP to minuta drogi, dlatego przyjezdni pociągiem nie muszą się o nic martwić. Dla tych, którzy przyjadą autem radzę przybyć wcześniej. W godzinach popołudniowych, szczególnie po 15, Wrocław robi się strasznie zakorkowany.

Jak widać na mapce, miejsc parkingowych (strzeżonych i darmowych) jest w opór. Blisko PKS, można też szukać parkingu w stronę Arkad lub w najgorszym wypadku Aquaparku. Warto zapoznać się z mapką.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez gieri 20-11-2011, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gaździk 


Nr legitymacji: MCP 859
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 20-11-2011, 20:07   

Błażej napisał/a:
Ile w końcu osób z poznania jedzie pociągiem o 11?? może zbiórka o 10.45 przy wejściu głównym? pozdro


Tak właśnie chcemy zrobić, tylko padły propozycje godziny 10.30 - tak na wszelki wypadek.
 
 
fifi1906 

Nr legitymacji: MCP 520
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 20-11-2011, 21:51   

Kiedy będzie info odnośnie koordynatora wyjazdu?
_________________
Jestem swój, dziś się do tego przyzwyczaj, odpierdol się od mojego zrycia!
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 20-11-2011, 22:14   

Informacje dawno sa na skrzynkkach mailowych
 
 
 
milan78 

Nr legitymacji: MCP 166
Wiek: 45
Skąd: Luboń City/Poznań
Wysłany: 20-11-2011, 22:36   

Gaździk napisał/a:
Błażej napisał/a:
Ile w końcu osób z poznania jedzie pociągiem o 11?? może zbiórka o 10.45 przy wejściu głównym? pozdro


Tak właśnie chcemy zrobić, tylko padły propozycje godziny 10.30 - tak na wszelki wypadek.

Wtorek 10.30 - widzimy się przed wejściem głównym
_________________
Grazie Grande Milan! Grazie Roberto Baggio...
CAMPIONE D'ITALIA 2011

Pierwszy raz na SS: 23.11.2011 AC MILAN - Farselona 2:3
 
 
Kucy92 

Nr legitymacji: MCP 1011
Wiek: 31
Skąd: Polkowice
Wysłany: 21-11-2011, 20:05   

Witam
A jest mozliwosc,ze w dniu meczu ktos zrezygnuje z meczu i wtedy przeciez chyba nie ma czasu by brac osobe z listy rezerwowej??A ze mieszkam bardzo blisko i wplacilem pieniadze na mecz to nie mogl bym sie wtedy zalapac??
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 21-11-2011, 20:12   

ciao.zycze szerokiej drogi.radze zabrac cos cieplego do ubioru bo wieczorkiem chlodno.pozdrawiam
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
ZajacPoziomka 

Nr legitymacji: MCP 318
Wiek: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21-11-2011, 20:57   

Kucy92 napisał/a:
Witam
A jest mozliwosc,ze w dniu meczu ktos zrezygnuje z meczu i wtedy przeciez chyba nie ma czasu by brac osobe z listy rezerwowej??A ze mieszkam bardzo blisko i wplacilem pieniadze na mecz to nie mogl bym sie wtedy zalapac??


Hehe, podobne zdarzają się, ja tu jestem przykładem, gdyż dopiero w dniu wyjazdu na Cagliari ok 9 rano zadzwonił do mnie Sonar z informacją, że zwolniło się jedno miejsce (bo bilet już był, ale miejsce w autokarze nie) i czy chcę jechać i się udało... :D
Tyle że wtedy chyba nie było innych chętnych (na liście rezerwowej, którzy by wpadali na wolne miejsce przede mną), więc teraz może być inna procedura - nie mniej jednak nadzieję zawsze jakąś można mieć :) chyba że wykluczy ją w tej sytuacji regulamin wyjazdów ;]
 
 
 
Kucy92 

Nr legitymacji: MCP 1011
Wiek: 31
Skąd: Polkowice
Wysłany: 21-11-2011, 21:04   

ZajacPoziomka

Dzieki kolego:)Dlatego zawsze lepiej dać ten numer telefonu czy coś i może akurat by sie udało.
 
 
milan78 

Nr legitymacji: MCP 166
Wiek: 45
Skąd: Luboń City/Poznań
Wysłany: 21-11-2011, 22:33   

paolo78 napisał/a:
ciao.zycze szerokiej drogi.radze zabrac cos cieplego do ubioru bo wieczorkiem chlodno.pozdrawiam


W Mediolanie ma byc cudna pogoda - bezchmurne niebo, słonce i +14 stopni :)) zyc nie umierac...oby Nasi zawodnicy tez zapewnili nam emocje ;)
_________________
Grazie Grande Milan! Grazie Roberto Baggio...
CAMPIONE D'ITALIA 2011

Pierwszy raz na SS: 23.11.2011 AC MILAN - Farselona 2:3
 
 
Błażej 

Nr legitymacji: MCP 914
Wiek: 36
Skąd: Poznań
Wysłany: 24-11-2011, 23:15   

Emocje były i są niezapomniane.Wynik jak wynik szkoda(cholerny liniowy hehe) ale polecam LM!!! Pozdro od braci i do następnego:)
 
 
 
gieri 


Nr legitymacji: MCP 860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 24-11-2011, 23:16   

Macie może jakieś zdjęcia? :)

Pozdrawiam, dzieki za dobrą zabawę!
_________________
ZAPRASZAM DO GRUPY WROCŁAWSKICH KIBICÓW NA FACRBOOKU: http://www.facebook.com/groups/210456068994958/
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 25-11-2011, 02:31   

Ja również dziękuję za zajebisty wyjazd!!!! Miło było z wami podróżować;]
Szczególne podziękowania dla Paolo, który wprowadził na Curve i wyjaśniał wszystko co trzeba było:D Dzięki ogromne!!!!!

Co do powrotu... to nam sprzedali bilet na pociąg do łodzi, który nie jechał do łodzi <lol2> Oczywiśnie dowiedzieliśmy się o tym dopiero od konduktorki. Wysiedliśmy na najbliższym postoju i zawracaliśmy na Wrocław Główny;/ Za bilet nie oddali kasy, bo został skasowany!! Niby jakiś wniosek tam zostawiliśmy i mają się odezwać... ( być może, choć miałem pomysł, żeby powiedzieć, że dzwonimy na UWAGE lub INTERWECJE:D Skończyło się autobusem o 21;/
No ale warto było!!!!!!!!!!!

Postaram się jak najszybciej wrzucić zdjęcia i filmik z placu!

P.S.
Szukamy sędziów?? bo być tak nie może!!!!!!!

Pozdro od Eweliny i Groszka!
_________________

 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 25-11-2011, 12:46   

groszekfree napisał/a:
zczególne podziękowania dla Paolo, który wprowadził na Curve i wyjaśniał wszystko co trzeba było:D Dzięki ogromne!!!!!


za co ?? przeciez to nie ja Wam kupilem abonamenty :-)) milo bylo poznac.pozdrawiam
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
krzyskaka 

Skąd: Radom
Wysłany: 25-11-2011, 13:41   

Witam wszystkich - wyjazd na Barce dobry ( byloby super gdyby nie wynik...) pozyczylem przed meczem szalik MCP od pewnego bardzo dobrego kolegi, mialem go oddac po meczu, ale nie udalo sie jesli wchodzi na forum niech sie do mnie odezwie na e-mail krzyskaka@wp.pl by podac mi adres domowy bym go wreszcie zwrocil pozdro dla wszystkich mecenas ps. kilka osob:) dalej walczy:).....jak ich zostawialem na lotnisku w w-wie tak mialo byc:)))
 
 
Gaździk 


Nr legitymacji: MCP 859
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 25-11-2011, 14:24   

Cytat:
pozyczylem przed meczem szalik MCP od pewnego bardzo dobrego kolegi


Mail już poszedł :).

Wyjazd bardzo fajny, atmosfera na stadionie super - pewnie dlatego, że tam wszyscy palą bake :D. Kartoniada Curva Sud bardzo spoko, gra Milanu też dobra, tylko wynik nieciekawy :/.

Capuccino i cornetto to kapitalne połączenie! :D
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 25-11-2011, 14:45   

paolo78 napisał/a:
groszekfree napisał/a:
zczególne podziękowania dla Paolo, który wprowadził na Curve i wyjaśniał wszystko co trzeba było:D Dzięki ogromne!!!!!


za co ?? przeciez to nie ja Wam kupilem abonamenty :-)) milo bylo poznac.pozdrawiam


Jest jest za co!!
Nawet nie zdążyliśmy się pożegnać!! Dzięki wielkie od nas i no będziemy w kontakcie!!
_________________

 
 
Raisslin 


Nr legitymacji: MCP 1005
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-11-2011, 15:23   

udostępniłam linka do zdjęć w panelu. ^^ miłego ściągania.

i dzięki wszystkim za dziewiczy wyjazd! jest co wspominać! (:

ps. chłopaki, wrzućcie szybko zdjęcia z komnaty pucharowej!!!
_________________
@: anagawska[at]gmail.com / gg#: 696656 / skype: anagawska
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl