Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan-Barcelona
Autor Wiadomość
Ss081 


Nr legitymacji: MCP 1204
Wiek: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: 25-11-2011, 16:16   

MCP:)

Dzieki wszystkim za wspanialy wyjazd, po prostu co tu duzo mowic spelnienie marzen. Wynik moze nie najlepszy, ale chyba nikt nie powie, ze nie bylo emocji.

Jak macie zdjecia to prosze wrzucac.
 
 
 
Raisslin 


Nr legitymacji: MCP 1005
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-11-2011, 16:20   

przekozacka fotka, bracia B! szkoda, że ominęła nas ta feta, ale chyba byliśmy wtedy na via Turati!

fotki są na forum, w panelu. (:
_________________
@: anagawska[at]gmail.com / gg#: 696656 / skype: anagawska
 
 
 
Błażej 

Nr legitymacji: MCP 914
Wiek: 36
Skąd: Poznań
Wysłany: 25-11-2011, 16:49   

Bo się gdzieś szwędacie hehe...fajnie fajnie było:) pozdro
 
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 25-11-2011, 17:16   

No i zajebiście chłopaki... ja wrzucę potem filmik z całej tej akcji:D
Raisslin daj mi kontakt do tych niemców:D
_________________

 
 
Raisslin 


Nr legitymacji: MCP 1005
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-11-2011, 17:17   

Josef, fcbayern-fanhouse-ameck@t-online.de (;
_________________
@: anagawska[at]gmail.com / gg#: 696656 / skype: anagawska
 
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 25-11-2011, 17:23   

Dzięki:D
Zagadam, bo no na finał ustawiony jestem <lol2>
_________________

 
 
Raisslin 


Nr legitymacji: MCP 1005
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-11-2011, 17:24   

jak macie jeszcze jakieś zdjęcia z tymi Niemcami, to prześlijcie mejlem na ten adres z jakąś krótką notką, że to od MCP. (;
_________________
@: anagawska[at]gmail.com / gg#: 696656 / skype: anagawska
 
 
 
milan78 

Nr legitymacji: MCP 166
Wiek: 45
Skąd: Luboń City/Poznań
Wysłany: 25-11-2011, 19:50   

Milan Club Polonia spełnia marzenia!! TO PRAWDA!!!

Serdecznie dziękuję wszystkim tym dzięki, którym mogłem spełnić największe marzenie swojego życia.
Dzięki MCP zobaczyłem wspaniały mecz, wspaniały stadion i przeżyłem niezapomniane do końca życia emocje!!! Szkoda tylko że wynik był mało satysfakcjonujący.

Fajnie było także na Piazza Duomo.....byliśmy akurat z Anetą w Katedrze i słysząc okrzyki szybko stamtąd wyszliśmy, żeby zobaczyć co się dzieje (bracia jesteście "kozacy")....szkoda, że ten doping nie przeniósł się potem na stadion....Włosi to prawdziwi "popcorniacy" - chyba pomylili stadion z La Scala ;)))

Podziękowania należą się też Adamowi za oprowadzenie po Mediolanie i cierpliwość ;)

Dzięki także dla sąsiadów-żołnierzy siedzących za nami w busie - Panowie oby Was taki humor nigdy nie opuścił.....

Do zobaczenia na następnych meczach

Michel :) i Aneta
_________________
Grazie Grande Milan! Grazie Roberto Baggio...
CAMPIONE D'ITALIA 2011

Pierwszy raz na SS: 23.11.2011 AC MILAN - Farselona 2:3
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 25-11-2011, 21:26   

milan78 napisał/a:
Włosi to prawdziwi "popcorniacy" - chyba pomylili stadion z La Scala


ty no weź tu skończ kozaczyć. Jak widziałem zdjęcia wycieczki MCP na ten mecz, to dopiero jest ekipa pop-corn. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
Ostatnio zmieniony przez Pepe 25-11-2011, 21:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kozik82 

Nr legitymacji: MCP 1118
Wiek: 41
Skąd: Polkowice
Wysłany: 25-11-2011, 21:26   

Wrażenia z pierwszego wypadu na San Siro SUPER:) wiadomo wynik poprawiłby wrażenia ale i tak Milanek pokazał ząbki i mam nadzieje że to dopiero początek w LM;)i nie tylko;)

ps. WIELKIE DZIEKI jeszcze raz dla Pauloza podwózke na lotnisko;)
_________________
FORZA MILAN
 
 
milan78 

Nr legitymacji: MCP 166
Wiek: 45
Skąd: Luboń City/Poznań
Wysłany: 25-11-2011, 21:38   

Pepe napisał/a:
milan78 napisał/a:
Włosi to prawdziwi "popcorniacy" - chyba pomylili stadion z La Scala


ty no weź tu skończ kozaczyć. Jak widziałem zdjęcia wycieczki MCP na ten mecz, to dopiero jest ekipa pop-corn. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;).


Jeśli wymachiwanie rękoma przy każdej decyzji sędziego, niekorzystnej dla Milanu nazywasz kibicowaniem to przepraszam....
Tak właśnie wyglądał doping na trybunie na której my siedzieliśmy.....
I nikt tu nie kozaczy...
_________________
Grazie Grande Milan! Grazie Roberto Baggio...
CAMPIONE D'ITALIA 2011

Pierwszy raz na SS: 23.11.2011 AC MILAN - Farselona 2:3
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 25-11-2011, 21:57   

kozik82 napisał/a:
ps. WIELKIE DZIEKI jeszcze raz dla Paulo za podwózke na lotnisko;)


co Wy wszyscy z tymi podziekowaniami?? mam nadzieje ze nie zaspales na samolot :-)) pozdrawiam
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
loby11 

Skąd: grójec
Wysłany: 25-11-2011, 22:05   

Dzięki MCP za taki wyjazd na San Siro.Ekipa wspaniała.Pozdrowienia Paweł
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-11-2011, 00:01   

Tak właśnie wyglądał doping na trybunie na której my siedzieliśmy.....


No bo ta trybuna z tego słynie, żadna nowość
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 26-11-2011, 00:06   

milan78 napisał/a:
Jeśli wymachiwanie rękoma przy każdej decyzji sędziego, niekorzystnej dla Milanu nazywasz kibicowaniem to przepraszam....
I nikt tu nie kozaczy...


To pytanie - gdzie siedzieliście?
Jak nie kozaczysz, jak byłeś na jakimś jednym meczu Milanu i to jeszcze szajsowym, bo z Barceloną (więc wiadomo, że mnóstwo pokemonów z całego świata się nazjeżdżało, by zobaczyć bardziej Barcę niż Milan, lub tez wielki spektakl) i stwierdzasz, że Włosi to popcorniaki. Byłeś na CSM żeby takie rzeczy mówić? Myślisz, że 80 000 ludzi będzie doping prowadzić :)? Trochę realizmu.

A Włosi wymachują rękami zawsze - to bardzo ekspresyjny naród. Zawsze mają więcej do powiedzenia, niż zaoferowania w pięściach.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Błażej 

Nr legitymacji: MCP 914
Wiek: 36
Skąd: Poznań
Wysłany: 26-11-2011, 07:57   

Pepe napisał/a:
milan78 napisał/a:
Jeśli wymachiwanie rękoma przy każdej decyzji sędziego, niekorzystnej dla Milanu nazywasz kibicowaniem to przepraszam....
I nikt tu nie kozaczy...


To pytanie - gdzie siedzieliście?
Jak nie kozaczysz, jak byłeś na jakimś jednym meczu Milanu i to jeszcze szajsowym, bo z Barceloną (więc wiadomo, że mnóstwo pokemonów z całego świata się nazjeżdżało, by zobaczyć bardziej Barcę niż Milan, lub tez wielki spektakl) i stwierdzasz, że Włosi to popcorniaki. Byłeś na CSM żeby takie rzeczy mówić? Myślisz, że 80 000 ludzi będzie doping prowadzić :)? Trochę realizmu.

A Włosi wymachują rękami zawsze - to bardzo ekspresyjny naród. Zawsze mają więcej do powiedzenia, niż zaoferowania w pięściach.


Byłem akurat na CSM i muszę przyznać że doping beznadziejny. W starciu na głosy z polskimi kibicami nie mieli by najmniejszych szans. Nie mówię bo też śpiewali fajnie było ale mimo to trochę zawiedziony jestem. A co do piknikowców to może i masz rację ale byłem też na derbach co prawda nie na CSM ale widziałem ich z drugiej strony i też wydawało mi się że kiepsko dopingują. Jestem z Poznania i dla porównania mogę przytoczyć mecz lecha(nie na szczycie, bodajże z zagłębiem) na którym ostatnio byłem to kocioł nadawał cały mecz...
 
 
 
wysu 

Nr legitymacji: MCP 1082
Wiek: 37
Skąd: wrocław
Wysłany: 26-11-2011, 09:34   

siema

dzieki ludziska za wspolne emocje, mam nadzieje, ze zobaczymy sie jeszcze w tym sezonie na jakiejs ligowce :D

jesli chodzi o doping wlochow to chyba kazdy w autobusie byl zawiedziony i nie mowie tu o "normalnych" trybunach ale o curvie... zaspiewali ze 2 razy ale ale (bo tyle bramek strzelilismy), pozniej raz forza milan, milan campione... i moze cos jeszcze, a momentami ciezko bylo zagluszyc kataloncow.

pozdro i jeszcze raz dzieki za zorganizowanie i mozliwosc uczestniczenia w tym wspanialym wyjezdzie!
 
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-11-2011, 10:32   

Sama Curva Sud przyznała ze nie był to najlepszy skektakl w jej wykonaiu. Co do polskich trybun to jednak bardziej dopinguje się u nas na styl agielski, a więc jak najgłośniej. Porównywanie Włochów do popcorniaców, jest trochę nie na miejscu, chociażby dlatego, że polscy kibice nader często szli sladem włoskim i ściągali na maxa oprawy,, flagi itd. Ponadto, kazdy ogarnięty wie, co ostatnio przeszedł ruch kibicowski we Włoszech, a wszystko w zasadzie zostało opisane w forum MCP w odpowiednim miejscu, więc nie ma sensu tego rozkminiać. San Siro rozczarowało, a to brak zgrania dopingu, ludzie siedzieli zamiast stać, przyczepić się mozna do wszystkiego:-)
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
Ss081 


Nr legitymacji: MCP 1204
Wiek: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: 26-11-2011, 19:37   

Raisslin, jako ze jestem troche slepy ,a nawet bardzo, to prosilbym abys wyslala mi link pod ktorym znajde fotki. Wiem, ze sa na forum w panelu ,ale nie wiem gdzie to :)
 
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-11-2011, 20:04   

no cóż, wystarczy się nieco cofnąć i zajrzeć do "Pozostałe" :-)) i problem z głowy
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
kozik82 

Nr legitymacji: MCP 1118
Wiek: 41
Skąd: Polkowice
Wysłany: 26-11-2011, 20:19   

nie Paulo nie zaspałem było spoko babka nad ranem nie dała pospac jak szłą z miotłą to wszystko po drodze zamiat*ałą;)+
_________________
FORZA MILAN
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 26-11-2011, 20:26   

Po tym co ja widziałem 3 tygodnie temu na Catanii, to naprawdę ludzie, cieszmy się, że na Milanie prowadzony jest w ogóle jakikolwiek doping. W Polsce skończyłoby sie to całkowitym zaprzestaniem działania na trybunach, gdyby restrykcje poszły tak daleko, że zabroniono by użycie megafonów.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 27-11-2011, 15:07   

Nie wydaje mi się :-) zresztą może niedługo się przekonamy. Tak czy inaczej przyłączam się do opinii, że makaroniarze (pomijając przyczyny, a komentując jedynie skutki) to już popkorniarze i polscy fani biją ich dziś na głowę... oczywiście dopingiem. Opinię mam nie po wyjeździe na Barcelonę, lecz zachowaniu liderów CSM w Mińsku. Zero charakteru, motywacji, zapału... Przykre.
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-11-2011, 15:58   

http://www.youtube.com/watch?v=j7TtT3Spjsk
http://www.youtube.com/watch?v=JzKqIMbQXlQ

Kilka lat wstecz, a jaka różnica.

Zupełnie nie wiem, skąd to zdziwienie, od dłuższego czasu dyskusja n/t kryzysu na Półwyspie Apenińskim toczy się w odpowiednim temacie, a niektórzy spodziewali się fajerwerków(dosłownie i w przenośni).

PS. niestety, jeśli chodzi o prognozę dot. włoskich trybun, to wraz z upływem czasu wychodzi na to, że Pepe miał dużo racji i będzie to kolejny kraj, który się już nie podniesie.
 
 
wysu 

Nr legitymacji: MCP 1082
Wiek: 37
Skąd: wrocław
Wysłany: 30-11-2011, 18:01   

chlopaki wrzucajcie fotki z wyjazdu, szczegolnie te z pokoju trofeow milanu i z meczu :D

jak na razie tylko aga i tombak wrzucili, a przeciez duzo osob robilo zdjecia ;p

pozdro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl