Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Viktoria-Milan
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 09-11-2011, 22:02   Wyjazd na Viktoria-Milan

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=250
 
 
 
Krakers 

Nr legitymacji: MCP 778
Skąd: Poznań
Wysłany: 10-11-2011, 03:04   

Mam pytanie odnośnie powrotu: rozumiem, że 6.00 to jest czas, w którym znajdziemy się we Wrocławiu? Powrót od razu po meczu?

To dla mnie kluczowe pytanie, ponieważ bardzo chciałbym pojechać na to spotkanie, ale muszę być w Poznaniu najpóźniej na 13...

Rozumiem, że na mecze LM Cuore Rossonero nie jest wymagane?
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 10-11-2011, 08:55   

Krakers napisał/a:
Mam pytanie odnośnie powrotu: rozumiem, że 6.00 to jest czas, w którym znajdziemy się we Wrocławiu? Powrót od razu po meczu?

tak

Krakers napisał/a:
Rozumiem, że na mecze LM Cuore Rossonero nie jest wymagane?

nie
 
 
 
Krakers 

Nr legitymacji: MCP 778
Skąd: Poznań
Wysłany: 10-11-2011, 09:33   

Dzięki :)
 
 
Tabarez 

Nr legitymacji: MCP 021
Wiek: 46
Skąd: Mikołów
Wysłany: 10-11-2011, 09:35   

Jestem ciekaw czy bilety na Victoria - Bate też kosztowały około 250 zł. Chyba Pepików pogrzało.
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 10-11-2011, 09:42   

no niestety, ale Czesi wykorzystują każdą okazję żeby się obłowić. Podobnie jak np. w Poznaniu. Także myślę, że to i tak nie jest zła cena.
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 10-11-2011, 13:42   

To nie jest zła cena?
Chyba sobie jaja robisz.

3 takie bilety i masz całosezonowy karnet na mecze Milanu u siebie na Curva Sud.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 10-11-2011, 15:29   

ale co my porównujemy.. Czesi dostali po prostu niepowtarzalną okazję żeby zarobić i to robią..
myślisz, że w Polsce bilety byłyby tańsze?
już to widzę.
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
Kucy92 

Nr legitymacji: MCP 1011
Wiek: 31
Skąd: Polkowice
Wysłany: 10-11-2011, 21:31   

Formularz wyslany mam nadzieje,ze teraz dopisze mi szczescie.
A wiecie moze ile prawdopodobnie dostaniemy biletow??:)
 
 
PrzM 

Nr legitymacji: MCP 1006
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-11-2011, 22:19   

Może to trochę głupie pytanie, ale jeszcze nie jechałem na żaden wyjazd i zastanawiam się, czy jako pierwszy wyjazd (gdzie mam większe szanse na wylosowanie) wybrać wyjazd do Pragi, czy któryś kolejny do Mediolanu. Jak myślicie?
 
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 10-11-2011, 22:39   

zależy jak do tego podchodzisz. jak po prostu chcesz być pewny wyjazdu to myślę, że Praga to dobry wybór. ale jeśli chcesz jechać na bardziej atrakcyjny mecz to warto zachować handicap w losowaniu jak osoba jadąca po raz pierwszy.
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
Kucy92 

Nr legitymacji: MCP 1011
Wiek: 31
Skąd: Polkowice
Wysłany: 11-11-2011, 16:49   

PrzM
I to jest wlasnie najgorsze. Bo pojedziesz na 1 mecz to raczej na nastepne nie ma szans.Bedzie mecz z Interem czy inne ciekwe mecze to nie sadze bysmy mieli szanse jak wykorzystamy szanse.Ludzi bedzie duzo a za 1pkt ktory uzyskamy za wyjazd szanse na wyjechanie na fajny mecz sa bliskie 0%.Dlatego ja jade teraz do Pragi gdyz mam wieksze szanse a nie wiadomo jak potem bedzie a chce juz miec moj 1 mecz za soba.Potem jakies zloty i moze za te Pkt gdzies bede mial szanse na wyjazd.
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 11-11-2011, 17:00   

Kasa wpłacona:) A co do dyskusji to poczytajcie sobie troche na temat regulaminu kwalifikacji na wyjazdy i dopiero rozmawiajcie... Zapisales sie na jeden wyjazd, ale Cie nie wylosowali, to automatycznie masz większe szanse w kolejnych organizowanych wypadach dopoki Cie nie wylosuja. W moim przekonaniu to niektorzy zaczynaja zbytnio dramatyzowac. Sposob kwalifikacji spokojnie umozliwia wyjazd na przynajmniej jeden mecz w sezonie, a jesli ktos chce miec zapewniony udział w tym wydarzeniu, to jest możliwość nabycia karnetów bądź mini-karnetow na LM (wlasciwie to byla). Poza tym mozna tez zorganizowac sobie wyjazd na wlasna reke z innymi czlonkami MCP i wystapic z prosba o bilety. Tyle w temacie z mojej strony
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
PrzM 

Nr legitymacji: MCP 1006
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-11-2011, 17:50   

Rozumiem, czytałem cały regulamin kwalifikacji, nie chodzi tu o jakieś kombinowanie, ale o to, że na ten pierwszy wyjazd mam dużo większe szanse i głównie zastanawiam się nie pomiędzy wyjazdami na konkretne kluby, ale wyjazdem na San Siro albo wyjazdem np. do Pragi. Jak jest z atmosferą na stadionie, gdy Milan gra na wyjeździe?
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 11-11-2011, 19:38   

PrzM napisał/a:
Jak jest z atmosferą na stadionie, gdy Milan gra na wyjeździe?

każdy mecz ma swoją otoczkę i klimat jednak osobiście uważam że mecz wyjazdowy wyzwala szczególną atmosfere ;)
 
 
Yahu83 


Nr legitymacji: MCP 403
Wiek: 40
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-11-2011, 21:41   

Kucy92 to Ty nie jedziesz na Srarcę? Miałeś 2 kratki piwa postawić. Teraz, to mi się już nie opyla jechać. ;P Muszę sam w siebie zainwestować jakiegoś dwunastopaka.

A jeszcze parę dni temu wmawiano mi, iż ubzdurałem sobie, że ludzie kombinują z wykorzystaniem "przywileju", przez co wg mnie spada zainteresowanie meczami poprzedzającymi jakiś hit. No ale nie poruszajmy już tego... Jeszcze znów na mnie usiądą, że się użalam nad sobą. ;P
Ostatnio zmieniony przez Yahu83 11-11-2011, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 11-11-2011, 21:47   

Jak to mawiają dziewiczy wyjazd powinien być na San Siro, ale z tego co słyszałem atmosfera na meczach wyjazdowych też jest przednia ;) Wybór należy do Ciebie.
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
Yahu83 


Nr legitymacji: MCP 403
Wiek: 40
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-11-2011, 21:59   

Kucy92 Za wyjazd nie dostaje się żadnego punktu. Ale dostajeniesz w następnym losowaniu 1 pkt, za to że nie miałeś szczęścia w losowaniu na Srarcę. Więc szanse masz już całkiem spore.
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 11-11-2011, 22:15   

PrzM - to zależy, co rozumiesz przez atmosferę na wyjeździe. Polecam mecz wyjazdowy na Interze :). Nie byłem jeszcze póki co świadkiem naocznym, ale wrażenia bankowo niezapomniane.

A tak na serio - już 8 stycznia mecz Atalanta-Milan. Jeśli chcesz zaliczyć wyjazd z prawdziwego zdarzenia, to tylko tam. Poczujesz atmosferę prawdziwego kibicowania :). Zgoda Milanu-Brescia, to największa odwieczna kosa Atalanty, więc emocji nigdy nie brakuje na tych małych derbach Lombardii.

Jeśli chcesz przeżyć na wyjeździe fajną atmosferę typu doping, duża liczba "swoich" kibiców - wybieraj się na Lazio-Milan bodajże w lutym. To będzie hicior na szczycie Serie A i na pewno Milanistów pojedzie tam dobre kilka tysiaków.

Jeśli chcesz przeżyć na wyjeździe fajną atmosferę z MCP - jedź do Pragi. Nigdy nie byłem, ale z opowiadań wynika, że przeżycia są niezapomniane - bardziej z przebytej podróży, aniżeli samego meczu ;).

Osobiście jednak polecam Ci wypad do Mediolanu na jakikolwiek mecz Milanu, nie musi być Barca, nie musi być Inter. Śmigaj na mecz z Novarą czy innym Palermo. Jedź na dzień przed meczem, żeby zaliczyć wizytę w muzeum Milanu i zwiedzić stadion - gwarantuję, że nie zapomnisz tego do grobowej deski. I kupuj bilet koniecznie na bramkę wejściową numer 14. Będziesz w sercu Milanu wtedy. Powodzenia!
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
PrzM 

Nr legitymacji: MCP 1006
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-11-2011, 22:22   

Dzięki Pepe za rady, do Mediolanu kiedyś pewnie się wybiorę na 2-3 dni, żeby być i na meczu, i w muzeum, ale nie wiem, kiedy to będzie, problemem jest dojazd w tą i z powrotem (trudno o jednocześnie tanie bilety lotnicze i termin zgrywający się z meczem Milanu i bez zbyt wielu noclegów w Mediolanie). W moim pytaniu nie chodziło o takie wyjazdy "na własną rękę", ale właśnie o te z MCP i chodzi mi o to, gdzie jest ogólnie "fajniej" - na wyjazdach do takiej Pragi czy na San Siro.
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 11-11-2011, 23:22   

Kucy92 napisał/a:
PrzM
I to jest wlasnie najgorsze. Bo pojedziesz na 1 mecz to raczej na nastepne nie ma szans.Bedzie mecz z Interem czy inne ciekwe mecze to nie sadze bysmy mieli szanse jak wykorzystamy szanse.Ludzi bedzie duzo a za 1pkt ktory uzyskamy za wyjazd szanse na wyjechanie na fajny mecz sa bliskie 0%.Dlatego ja jade teraz do Pragi gdyz mam wieksze szanse a nie wiadomo jak potem bedzie a chce juz miec moj 1 mecz za soba.Potem jakies zloty i moze za te Pkt gdzies bede mial szanse na wyjazd.


Są szanse. Na moim przykładzie, na każdy mecz na jaki chciałem jechać, a było losowanie, zawsze byłem wśród szczęśliwców. No ale udział w zlotach robi różnicę :)
 
 
Kucy92 

Nr legitymacji: MCP 1011
Wiek: 31
Skąd: Polkowice
Wysłany: 11-11-2011, 23:39   

Yahu83

No niestety,ale nie dostalem :) Lipa nie bedzie 2 krat piwa:D
Wlasnie z jednej strony zostwail bym sobie ten cenny pkt,ale z drugiej strony pojechal bym jak najszybciej jakis mecz Milanu. W niedziele wyjezdzam do Gdyni i robie kursy do ksiazeczki zeglarskiej wiec jak wiaodmo bede plywal :) wiec nie wiaodmo kiedy bedzie najstepna okazja:)Dlatego wybiore teraz Prage;)
 
 
Kucy92 

Nr legitymacji: MCP 1011
Wiek: 31
Skąd: Polkowice
Wysłany: 11-11-2011, 23:41   

Marcu

To gratuluje mam nadzieje,ze i mi takie szczescie dopisze;)
 
 
SeboLZ 

Nr legitymacji: MCP 904
Wiek: 34
Skąd: Wrocław/Lądek-Zdrój
Wysłany: 12-11-2011, 14:21   

Ja również niebawem wpłacam kasę na mecz :) szkoda, że Czesi tak szaleją jeśli chodzi o ceny biletów... Wychodzi prawie tyle co za wyjazd do Mediolanu. No, ale mecz wyjazdowy chcę w końcu zaliczyć :)
 
 
Mani 

Wiek: 47
Skąd: Gdynia
Wysłany: 12-11-2011, 17:50   podróż autem

Heja, planujemy razem z Katjuszem wyjazd, ale będziemy prawdopodobnie jechać z Trójmiasta samochodem przez Niemcy do samej Pragi. Tam spotkalibyśmy się z resztą Milanistów. Planujemy również nocleg z 6/7. Jeśli ktoś by chciał się dołączyć, to mam 2 wolne miejsca. Co do godziny wyjazdu z Trójmiasta to będzie ok 6.00 rano 6 grudnia. Kontakt na priv.

PS Jak ktoś z centrum Polski dobrze ze mną pogada (hehe, piwa nie przyjmuje - mam nadmiar - wtajemniczeni wiedzą co mam na myśli !!!), to mogę jechać przez nasz piękny kraj.
_________________
Mani

Nr legitymacji: MCP 173
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl