Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
18-19 Luty 2012 Turniej w Trzciance
Autor Wiadomość
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 07-02-2012, 18:02   

Globus napisał/a:
Ciekawi mnie dlaczego Nas nie ma na liście... też gramy na 100%.


funcluby słabych zespołów nie są dopuszczone ;]
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 07-02-2012, 22:23   

dezali napisał/a:
taktyk, a gdziekolwiek było powiedziane że to będzie turniej FC zagranicznych zespołów? ja się takiej informacji doszukać nie mogę...


Bo jej nie ma :)
O ile moge juz zrozumiec kibicow Lecha czy Gornika to zespoly "Mazowsze" "Organizatorzy" + te 3-4 kluby (ktore raczej wystawia zawodnikow niz kibicow) sa raczej nie do przyjecia...
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-02-2012, 07:40   

stawcie sie honorowo, a mecz z pro-zawodnikami oddajcie walkowerami... zasugerowac to mozna rowniez innym druzynom ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 08-02-2012, 11:36   

Panowie trzeba podjąć jakąś konkretną decyzję.. Turniej coraz bliżej więc czas się zdecydować..
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 08-02-2012, 11:44   

Kiepura napisał/a:
stawcie sie honorowo, a mecz z pro-zawodnikami oddajcie walkowerami...

Tyle ze do grupy mozesz trafic z samymi takimi :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 08-02-2012, 15:20   

Pisałeś Bubu może do nich i pytałeś czy to sązawodnicy z jakiś lig?? Ja tam każdego takiego śmiesznego grajka przyjmę na klate... aktorzy boiskowi haha... No ale decyzje musimy podjąć!!
_________________

 
 
Gaździk 


Nr legitymacji: MCP 859
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-02-2012, 16:58   

Dokładnie, trzeba się zdecydowac.

Jeżeli o mnie chodzi, to uważam, że powinniśmy się wycofać, skoro grać mają zawodnicy ee.. mniej amatorscy niż my.

Nawet jeżeli każdy z nas gra na jako takim poziomie, to wiadomo, że jeżeli nigdy prędzej ze sobą nie graliśmy to prawdopodobnie zgarniemy baty. O przyjemności z gry i współzawodnictwa nie będzie mowy.
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 08-02-2012, 18:37   

Ja bym się nie wycofywał i powalczył. Kurna Panowie, cała Polska się będzie śmiała jak się wycofamy, dacie radę! Lepiej pojechać i powalczyć z gwiazdami niż wywiesić białą flagę..
 
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 08-02-2012, 19:05   

Gdyby to było druzyna z Poznania i okolic to pewnie byłby sens grania. Mogę powiedzieć za siebie, że koszt takiego 2 dniowego turnieju wyjdzie mnie około 300 zł. Płacić 300 zł za to, że jacyś 3-ligowcy będą mieli sparing to sorry.. jest to dla mnie chore. Ktoś może powiedzieć, że jakby był to turniej kibiców to bym jechał i nie patrzył na pieniądze, a teraz po prostu marudze. Owszem, zapisywałem się na turniej kibiców, a nie na turniej 3-ligowców. Liczyłem się z tym, że będą tez polskie druzyny kibicow, jednak nie sadzilem, ze beda grac zawodnicy. O ile jeszcze przedwczoraj byłbym za tym by grać (bo się troche "napalilem" na ten turniej), o tyle teraz po przemysleniu jestem za wycofaniem. Nie jeden turniej nas w tym roku czeka wiec szkoda marnowac pieniadze na mocno watpliwy turniej.

Kiepura napisał/a:
stawcie sie honorowo, a mecz z pro-zawodnikami oddajcie walkowerami... zasugerowac to mozna rowniez innym druzynom ;)


Świetny pomysł! Pojedziemy, zagramy powiedzmy w dwóch meczach po 12 min i się schlejemy :) Ja tam nie miałem zamiaru się schlać tylko pograć. Za jakieś 10 min grania na hali (są też przecież zmiennicy) nie płaciłem jeszcze 300 zł :) Ale jak zafundujesz... ;)
_________________

 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 09-02-2012, 00:21   

Jonathan, przekonałeś mnie - w sumie masz rację w 100% w powyższym poście. Zapomniałem jakoś o kosztach, ale tak coś mi świta, że jak na zlocie zimowym gadaliśmy o turniejach itp., to właśnie była gadka, że w Trzciance mogą grać zrzeszeni i było to jasne od początku, czy mam rację? Mateusz z Tych przecież też nie jest amatorem i nie kopie piłki rekreacyjnie :)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-02-2012, 09:22   

w sumie to ja nie jestem powolany do naszej reprezentacji, ale glos jeszcze zabiore ;)

Gaździk napisał/a:
O przyjemności z gry i współzawodnictwa nie będzie mowy.
wydawalo mi sie, ze wlasnie o to chodzi...
sawczen napisał/a:
cała Polska się będzie śmiała jak się wycofamy
nie koniecznie, argument jest. (a moze go nie ma - zalezy czy przewinela sie gdzies informacja/sugestia nt turnieju "fan clubow zagranicznych druzyn")


jon: skoro juz tak sie zbulwersowales, to podaj ten nr konta.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 09-02-2012, 10:31   

Numer konta jest wyzej :)
Kwote pomnoz razy 10 i sru!
\o/
Puchar Ci wyslemy jak cos :>

p.s sawczen, zapisywalem nas na turniej KIBICÓW, a do rywalizacji z druzynami typu "organizatorzy" "mazowsze" + te lokalne klubo/kibicowe teamy. Długość meczu to 12 minut. I tak jak Jonasz wspomnial, mozna jechac pograc z innymi kibicami (czy to Amica czy Gornik) ale jechac na turniej kibicow a grac z zbieranina kolegow z sasiedztwa czy zawodnikami na codzien grajacymi w nizszych ligach?
Nie no, do czegos takiego sie nie zglaszalismy. Ponadto na stronie organizatorow jest informacja ze bedzie tam Newcastle i Bayern a czytajac ich fora jednoznacznie widac ze sie nie zorganizowali, natomiast jak "kolega" Globus wspomnial, ze oni jada :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
taktyk 

Nr legitymacji: MCP 022
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-02-2012, 11:19   

Panowie, po pierwsze, z całym szacunkiem dla Kiepury i Sawczena (których oczywiście bardzo lubię:), to moim zdaniem decyzja należy do nas, uczestników. Jak słusznie Jonathan zauważył, jedziemy (lub nie) za swoje pieniądze, a nie z kasy "wspólnej" MCP.

Po drugie, jeśli dobrze policzyłem, na 10 uczestników już 4 osoby jednoznacznie zadeklarowały, że powinniśmy się wycofać (ja, Carlo, Jon i Gaździk) + odniosłem wrażnie, że Bubu też jest przeciw - czyli to już 5 osób (połowa). Z osób zapisanych udzielają się w tym temacie jeszcze Snax i Groszek - jakie jest Wasze zdanie? No i kto ma kontakt z Mateuszem, Lennoxem i Spidim, żeby ich zapytać?

Ewentualnie jeszcze jest opcja, że może wśród członków MCP znajdzie się kilka innych osób, które pomimo całej sytuacji chciałyby zagrać? Czasu niewiele, trzeba szybko się decydować!
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 09-02-2012, 15:21   

sawczen napisał/a:
to właśnie była gadka, że w Trzciance mogą grać zrzeszeni i było to jasne od początku, czy mam rację?


W każdym turnieju, nie tylko w Trzciance grają wyłącznie zrzeszeni. Nie oznacza to jednak to, że jak ktoś jest zrzeszony to zwracaja nam całe koszty. To jest niemozliwe.
_________________

 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 09-02-2012, 16:26   

taktyk napisał/a:
Z osób zapisanych udzielają się w tym temacie jeszcze Snax i Groszek - jakie jest Wasze zdanie?

Szczerze powiem że euforia opadła po ukazaniu się listy startujących...
Moje zdanie jest takie że jezeli bedziemy miec ochotę wystopic to na pewno bede ale jezeli chcemy zbojkotowac impreze to wydaje mi się to mieć sens...
 
 
 
Gaździk 


Nr legitymacji: MCP 859
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-02-2012, 16:29   

Kiepura napisał/a:

Gaździk napisał/a:
O przyjemności z gry i współzawodnictwa nie będzie mowy.
wydawalo mi sie, ze wlasnie o to chodzi...


Widocznie źle się wyraziłem.

Naturalnie, że o to chodzi. Mowa natomiast jest o tym, że jeżeli banda amatorów takich my zmierzy się z kolesiami, którzy regularnie trenują i grają razem, to dostaniemy takie baty, że aż przykro. Nie będzie grania z naszej strony, bo będziemy mieli problem z wymianą kilku podań - stąd wszyscy nas oklepią, co w konsekwencji znaczy brak współzawodnictwa.
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 09-02-2012, 17:08   

Snax napisał/a:
taktyk napisał/a:
Z osób zapisanych udzielają się w tym temacie jeszcze Snax i Groszek - jakie jest Wasze zdanie?

Szczerze powiem że euforia opadła po ukazaniu się listy startujących...
Moje zdanie jest takie że jezeli bedziemy miec ochotę wystopic to na pewno bede ale jezeli chcemy zbojkotowac impreze to wydaje mi się to mieć sens...


Myślę dokładnie tak jak Snax... Natomias jak już wspomniał Taktyk połowa jest raczej na nie... organizatorzy chyba sami się pogubili w tym...odnoszę takie wrażenie po tym jak napisał Bubu o tych innych ekipach fanklubów, jak i po poście Globusa...
Proponuję zadzwonić do organizatorów wycisnąć z nich szczegóły drużyn... i jeżeli na prawdę to są "zawodowe" ekipy to sens będzie wtedy gdy wszystkie wylądująw jednej grupie i możliwość spotkania sięz którymś z nich będzie w finale.
_________________

 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 09-02-2012, 18:15   

Taktyk zle odebrales chyba nasze slowa, ja bynajmniej nie chcialem wywrzec na Was podjecia jakiejs tam decyzji, napisalem tylko swoja opinie, ale potem fajnie to Bubu rozpisal.
Jon, piszac zrzeszeni mialem na mysli ligowcow, na kazdym turnieju graja sklady ligowcow? Bo glownie o nich sie tu rozchodzi.
Moim zdaniem po prostu zapanowal organizzacyjny burdel wokol tego turnieju i faktycznie odpuscilbym sobie ta impreze na Waszym miejscu, strata kasy, ktora mozna przeznaczyc np. Na pol wyjazdu na Milan ;)

Peace
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 10-02-2012, 11:12   

Oficjalnie zrezygnowaliśmy z udziału w turnieju.

Jak tylko otrzymam pieniądze zaczne robic przelewy zwrotne.
pozdrawiam
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 10-02-2012, 14:19   

To w takim razie... ja odrazu zapisuje się na najbliższy turniej jaki będzie:P !!!!!!
_________________

 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 19-02-2012, 10:36   

Póki co nie otrzymałem jeszcze zwrotu wpisowego. Zapewne organizatorzy mają dużo na głowie i wyślą pieniądze po zakonczeniu zawodów. Czyli pewnie pod koniec przyszlego tygodnia będę mógł zacząć zwracać pieniadze...
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Gaździk 


Nr legitymacji: MCP 859
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-02-2012, 11:51   

Jakieś wieści?
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 27-02-2012, 12:00   

Dziś napisałem maila "przypominajacego" bo do teraz nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. AJk tylko dostane odrazu dam znac i zrobie przelewy.

EDIT: pieniadze maja przelać dzis. Czyli jezeli nie wpłacaja na poczcie polskiej to jutro zaczynam robic przelewy zwrotne.
pozdrawiam
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 29-02-2012, 19:19   

Jutro wszyscy powinni mieć pieniądze na kontach.
pozdro!
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Gaździk 


Nr legitymacji: MCP 859
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-03-2012, 14:32   

Potwierdzam - kasa dotarła. Dzięki.

pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl