Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość Milanu :D
Autor Wiadomość
rikooo7 


Nr legitymacji: MCP 1249
Wiek: 32
Skąd: Leżajsk
Wysłany: 21-12-2011, 20:53   Przyszłość Milanu :D

Okej od razu przeproszę za temat ,ale chciałem ściągnąć uwagę jak największej ilości osób.

Chciałem się przedstawić i powiedzieć kilka słów o sobie :)
Nazywam się Bartłomiej Hałaj. Mam 19 lat ( 20 bliżej niż dalej ;) ) mieszkam w Brzózie Królewskiej koło Leżajska. Być może ktoś z was pił kiedyś Leżajskie , kiedyś dość znane piwo. Jest to woj. podkarpackie około 40km od Rzeszowa.

Milanowi kibicuję od 2002 roku ,ale teraz moja pasja Milanem jest większa niż w poprzednich latach :) Dlatego chce dołączyć do MCP ,ale jak wiadomo zapisy są raz w roku ,więc muszę poczekać ;] Chętnie wybrałbym się z WAMI na zjazd lub turniej halowy. Trenuję piłe od dziecka i miło byłoby mi pograć z ROSSONERI'mi z polski :D Ale w tym roku odpada niestety ...

Pozwolę sobie wrzucić kilka fot :D




Na zdjęciach godnie reprezentowałem ACM w Niemczech w potyczkach na orliku ze szwabinami :D

Nie zdissujcie mnie za ten temat, mam nadzieję ,że przyjmiecie ciepło przyszłego nowego członka MCP ;]

Podaje jeszcze gg jakby ktoś chciał pogadać zawsze mogę : 6308597 :) Pozdrawiam!

FORZA AC MILAN!

Ps. jak widzicie idzie mi całkiem nieźle ,może kiedyś dołącze do kadry naszego klubu xD
 
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 22-12-2011, 08:44   

Tu masz link, w którym mogłeś się przedstawić http://www.milanclubpolon...wtopic.php?t=23

Jak zobaczyłem temat i kątem oka zdjęcia to myślałem, że już jesteś piłkarzem Milanu i gdzieś tam w juniorach zasuwasz, ale jak widzę to tylko przymiarki no i masz już 20 lat więc muszę Cię rozczarować, ale do naszego klubu można trafić jako nastoletni dzieciak lub po trzydzistce jako uznana trochę wypalona gwiazda ;)

powodznia i witamy :)
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 22-12-2011, 22:30   

Generalnie Leżajsk to syf. Mowa o piwie oczywiście. No i Pogoń Leżajsk... zawsze i wszędzie...
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 23-12-2011, 03:11   

Marcu napisał/a:
Generalnie Leżajsk to syf. Mowa o piwie oczywiście
coś na ten temat wiem, kiedyś mnie po nim "Pogoniło"
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
rikooo7 


Nr legitymacji: MCP 1249
Wiek: 32
Skąd: Leżajsk
Wysłany: 23-12-2011, 12:14   

Marcu

ostatnio byłem na meczu pogón vs stal w pucharze polski, gdzie góra była pogoń. wrażenie zrobił doping kibiców stali. śpiewanie , palenie rac, jak na taki poziom oprawa super,ale z tego słynie stal mielec
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 23-12-2011, 13:17   

Dobrze wylizałeś Marcowi :).
Stal Mielec słynie z tego, że nie jeździ na wyjazdy - hehehe. No i z dawnej super bandy jak na taką małą ekipkę ChMK. O Gesiu 50 000 zł nie warto chyba wspominać, a szkoda, bo tworzył piękną historię tego klubu.

Co do Twojego tematu - wpadaj do nas na GKS Szombierki Bytom. Poszukujemy wzmocnień, a patrząc na nasz skład myślę, że niejeden z tego forum łapałby się do pierwszej drużyny. No i zawsze możecie liczyć na doping, nawet na wyjazdach. Zupełnie inaczej niż w Mielcu :). I droga z Bytomia do Mediolanu jakby krótsza, aniżeli z Leżajska czy Mielca.

Powodzenia!
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 23-12-2011, 15:00   

rikooo7 napisał/a:
Marcu

ostatnio byłem na meczu pogón vs stal w pucharze polski, gdzie góra była pogoń. wrażenie zrobił doping kibiców stali. śpiewanie , palenie rac, jak na taki poziom oprawa super,ale z tego słynie stal mielec


Kiedyś się działo, dziś pozostał tylko wspomnień czar. No ale "dzieciaki" się starają.
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 23-12-2011, 15:05   

Pepe napisał/a:
Dobrze wylizałeś Marcowi :).
Stal Mielec słynie z tego, że nie jeździ na wyjazdy - hehehe. No i z dawnej super bandy jak na taką małą ekipkę ChMK. O Gesiu 50 000 zł nie warto chyba wspominać, a szkoda, bo tworzył piękną historię tego klubu.


Jak wspomniałem "dzieciaki" się starają, ale na wyjazdy rodzice jeszcze im nie pozwalają :D
Grzesiu najlepsze czyny ma już za sobą. Co do innych zawodników, to nie wolno zapominać o Domarskim i Kasperczaku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl