Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Arsenal-Milan 06/03/2012
Autor Wiadomość
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 12-02-2012, 08:26   

Bubu, wiec prosze Cie oświeć mnie,skoro Ty tak wszystko rozumiesz
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 12-02-2012, 09:45   

Po co wrzucacie chłopakowi na psychę :).
Pawko - wpisz w google "Joanna Mucha Superpuchar" i powinieneś po pierwszych 3 linkach wiedzieć, że pytanie kapiego było czystą szyderą. Nie sądzę, by to adresował do ciebie.

Ja rozumiem Pawko, ale niestety takie są prawa losowania. Nie jest to metoda na pewno sprawiedliwa. Jak zresztą wszystko na tym świecie.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 12-02-2012, 18:34   

sawczen napisał/a:
Moze i bym sie wkurzyl na niefart, ale bym nie stekal i marudzil, bo jest regulamin i tyle, krotka pilka ;) no ale nie wywolujmy wilka z lasu, zobaczymy po losowaniu ;)


regulamin regulaminem to jedno ale drugie to sposób losowania. Czy nie da się tak zrobić by był on "jawny" w 100% od początku do końca?
 
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 12-02-2012, 18:44   

Losowanie można sledzic na kanale ircowym. Jest strona na ktorej odswiezaja sie wyniki. Losowanie odbywa się w specjalnie na nasze zamówienie wykonanym programie przez niezależnego i niezrzeszonego z nami w zaden sposob informatyka. Nie wiem w jaki sposób bardziej jawnie chcialbys miec przeprowadzone losowanie? Moglibyśmy się wszyscy spotykać przed każdym wyjazdem na mecz i ciągnąć zapałki. To byłoby w 100% jawne.
 
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 12-02-2012, 19:12   

może tak by każdy w linku jakimś mógł to śledzić w czasie rzeczywistym?? albo np. ktoś mógłby nagrać losowanie na tle jakiegoś programu tv i udostępnić filmik potem by wszystko było jasne.
Nie żebym się czepiał, losowanie na Arsenal mnie nie dotyczy ale po prostu może trzeba się powoli zastanowić nad nową formą prezentowania wyników losowania tym bardziej że technologia poszła do przodu a nasz program ma z dobre 3 lata.
 
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 12-02-2012, 20:01   

Świetny pomysł! Rozumiem, że jesteś chętny aby wykonać to zadanie? Albo przynajmniej, że opracujesz całą operację logistycznie wraz z kosztorysem i opisem potrzebnych zasobów? Zarząd wtedy na pewno weźmie to pod uwagę...
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 12-02-2012, 20:06   

Najlepiej zeby Sonar losował na tle gazety wyborczej z dnia losowania \o/
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 12-02-2012, 20:19   

Wg mnie nalezy powolac specjalna komisję ds losowania, ktora potwierdzi ruchem głowy, że wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem. Ruch głową należy wtedy nagrać kamerą internetową i wyslac mailem do wszystkich wirtualnych uczestników losowania.
_________________

 
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 12-02-2012, 20:48   

no tak najlepiej się śmiać i robić żarty aniżeli wspólnie próbować zmienić coś tak by wszystko było ok i bez żadnych wątpliwości.
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 12-02-2012, 20:54   

Nie no, najlepiej zakladac teorie spiskowe, ze kumple losują wyjazd między sobą.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 12-02-2012, 21:01   

Nic takiego nie zakładam spytałem tylko czy jest taka możliwość by takie coś opracować. No ale widocznie lepiej nic nie zmieniać.
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 12-02-2012, 21:15   

czyli co, uważasz, że losowanie powinno się odbywać ręcznie w akwarium tak jak to ma miejsce np. przy losowaniu grup na ME i MŚ? myślisz, że jest w tym jakaś logika? uważasz, że byłoby spoko, jeśli Sonar losowałby plastikowe jajka z kinder suprise z numerami legitymacji członków rozstawionych w odpowiednich koszykach i wszystko odbywałoby się pod okiem kamery internetowej?
że tak się spytam... oc...ujałeś?? jest wyraźnie napisany regulamin kwalifikacji na wyjazdy, im więcej jeździsz i czasu spędzasz z MCP tym większe szanse masz na wyjazd, przed którym odbywa się losowanie. To, że ktoś mieszka na wyspach, a na meczu pojawia się tylko wtedy kiedy ma Milan w UK (kompletnie nikogo nie mam na myśli), nie uprawnia go do tego, żeby mieć największe szanse podczas losowania biletów na taki mecz, bądźmy poważnymi ludźmi. Jeśli ja mieszkam na Pomorzu, a nie jeździłbym na Milan i na zloty, to przecież nie wymagałbym tego, żeby mieć z bomby bilet na mecz Milanu w Gdańsku. Nie mamy 15 lat, żeby takich spraw nie kumać, Panowie...
 
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 12-02-2012, 21:23   

a czy ja napisałem że ktoś ma mieć bilet z automatu bo akurat ma blisko ? nic takiego nie napisałem. Regulamin też mi nie przeszkadza uważam że jest zrobiony fair i się go nie czepiam.

Zapytałem tylko grzecznie czy jest możliwość zmiany prezentacji wyników losowania. Uważam, iż technika poszła do przodu, program mamy już kilka lat wiec może warto byłoby rozpatrzyć czy jest możliwość stworzenia czegoś co będzie szło z "duchem czasu".
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 12-02-2012, 21:36   

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=267
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 12-02-2012, 21:49   

kto z wyspiarzy nie dostał biletu?

bo ja z Kamilem z Białegostoku planujemy udać się do Londynu mimo braku biletu i tam lekko zabalować ;)
 
 
 
Bafflo 

Nr legitymacji: MCP 462
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12-02-2012, 22:01   

ja tak samo, wiec sawczen tez sobie szejka wypikemy w londynie ;p
_________________
DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU MCP 3CITY http://www.facebook.com/groups/152501178139771/
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 12-02-2012, 22:07   

To jedziemy na Londyn!
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-02-2012, 22:22   

Jedziemy do Londynu :)
 
 
michalchr83 

Nr legitymacji: MCP 582
Wiek: 40
Skąd: Katowice / Newark UK
Wysłany: 12-02-2012, 22:51   

Tak trzymac Sawczen:) Ja bede w Londynie (mam bilet) i planuje tam zostac na noc wiec jezeli Wy rowniez to cos pomyslimy:)
_________________
ETERNO AMORE
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 12-02-2012, 23:06   

blazej napisał/a:
może warto byłoby rozpatrzyć czy jest możliwość stworzenia czegoś co będzie szło z "duchem czasu".

Wszystko można rozważyć. Pytanie tylko: co proponujesz? Zastanów się, co konkretnie masz na myśli, ubierz to w słowa i wpisz w nowym, osobnym wątku. Nie gdzieś między postami o wyjeździe do Londynu - a właśnie w nowym wątku stworzonym na potrzeby dyskusji nt. losowania - zawierającym konkretną propozycję, bez ogólników typu "duch czasu". Wtedy można będzie to potraktować poważnie.
 
 
kozik82 

Nr legitymacji: MCP 1118
Wiek: 41
Skąd: Polkowice
Wysłany: 12-02-2012, 23:37   

zgadzam sie z sewczenem,biletu nie udało mi się wylosować choć jestem z UK i więcej miełem szczęścia z Barceloną;)jedynie co przyszło mi namyśl to MCP powinnien coś pomyśleć na temat wyjazdów członków z UK na mecze na San Siro żęby nie ponosili dodatkowych kosztów podróży autokarem z Polski bo i tak lecą z UK na własny koszt:(wiem że to nie odpowiednie miejsce do tego ale można spróbować;)no i panowie z UK głowa do góry i więcej szczęsćia w następnych losowaniach;)FORZA MILAN!!!
_________________
FORZA MILAN
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 13-02-2012, 06:56   

kozik82 napisał/a:
zgadzam sie z sewczenem

Z kim?
 
 
 
kozik82 

Nr legitymacji: MCP 1118
Wiek: 41
Skąd: Polkowice
Wysłany: 13-02-2012, 07:53   

Sorki SAWCZENEM;)
_________________
FORZA MILAN
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-02-2012, 08:49   

kozik82 napisał/a:
jedynie co przyszło mi namyśl to MCP powinnien coś pomyśleć na temat wyjazdów członków z UK na mecze na San Siro żęby nie ponosili dodatkowych kosztów podróży autokarem z Polski bo i tak lecą z UK na własny koszt

jest jeszcze cos takiego jak WYJAZDY PRYWATNE.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
kozik82 

Nr legitymacji: MCP 1118
Wiek: 41
Skąd: Polkowice
Wysłany: 13-02-2012, 11:35   

no tak ale to już nie w ramach fanclubu, a chyba chodzi o to żeby jak największa ilość członków pojawiała się na meczach i zjazdach a tak w moim przypadku chciałbym wybierać się częściej na mecze i zloty a że ponoszę podwójne koszta dostania się na mecz to już muszę odpuścić sobie kolejny wypad:(a nie o to chyba tutaj chodzi.
_________________
FORZA MILAN
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl