Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
XIII Zlot Milan Club Polonia

W którym terminie powinien odbyć się XIII Zlot MCP?
23.08 - 26.08
64%
 64%  [ 34 ]
30.08 - 02.09
35%
 35%  [ 19 ]
Głosowań: 53
Wszystkich Głosów: 53

Autor Wiadomość
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 28-05-2012, 22:18   

Ja na Luxtorpede się piszę!
 
 
 
mbytom 

Wiek: 36
Skąd: Bytom
Wysłany: 28-05-2012, 22:59   

ja na come chętnie
 
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 29-05-2012, 01:08   

na Roguca zawsze..
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 29-05-2012, 07:31   

http://cieszanowrockfestiwal.pl/program.php
 
 
caśka 

Nr legitymacji: MCP 729
Wiek: 45
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-07-2012, 21:00   Miejsce zlotu...!!!

Chciałabym tylko zapytać dlaczego zostało wybrane tak odległe miejsce na tegoroczny zlot??? Czy nie prościej byłoby spotkać się w centrum kraju, gdzie wszyscy mieliby w miarę dogodny dojazd!!! Pokonywanie tysiąca kilometrów, jak to niektórzy mają, to naprawdę trochę dużo jak na weekendowy wypad.
Szkoda, że nie możemy spotkać się znowu w Ślesinie koło Konina jak to było 2 lata temu - tam wszyscy mają w miarę dogodny dojazd, no i warunki tam także były super!!!
Niech zarząd się zastanowi przy organizacji kolejnego zlotu i wybierze miejsce trochę bardziej dogodne komunikacyjnie.
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 11-07-2012, 21:13   

O ile mi wiadomo idea wyboru miejsca na zlot jest taka, żeby w każdym kolejnym roku organizować go w innej części kraju, aby każdy mógł mieć czasem bliżej, a czasem dalej. Dajmy na to ludzi z Rzeszowa, mimo tego, że w zeszłym roku zlot był w Czaplinku, to stawili się, a teraz mamy ukłon w ich stronę oraz południowo-wschodniej części Polski. Trochę egoistycznie byłoby organizowanie zlotu tylko i wyłącznie kierując się dobrym dojazdem w centralnej części kraju. Do Suśca sam będę jechał pkp około 14h ( zlot wedle zapowiedzi prawie jak w Mediolanie ;p ), ale nie narzekam, bo warto. Postaw się na miejscu tych ludzi. Kolejnym aspektem jest pewnie także to iż takie miejsca są zdecydowanie tańsze niż popularne kurorty, że nie wspomnę o trudnościach w organizacji zlotu w jakimś większym mieście. Tyle ode mnie.
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 11-07-2012, 22:50   

jesli Snax jest kobieta i wyglada tak jak na avatarze to ja tez sie pisze!!! uuaa
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 11-07-2012, 22:58   

Hector, przyjedz a zobaczysz jakie sztuki mamy w MCP ;) pod wrazeniem byla nawet wloska delegacja na poprzednim Zlocie ;)

co do odleglosci to ze Zlotami jest dokladnie tak jak pisze Slidewater. Mimo tego w tym roku postaramy sie zorganizowac dla dojezdzajacych jakis wspolny transport z okolic Lublina lub Rzeszowa. Napiszemy o tym cos wiecej w pozniejszym terminie
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 11-07-2012, 23:38   Re: Miejsce zlotu...!!!

caśka napisał/a:
Chciałabym tylko zapytać dlaczego zostało wybrane tak odległe miejsce na tegoroczny zlot???

Mój kolega z Lublina pisze mi tak co roku, ale w tym roku przestał...

caśka napisał/a:
Szkoda, że nie możemy spotkać się znowu w Ślesinie koło Konina jak to było 2 lata temu

Jeszcze tego by brakowało. Nigdy więcej Konina!... :D

A tak poważniej: dziś Ty masz daleko, potem ja, a następnie Sonar. Tak to działa. To jest też jakaś turystyka - po co jeździć w te same miejsca, skoro mieszkamy w tak pięknym kraju? MCP w każdej wiosce \o/
 
 
piasek129 


Nr legitymacji: MCP 934
Wiek: 33
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12-07-2012, 19:01   

A jeśli komuś nie spodoba się miejsce zlotu już po przyjeździe, to może każdego ranka zadawać pytanie: "I co my tu będziemy robić tyle dni?" ;)
 
 
 
caśka 

Nr legitymacji: MCP 729
Wiek: 45
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-07-2012, 20:48   

Kapi, nie dramatyzuj!!! Przecież już nie musiałbyś znowu krzyża pilnować....

Ja doskonale rozumiem, że zloty powinny być organizowane w różnych częściach kraju, ale dlaczego ta południowo-wschodnia część Polski jest prawie przy samej granicy??? Przecież ten region jest dość duży i na przykład rejon Ostrowca Św. jest piękny, to dla tych, którzy chcą zwiedzać!!!
 
 
Tabarez 

Nr legitymacji: MCP 021
Wiek: 46
Skąd: Mikołów
Wysłany: 12-07-2012, 20:57   

Może kolezanka sama zorganizuje zlot. Może sobie wtedy wybrać miasto.
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-07-2012, 21:04   

Tabarez, mało dyplomatycznie odpowiedziałeś, więc pozwól, że ja odpiszę w trochę innym tonie:

Główną przyczyną takiego stanu rzeczy, oprócz już opisanych czynników, jest fakt, iż nasze zloty z roku na rok się rozrastają i liczba ich uczestników wynosi blisko lub ponad 100 osób. To z kolei znacznie ogranicza nam potencjalny wybór ośrodków w danych regionie kraju, które spełniałyby szereg naszych oczekiwań (koszty pobytu, zaplecze sportowe i rekreacyjne, standard domków / pokoi itd.)

Także może rzeczywiście bardziej wskazaną lokalizacją na ścianie południowo-wschodniej byłyby okolice Ostrowca Św., czy Lublina, ale życzenia, życzeniami, a życie, życiem...
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 12-07-2012, 21:12   Re: Miejsce zlotu...!!!

caśka napisał/a:
Chciałabym tylko zapytać dlaczego zostało wybrane tak odległe miejsce na tegoroczny zlot??? Czy nie prościej byłoby spotkać się w centrum kraju, gdzie wszyscy mieliby w miarę dogodny dojazd!!! Pokonywanie tysiąca kilometrów, jak to niektórzy mają, to naprawdę trochę dużo jak na weekendowy wypad.


Przypomnę tylko, że już w zeszłym roku miał być Zlot gdzieś w południowo-wschodniej części naszego kraju. Z wiadomych względów stało się inaczej. W tym roku w końcu jest - owszem są inne miejscowości w tym rejonie, ale pewnie to już względy organizacyjne zadecydowały, że Zlot jest tu, gdzie jest. Tym razem ekipa z północy ma daleko ale ostatnio to my "południowcy" bujaliśmy się przez całą Polskę by dotrzeć na Zlot.

P.S. Osobiście doczekałem się Zlotu w odległości zaledwie 150km od mojej rodzinnej miejscowości ale jak na złość będę musiał pokonać 2tys km i nie narzekam. Pozdrawiam.
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 13-07-2012, 09:17   

Jest dokładnie tak jak piszą poprzednicy. Na wybór miejsca miało wpływ wiele czynników, ten rejon nie jest też zbyt bogaty w odpowiednio duże Ośrodki a także takie o dobrym standardzie i przyzwoitych cenach. Jeszcze nigdy nie poświęciłam tak dużo czasu na szukanie Ośrodka i uważam, że ten jest zdecydowanie najlepszy. Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych droga może być długa i ciężka ale tak jak pisał SonaR staramy się zorganizować transport zbiorowy z Lublina lub Rzeszowa a może nawet z tych dwóch miast. Jestem przekonana, że wszyscy jakoś sobie poradzą i będzie to naprawdę udany Zlot :)

Wyobraźcie sobie jakby nie było Jałty i byłyby granice z II RP to moglibyśmy zrobić Zlot gdzieś na przykład pod Tarnopolem. A co by było gdyby była Polska od morza do morza? Ha! :)
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 14-07-2012, 19:38   

Hector napisał/a:
jesli Snax jest kobieta i wyglada tak jak na avatarze to ja tez sie pisze!!! uuaa

chyba skończyły się czasy kiedy bezpiecznie mogłem się "zdrzemnąć" na ławce czy krześle...

caśka napisał/a:
Niech zarząd się zastanowi przy organizacji kolejnego zlotu i wybierze miejsce trochę bardziej dogodne komunikacyjnie.

ja tam mogę nawet do białoruskiego NEXT'a jechać :)
 
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 15-07-2012, 13:04   

Nieważne gdzie, ważne MCP:) Teraz czekam tylko na szczegółowe informacje, wolne będę miał!
_________________

 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 15-07-2012, 20:55   

Mam nadzieje ze nie bedziesz bral udzialu w zadnym losowaniu :]
 
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 16-07-2012, 22:34   

Veerapan napisał/a:
Mam nadzieje ze nie bedziesz bral udzialu w zadnym losowaniu :]

Niestety z góry biorę udział za opłacenie składki:) ale w tym sezonie chyba się nie uda....
_________________

 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 17-07-2012, 20:13   

groszekfree napisał/a:
Niestety z góry biorę udział za opłacenie składki:)

Ściemniasz waćpan... w losowaniu nie ma nic z urzędu. ;-)
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 22-07-2012, 23:27   

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=280
 
 
 
Krzywy 

Nr legitymacji: MCP 1125
Wiek: 36
Skąd: Lublin
Wysłany: 23-07-2012, 00:12   

W opisie ośrodka nie ma żadnej informacji na temat boiska piłkarskiego. Nie przewidujecie turnieju?
_________________
- Don't tell me you would rather go football.
- Well, I'm male.
- It's only one game.
- I am male.
 
 
dawidb77 

Nr legitymacji: MCP 842
Skąd: Małopolska
Wysłany: 23-07-2012, 18:09   

Moja pierwsza wypowiedź na tym forum :)

Mam zamiar jechać do Suśca z Krakowa. Patrzyłem na PKP i można jechać do Jarosławia a później przesiąść się na pociąg do Suśca. Może jednak ktoś ma lepszy pomysł odnośnie dojazdu, np. autobusem. A może ktoś zamierza jechać samochodem?

Pozdrawiam
Dawid
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23-07-2012, 22:23   

Prawdopodobnie zarzad ma zorganizowac transport z Rzeszowa do Susca.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
rikooo7 


Nr legitymacji: MCP 1249
Wiek: 32
Skąd: Leżajsk
Wysłany: 23-07-2012, 23:56   

Siema.
Ja w tym roku nowy członek MCP :) dobrze się składa bo zlot blisko mojej miejscowości więc się wybiorę ;]

Mam pytanie , czy trzeba mieć przy sobie jakaś legitymację MCP ? Bo zapisałem się a nic takiego nie mam..
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl