Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd dla osób spoza MCP
Autor Wiadomość
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 22-03-2012, 14:35   

SonaR napisał/a:
najwieksza wladza jest wlasnie WZC, a nie Prezes czy Zarzad.


Na zarząd spadła ogromna fala krytyki, w jakości która pozostawia wiele do życzenia. Zatrzymałbym się jednak przy zacytowanym powyżej stwierdzeniu.
Walne zgromadzenie członków to faktycznie najwyższa władza w stowarzyszeniu. Jeżeli się nie mylę to regulamin kwalifikacji na wyjazdy został przegłosowany i zaakceptowany właśnie przez WZC. Według mnie pomimo iż w podejmowaniu tej decyzji zarząd miał jak najlepsze intencje wymienione już powyżej przez prezesa SonaRa, podjęta została bardzo błędna decyzja. Decyzja niezgodna z punktem 9 Regulaminu kwalifikacji na wyjazdy MCP. Wynika z tego zatem, iż zarząd zadziałał wbrew woli WZC.

W moim odczuciu powinno się anulować organizację wyjazdu. Rozumiem, że zarząd w tej sytuacji nie miał łatwego wyboru. Ale z opcji Lepsze zło/Gorsze zło wybrał po prostu to drugie.

Moim zdaniem nie jest jeszcze za późno aby to odkręcić.
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 22-03-2012, 14:39   

Camill napisał/a:
A teraz ludzie wieszają na Zarządzie psy, ponieważ mając niedobór chętnych umożliwia wyjazd osobom niezrzeszonym, by wyjazd nie upadł i by nie świecić oczami przed AIMC. Cieszcie się, że w ogóle macie wyjazdy na mecze... no chyba, że wolicie dwa razy w roku pojechać na zlot i oglądać mecz w telewizji... po to funkcjonuje MCP? Zrzeszanie kibiców, miła atmosfera itd. to jedna sprawa, ale jak mniemam wiele osób pierwszy raz w życiu na meczu Milanu było dzięki MCP.


Już powyżej napisałem. Pomysłem jest gruntowna przebudowa całego MCP. Koniec zlotów albo maks raz na rok, podwyższenie składki do np 150 zł, zmiana działań z logistyczną sferą wyjazdów.

Jak komuś imponuje liczba 605, to ma teraz właśnie taką żenadę. Na Juventusie było bodajże 17 osób z MCP - ta liczba stanowi 3 % całego fc. Mecz był w sobotę wieczorem, więc właściwie żadnego urlopu nie trzeba było brać.

Nie daje to ludziom z zarządu MCP czegoś do zastanowienia się nad strukturą działania MCP??? Zależy wam na osobach statystach? Czy na prawdziwym aktywnym fc jeżdżącym autentycznie często i gdzie się da? Obecnie widzę, że idzie to wszystko w złym kierunku. A dzisiejsza decyzja dobiła świętą zasadę, jaka u nas w MCP panowała.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Camill 


Nr legitymacji: MCP 870
Wiek: 38
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 22-03-2012, 14:48   

Veerapan napisał/a:


Jeżeli się nie mylę to regulamin kwalifikacji na wyjazdy został przegłosowany i zaakceptowany właśnie przez WZC. Według mnie pomimo iż w podejmowaniu tej decyzji zarząd miał jak najlepsze intencje wymienione już powyżej przez prezesa SonaRa, podjęta została bardzo błędna decyzja. Decyzja niezgodna z punktem 9 Regulaminu kwalifikacji na wyjazdy MCP. Wynika z tego zatem, iż zarząd zadziałał wbrew woli WZC.

W moim odczuciu powinno się anulować organizację wyjazdu. Rozumiem, że zarząd w tej sytuacji nie miał łatwego wyboru. Ale z opcji Lepsze zło/Gorsze zło wybrał po prostu to drugie.

Moim zdaniem nie jest jeszcze za późno aby to odkręcić.


"Demokracja jest najgorszą formą rządu, jeśli nie liczyć wszystkich innych form, których próbowano od czasu do czasu".

WINSTON CHURCHILL
_________________
Sempre con il Diavolo in cuore!
 
 
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 22-03-2012, 14:50   

Nie ma co odwoływać. Jak już jest to niech się odbędzie. Bo następnym razem nie dostaniemy tylu biletów. Trzeba zrobić tak by to się nie powtórzyło więcej. Mnie to zastanawia jedno - dlaczego nie pojawiła się informacja czy też zaszytanię członków klubu co o takim pomyśle sądzą.
_________________

 
 
Camill 


Nr legitymacji: MCP 870
Wiek: 38
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 22-03-2012, 14:52   

acmilanpato77 napisał/a:
Nie ma co odwoływać. Jak już jest to niech się odbędzie. Bo następnym razem nie dostaniemy tylu biletów. Trzeba zrobić tak by to się nie powtórzyło więcej. Mnie to zastanawia jedno - dlaczego nie pojawiła się informacja czy też zaszytanię członków klubu co o takim pomyśle sądzą.


Bo nie ma na to czasu?
_________________
Sempre con il Diavolo in cuore!
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-03-2012, 14:59   

Camill napisał/a:

Jestem za tą decyzją rękami i nogami, a co? Może dzięki temu pojadę sobie z żoną na mecz? Nie jest fanatycznym kibicem i nie czuje potrzeby zapisywania się do MCP, ale chciałaby towarzyszyć mężowi? To taki problem...? żeby ujadać z tego powodu?
Nie pomyliłeś stowarzyszenia kibiców z biurem turystycznym? Pojawiłeś się nagle, jak powstało zamieszanie i temat meczu z Barceloną...


Nadal jestem zdania, że trzeba było od początku próbować pozyskać brakujących chętnych w sposób, o którym pisałem na pierwszej stronie tematu (członkowie z zaległymi składkami, chociaż wiadomo, że byli jakoś zainteresowani Milanem długo przed tym meczem, zamiast robienia łapanki, baardzo ewentualnie ludzie z polecenia tychże członków jeśli liczba brakująca jest na styku), a w przypadku niepowodzenia mówi się trudno. Wtedy te 20-kilka osób może mieć pretensje do całej reszty członków, że dali ciała, a nie będzie tak, że teraz ta cała reszta ma pretensje do samego zarządu.
 
 
mbytom 

Wiek: 36
Skąd: Bytom
Wysłany: 22-03-2012, 15:05   

Też się wypowiem w tej materii jako, że członkiem MCP nie jestem a staram się o wyjazd na mecz. Zacznę od tego, że przegapiłem zapisy do MCP i jest to moja wina, i żałuje tego ale jak się pojawiła możliwość na wyjazd na Milan to chce z niej skorzystac.
Oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ja staram sie obiektywnie patrzec na argumenty przez was podawane i rozumiem zarówno jednych jak i drugich.
Z jednej strony zarząd który wywalczył bilety na cwiercfinalowy mecz LM, i członkowie którzy liczą na wyjazd - a moze się to nie udać bo nie ma wystarczajacej ilosci chetnych.
Z drugiej zas czlonkowie MCP którzy oplacaja roczne skladki, zeby m.in miec ten przywilej mozliwosci wyjazduy na Milan, ktory to teraz przywilejem nie jest. Naprawde rozumiem obie strony ale chce tez zaprezentowac trzeci punkt widzenia.

Kibicem Milanu jestem odkąd dostałem koszulke Baggio za dzieciaka. Jeszcze nigdy nie widziałem Milanu na żywo i jest to moim marzeniem. Na wyjazd kase zbierałem od dluższego czasu bo odłożyć coś nie jest tak łatwo i argument że jak ktos ma 470 zł to 600 zł nie jest problemem, mnie się nie dotyczy. Gdyby Milan grał z Apoelem i tez udostepnilibyscie wyjazd dla niezrzeszonych, to też bym jechał bo rywal tu dla mnie nie ma większego znaczenia. Oczywiscie wole że jak już jadę na upragniony mecz Milanu to jest komplet kibiców, wspaniała oprawa itd. ale jakby był wyjazd mozliwy na kazdy inny mecz Milanu, to tez bym jechal. Prawda jest taka ze zawaliłem jak przegapiłem zapisy, ale jezeli jest mozliwośc zeby zobaczyc Milan, to chyba nikogo nie dziwi ze chce sprobowac. Mam nadzieje ze sie uda i ze atmosfera w autobusie bedzie mniej napieta niz tu na forum i nastawiona tylko i wylacznie na kibicowanie.Pozdrawiam
 
 
 
Camill 


Nr legitymacji: MCP 870
Wiek: 38
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 22-03-2012, 15:06   

rangiz napisał/a:
Nie pomyliłeś stowarzyszenia kibiców z biurem turystycznym? Pojawiłeś się nagle, jak powstało zamieszanie i temat meczu z Barceloną...



Oczywiście bo chciałbym żeby ten wyjazd się odbył... gdybym nie jechał to bym się nie odzywał... oczywiście mam nie jechać bo grupie osób, które same nie jadą nie podoba się pomysł umożliwienia wyjazdu ludziom niezrzeszonym? Wy będziecie jechać z tymi innymi ludźmi czy my, którzy jadą? Cóż Wam to przeszkadza?
_________________
Sempre con il Diavolo in cuore!
Ostatnio zmieniony przez Camill 22-03-2012, 15:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Camill 


Nr legitymacji: MCP 870
Wiek: 38
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 22-03-2012, 15:09   

Poza tym piszecie, że liczy się elitarność MCP, że MCP to nie tylko mecze, że to dodatek, że ważne są zloty, a potem ktoś się odgraża, że składki nie zapłaci... nie zapłaci to straci możliwość uczestnictwa w zlotach, które są dla niego ważniejsze niż mecze.... gdzie tu logika?
_________________
Sempre con il Diavolo in cuore!
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 22-03-2012, 15:15   

To, że nie zapłaciłeś składki na czas i nie miałeś iluzorycznego uczucia bycia w zamkniętym kręgu ludzi z MCP. W tej chwili wejdzie tu byle jaki bolek, który w życiu nie miałby żadnych szans na dostanie się na taki mecz, nawet jadąc na własną rękę i pojedzie na niego, nie spełniając żadnych warunków, które od zawsze są trąbione i nam wbijane do głów. Że tylko członkowie MCP mają prawo wyjazdu na mecz - DOSTAJĘ TO INFO PRZY KAŻDEJ INFORMACJI O NOWO ORGANIZOWANYM WYJEŹDZIE. A tu taki megapasztet.

Przełożę to na prosty język - każdy członek MCP czuje się zrobiony w konia. Teraz już rozumiesz? To nie ma nic wspólnego z tobą i innymi - dla mnie możecie jechać na sam finał. Ja jako członek MCP zostałem oszukany. Krótko na ten temat.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-03-2012, 15:17   

@Camill:
To może zacznijmy od początku, już obojętnie czy będzie to np. finał Pucharu Polski Szczakowianka Jaworzno - Legia Warszawa , czy wyjazd z MCP na mecz z Barceloną. Jakiś czas wcześniej ustalono kryteria obecności na meczu wyjazdowym, obojętnie czy będzie to ilość wyjazdów w danym sezonie, czy też tylko przynależność do stowarzyszenia kibiców, każdy wiedział jakie profity płyną z członkostwa.

Wcześniej było tak, że nawet przy braku kompletu chętnych, reszta zgadza się na dopłatę i pokrycie kosztów wyprawy, albo wszystko jest odwoływane, nie ma od tego zapisu ustępstw, tak z resztą wynikało z regulaminu.

I teraz Ty nagle będąc anonimowym, przychodzisz dajmy na to do prezesa stowarzyszenia Szczakowianki, czy też prezesa MCP z argumentem, że może bym pojechał z żoną, bo to tylko raz, w drodze wyjątku i chętnie skorzystacie.


Dziwne, prawda? W takim wypadku wszyscy biorący udział w poprzednich losowaniach, jakiejś formie selekcji gdy biletów było za mało, czy też Ci opłacający składki i mający poczucie przynależności do grupy i płynących z członkostwa korzyści, mogą poczuć się kopnięci w cztery litery, niezależnie od tego, czy chcieli jechać, czy też nie.

Zasady były jasne, a teraz stowarzyszeniem kieruje brak zasad. Wyobraź sobie, że piszesz z tej drugiej strony, nie czułbyś się rozczarowany? A może masz zlew na to, co się wokół Ciebie w tym przypadku dzieje?
 
 
Camill 


Nr legitymacji: MCP 870
Wiek: 38
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 22-03-2012, 15:24   

rangiz napisał/a:
@Camill:
To może zacznijmy od początku, już obojętnie czy będzie to np. finał Pucharu Polski Szczakowianka Jaworzno - Legia Warszawa , czy wyjazd z MCP na mecz z Barceloną. Jakiś czas wcześniej ustalono kryteria obecności na meczu wyjazdowym, obojętnie czy będzie to ilość wyjazdów w danym sezonie, czy też tylko przynależność do stowarzyszenia kibiców, każdy wiedział jakie profity płyną z członkostwa.

Wcześniej było tak, że nawet przy braku kompletu chętnych, reszta zgadza się na dopłatę i pokrycie kosztów wyprawy, albo wszystko jest odwoływane, nie ma od tego zapisu ustępstw, tak z resztą wynikało z regulaminu.

I teraz Ty nagle będąc anonimowym, przychodzisz dajmy na to do prezesa stowarzyszenia Szczakowianki, czy też prezesa MCP z argumentem, że może bym pojechał z żoną, bo to tylko raz, w drodze wyjątku i chętnie skorzystacie.


Dziwne, prawda? W takim wypadku wszyscy biorący udział w poprzednich losowaniach, jakiejś formie selekcji gdy biletów było za mało, czy też Ci opłacający składki i mający poczucie przynależności do grupy i płynących z członkostwa korzyści, mogą poczuć się kopnięci w cztery litery, niezależnie od tego, czy chcieli jechać, czy też nie.

Zasady były jasne, a teraz stowarzyszeniem kieruje brak zasad. Wyobraź sobie, że piszesz z tej drugiej strony, nie czułbyś się rozczarowany? A może masz zlew na to, co się wokół w tym wypadku dzieje?


Po prostu kieruję się zasadą "żyj i pozwól żyć innym" - co w takim przypadku wygląda tak, że gdybym nie jechał na mecz to bym nie wtrącał się w dyskusję, bo cóż mi zależy kto na niego pojedzie? Niech jadą, co mi do tego? Ja pojadę innym razem, a tymczasem niech inni spełniają swoje nazwijmy to marzenia. Dla niektórych ważniejsze są zloty, dla innych mecze, a dla reszty twarde trzymanie się regulaminu, nawet w sytuacjach podbramkowych...
_________________
Sempre con il Diavolo in cuore!
 
 
Camill 


Nr legitymacji: MCP 870
Wiek: 38
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 22-03-2012, 15:32   

Ja rozumiem, że niedopuszczalne byłoby zorganizowanie zlotu z udziałem osób niezrzeszonych, ale żeby robić taką aferę na mecz, na który się nie jedzie w dodatku? Pozwólcie się wypowiedzieć tym co jadą, bo to oni powinni zadecydować z kim chcą jechać i czy chcą jechać z osobami nienależącymi do fanklubu? Dla mnie ważne jest zobaczenie San Siro i Milanu na żywo, a to że pojadę z kimś kto nie jest członkiem MCP, to trudno - mogę się z nim nawet napić...
_________________
Sempre con il Diavolo in cuore!
 
 
mbytom 

Wiek: 36
Skąd: Bytom
Wysłany: 22-03-2012, 15:34   

Pepe w Twoich komentarzach da sie wyczuc jak gdyby nie posiadanie legitymacji robiło z ludzi podczłowieka - teksty: "BYLE KTO" , "byle jaki bolek". Widze ze legitymacja daje wielką władzę a przynajmniej jej złudzenie. Dokładnie nie potrafie zrozumieć co to Wam szkodzi. Gdybyscie jechali to mielibyscie pierwszeństwo, jezlei chodzi o aspekt ekonomiczny to różnica w cenie wyjazdu pokrywa 3 składki roczne, jezeli nie bedzie wyjazdu to w konsekwencji moze byc mniej biletów na kolejne. Czy naprawde tak warto trzymac sie regulaminu w tej sytuacji?
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-03-2012, 15:37   

Jeśli zapisujesz się przed sezonem w ciemno, nie wiedząc, czy skorzystasz z jakiegokolwiek wyjazdu, czy może nawet trafi Ci się prezent w postaci możliwości wyprawy na mecz Milan-Barca to postrzega się taką osobę zupełnie inaczej, niż kogoś kto przed wylosowaniem Barcelony i Messiego nie istniał, nie wykazując nawet najmniejszego zainteresowania klubem/stowarzyszeniem.

Dodając do tego to, że ktoś na samej górze złamał obowiązujący latami regulamin, to mamy istną kumulację. Zamiary były pewnie dobre, ale nikt nie zdał sobie sprawy z konsekwencji decyzji o której tu dyskutujemy.

Wydaje mi się, że nawet nie zajrzałeś do moich propozycji z pierwszej strony, jaką próbę można było podjąć dla rozwiązania problemu, zamiast przykrych zapisów otwartych, które są Tobie na rękę, jednocześnie budząc tyle kontrowersji.
Ostatnio zmieniony przez rangiz 22-03-2012, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 22-03-2012, 15:42   

mbytom napisał/a:
Pepe w Twoich komentarzach da sie wyczuc jak gdyby nie posiadanie legitymacji robiło z ludzi podczłowieka - teksty: "BYLE KTO" , "byle jaki bolek". Widze ze legitymacja daje wielką władzę a przynajmniej jej złudzenie. Dokładnie nie potrafie zrozumieć co to Wam szkodzi.


Widzisz - mi się chciało pilnować terminu wpłaty składki, mi się chciało ta kasę przelać i nie szkoda mi jej było. Ty budzisz się przed meczem z Barceloną i pojedziesz bez kompletnie żadnego zainteresowania tematem MCP przed sezonem, gdy nie wiadomo było czy z grupy Ligi Mistrzów w ogóle wyjdziemy.

Jaśniej się chyba nie da...

I zrozum, że to nie jest pretensja do was, którzy jedziecie. To jest pretensja i żal do ludzi, którzy podjęli taką decyzję i zrobili w balona wszystkich członków MCP. Wy korzystacie z tego, co wam umożliwiono. Proste. Nie wiem, po co się burzycie, na waszym miejscu siedziałbym cicho, wpłacił szybko kasę i cieszył z wypadu na taki prestiżowy mecz.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Mighty Stefan 


Nr legitymacji: MCP 1149
Wiek: 36
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-03-2012, 15:48   

A może właśnie nie potrzebujemy większej ilości biletów, skoro na taki "szlagier" chce jechać tylko 20 osób? Veer moim skromnym zdaniem zaprezentował tutaj najsilniejsze argumenty i jak mało kto wypowiedział się tu rzeczowo i konkretnie, a przeciwko temu stawia się tylko i wyłącznie egoistyczne pobudki ("bo ja jadę", "bo potem może dal mnie braknąć biletu, jak teraz nie damy innym biletów"). Szkoda, że nikt z tych osób nie pomyślał o tych, którym się wcześniej odmawiało. Czy to troszkę wobec nich niesprawiedliwe, że przez cały czas się mówiło "Zapisz się, a pojedziesz.", a ci frajerzy się zapisali, choć może nie mieli ochoty, czy pieniędzy, bo zbierali na nową pralkę aktualnie, by teraz dowiadywać się, że w sumie, to średnio im się opłacało (no, może troszkę finansowo lepiej na tym wyjdą, jeśli chodzi o mecz). Nie chodzi tutaj o elitarność, tylko jak już mówiłem, o zasady. Po to one zostały stworzone, żeby było sprawiedliwie, a teraz Zarząd sobie wymyślił, że złamie je, wbrew wszystkim (nie licząc paru osób) by potem znowu one obowiązywały podobno. Skąd ja teraz mam mieć pewność, że to się nie przydarzy znowu, że potem jakaś kolejna zasada nie zostanie złamana w imię "wspólnego dobra"?
_________________
There is no spoon.
 
 
 
mbytom 

Wiek: 36
Skąd: Bytom
Wysłany: 22-03-2012, 15:54   

To że przegapiłem termin nie znaczy ze interesuje się MCP od wczoraj, ale że miałem w tamtym czasie m.in obrone, i o tym po prostu zapomnialem - normalna ludzka rzecz. Ale Pepe w położeniu SonaRa to co byś zrobił? Mnie jego argumenty przekonują, i dlatego tez ich bronie, i nie ukrywam ze z tej decyzji MCP sie ciesze.
 
 
 
adamek 

Nr legitymacji: MCP 1203
Wiek: 35
Skąd: Lublin
Wysłany: 22-03-2012, 15:58   

mbytom napisał/a:
Też się wypowiem w tej materii jako, że członkiem MCP nie jestem a staram się o wyjazd na mecz. Zacznę od tego, że przegapiłem zapisy do MCP i jest to moja wina, i żałuje tego ale jak się pojawiła możliwość na wyjazd na Milan to chce z niej skorzystac.


Nie mam czasu wszystkiego czytac, ale Ty mnie po prostu rozwaliles :D
Dolaczyl 17.03.2012 dzien po losowaniu widać, ze wcześniej sie interesowałeś, i to pokazuje kto chce tam jechać :] pewnie jesteś jeszcze kibicem Barcelony, ale nie wnikam
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 22-03-2012, 15:58   

Wiem, Sonar jest w trudnym położeniu. Nie zazdroszczę mu.

Ja co bym zrobił? Zacząłbym się zastanawiać nad tym, o czym napisałem. Jaki jest sens istnienia tak rozbudowanego fan-clubu skoro jeździ żenująca liczba osób? Ten fc istnieje dla organizowania zlotów, gdzie ludzie chleją oporowo i nie ma to już kompletnie nic związanego z Milanem?

Jak wspomniałem - pora na określenie naprawdę co to oznacza być w fc, co jest prawdziwym celem fc (w mojej opinii obecność na jak największej ilości meczów Milanu, inaczej można to nazwać jakąkolwiek instytucją towarzyską) i dobrac ludzi, którzy chcą faktycznie uczestniczyć w takim fc.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-03-2012, 16:06   

Legitymacji MCP wydało ponad 1000, nie znam dokładnej liczby, ale wynika z tego, że po puszczeniu komunikatu mailowo/forumowo/stronowego potencjalna liczba zainteresowanych rośnie prawie dwukrotnie i to w samych strukturach stowarzyszenia, bez ogłaszania zapisów otwartych dla wyznawców Katalonii.
Sądzę, że większość w takiej sytuacji przymknęłaby oko dla dobra wspólnego, a dziś nie byłoby tego tematu. Wilk syty i owca cała, a nie smród po gaciach :)
Ostatnio zmieniony przez rangiz 22-03-2012, 16:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
mbytom 

Wiek: 36
Skąd: Bytom
Wysłany: 22-03-2012, 16:07   

Czy data logowania ma tu w ogole znacznie? Czy to robi z Ciebie wiekszego kibica Milanu ode mnie? Szansa wyjazdu na ten mecz pojawiła się dla mnie bo uzbierałem potrzebne środki, i MCP dopuscil taką możliwość. Dlatego teraz dopiero wypowiadam sie na forum, a strona głowna dostępna jest bez logowania.. Dobra Pepe masz racje "Nie wiem, po co się burzycie, na waszym miejscu siedziałbym cicho, wpłacił szybko kasę i cieszył z wypadu na taki prestiżowy mecz." Tak zrobię;)
 
 
 
Camill 


Nr legitymacji: MCP 870
Wiek: 38
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 22-03-2012, 16:17   

Odnoszę wrażenie, że ludziom, którzy bojkotują wyjazd żal dupę ściska, że sami z różnych powodów nie mogą jechać... przepraszam jeśli kogoś obraziłem...

ALE!

Mighty Stefan napisał/a:
A może właśnie nie potrzebujemy większej ilości biletów, skoro na taki "szlagier" chce jechać tylko 20 osób? Veer moim skromnym zdaniem zaprezentował tutaj najsilniejsze argumenty i jak mało kto wypowiedział się tu rzeczowo i konkretnie, a przeciwko temu stawia się tylko i wyłącznie egoistyczne pobudki ("bo ja jadę", "bo potem może dal mnie braknąć biletu, jak teraz nie damy innym biletów").


Tak tylko szanowny Veer nie odczytał chyba punktu 10., który brzmi: "Regulamin ma zastosowanie w sytuacjach, gdy liczba osób, które w terminie dokonały wpłaty zaliczki, jest większa niż ilość dostępnych miejsc".

W tym wypadku liczba osób jest mniejsza, więc regulamin nie ma zastosowania, w tym również punkt 9., który mówi, że "W wyjazdach organizowanych przez Milan Club Polonia brać udział mogą tylko i wyłącznie członkowie stowarzyszenia".

Dziękuję za uwagę.
_________________
Sempre con il Diavolo in cuore!
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 22-03-2012, 16:18   

adamek napisał/a:
Dolaczyl 17.03.2012 dzien po losowaniu widać, ze wcześniej sie interesowałeś, i to pokazuje kto chce tam jechać :] pewnie jesteś jeszcze kibicem Barcelony, ale nie wnikam


Czepiasz sie :P Pewnie czytał forum jako gość oraz studiował wszystkie relacje z meczów i zlotów!

Powiem krótko: gdybyś interesował się tak jak piszesz działalnościa MCP to na pewno byś nie zapomniał o zapisach... Zapisy trwają 2 miesiące a zapisanie się trwa raptem parę minut. Po prostu po losowaniu skoczylo Ci cisnienie i chciales zrobic wszystko by pojechac na taki szlagier... Przypomniales sobie o jakims MCP lub tez przeczytales o nas na innym forum i probujesz teraz sciemniac ze przegapiles zapisy... Wszyscy bysmy Ci wspolczuli ale w tym przypadku i tak jedziesz więc milego wyjazdu.
_________________

 
 
 
mbytom 

Wiek: 36
Skąd: Bytom
Wysłany: 22-03-2012, 16:30   

Aha bo ty wiesz lepiej. Mniejsza o to, wyłączam sie z dyskusji bo atmosfera rzeczywiscie tu rodzinna panuje...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl