Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd dla osób spoza MCP
Autor Wiadomość
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 24-03-2012, 23:57   

masz naprawdę 41 lat? czy może jednak pomyliła ci się kolejność cyferek? (14?)
widać nawet nie masz pojęcia co to ultras, jeśli utożsamiasz z tym słowem kogoś kto tnie materiał...
_________________

 
 
 
markus 

Nr legitymacji: MCP 900
Wiek: 53
Skąd: piekary
Wysłany: 25-03-2012, 00:01   

hihihi.pomysl co napisales a nie rob sobie wstydu panie ultras
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 26-03-2012, 00:28   

markus, nie rozumiem trochę Twojego ataku na Krzyśka, Ultras to zagorzały kibic, w naszym poznańskim słownictwie taki "kibol", który ma klub w sercu i go wspiera u siebie i na wyjeździe, nie szczędzi gardła, wyda ostatni grosz, by zobaczyć swoją ekipę w akcji (a nieraz nawet nie patrzy na grę, bo liczy się dla niego po prostu ta cała otoczka, a wynik sportowy jest na drugim miejscu). I owszem, ultrasi także kroją materiał i przygotowują oprawy, ale nie jest to ich jedyne zajęcie i nie wszyscy ultrasi się tym zajmują. Także jeśli ktoś zrobił sobie tutaj wstyd, to na pewno nie Krzysiek ;)
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 26-03-2012, 14:29   

bajer co jak co, ale nie przypuszczałem, że w Polsce usłyszę tak mądrą wypowiedź o ultrasach. W naszym kraju ultrasów bardzo mylnie utożsamia się właśnie z paroma kolesiami od rozdawania kartonów czy krojenia materiału na oprawy...
Brawo!
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Ss081 


Nr legitymacji: MCP 1204
Wiek: 30
Skąd: Lublin
Wysłany: 27-03-2012, 00:20   

W zasadzie w pelni zgadzam sie z Gierim i Wysu. :)
 
 
 
Camill 


Nr legitymacji: MCP 870
Wiek: 38
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 30-03-2012, 07:47   

Wyjazd bardzo udany, niesamowite emocje i świetna ekipa...

Osobiście nie kojarzę żadnych kibiców Barcy, żadnego krojenia szalików, spięć itd. Świetna atmosfera zarówno w autokarze, jak i na miejscu.

Z całego serca dziękuję w swoim imieniu Zarządowi za zorganizowanie tego wyjazdu i obronę swojej decyzji pomimo licznych głosów, które były przeciwne organizacji tej imprezy z udziałem niezrzeszonych... dla mnie wszyscy byli tam zrzeszeni, bo takie wyjazdy mogą tylko dodatkowo integrować ludzi... Z pewnością będzie to dodatkowa zachęta dla osób niezrzeszonych, by zapisywać się w szeregi MCP i uczestniczyć w tego typu wyjazdach.

Jeszcze raz dzięki i szacunek za dobrą robotę.

Pozdrawiam!
_________________
Sempre con il Diavolo in cuore!
 
 
Jasiu 

Wiek: 34
Skąd: Opole
Wysłany: 30-03-2012, 08:43   

Zgadzam się z Camillem. Świetny mecz, ekipa i emocje. Oby więcej takich wyjazdów ! Mam nadzieje, że po tym wyjeździe , osoby niezrzeszone dołączą w nasze szeregi, a mające nieopłaconą składkę (w tym ja) na ten sezon, uiszczą opłatę w czerwcu ;)

Pozdro !

Forza Rossoneri !
_________________
Nr Legitymacji MCP : 671
 
 
 
coccolino10 

Nr legitymacji: MCP 402
Wiek: 39
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 30-03-2012, 13:03   

co prawda to prawda!wyjazd super,ekipa dopisała!dzieki raz jeszcze wszystkim!Forza Milan!!
_________________
Michał - Torcida Pszczyna
 
 
 
gawlok 

Nr legitymacji: MCP 1146
Skąd: Wałbrzych/Wrocław
Wysłany: 30-03-2012, 13:36   

Dokładnie wyjazd rewelacyjny, a osoby niezrzeszone, z którymi miałem okazję zamienić parę słów stwierdziły, że na pewno zapiszą się w przyszłym sezonie.
_________________

 
 
kokoloko85 


Nr legitymacji: MCP 980
Wiek: 38
Skąd: Nysa
Wysłany: 30-03-2012, 13:56   

Ja również dziękuje za wyjazd, całemu tyłowi autokaru Sebie, Camilowi, Marcinowi, Szymonowi i całej reszcie, na prawde super ekipa. PS na następny wyjazd uczyć się przyśpiewek bo Duomo musi być nasze :)))) Pozdro od Waszego przewodnika, który wysłał Was metrem w złą stronę :D
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 30-03-2012, 16:28   

To się cieszymy, że udany,
Teraz czekamy na fotki z wyjazdu :).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 30-03-2012, 16:45   

Wyjazd bardzo udany. Dziekowac za Wybornie spedzony czas podczas jazdy autokarem, szczegolnie panom z tylniej czesci autokaru oraz naszemu wodzirejowi Marcinowi ze srodka :) Nie sposob bylo sie z Wami nudzic podczas jazdy. Mecz: wielka radosc z bycia na San Siro i olbrzymie emocje podczas spotkania. Dla takich chwil warto zyc !!!
 
 
royako 

Nr legitymacji: MCP 840
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 30-03-2012, 18:13   

No co tu dużo mówić. Miła atmosfera (żadnego krojenia przez obskórnych MMA-owców z Barcy) cudowne przeżycia na San Siro. Szkoda, że bez goli ze stronych Rossonerich, ale i tak wynik nienajgorszy. Myślę, że w imieniu wszystkich obecnych na wyjeździe śmiało mogę powiedzieć, że cieszę się z decyzji, jaką podjął zarząd!
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 30-03-2012, 18:34   

royako napisał/a:
(żadnego krojenia przez obskórnych MMA-owców z Barcy)
Camill napisał/a:
Osobiście nie kojarzę żadnych kibiców Barcy, żadnego krojenia szalików, spięć itd.


Widze, ze niektorzy nie za bardzo zrozumieli o czym sie do nich mówiło.
Grunt, ze wyjazd udany.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Kuba94ACM 

Wiek: 30
Skąd: Istebna, Wisła
Wysłany: 30-03-2012, 19:05   

Wielkie dzięki za możliwość wyjazdu, to było coś fantastycznego :) Świetna atmosfera i ludzie, ogólnie super.
Pozdrowienia dla wszystkich!
PS. Mógłby mi ktoś podesłać na maila zdjęcia z wyjazdu? Chodzi mi szczególnie o te grupowe. Z góry dzięki.
_________________
Forza Milan!
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 03-04-2012, 10:20   

Osobiście też mnie śmieszą te wszystkie przywołania. Albo ludzie czytają bez zrozumienia, albo specjalnie prowokują, albo są po prostu głupi...

Cieszę się że wyjazd się udał. Pierwszy wyjazd na San Siro zawsze jest niezapomniany.
 
 
Camill 


Nr legitymacji: MCP 870
Wiek: 38
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 03-04-2012, 15:04   

A kim Ty jesteś żeby posądzać mnie o brak zrozumienia, prowokatorstwo czy głupotę?

Napisałem to z ironią w odniesieniu do wypowiedzi, któregoś z kolegów, którego wyraźnie poniosła wyobraźnia, gdy pisał, że jego dwumetrowy łysy kolega, trenujący w obskurnych klubach MMA wybrałby się na taki mecz z kibicami Milanu żeby kroić szaliki... to coś w stylu straszenia dzieci mikołajem... jak Ci, którzy zapisali się na wyjazd mieli to zrozumieć? To całe gadanie, że pewnie pojadą z nami kibice Barcy, itd.? Przepraszam może nie czytam między wierszami... może to był jakiś szyfr tutejszych ultrasów, którzy kroją materiał? Ależ jestem głupi, że tego nie zrozumiałem...

I tak najśmieszniejsze to były brednie, że Zarząd złamał statut...

Tyle na ten temat...
_________________
Sempre con il Diavolo in cuore!
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 03-04-2012, 20:02   

Czyli sie zgadza, dalej prowokujesz i na dodatek pokazałeś że sugerowanie głupoty ma duże podstawy.

Majac lat tyle ile masz powinieneś chyba wiedzieć co to jest metafora. I jakby nie patrzeć całość porównań odnosiła się do sytuacji które mogą nastąpić a nie "na pewno" nastąpią.
A trzymając się jeszcze przykładu Barcelony, podobno ich wyjazd na SS w meczu grupowym kosztował około 1000zł (Jonathan o tym chyba wspominał) to mając rabat minimum 400zł pewnie ktoś mogłby skorzystac.
A że nie skorzystał (?) to dobrze, chodziło tylko i wyłącznie o to żeby nie prowokować w.w sytuacji...
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Camill 


Nr legitymacji: MCP 870
Wiek: 38
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 03-04-2012, 20:23   

Przypominam, że to Wy pociągnęliście wątek...

Ja napisałem, że wyjazd był super i rzuciłem ironią nawiązując do wywodów niektórych osób...
_________________
Sempre con il Diavolo in cuore!
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 04-04-2012, 17:08   

Bubu napisał/a:
A trzymając się jeszcze przykładu Barcelony, podobno ich wyjazd na SS w meczu grupowym kosztował około 1000zł

wyjazd Barcelony dokladnie na ten mecz kosztowal rowniez 600zl
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 05-04-2012, 17:12   

No to ich "cules" nas okłamali w barze.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 05-04-2012, 20:19   

Bubu, dokladnie na ten mecz, mialem na mysli cwiercfinal. Na grupowy owszem brali 800 albo i wiecej.
 
 
 
dawidb77 

Nr legitymacji: MCP 842
Skąd: Małopolska
Wysłany: 29-08-2012, 13:29   

Temat powrócił na WZC. Opinie były skrajne. Od całkowitej krytyki po chęć zarabiania na wyjazdach osób spoza MCP. Mam wrażenie, że większość zamiast cieszyć się z dobrej roboty zarządu narzeka, że zarząd mógłby zrobić coś lepiej. Tylko dlaczego kiedy był czas na wolne wnioski tak mało osób chciało cokolwiek powiedzieć? Wcześniej te same osoby ciągle rozmawiały między sobą przeszkadzając mówiącym i słuchającym. W życiu zazwyczaj lepiej wychodzi się kalkulując różne opcje niż trzymając się ideałów. Zabranie osób spoza MCP okazało się trafną decyzją. Różnimy się, co jest dobre. Sceptycy mogą pokazać słabe strony. Myślący inaczej mogą wyjść z nowymi propozycjami aby lepiej odnaleźć się w zmieniającej się rzeczywistości. MCP jest wspaniałym projektem i dbajmy o niego. Rozmawiajmy i działajmy zamiast kłócić się i krytykować.
 
 
 
Viking1899 

Nr legitymacji: MCP 1290
Wiek: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-08-2012, 06:50   

Jako osoba, która w zeszłym roku pojechała na Barcelona-Milan jako niezrzeszona, zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. W tym roku dołączyłem do MCP, co więcej, namówiłem do przystąpienia swojego kolegę, który jak ja od prawie 20 lat kibicuje na dobre i na złe Milanowi, bo na wyjeździe poczułem, że warto, że są super ludzie, atmosfera, że tak naprawdę bardzo łatwo przystąpić. Wątpię, żebym to zrobił bez tamtego wyjazdu, a tak nie było innej opcji. Uważam, że zorganizowanie takiego wyjazdu, na który mogą jechać osoby spoza MCP (oczywiście wyjątkowo, powiedzmy 1 w sezonie), to wspaniała promocja MCP.
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 30-08-2012, 10:19   

Viking1899 napisał/a:
Wątpię, żebym to zrobił bez tamtego wyjazdu, a tak nie było innej opcji.


Czyli jednym słowem generalnie miałeś w d**** wyjazd na mecz Milanu, ale jak sie nadarzyła okazja wyjazdu na BARCELONĘ to z niej skorzystałeś. Żebyś mnie źle nie zrozumiał to nie atakuje Cie, miałes mozliwosc jechac na szlagierowy mecz to pojechałeś. Normalna sprawa. Jednak twoje chęci wyjazdu na jakikolwiek mecz Milanu przed sezonem były równe 0.

Viking1899 napisał/a:
ważam, że zorganizowanie takiego wyjazdu, na który mogą jechać osoby spoza MCP (oczywiście wyjątkowo, powiedzmy 1 w sezonie), to wspaniała promocja MCP.


Cóż za idiotyzm. To generalnie po co sie zapisywać do MCP skoro mogę sobie pojechać na jeden wyjazd w sezonie? Co roku bym sobie jeździł nie opłacając składki... Może zróbmy zaniedługo tak, że składka będzie dotyczyć tylko zlotu a na mecze niech sobie jeździ kto chce, nawet kibice innych drużyn...
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl