Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Crociera Rossonera
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 26-04-2012, 21:40   Crociera Rossonera

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=274
 
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 27-04-2012, 16:57   

Super sprawa takie wakacje :) Już zazdroszcze tym, którzy mogą sobie pozwolić na taki wyjazd. Jestem ciekaw czy któryś z naszych członków zdecyduje się na tą ekskluzywna podróż.. Chętnie bym zobaczył chociaż zdjęcia ;)
_________________

 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 27-04-2012, 18:41   

Ty tak na poważnie?

Dla mnie dramat, do jakiego stopnia modern football przejmuje już umysły ludzi.
Za niedługo będzie opcja za odpowiednią opłatą obczajania zza lustra weneckiego poczynań piłkarzy z partnerkami w sypialni.

Fajnie, że MCP działa, że umożliwiają naszemu fan-clubowi taki udział, ale sama idea ze strony Milanu jako klubu, to dla mnie kompletna porażka - świat pieniądza w każdym calu.

"Świetnie" brzmi punkt:

Cena nie obejmuje:

- obowiązkowych napiwków za serwis (7€ dziennie/osobę)

Hahaha :)
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-04-2012, 00:54   

przesadzasz...

mnie się podoba taka inicjatywa :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 28-04-2012, 01:04   

Pepe napisał/a:
"Świetnie" brzmi punkt:

Cena nie obejmuje:

- obowiązkowych napiwków za serwis (7€ dziennie/osobę)

Hahaha :)

i uważasz Pepe, że te pieniądze zgarnia Milan?

byłeś kiedyś na jakimś cruise? bo ja nie, ale wiem jak to działa ;) myślisz, że cały przychód z tego zgarnia Milan? na pewno zgarniają coś za to męczenie ich przez dzieciaki i nachalnych ludzi, ale nie przesadzajmy. To jest połączenie przyjemnego z pożytecznym i również przyjemnym. Cruise jak cruise, a przy okazji można spędzić czas z Milanem.

to wszystko jest bardzo proste.. i szczerze? jakby mnie było stać w tym momencie i dowiedziałbym się o tym w lutym, a nie miesiąc przed rejsem, to pewnie bym się zdecydował, choćby dlatego, żeby się odchamić, bo takie rejsy mniej więcej oscylują w takich cenach, a nawet czasem drożej, a tutaj jeszcze mamy Milan na pokładzie...

bardzo mi się inicjatywa podoba i żałuję, że nie mogę pojechać.
 
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 28-04-2012, 09:00   

zgadzam się z Sawczenem. dla zwykłego szaraka to wspaniała okazja do poznania zawodników ACM połączonego z odpoczynkiem w luksusowych warunkach. taki rejs zawsze był moim marzeniem. a jeśli do tego mógłbym potrenować z Milanistami? bajka!

pamiętaj Pepe. jest czas na kibicowanie i jest czas na wypoczywanie.

a co do modern footballu to niestety spotykamy się z nim na każdym kroku i nie da się nic z tym procesem zrobić.
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-04-2012, 09:41   

Przecież MSC jest jednym ze sponsorów Milanu i tego typu przedsięwzięcie jest jednym z elementów współpracy pomiędzy MSC a klubem i podejrzewam bezpośrednio wypływa z umowy sponsorskiej. Sami piłkarze mają zapewne zapisane w kontraktach uczestnictwo w tego typu akcjach promujących sponsorów
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 28-04-2012, 10:08   

Jak dla mnie to rewelacja, gdybym miał worek pieniędzy już bym rezerwował bilet, nie dlatego, że miałbym się podniecać piłkarzami Milanu poza boiskiem ;), ale dla mojego 10 letniego syna, który śmiga za piłką w jakiś tam orlikach młodszych, a tu nagle dostaje możliwość trenowania z Milan Junior Camp.
Sam statek plus milanowe atrakcje - rewelka.
Trzeba zacząć oszczędzać, może kiedyś...
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 29-04-2012, 09:19   

Sawczen, tak myslałem, że do tego mojego cytatu o napiwkach Ty odpiszesz :). Hehe.

Pewnie, wszystkich nie można mierzyć jedna miarą, ale jak widzę, że Milan już od jakiegoś czasu stał się marka na sprzedaż (mecze poza Europą za kasę, jakieś rejsy...) mam nieodparte wrażenie, że każdy z nas jest takim cichym sprawcą tego właśnie trendu. Kupując oryginalną koszulkę, oryginalny szal stajemy się mimowolnie malutkim trybikiem w tym wszystkim. Takie są czasy, chyba pora mi się z tym pogodzić i slogan "Against modern football" wrzucić do kosza :).
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 01-05-2012, 04:40   

no fakt, nie mogłem pozostawić tego bez stosownego komentarza, bo siedzę w syfie, gdzie mam bezpośredni kontakt z gościem/klientem/konsumentem, skaczesz nad nim cały czas, żeby czuł się super wspaniale a wychodząc mówi magiczne 'dziękuję', za które się nic nie kupuje, to aż kipi ;) to oczywiście temat rzeka, ale na statkach od lat tipy są dodawane z bomby, w sporej części lokali w europie czy na świecie są doliczane tipy - daleko szukać nie trzeba - Włochy (Coperto).

Co do samego trybu w tym napędzie do zarabiania pieniędzy to oczywiście, że tak, ale czy to od dziś klub zarabia na oryginalnych koszulkach i gadżetach? Tak było od zawsze.
Nie bez powodu uefa chciała mieć hiszpański finał ligi mistrzów :) chińczyki kupowaliby koszulki jak świeże bułeczki.

a wracając do rejsu to uważam, że jest to dość fajna inicjatywa, że zawodnicy, sztab itd. wykazują chęć (mniejszą lub większą) spędzenia czasu ze swoimi fanami. Tak jak dez napisał, zawodnicy mogą mieć to zapisane w kontraktach i tyle.
 
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 01-05-2012, 22:37   

sawczen napisał/a:

Co do samego trybu w tym napędzie do zarabiania pieniędzy to oczywiście, że tak, ale czy to od dziś klub zarabia na oryginalnych koszulkach i gadżetach? Tak było od zawsze.
Nie bez powodu uefa chciała mieć hiszpański finał ligi mistrzów :) chińczyki kupowaliby koszulki jak świeże bułeczki.
skwapliwie podpisuje się obiema rękami:)
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
MARIO-76 


Nr legitymacji: MCP 879
Wiek: 47
Skąd: Knurów
Wysłany: 06-05-2012, 16:21   

Witam.Ja bym chętnie się wybrał na takie wakacje z Milanem.Wiem że to komercja i wszystko dla kasy ale przygoda i cała ta otoczka tej wyprawy musi być fantastyczna!Jeśli byłaby chętna osoba na taką wyprawę z MCP to proszę o info na pw albo tutaj.Pozdrawiam.
 
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 06-07-2012, 20:18   

czy w 2012/13 bd organizowany taki rejs? to abrdzo tanio wychodzi zwyczajny rejs po morzu srodziemnym 7 dniowy wynosi grubo ponad 3000zl a tu milan i 5 gwiazdek ahh
 
 
 
adamek 

Nr legitymacji: MCP 1203
Wiek: 35
Skąd: Lublin
Wysłany: 06-07-2012, 21:39   

z tego co mi sie wydaje co roku jest, ale tam Milanu to raczej mało z tego co widziałem to chyba Lopez z piłkarzy tylko był :)
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 06-07-2012, 22:06   

szybki lopez hehe w tym roku ma byc sam galliani i berlusconi w tym rejsie tez bd darmowa bunga bunga i tak sie oplaca! motywuje by odkladac a rejs zycia masz zafundowany!
 
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 07-07-2012, 17:26   

Jesli ktos z czlonków byl na takim rejsie organizowanym przez MCP bardzo prosze niech zda relacje jak to wygladalo materialnie, rozrywkowo, wypoczynkow jestem ciekaw! :D bo moze w przyszlym roku bym wzial udzial :D
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 01-08-2012, 17:18   

Temat napiwków, który się tu mocno rozwinął, został wydzielony do odrębnego wątku tutaj: http://www.milanclubpolon...topic.php?t=707
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 42
Skąd: San Siro
Wysłany: 21-03-2013, 22:35   

witam, czy ktoś może przesłać mi na PW cały dokładny cennik tegorocznej wycieczki bo ten ze strony głównej za cholere nie chce mi sie załadować,z góry dzięki ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl