Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wejście na SS - wykrywacz metali?
Autor Wiadomość
SzymonKotlewski 


Nr legitymacji: MCP 1226
Wiek: 33
Skąd: Toruń
Wysłany: 05-05-2012, 21:45   Wejście na SS - wykrywacz metali?

Witam serdecznie! Jestem tu nowy, ale już od dawna śledzę poczynania Clubu Polonia i od długiego czasu chcę do Was dołączyć. W tym roku jestem zdeterminowany i wszystkie kalendarze mam naznaczone tak, by znów się nie spóźnić.

Tyle tytułem wstępu. Teraz pytanie - czy jadąc na wyjazd i wchodząc na San Siro kibice są przeszukiwani (oraz w jaki sposób) i czy przechodzi się przez bramki z wykrywaczem metali? Do tej pory odwiedzałem tylko mecze 2 ligi i tam nie ma nic takiego. Pytam, bo mam na stałe metalową płytkę i 6 śrub - czy muszę mieć jakieś pismo ze szpitala, że to co piszczy to jednak nie połknięty grant? :-P Bo pewnie na lotniskach to już sprawa obowiązkowa... ;-)

PS nie mogłem znaleźć podobnych pytań w utworzonych tematach, dlatego utworzyłem nowy
 
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 05-05-2012, 23:58   

Byłem już na "trochu" stadionach w Polsce i za granicą (w tym też San Siro), i z czyms takim sie jeszcze nie spotkałem.
 
 
SzymonKotlewski 


Nr legitymacji: MCP 1226
Wiek: 33
Skąd: Toruń
Wysłany: 06-05-2012, 00:00   

OK, rozumiem :) Tak też myślałem, ale nie chciałem spotkać się z niemiłą niespodzianką.

dzięki bardzo!
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 07-05-2012, 18:14   

Mucha napisał/a:
Byłem już na "trochu" stadionach w Polsce i za granicą (w tym też San Siro), i z czyms takim sie jeszcze nie spotkałem.

a mi się wydaje że kiedyś na San Siro na jakimś meczu na którym byłem mieli wykrywacze metalu :)
w Polsce tylko raz się z tym spotkałem-w Łodzi na Widzewie przy wejściu na sektor gości ;)
_________________

 
 
 
zychu9 


Nr legitymacji: MCP 1047
Skąd: Kłodawa/Jasło
Wysłany: 07-05-2012, 20:47   

...
Ostatnio zmieniony przez zychu9 22-01-2024, 07:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-05-2012, 08:29   

bylo i na ss i w Polsce tez sie z tym spotkalem... jednak przypuszczam, ze w przypadku "pikania" i nie znalezienia niczego przy tobie (na osobistej kontroli np.) i tak zostalbys wpuszczony.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl