Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Promocja MCP?!?!
Autor Wiadomość
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 22-05-2012, 15:19   Promocja MCP?!?!

długo zastanawiałem się nad założeniem tego tematu. Po obejrzeniu odcinka kibicowskiego "Rozmów w toku", w którym wystąpił jeden z naszych członków do głowy przyszedł mi pewien pomysł.

Mianowicie jakiś czas temu oglądałem Familiadę, w której wystąpiła drużyna kibiców jakiejś drużyny koszykarskiej. Pomyślałem, że i MCP mogłoby wystawić reprezentację do tego teleturnieju. Wiem, że wielu z Was zapewne powie, że to typowa komercja czy coś podobnego, ale już nie raz było mówione, że MCP to bardziej piknikowy niż fanatyczny funclub. A udział w takim czymś pozwoliłby na ponowne zaistnienie w mediach, jakąś tam na pewno promocję (wszyscy ubrani w barwy MCP plus podczas rozmów z Karolem szybkie przybliżenie tego jak działamy itd.), a przy odrobinie szczęścia można nawet wynieść ze studia pokaźną sumkę, którą oczywiście przeznaczylibyśmy na działanie stowarzyszenia.

Hmm.. piszcie co Wy na to..
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 23-05-2012, 03:47   

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-05-2012, 07:32   

a ja juz myslalem, ze chodzi o "promo" na stacjach benzynowych w dodze na mecz, czy zlot :/

co do pomyslu... sawczen spuentowal go wystarczajaco...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 23-05-2012, 08:10   

A ja już miałem nadzieję że "promocja" to skarpetki po 5 zł :(
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 23-05-2012, 08:30   

do zamknięcia
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 41
Skąd: Dębno
Wysłany: 23-05-2012, 08:34   

Panowie, w miare możliwości proszę o zachowanie powagi ;)

LinkeS_ACM, ogólnie pomysł działania medialnego nie jest głupi, może familiada sama w sobie wydaje się takim troche disco polowym pomysłem, ale jest to już jakiś początek i dalsza dyskusja może go rozwinąć.
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 23-05-2012, 08:49   

Jezus Maria.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Gregorio1899 


Nr legitymacji: MCP 547
Wiek: 50
Skąd: Malbork
Wysłany: 23-05-2012, 10:38   

Cudny ten komentarz Sawczena i trafiający w sedno .
_________________
AC Milan è il senso della mia vita
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-05-2012, 10:49   

nie, nie... nie do zamkniecia.
jak napisal konrad_acm, poczekajmy moze cos sie wykluje.

mozna opisac rowniez te pomysly promujace fc, ktore zakonczyly sie sukcesem.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Rancik 


Nr legitymacji: MCP 1237
Wiek: 32
Skąd: Chorzów
Wysłany: 23-05-2012, 13:58   

Moim zdanie jesteśmy wszędzie znani, po co Nam jakaś promocja w TV ...
 
 
Michał 


Nr legitymacji: MCP 1233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-05-2012, 14:26   

Rancik napisał/a:
Moim zdanie jesteśmy wszędzie znani, po co Nam jakaś promocja w TV ...

Dokładnie, kto ma wiedzieć o MCP ten się dowie, większość polskich serwisów poświęconych Milanowi albo ma odnośnik do naszej strony, albo informuje o zapisach, gdy te następują ;)
 
 
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 23-05-2012, 20:25   

A ja się w tym nie zgodzę, bo znam wiele kibiców Milanu, którzy nie słyszeli o MCP. Ja, kibicuje od ok 2005 i dopiero pół roku temu trafiłem na fan club. Czysto przypadkowo. Szukałem informacji jak można wyjechać na mecz. Gdyby nie to to bym do tej pory nie wiedział. Na stronach np. AcMilan.pl informacja o fan clubie jest zbyt mało widoczna. Przydało by się coś na skalę kraju. Najlepiej to coś zrobić, by o Nas usłyszano. Ja proponuje dosyć [dla wielu] hardcore pomysł. O tuż można wybrać się na mecz autostopem. Tyko tak by było jak najwięcej osób. Wtedy napisać do jakiejś telewizji/programu o tym i napewno się zainteresują.
_________________

 
 
Rancik 


Nr legitymacji: MCP 1237
Wiek: 32
Skąd: Chorzów
Wysłany: 23-05-2012, 20:52   

... słuchaj jak Ty się dowiedziałeś o MCP przypadkowo i wogóle kilka miesięcy temu, to Ja się zapytam Ciebie gdzie Ty czytasz jakieś informacje ogólnie o Milanie, przecież gdybyś chciał wcześniej się dowiedzieć czy jest jakiś fanclub to byś po prostu napisał w GOOGLE i tyle ...

to jest fanclub ludzi z pasją, niepotrzebna jest komercja, liczy się to, że wogóle istniejemy, JA tak przynajmniej uważam :).
 
 
Chicken 

Wiek: 31
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 23-05-2012, 21:05   

Przypadkowo. Bo nie szukałem fan clubu tyko możliwości wyjazdu na mecz. Nawet się na tym nie zastanawiałem, że takie stowarzyszenie jest. Teraz wiem i się z tego cieszę. Gdzieś na forum był już poruszamy temat, ten to tym, że jest wielu kibiców, którzy o fan clubie nie wiedzą. Chyba w wątku o tym wyjeździe na barcelon co było tyle szumu, że z poza clubu bierzemy na mecz.
_________________

 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-05-2012, 12:07   

dzieki chlopaki, ze dodaliscie mi roboty...



posty, pisząc najogólniej, nie pasujace do tematu zostały usuniete
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 30-05-2012, 22:24   

dla tych, którzy znają mnie osobiście, polecam 1:52 i 6:57 http://www.youtube.com/watch?v=k1-qEja5EY0 - miała być koszulka MCP, ale zapomniałem zabrać z domu z Gdańska, a w Tczewie żadnej nie miałem.. ale w Płocku (14 lipca - zapraszam) będzie cichy marketing MCP :)
 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 30-05-2012, 22:52   

Sawczen szacun!!
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Gregorio1899 


Nr legitymacji: MCP 547
Wiek: 50
Skąd: Malbork
Wysłany: 31-05-2012, 06:52   

Moje gratulacje Sawczen !!!
_________________
AC Milan è il senso della mia vita
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-06-2012, 13:06   

Kiepura napisał/a:
mozna opisac rowniez te pomysly promujace fc, ktore zakonczyly sie sukcesem.


w sumie to nie wiem, czy zalicza sie to do "promocji" MCP, ale jak zapewne czesc z was juz slyszala, dzieki MCP wlasnie (oraz niewatpliwie Albertiniemu) udalo sie nam (z lachem) wbic na polfinal z niemiaszkami :))

co by nie musiec co chwile kazdemu opowiadac co i jak, opisze po krotce jak to wygladalo z naszej (mojej) strony.

poniewaz cale to euro jakos specjalnie mnie nie jaralo pod wzgledem miasto-gospodarz (pod stadionem nie bylem, a funzonie moze ze 2 razy + 3 razy w naszej knajpie) itp. zupelnie nie spodziewalem sie, ze spotka mnie cos takiego...

wiedzialem, ze sporo "naszych" przyjezdza do warszawy, wiec na luzie zwolnilem sie z pracy, co by moc spotkac sie ze wszystkimi. nawet przez chwile myslalem o tym by pojsc jednak pod stadion i poczekac do rozpoczecia meczu by "zaatakowac" konikow, ale... jakos mi sie odechcialo ;)

spotkalem sie zatem z sonarem, pogadalismy troche i polecialem na spotkanie z lachem, od ktorego mialem pozyczyc flage mcp... tu zaczela sie cala akcja :))
o flage prosil mnie nowy czlonek naszego fc, ktory nie ma jeszcze zadnych gadzetow, a skoro wybieral sie na mecz, to chcial nalezycie sie pokazac!!
godzina byla 17, a ja umowilem sie z nim ok 19... stwierdzilismy wiec z lachem, ze pojdziemy pod ten hotel (pewnie nic nie zobaczymy, ale skoro od playera mamy pareset metrow, to nie wypada by sie tam nie pojawic ;)) i przynajmniej flage powiesimy i powrukwiamy troche lamusow zjludasza i merdy ;p (szkoda, ze bylo ich w sumie 5 na krzyz).

czekalismy zatem jak nastolatki na justina bibera chyba ponad godzine. stalismy na wprost wyjscia, wiec myslimy sobie - bedzie spoko. w miedzy czasie dolaczyl do nas Lenox, ktory przyjechal sam samochodem ze slaska!!, kiedy do odjazdu zaostalo "dieci minuti" autokar na ostrej k*** cofnal sie 20m (nie wiem po co) i zalonil cale wejscie - lipa :/
majac jeszcze troche czasu, postanowilismy juz do konca poczekac.

pierwsi wsiadali dzialacze, oczywiscie znalismy z wygladu tylko jednego ;) i to wasnie on zatrzymal sie przed wejsciem do autokaru i... stoi, patrzy, czyta, usmiecha sie do nas (my do niego rowniez), myslimy sobie niezly czad!! Demetrio na wyciagniecie reki, jeden z naszych ulubionych graczy tuz obok - straordinario.
trwalo to moze z minute, po czym wsiadl do autokaru i... dalej patrzy i sie usmiecha. my - wtf ;)
za chwile przychodzi jakis koles z figc i zagaduje do nas (mimo, iz obok stalo pelno wlochow), lachu mu w kilku zdaniach opowiedzial co i jak, zyczylismy powodzenia, itd... w pewnej chwili pyta sie, czy jedziemy na mecz. mowimy, ze z naszej 3 tylko jeden ma bilet, a my idziemy ogladac przed TV.
nie minelo kilka sekund i koles wyciaga 2 szt. i daje przez plot mowiac: "powodzenia, to od Albertiniego" :D
koles sie zmyl do autokaru, my popatrzylimy na siebie i chyba nawet nic nie powiedzielismy... rozjebal nas na miejscu!!
patrzymy, a ten (DA) dalej siedzi w oknie i sie gapi... polecialo jakies haslo, pobilismy brawo i podziekowalismy tradycyjnym forza milan ;)

obecni kolo nas wlosi z niezlymi minami na twrzach, chcieli od razu odkupic bilety, ale w kilku cieplych slowach podziekowalismy (to juz ja - po polsku).

dalej w sumie to nie ma co pisac ;) dotarlismy do playera, kilka szybkich kolejek, jakies piwko i w droge...
aaaa szczesliwa flage przekazalismy jednak koledze (mial miejsce za bramkami, my na pietrze), oczywiscie jak sie potem dowiedzialem, flaga zrobila furore na trybunie, a on sam rozdawal zainteresowanym nr telefonu (nie wiem tylko czemu moj ;p) oraz kierowal na nasza strone i zachecal do zapisow... czad :)
podbilismy jeszcze tylko do lenoxa do fury, by dal mi jakies barwy (trafil mi sie szalik Polski), bo ja przez caly wieczor bylem ubrany w to w czym wyszedlem z domu o 6 rano - spodnie w kancik, "lakierki", koszula - generalnie kibicowski dramat :)

po meczu jeszcze player, kilka piwek i ok. 2 w nocy bylem w domu...


podsumowujac,
jako stary czlonek naszego fc tylko sie utwierdzilem w kilku kwestiach, ze:
MCP nie jest to przypadkowy fan club,
ze milan to jest rodzina (bo nikt chyba nie ma watpliwosci, ze gdyby nie flaga, to jedyne co by nas czekalo, to najebka w pubie),
ze warto jest zapisac sie do naszego Stowarzyszenia,
ze warto przy kazdej mozliwej okazji "promowac" i potegowac sens jego istnienia!!

teraz na chlodno, moge jeszcze dodac, ze cala ta sytuacje traktuje jako moją milanowa karme ;)
kocham ten klub i WSZYSTKICH jego kibicow!!
peace.

http://www.fotosik.pl/pok...51a40f961a.html
http://www.fotosik.pl/pok...791b56907d.html

dzięki MCP,
Grazie Demetrio,
Forza Milan.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Kaj 


Nr legitymacji: MCP 1284
Wiek: 32
Skąd: Zgierz
Wysłany: 29-06-2012, 15:45   

Widziałem na facebooku, ale bez takich szczegółów. Panowie, jak ja Wam zazdroszcze :D Gratulacje
 
 
 
Lenox 

Nr legitymacji: MCP 564
Skąd: BPM
Wysłany: 01-07-2012, 21:03   

Kiepura, Łachu jeszcze raz dziękuje za gościnę :)
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 02-07-2012, 14:11   

Jest może jakaś fotka flagi wiszącej już na stadionie?
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-07-2012, 08:00   

osoby z flaga stały w srodku dolnego sektora, a poniewaz zakazane mialy sie od niej oddalac ;p to nigdzie nie wisiała...
jedynie przy kazdym "podjezdzie" kamery byla przez te kilka osob trzymana gorze :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 22-07-2012, 21:35   


zaś MCP widziane przez szeroką publiczność, tym razem w Płocku.. i w Internecie - www.nightpower.pl :)

Pozdrawiam :)
 
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 26-07-2012, 01:07   

Jedwabiście Sawczen complimenti!;)
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl