Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Karnety
Autor Wiadomość
Edy7ka 

Wiek: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: 03-07-2012, 22:49   Karnety

Witam, dopiero do was dołączyłam i chciałabym się dowiedzieć wszystkiego na temat karnetów. Może na początek mini karnety na LM.
Na mój babski rozum , to płacę za ten karnet i wszystkie mecze grupowe LM jakie będą na SS mam w karnecie ? Czyli pozostaje mi tylko martwić się o dojazd na stadion i powrót ? Czy dobrze rozumiem ?
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 04-07-2012, 09:07   

zgadza sie :)
_________________

 
 
 
ezctomek 

Wiek: 40
Skąd: Stróże
Wysłany: 04-07-2012, 10:14   

witam jestem nowym czlonkiem MCP i mam pytanie - czy nie wykupując karnetu na ligowe mecze czy tez na LM ,mam szanse jechac na mecz?
_________________
tomi
 
 
Długi 

Nr legitymacji: MCP 1100
Wiek: 28
Skąd: Kielce
Wysłany: 04-07-2012, 12:38   

Tak.
 
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 04-07-2012, 18:03   

Nawet większe niż "starsi" członkowie :)
_________________

 
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 10-07-2012, 21:59   

prosilbym o pomoc, adresy w przyszlosci jakis transportów w maire tanich do mediolanu tudziez bd potrrzebne przy posiadaniu karnetu dojechac i wrócic ;)
 
 
 
kuzmina 

Skąd: Inowrocław
Wysłany: 27-08-2012, 09:38   

Witam. Zamówiłem obydwa karnety z dobry miesiąc temu, wpłata oczywiście została dokonana, a po dziś dzień nie dostałem żadnego info gdzie, kiedy i w jaki sposób mogę odebrać CR. Póki co w ostatnim mailu jaki dostałem z MCP napisano mi, iż wszelkie informacje dostanę wkrótce... A wszystko jest o tyle dziwniejsze, iż sezon ligowy rozpoczął się dla Milanu z dniem wczorajszym, czyli de facto jestem jakby jeden mecz w plecy. Kiedy mogę spodziewać się jakiejkolwiek informacji?
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 27-08-2012, 17:53   

wszelkie informacje dostales w mailu.
 
 
 
kuzmina 

Skąd: Inowrocław
Wysłany: 27-08-2012, 18:57   

Dzięki. Już wiem wszystko. Pozdrawiam
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 27-08-2012, 20:16   

no wlansie w moim mielu do konca tak wszystko nie pisze... kiedy mozna sie spodziewac karnetów na LM ? w jaki sposob ? wplata byla juz dawno, skany, zdjecia rownież :)
 
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 30-08-2012, 18:03   

Mam pytanie czy duzo ludzi ze slaska wykupilo karnety na LM ? piszcie :D i podzielcie sie informacja jak bedziecie dojezdzac badz skad bedziecie wyjezdzac czy jest mozliwosc zabrania sie w zamian za jakis prezent %, oplate :D pierwszy raz mam taki mini karnet jeszcze nie bardzo wiem jak to wyglada z dojazdem, a moze MCP bd organizowalo wyjazd na ten mecz to bd mozliwosc wykupienia samego przejazdu :D
 
 
 
kobel 

Wiek: 37
Skąd: Siemianowice Slaskie
Wysłany: 30-08-2012, 18:10   

siemka ja tez mam mini karnet na lige mistrzów wiec jak co mozemy sie zabrac ale to jeszcze obgadamy :D
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 30-08-2012, 19:51   

ok ! kobel 18 wrzesien pierwszy wyjazd! 17 trzeba wyjechac nas jest dwoch z Gliwic bedziemyw kontakcie :D
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-08-2012, 14:06   

Hector, kobel, prosze kontynuowac rozmowe w tym watku http://www.milanclubpolon...topic.php?t=713
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
MARIO-76 


Nr legitymacji: MCP 879
Wiek: 47
Skąd: Knurów
Wysłany: 01-09-2012, 15:48   

Ja zamawiałem karnet ligowy zaraz jak tylko ukazało się ogłoszenie o zapisach,siano wysłałem oraz potrzebne dokumenty.I czekałem cierpliwie na jakieś info w tym temacie.W tamtym tygodniu wysłałem zapytanie na skrzynke kontak co z moim karnetem,niestety nikt mi nie raczył odpisać.Postanowiłem napisać do sonara a on mi na to kiedy wysyłałem tego maila na kontakt,odpowiedziałem mu że dokładnie nie pamietam ale jakieś tydzień temu.Odpisał mi czy mógłbym wysłać go jeszcze raz żeby zobaczył kiedy on faktycznie był wysłany.Nie mam w zwyczaju zapisywania swoich wysyłanych wiadomości więć mu tak odpisałem i zapytałem jakie to ma znaczenie kiedy ten mail był wysłany.Niestety po tej wiadomości już prezes nic mi nie odpisał krótko mówiąc olał całą sprawę a ja dalej nie wiem co z moim karnetem,ciekawy jestem co by było jakbym chciał się wybrać na pierwszą kolejkę Serie A Milan-Sampdoria?I na koniec mam prośbę do prezesa i ludzi którzy odpisują na maile które są wysyłane na skrzynke kontakt nie olewajcie ludzi i odpisujcie im bo czesto się zdarza że tego nie robicie a to nie dobrze o Was świadczy.
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-09-2012, 14:08   

spokojnie to opisales jak na taka sytuację ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 02-09-2012, 18:12   

ludzie nie robmy jaj z pogrzebu 18 sierpnia pierwszy mecz LM na SAN SIRo a my nie mamy karnetów!
 
 
 
ajva 

Nr legitymacji: MCP 575
Wiek: 37
Skąd: Czekanów/ Gliwice
Wysłany: 03-09-2012, 19:50   

To właśnie chyba Ty robisz sobie jaja, skoro myślisz, że mecz jest w sierpniu :)
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 03-09-2012, 20:19   

MARIO-76 napisał/a:
Ja zamawiałem karnet ligowy zaraz jak tylko ukazało się ogłoszenie o zapisach,siano wysłałem oraz potrzebne dokumenty.I czekałem cierpliwie na jakieś info w tym temacie.W tamtym tygodniu wysłałem zapytanie na skrzynke kontak co z moim karnetem,niestety nikt mi nie raczył odpisać.Postanowiłem napisać do sonara a on mi na to kiedy wysyłałem tego maila na kontakt,odpowiedziałem mu że dokładnie nie pamietam ale jakieś tydzień temu.Odpisał mi czy mógłbym wysłać go jeszcze raz żeby zobaczył kiedy on faktycznie był wysłany.Nie mam w zwyczaju zapisywania swoich wysyłanych wiadomości więć mu tak odpisałem i zapytałem jakie to ma znaczenie kiedy ten mail był wysłany.Niestety po tej wiadomości już prezes nic mi nie odpisał krótko mówiąc olał całą sprawę a ja dalej nie wiem co z moim karnetem,ciekawy jestem co by było jakbym chciał się wybrać na pierwszą kolejkę Serie A Milan-Sampdoria?I na koniec mam prośbę do prezesa i ludzi którzy odpisują na maile które są wysyłane na skrzynke kontakt nie olewajcie ludzi i odpisujcie im bo czesto się zdarza że tego nie robicie a to nie dobrze o Was świadczy.


czlowieku, przede wszystkim to prezes nie siedzi dzien w dzien 24 godziny na dobe na forum i nie czeka az ktos wysle do niego wiadomosc. Prezes tez ma weekend i tez chce gdzies sobie wyjechac. Zrozum to i pomysl zanim napiszesz, ze Cie ktos olewa. Jesli nie ma Twojego poprzedniego maila na naszej skrzynce a Ty nie potrafisz go odnalesc w wyslanych to znaczy, ze go nie wyslales. Wysylanych maili nie trzeba zapisywac, one zapisuja sie same, w skrzynce o nazwie - wyslane. Ponadto, wiadomosci o tym jak rzekomo mnie informujesz, ze nie masz w zwyczaju zapisywac swoich maili rowniez nie otrzymalem wiec proponuje dokladnie sprawdzic co i komu wyslales.


Jesli faktycznie wyslales do nas maila to przeslij go raz jeszcze pokazujac kiedy to zrobiles i wszystko bedzie wyjasnione, tak jak zawsze to robimy. Prosbe mam rowniez do Ciebie bys nastepnym razem sprawdzil czy w ogole wyslales pod dobry adres maila bo dokladnie sprawdzilem skrzynke i nic od Ciebie nie widze do tej pory!


Hector napisał/a:
ludzie nie robmy jaj z pogrzebu 18 sierpnia pierwszy mecz LM na SAN SIRo a my nie mamy karnetów!


a jak masz go juz miec skoro zapisy na karnety na LM trwaja do dzisiaj?
 
 
 
Kasia 


Nr legitymacji: MCP 984
Wiek: 37
Skąd: Bytom
Wysłany: 04-09-2012, 11:06   

Nie lepiej jest po prostu napisać ludziom co z ich karnetami niż robić wywody na temat tego gdzie komu się maile zapisują i czy na pewno je wysłał? Skoro ktoś zapłacił to chyba powinien otrzymać informację skoro sezon się już zaczął.
_________________
...by z krwi naszej życie wzięła, ta Jedyna, co jeszcze nie zginęła!
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 04-09-2012, 15:22   

Informacje takie sa wysylane. Wszystko jest zalezne od tego czy dana osoba wybiera sie na dany mecz szybciej od MCP czy nie. Jesli tak to informujemy ja gdzie ma sie zglosic po odbior karnetu i o tym informujemy czlonkow.

Odnosnie karnetow na LM to ciezko natomiast wysylac informacje o odbiorze karnetow jesli nie minal jeszcze termin przyjmowania na nie zgloszen i sami nie mamy ich jeszcze potwierdzonych. Proponuje zachowac odrobine spokoju a przed pierwszym meczem kazdy kto sie zglosil otrzyma odpowiednia informacje.

Termin wyrabiania tych karnetow nie zalezy rowniez od nas, ale od AIMC. Nigdy nie bylo jednak tak, ze ktos kto chcial jechac na pierwsza kolejke, nie mogl tego zrobic, bo w szczegolnych przypadkach jesli karnet nie jest jeszcze gotowy a bylo zgloszenie na jego wyrobienie, to wydawany jest bilet zamienny.
 
 
 
MARIO-76 


Nr legitymacji: MCP 879
Wiek: 47
Skąd: Knurów
Wysłany: 04-09-2012, 22:12   

I co nie można było tak od razu napisać w temacie "karnety"na forum lub na pw.
 
 
 
kuzmina 

Skąd: Inowrocław
Wysłany: 05-09-2012, 15:30   

Mam w takim razie pytanie co w przypadku gdy dana osoba wybierze się na mecz później niż MCP. Czy wtedy karnet jest do odbioru u koordynatora czy nadal w Mediolanie?
Niestety u mnie sprawa rypła się lekko z urlopami :'( ale pracuje nad tym
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 05-09-2012, 18:27   

Kuzmina, wszystko jest zalezne od tego na jaki mecz sie wybierasz. Jesli bedzie na tym meczu rowniez MCP to karnet odbierzesz u koordynatora wyjazdu na miejscu. Jesli nie to bedzie on na Ciebie rowniez czekal w Mediolanie. Dlatego przed pierwszym wyjazdem wazne jest bysmy byli o tym poinformowani i mogli Cie pokierowac.
 
 
 
Randy 

Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-09-2012, 13:49   

Witajcie

Debiutuje na forum wiec dwa slowa o mnie - Milan po raz pierwszy zobaczylem w 1994 i od tamtej pory zostal :) od dwoch lat jestem czlonkiem MCP i w tym roku w koncu zdecydowalem sie wybrac na mecz.

2 pytania - bede bardzo wdzieczny za odpowiedz

- czy jest mozliwosc wyslania maila do narodu "od jutra zapisy na (cokolowiek)" a jezeli taki mail byl to prosze o info - sprawdze czemu nie dostalem

- z ciekawosci ile kosztowal karnet na lige?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl