Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Karnety
Autor Wiadomość
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 06-09-2012, 14:12   

Prawdę mówiąc to MCP rozsyła maile z informacjami o zapisach ( zloty, zapisy do MCP, wyjazdy, na karnety chyba też było info). Poza tym jest też zawsze informacja na stronie. Karnety na ligę w tym sezonie kosztowały od 690 do 1750 zł. Tu masz link http://www.milanclubpolon...?id=00&news=277

Wystarczy poszperać 2 minuty i wszystkiego się dowiesz. Pozdro
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
kuzmina 

Skąd: Inowrocław
Wysłany: 12-09-2012, 16:20   

OK. Zatem stało się. Jadę na pierwszy mecz fazy grupowej LM. Mam zatem pytanie gdzie mogę odebrać mój karnet wraz z kartą Cuore? Rozumiem, że co do wystawienia karnetu nie muszę się obawiać, pomimo tego iż nie dostałem informacji czy został wystawiony.
 
 
kuzmina 

Skąd: Inowrocław
Wysłany: 14-09-2012, 12:05   

SonaR napisał/a:
Odnosnie karnetow na LM to ciezko natomiast wysylac informacje o odbiorze karnetow jesli nie minal jeszcze termin przyjmowania na nie zgloszen i sami nie mamy ich jeszcze potwierdzonych. Proponuje zachowac odrobine spokoju a przed pierwszym meczem kazdy kto sie zglosil otrzyma odpowiednia informacje.


Mam nadzieję, że informacje te dotrą do niedzielnego wieczora. Bilet na samolot kupiony, nocleg opłacony, mecz za 4 dni a ja nadal nic nie wiem odnośnie karnetu. Rozumiem, że nie wszystko od Was zależy, aczkolwiek chociaż jak je odebrać moglibyście napisać skoro póki co jadę w "ciemno".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl