Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
ciekawe linki
Autor Wiadomość
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-10-2010, 09:56   

ciekawa brameczka :)) a'la zlatinho.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-10-2010, 11:02   

no prosze... "nasz" andrzej doczekal sie graffiti...

uprzedzajac pytania: NIE, nie wiem kto jest obok, niewyrazny troche ten wrzut.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-11-2010, 14:34   

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

troche glupawe, ale smieszne :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 10-11-2010, 16:58   

http://www.youtube.com/watch?v=n4D2Y1cILyI
http://www.youtube.com/watch?v=ethCJ4bfJkg
http://www.youtube.com/watch?v=LZFIRhJrHJE

Tematyka moze malo sportowa ale ciekawe :) Na forum acmilan.pl sie spodobaly wiec wrzucam rowniez tu :)
 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 11-11-2010, 00:00   

ale klient! nie mam pytań:)
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 11-11-2010, 01:25   

ja umarłem jak pokazał akcję z pierścionkiem :D
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-11-2010, 14:48   

apropos wczorajszego meczu... szkoda, ze po wejsciu zlatana w materaca nie bylo juz rino... mogl go dobic - > http://www.youtube.com/watch?v=hbKJd_64toA

pilkarski swiat na pewno by nie plakal ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-11-2010, 11:56   

oczywiscie nie moze zabraknac naszego mentora ;) tiziano!!

http://www.youtube.com/watch?v=BFQbvn45gEE
http://www.youtube.com/watch?v=LwKJEpUKrdI

oraz zeszloroczny wyjazd do madrytu
zerknijcie na fragment od 4:22 i ostatnie ujecie kamery... z takim przemowieniami i z trakim spojrzeniem, uwazam, ze smialo moglby zastapic na stanowisku lysego (niewazne ktorego ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-11-2010, 08:36   

dobre maskotki :))

_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Gregorio1899 


Nr legitymacji: MCP 547
Wiek: 50
Skąd: Malbork
Wysłany: 18-11-2010, 10:11   

No rewelacja!Ale się uśmiałem:-))).
_________________
AC Milan è il senso della mia vita
 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 01-12-2010, 23:20   Sparta Sycewice lepsza od AC Milan



Sparta Sycewice lepsza od AC Milan

Gracze Sparty Sycewice, mistrzowie Polski U-10, pokonali w Mediolanie rówieśników z AC Milan 8:4, spotkali się też z bramkarzem Fiorentiny Arturem Borucem i kibicowali mu w meczu Serie A.

Wszystko dzięki dziesiątej edycji turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W kategorii chłopców najlepsza była drużyna z województwa pomorskiego, UKS Sparta Sycewice. Zwycięzcy, oprócz głównego trofeum i tytułu mistrza Polski w kategorii U-10, w nagrodę wyjechali do Mediolanu na San Siro, by obejrzeć spotkanie ligi włoskiej oraz rozegrać mecz z rówieśnikami z drużyny AC Milan.
Artur Boruc biegnie do Sparty

Tegoroczny wyjazd młodych sycewiczan do Włoch obfitował w wielkie atrakcje. Najważniejszymi były niezapomniane spotkania z polskim bramkarzem – Arturem Borucem oraz wizyta na słynnym San Siro. Z trybun tego legendarnego stadionu mistrzowie Polski obejrzeli mecz Serie A AC Milan – Fiorentina (1:0). Choć na boisku nie zabrakło gwiazd futbolu, takich jak Zlatan Ibrahimović, Robinho czy Ronaldinho, to na najgłośniejszy doping młodych pił-karzy mógł liczyć grający w Fiorentinie golkiper Boruc.
Po zakończeniu meczu odwdzięczył się on swoim fanom, przebiegając przez całe boisko, aby dotrzeć do sektora za bramką, w którym znajdowali się sycewiczanie. Bramkarz podarował rękawice i koszulkę, w których wystąpił podczas meczu przeciwko Milanowi. Rękawice Artura Boruca otrzymał bramkarz Jakub Łącki, który przez kolegów z drużyny nazywany jest młodym Borucem. Dla golkipera Sparty było to spełnienie marzeń.

– Jestem ogromnie szczęśliwy. Nie zakładałem, że Artur Boruc dotrzyma słowa i zachowa się jak prawdziwy dżentelmen – wyznał wzruszony sycewiczanin Jakub Łącki. – Polski bramkarz z Fiorentiny jest moim idolem. W meczu z Milanem popisał się wieloma udanymi interwencjami. Pierwszy raz widziałem go w akcjach na żywo. Z pamiątkowymi rękawicami spałem przez pierwsze dni powrotu do domu – zaznaczył dziesięciolatek, który marzy o wielkiej karierze.

Właściciela koszulki golkipera Fiorentiny wyłonił konkurs na najpiękniejszy list do Artura. Otrzymał ją Aleks Hendryk, syn trenera.

Trzeba dodać, że ekipa Sparty dzień wcześniej przed meczem AC Milan – Fiorentina spotkała się z Borucem w hotelu. Spotkanie było dla mistrzów Polski wielką niespodzianką. Bramkarski idol odpowiadał na ich dociekliwe pytania i prośby o porady. Boruc bardzo chętnie rozdawał chłopcom autografy i pozował do pamiątkowych zdjęć. Wszyscy byli pod wrażeniem życzliwości, szczerości i otwartości polskiego bramkarza oraz niesamowitego podejścia do młodych futbolistów.
Milan pokonany

Kolejną atrakcją dla mistrzów Polski U-10 z Sycewic był mecz z włoskimi rówieśnikami ze szkółki piłkarskiej AC Milan. Sparta nie dała szans mediolańskiej ekipie, pokonując ją 8:4. Spotkanie obfitowało w piękne akcje i wzbudzało wielkie emocje. Grano w siedmioosobowych składach. Honoru zwycięskiej Sparty Sycewice bronili: bramkarze

– Jakub Łącki (występował już w rękawicach Boruca i przez swój czas gry zachował czyste konto) i Jakub Żuliński oraz zawodnicy w polu (w nawiasach liczba strzelonych przez nich goli): Piotr Janczukowicz (1), Oskar Sosnówka, Patryk Szabat (1), kapitan Aleks Hendryk (1), Bartłomiej Merchel (3), Karol Czubak (1), Artur Leszczyński (1), Dorian Stasiak, Krzysztof Gniła, Mateusz Borowski.

– To, co znamy z dorosłej piłki włoskiej, już prezentują młodzi piłkarze ekipy AC Milan. Wszyscy dobrze panują nad piłką, wykazując się przy tym świetną koordynacją ruchową. Gospodarze grali twardo i często faulowali. Czasami prowokowali na boisku. Ten mecz był dla nas bardzo wartościowy pod względem sportowym, ale też dla moich podopiecznych był znakomitą przygodą – ocenił Ryszard Hendryk, trener i twórca sukcesów Sparty. – We Włoszech występowaliśmy jako reprezentacja Polski i nie mogliśmy zawieść.

Spora delegacja

Sycewice żyły wyjazdem młodych piłkarzy Sparty do Mediolanu, na mecz poleciało samolotem i pojechało busem kilkanaście osób z banerem klubu i gminy Kobylnica. Słowa podziękowania za pomoc dla młodych sycewiczan należą się rodzicom piłkarzy, władzom gminy Kobylnica i Tomaszowi Adkonisowi.

– Jestem przekonany, że moi podopieczni zapamiętają ten wyjazd na długie lata. Dla mnie to też była fantastyczna wyprawa piłkarska do Włoch – przyznał Ryszard Hendryk.

– Mam nadzieję, że wizyta na San Siro zachęci zawodników do dalszych treningów. Wszys­cy obecni przekonali się o tym, że wytrwałość i ciężka praca przynoszą rezultaty, a za nie są odpowiednie nagrody. Chłopcy ciągle mówią jeszcze o spotkaniu z Arturem Borucem i o meczu z Milanem. Jestem z nich bardzo dumny, szczególnie z ich wygranej – dopowiedział trener, który z wykształcenia jest historykiem, ale posiada też tytuł trenera piłkarskiego pierwszej klasy.
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 02-12-2010, 10:22   

Zawodnicy AC Milan byli 2 lata młodsi od dzieciaków z Polski.
Rozbawił mnie trener jak stwierdził, że był zaskoczony, iż mali Włosi wiedzą jak się ustawić na boisku i ogólnie mają już wiedzę taktyczną. Dodał, iż u nas dzieci nie uczy się taktyki.
Dlatego mamy taką ligę i reprezentację jaką mamy.
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 02-12-2010, 11:35   

to teraz powinny ze sobą zagrać seniorskie drużyny, tak żeby poziom się wyrównał :D :D
 
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 41
Skąd: Dębno
Wysłany: 03-12-2010, 18:52   

ciekawe jak ten 10 letni bramkarz bronił w rękawicach boruca ;) pewnie do łokci mu sięgały :D
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 04-12-2010, 13:58   

Rękawice dostał po meczu Milanu z Violą. Boruc podbiegł do trybuny i przekazał rękawice oraz koszulkę. Dzieciaki swoje mecze grali wcześniej.
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 41
Skąd: Dębno
Wysłany: 04-12-2010, 16:24   Re: Sparta Sycewice lepsza od AC Milan

jesteś pewny?
Snax napisał/a:
– Jakub Łącki (występował już w rękawicach Boruca i przez swój czas gry zachował czyste konto)

;)
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 05-12-2010, 09:33   

Taką relację słyszałem tydzień temu w radiowej trójce w programie trzecia strona medalu. Wypowiadali się trenerzy chłopców i dziewczynek oraz kobieta - pewnie jakaś opiekunka grupy. No chyba, że ta kobieta coś pokręciła bo to ona zdawała dokładną relację z wyjazdu.
 
 
damsza 

Nr legitymacji: MCP 807
Wiek: 47
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 05-12-2010, 10:17   

tutaj jest ten filmik

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
_________________

 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 05-12-2010, 21:32   

bardzo godny gest, Boruc jaki by nie był - zawsze miałem do niego mega szacunek za to co robił w Celticu na początku pobytu w Glasgow. Wydaje mi się, że nasi agenci mogą się nim zainteresować jak na dobre trafi do 1 składu Violi i będzie miał dobre występy ;) nie ukrywam, że bardzo bym go widział między naszymi słupkami.
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 05-12-2010, 23:05   

Za Abbiatiego czy za Amelię?
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 05-12-2010, 23:11   

Chyba za bramke nosic Panu Abiattiemu bidon :>
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 05-12-2010, 23:21   

albo ręcznik w przerwie..
 
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 41
Skąd: Dębno
Wysłany: 08-12-2010, 08:51   

żeby rękawice dzieciom rozdawał ;)
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 09-12-2010, 08:46   

oczywiście nie chodziło mi o to, że teraz zaraz Boruc u nas ;) jak się ogra trochę we Włoszech, sami zresztą zobaczycie. Jak tego nie spieprzy, to będzie miażdżył.
 
 
 
Milanelo 

Nr legitymacji: MCP 1093
Wiek: 30
Skąd: Radzionków
Wysłany: 11-12-2010, 00:56   

jedyny plus jaki by z tego wyniknoł to że Milan co weekend był by pokazywany na C+ :):)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl