Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
bet-zone.net
Autor Wiadomość
Kaj 


Nr legitymacji: MCP 1284
Wiek: 32
Skąd: Zgierz
Wysłany: 11-08-2012, 00:53   bet-zone.net

Witam, mam nadzieje że moge tutaj się pochwalić i zachęcić do gry innych (w razie problemu po prostu usuńcie temat)

Bet-zone.net jest międzynarodowym portalem wręcz stworzonym dla typerów - pojedynki między graczami, tworzenie zespołów typerów czy też rankingi indywidualne, zespołowe to tylko kilka dostępnych teraz opcji na stronie. Na razie żadnych nagród nie ma, ale w ciągu 2-3 tygodni na pewno się pojawią. Zaznaczam jednak że jest to na razie wersja beta - nadal staramy się starać i eliminować bugi i różne przeróżne błędy - jeśli jakiś znajdziecie to śmiało tutaj piszcie, każda pomoc jest potrzebna :). W niedalekiej przyszłości planujemy akumulatory (kupony z kilkoma zdarzeniami) i podtypy (czyli under/over, handicapy, wynik do połowy itp).

Czemu więc warto sprawdzić bet-zone.net?

- Oferujemy świetną zabawe i możliwość wygrania nagród zupełnie ZA DARMO
- Stale się rozwijamy, nie stoimy w miejscu
- Jesteśmy chyba jedynym portalem w sieci, który oferuje bezpośrednie pojedynki między typerami w dwóch kategoriach - więcej trafionych meczy i większy trafiony kurs.
- Jesteśmy również chyba jedynym takim międzynarodowym portalem, gdzie możesz się sprawdzić z typerami z całego świata.


Także sprawdzajcie, zakładajcie drużyny z przyjaciółmi, zdobywajcie nagrody - to wszystko na was czeka :)!
 
 
 
Kaj 


Nr legitymacji: MCP 1284
Wiek: 32
Skąd: Zgierz
Wysłany: 19-08-2012, 14:33   

Cześć, zrobiliśmy kilka poprawek w samej grze tak jak i w layoucie - można powiedzieć że jest już gotowa do gry. Potrzebni nam są jednak gracze :) Na prawdę nikt tu nie chce sobie pograć dla zabawy i walczyć o jakieś nagrody? (Które zapewniam że wkrótce będą, już intensywnie szukamy sponsora) Dodaliśmy też livescore, wyniki wyzwań (tzw. challengery między graczami) na żywo i kilka innych fajnych opcji. Liczę dalej na wasze wsparcie :)

P.S - mamy gracza z Mauritiusu, a z tego forum nie mamy :(
 
 
 
Kaj 


Nr legitymacji: MCP 1284
Wiek: 32
Skąd: Zgierz
Wysłany: 06-09-2012, 12:40   

Doczekaliśmy się finału rozmów ze sponsorami, a owym sponsorem została firma bukmacherska www.comeon.com ! Gwarantowana pula nagród to 250zł w voucherach na gre u comeon... bez żadnego obrotu bonusem! Jak napisałem, gwarantowana pula to 250zł, ale w tej chwili wzrosła już do 350zł, a to dlatego że za każdą rejestracje i wpłate minimum 25zł przez nasz banner na stronie, otrzymujemy dodatkowe 100zł do puli :). Mam nadzieję, że to Was troche zachęci do gry :)
 
 
 
Kaj 


Nr legitymacji: MCP 1284
Wiek: 32
Skąd: Zgierz
Wysłany: 25-09-2012, 18:54   

To może 400euro do podziału dla najlepszych Was zainteresuje? :) Potrzebuje pomocy w rozkręceniu strony, wszystko jest zrobione, tylko graczy mało - a nie chciałbym sponsorów stracić, więc jak kogoś interesuje typowanie (za darmo), a chciałby też coś wygrać i się pobawić troche to zapraszam :)

Pula: 400EURO !
 
 
 
Kaj 


Nr legitymacji: MCP 1284
Wiek: 32
Skąd: Zgierz
Wysłany: 18-10-2012, 16:53   

Macie panowie jakiś pomysł na reklamę strony? Ciężko strasznie mi to idzie, wywaliłem kase na różne mailingi, które prawie nic nie dały i nie wiem co teraz robić, niby nie znam się na marketingu, ale wydaje mi się że wszystko robie tak jak trzeba. Target to głównie typerzy, ludzie związani z bukmacherką a dalej ludzie którzy lubią piłkę i sie nią interesują. Próbowałem dwóch form reklamy, szeptana i bezpośrednia, prosta ale nadal skutek marny. Jak zachęcić ludzi do gry?
 
 
 
Kaj 


Nr legitymacji: MCP 1284
Wiek: 32
Skąd: Zgierz
Wysłany: 13-04-2013, 16:13   

W puli nagród 500euro dla najlepszych typerów. Zapraszam :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl