Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
planowane wyjazdy na Milan - sezon 2012-2013
Autor Wiadomość
gieri 


Nr legitymacji: MCP 860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-09-2012, 20:44   

Mam nadzieje, że widzimy sie na derbach i Anderlechcie, oba terminy mi zajebiscie pasują!
_________________
ZAPRASZAM DO GRUPY WROCŁAWSKICH KIBICÓW NA FACRBOOKU: http://www.facebook.com/groups/210456068994958/
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 20-09-2012, 13:06   

Pytanie, mam nadzieję że w temacie. Czy listopadowe mecze LM, jeżeli są na dzień dzisiejszy wyznaczone na np wtorek, to jest to już termin stały, czy mogą być zamienione np na srodę?
 
 
Gregorio1899 


Nr legitymacji: MCP 547
Wiek: 50
Skąd: Malbork
Wysłany: 20-09-2012, 14:04   

Jeśli jest wyznaczony na wtorek to odbędzie się w tym dniu . Jedynie odpukać w przypadku jakiegoś kataklizmu mecz mógłby się nie odbyć i zostać rozegrany w pózniejszym dogodnym dla obydwu drużyn terminie .
_________________
AC Milan è il senso della mia vita
 
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 20-09-2012, 14:30   

Kumam, chodziło mi własnie o zamianę dnia meczu z wtorku na srodę. Oki, to rezerwuję bilety i hotel :) Dzieki wielkie.
 
 
Damiano_S 


Nr legitymacji: MCP 1119
Wiek: 41
Skąd: Orzesze/Katowice
Wysłany: 22-09-2012, 20:21   

Nie wiem czemu piszecie o meczu Bologna-Milan jako jakimś meczu podwyższonego ryzyka. Byłem 1.09 na meczu w Bolonii z racji urlopu spędzanego w Porto Tolle (Rovigo) i jakoś nic niebezpiecznego nie doświadczyłem. Obawiałem się trochę, dlatego nie brałem ani szalika ani koszulki, z myślą że pójdę sobie na trybunę Curva S. Luca. W kasie zakupiłem sobie bez problemu bilet, pod stadionem pierwsze zaskoczenie, kibice Milanu i Bolonii chodzą sobie bez problemu w barwach obok siebie, nic się nie dzieje, trochę policji pod stadionem, większość w białych czapkach kierowała ruchem drogowym, w żółwiach jak u nas ledwie kilku znudzonych policjantów. Myślałem, że wejdę na trybunę S. Luca gdzie siedzą kibice Bolonii a Milaniści będą siedzieć na tej samej trybunie ale zamknięci, ale przy wejściu na bramce zapytali mnie czy jestem kibicem Milanu czy Bolonii, po zastanowieniu powiedziałem że Milanu, kazali mi iść do bramy obok i wchodziłem razem z chłopakami z CS :D
Po wejściu okazało się że cała trybuna jest razem porozdzielana jedynie przez kilku ochroniarzy, najzagorzalsi fani Milanu siedzieli razem, obok na sektorze też Milan ale Ci spokojniejsi, sektor dalej z kolei 50/50 Milan i Bolonia. Można było sobie spokojnie między tymi sektorami chodzić, gdy strzeliła Bologna cieszyli się jedni, gdy Milan to drudzy i było spoko :D
Po meczu był też fajny epizod, jak De Sciglio rzucił koszulkę dla kibiców Milanu a ta wpadła do otaczającej boisko fosy, porządkowi ze strażakami weszli tam i rzucili koszulkę kibicom Milanu, w Polsce rzecz chyba nie do pomyślenia.

Mecz bardzo ciekawy, jedyny wygrany w tym sezonie jak dotąd i akurat ja byłem na nim :) Poza tym, że przed meczem tak lało, że zastanawiałem się czy nie jechać z powrotem na camping (z uwagi na brak dachu na stadionie), mój syn na szczęście stwierdził ze idziemy nawet jak tak leje. Dobrze,że na stoisku z pamiątkami znaleźliśmy peleryny po 4E :) na szczęście w czasie meczu nie były potrzebne gdyż przestało padać.
wakacje można zaliczyć do udanych. Miałem jeszcze zamiar jechać na mecz Italia-Malta w Modenie ale okazało się, że nie ma już biletów.
 
 
 
pejot84 

Wiek: 40
Skąd: Gent
Wysłany: 28-10-2012, 08:33   Anderlecht AC MILAN

Mam pytanie co do wyjazdu na ten mecz 21 listopada, ponoć ma być organizowany wyjazd. Obecnie mieszkam w Belgii, i czy jest możliwość zapisania się na mecz, ale dojechałbym sobie sam, chodzi mi tylko o bilet i miłe towarzystwo:) Jeśli jest taka opcja, to ile by to kosztowało?
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 28-10-2012, 10:57   

Żeby ubiegać się o bilet trzeba być członkiem MCP.
 
 
pejot84 

Wiek: 40
Skąd: Gent
Wysłany: 28-10-2012, 16:53   Anderlecht- AC MILAN

gdybym nie był członkiem MCP to bym sie nie udzielał tutaj, a więc jakieś info na ten temat?
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 28-10-2012, 20:15   

W takim razie koszt będzie taki sam jakbyś jechał z Polski ze wszystkimi. A jaki dokładnie, to już trzeba czekać na info na stronie.
 
 
Peter-ACM 

Nr legitymacji: MCP 905
Wiek: 36
Skąd: Mielec
Wysłany: 29-10-2012, 09:50   Anderlecht - Milan

Witam , wie ktoś może kiedy pojawią się jakieś bardziej oficjalne informacje? Wiem że jeszcze prawie trzy tygodnie do meczu z Anderlechtem ale dobrze by było pewne rzeczy wiedzieć wcześniej , wiadomo organizacja urlopu , zorganizowanie finansów itd ;)
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 29-10-2012, 10:13   

Dołączam się do zapytania osób zainteresowanych samym biletem na Anderlecht- Milan. Dla osób mieszkających w Niderlandach, po wuju byłoby płacenie za bilet i koszt podróży z Polski do Belgii.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-10-2012, 15:31   

Mucha napisał/a:
po wuju byłoby płacenie za bilet i koszt podróży z Polski do Belgii.
nie jest to akcja "po wuju", a standardowe dzialanie regulowane oficjalnym komunikatem wyjazdowym :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 30-10-2012, 08:27   

z tego co pamiętam to były wyjazdy na wyjazdy gdzie kupowano sam bilet, a dojazd był we własnym zakresie więc chyba jednak istnieje możliwość, że będzie bez "wuja" ;)

a z drugiej strony na to patrząc to chłopaki w niderlandach zarabiają pewnie z 50€ na godzinę więc taki mały "wujek" to dla nich jak dla byka ciastko :P
(taki mały żarcik ;) )
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-10-2012, 10:12   

tak, ale taki przypadek dotyczyl TYLKO takiej mozliwosci, a nie ze czesc osob jedzie z grupa mcp, a czesc na wlasna reke.
oczywiscie jest szansa, ze... moge nie pamietac ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Gregorio1899 


Nr legitymacji: MCP 547
Wiek: 50
Skąd: Malbork
Wysłany: 30-10-2012, 15:38   

Brałem udział w trzech wyjazdach Milanu i przy jednym , czyli do Bremy MCP zapewniło transport oraz bilety na mecz , natomiast pozostałe dwa , do Manchesteru i Londynu dotarcie na mecz było na własną rękę.Więc decyzja zależy od Zarządu.
_________________
AC Milan è il senso della mia vita
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 30-10-2012, 16:17   

Jestem przekonany, że w przypadku wyjazdów do Anglii za tym, że były to wyjazdy z transportem na własną rękę stały koszty dojazdu, bo np. z Polski leciało na te mecze około 10 osób, więc bus czy 2 auta to byłyby kolosalne koszta, a tak to każdy sobie za drobniaki zabukował samolot i i tak lecieliśmy razem raczej..

z wyjazdem na Anderlecht sprawa może się mieć trochę inaczej, bo zainteresowanie może być większe, odległościowo bliżej itp., więc przypuszczam, że będzie to wyjazd busem jak np. do Bremy. Pytanie tylko ile AIMC przeznaczy dla MCP biletów, bo jak wiemy stadion do największych nie należy...
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 30-10-2012, 20:18   

Z tego co pamiętam, to właśnie tylko na mecze w Anglii były dojazdy na własną rękę i dotyczyło to wszystkich.
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 31-10-2012, 12:21   

konrad_acm napisał/a:

a z drugiej strony na to patrząc to chłopaki w niderlandach zarabiają pewnie z 50€ na godzinę więc taki mały "wujek" to dla nich jak dla byka ciastko :P
(taki mały żarcik ;) )


150€, a co tam ;) Spoko, jakos damy radę.
 
 
Miszcz 

Nr legitymacji: MCP 1335
Wiek: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-12-2012, 17:42   

Z racji awansu do 1/8 planowane są jakieś wyjazdy? Wiem, że rok temu był Londyn, wcześniej też Londyn a jeszcze wcześniej Manchester.
Z miłą chęcią odwiedziłbym stadion w Dortmundzie :)
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 07-12-2012, 18:50   

Dowiemy się po 20 grudnia ( losowaniu )
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 11-12-2012, 18:40   

na LM na wyjazdy też potrzeba Cuore Rossonero?
 
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 11-12-2012, 18:59   

karty nie mam, a w zeszłym roku w Mińsku byłem ;)
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 11-12-2012, 22:35   

nie potrzeba CR na wyjazdy w LM, tylko na wyjazdy w Serie A.
 
 
 
Milaners 

Wiek: 42
Skąd: Białystok
Wysłany: 13-12-2012, 00:11   

Jestem kibicem AC Milan od 1992 roku. Dopiero teraz odbijam się od trampoliny i marzę o obejrzeniu meczu AC Milan. Może to być mecz Ligi Mistrzów, Ligowy, Pucharowy. Chciałbym się dowiedzieć ile powinienem mieć kasiory, aby pojechać do Mediolanu, na San Siro i móc obejrzeć mecz AC Milan (poza dolotem, dojazdem do Mediolanu). Hostel Diablo (30zł na 2 noce). Jaka jest cena biletu np. na mecz z Interem, a jaka z Pescarą.
_________________
!!!Milan Campione!!!
 
 
Edy7ka 

Wiek: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-12-2012, 13:49   

Znamy przeciwnika LM. Termin 20 luty. Wyjazd? Koszty? Chętna!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl