Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
planowane wyjazdy na Milan - sezon 2012-2013
Autor Wiadomość
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-08-2012, 08:47   planowane wyjazdy na Milan - sezon 2012-2013

witam!

chcialbym poznac wasze (ale rowniez i Zarzadu) plany w kwestii wyjzdow na milan w tym sezonie.

nie ukrywam, ze mnie osobiscie interesuja glownie wyjazdy na wyjazdy, a dokladniej 2, w ktorych milan zmierzy sie w lm z zenitem i z anderlechtem.

na chwile obecna, mocno watpliwa jest opcja petersburga (czas), wiec pozostaje bruksela (21 listopada).
ze znanych mi polaczen kolejowych (i nie chodzi o nazwe pociagu ;p) znalazlem jedno: http://rozklad-pkp.pl/bin...1-2&OK#cis_C1-2
zagadka pozostaje cena biletu. kiedy kosztowal on w granicach <200zl, teraz nie wiem :/
poza tym dochodzi jeszcze powrot ( http://rozklad-pkp.pl/bin...395837&OK#focus ) w czwartek o 6 rano i kolejny bilet

zaraz poszukam jeszcze czegos "gora" ;)

Edit:
"górą" jeszcze gorzej, znaczy na pewno taniej (170zl w obie strony wizzem), ale wylot jest (mam na mysli warszawe) 18Ł15 we wtorek, a powrot w czwartek o 20:55. slabo :(


pozostaje jeszcze serieA, na ktora w szczegolnosci jestem napalony ;p
ale tutaj niestety (nie liczac bologny, hehe i romy 23 grudnia) najciekawsze wyjazdy dopiero na wiosne.
10 marca - genoa
20 marca - verona
21 kwietnia - judasz
oczywiscie w gre wchodzil by wyjazd do mediolanu i dalej z reszta milanistow do miejsca docelowego...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
rikooo7 


Nr legitymacji: MCP 1249
Wiek: 32
Skąd: Leżajsk
Wysłany: 31-08-2012, 10:17   

siemano

Odnośnie wyjazdu do Belgii to jeździłem do siostry która mieszka w Brukseli i cena biletu autokarowego w obie strony ( tam i z powrotem) wynosiła około 350zł. Może to byłaby dobra opcja :)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-08-2012, 10:50   

dobra opcja, ale :)
osobiscie wolalbym troche (to znaczy zalezy ile jest to "troche") i komfortowo, kuszetą z prysznicem i dvd sobie smignac ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 31-08-2012, 11:03   

Anderlecht będę chciał zaliczyć na 100%. I tu pytanie, z racji tego, że mam tam 150 kilometrów, interesuje mnie oczywiscie bilet na sam mecz. Jest taka opcja przewidziana przy kupnie biletów? Wolę zapytać już zawczasu, co by później zdziwienia nie było ;)
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 31-08-2012, 13:29   

Wniebowzięty byłbym, gdyby były zorganizowane wyjazdy na:

Napoli-Milan
Genoa-Milan
Atalanta-Milan
Roma-Milan
Lazio-Milan

Może jako nieczłonek załapałbym się na dodatkową pulę dla niezrzeszonych ludzi w MCP.
Ale zdaję sobie sprawę, że organizacja wyjazdów na te mecze to tylko takie pobożne życzenie.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-08-2012, 15:07   

moje pytanie dotyczylo nie tylko oficjalnych wyjazdow mcp, ale tez prywatnych, gdzie mcp pomaga w zalatwieniu biletu!!


aaaa, zapomnialem - nie zaplaciles skladki ;p
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Milan 


Nr legitymacji: MCP 276
Wiek: 39
Skąd: Kielce
Wysłany: 31-08-2012, 16:51   

Na Genoa-Milan chyba nie ma co liczyć na wpuszczenie kibiców Milanu :P

Napoli-Milan to byłoby coś. Tylko trzeba by zaopatrzyć się w lornetkę bo San Paolo do komfortowych stadionów nie należy :)

Anderlecht. Jeśli MCP rozważa taką opcję to powiem, że warto. Byłem tam na Milanie w 2006 i mile wspominam. Fajny stadionik (coś a la Heerenveen), trybuna gości za bramką jak na CSM :D bardzo ładne miasto no i nie jest tak tragicznie daleko i zimno jak S.Petersburg :)
_________________
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 31-08-2012, 20:09   

no i pamiętajcie że jadąc do ruskich warto zabrać jakieś ochraniacze na zęby :D
_________________

 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 31-08-2012, 22:04   

Kiepura - byłem na Bologna-Milan i bilet na mecz można było spokojnie kupić pod stadionem kasach, także i na sektor gości, wystarczyło mieć tylko kartę Cuore. A nastawienia kibiców Bologny do Milanu zdecydowanie nie okresliłbym jako dobrego, mimo zgody sprzed lat :).

Milan - a niby czemu kibiców Milanu mają nie wpuścić na mecz w Genui? W zeszłym roku policja przecież tak żwawo poradziła sobie częstując atakującą Genoę gazem łzawiącym, że myślę, że w tym roku też rzucą parę granatów hukowych do rozproszenia furiatów z portowego miasta i będzie po sprawie.

I też mimo wszystko jak ktoś chce jechać na Zenit na własne konto, to lepiej mieć oczy szeroko otwarte na każdym kroku i być przezornym. Jasne - wszędzie można źle trafić, ale są kraje, jak Polska, Rosja, Serbia, Chorwacja, Turcja, Grecja, gdzie prawdopodobieństwo "złego trafienia" jest znaczne większe niż gdzie indziej.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-09-2012, 05:44   

Pepe, pamietam, ale w kwestii tegorocznej bologny to pisalem z przymrużeniem oka... mecz jest DZIS ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SzymonKotlewski 


Nr legitymacji: MCP 1226
Wiek: 33
Skąd: Toruń
Wysłany: 03-09-2012, 22:01   

@Kiepura
dlaczego akurat wyjazdy na wyjazdy? Pytam z ciekawości? Argumenty turystyczne? ;>
przydały by się print screeny tych połączeń kolejowych, bo strona PKP nie zapamiętała wyników i link są nieaktywne :)

Gdyby nie wypaliło z Rosją tego 3.10.2012, to może jednak coś na SS?
Co myślicie o 7 października, z Interem?
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-09-2012, 22:18   

przedstawiłem jedynie moje oczekiwania :)

poczekajmy co powie Zarząd w tej kwestii... może przedstawią swoje stanowisko, a myślę że to istotne dla każdego z nas. w końca na milan nie jeździ się co weekend i warto by bylomiec wszystko zaplanowane
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SzymonKotlewski 


Nr legitymacji: MCP 1226
Wiek: 33
Skąd: Toruń
Wysłany: 03-09-2012, 22:31   

Rozumiem ;-) tak czy siak podróż po kilku miastach Europy w pogoni za Milanem to też świetna sprawa :)

Również z niecierpliwością na to czekam!
 
 
 
piasek129 


Nr legitymacji: MCP 934
Wiek: 33
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-09-2012, 20:13   

Dołączam do listy zainteresowanych wyjazdem do Brukseli ;]
 
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 04-09-2012, 21:39   

No to Piasek bedzie melanz :D W Brukseli jeszcze nie byłem ;)
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 05-09-2012, 00:52   

A ja mam paszport Polsatu i znam Piaska, tak więc ...
piasek129 napisał/a:
Dołączam do listy zainteresowanych wyjazdem do Brukseli ;]
;)
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 05-09-2012, 08:07   

Na Brukselę chętny również ja. Może jakieś bilety lotnicze?
_________________
Oh mamma mamma mamma, oh mamma mamma mamma, sai perche mi batte il corasson, ho visto un grande Milan, ho visto un grande Milan, hei mamma innamorato son!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-09-2012, 09:14   

szukalem... lipa
ale mozesz poprobowac ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 05-09-2012, 11:13   

Pepe napisał/a:
Wniebowzięty byłbym, gdyby były zorganizowane wyjazdy na:

[...]
Roma-Milan

Ze względu na to, że mecze w środku tygodnia u mnie odpadają LM muszę wyeliminować. Przedświąteczny weekend byłby akurat a tu jeszcze taki mecz :) gdyby byli chętni to się piszę!
 
 
 
pawkamorozow 

Skąd: gliwice
Wysłany: 05-09-2012, 19:10   

Witam wszystkich, a co z wyjazdem na SAn siro 18 września?? organizowany będzie jakiś wyjad na ten mecz LM?;)
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 11-09-2012, 00:19   

Co do planow Zarzadu to w chwili obecnej wyglada to tak, ze do konca 2012 roku planujemy zorganizowac wyjazdy na ponizsze mecze. Jak mowi jednak tytul topiku jest to plan, a plan jak wiadomo, ma to do siebie, ze moze ulec zmianie. Na chwile obecna wyglada on jednak jak ponizej:

1. Milan - Inter
2. Anderlecht - Milan
3. Milan - Juventus

Niestety mimo wielkiego entuzjazmu po losowaniu, ze wzgledu na bardzo krotki czas jak i olbrzymie koszty nie bedziemy organizowali wyjazdu do Sankt Petersburga. Sa to dwa glowne powody takiej decyzji, a mianowicie chodzi o to, ze mecz jest juz 3 pazdziernika, a wiec za niecaly miesiac i tym samym jest to zbyt malo czasu aby zorganizowac ten wyjazd od strony celnej, ktory jest jeszcze trudniejszym w organizacji niz wyjazd do Minska. Dodatkowo Rosjanie sa w tych sprawach rowniez bardziej restrykcyjni i koszty tej procedury sa nieporowywalnie wieksze. Gdybysmy zorganizowali wyjazd to przy 40 uczestnikach jego koszt, zakladajac koszt biletu na mecz 50€ wynioslby az ok. 850zl. Cena ta uwzglednia rowniez wyjazd bez noclegu. Mając na uwadze powyzsze i sytuacje z koncowki poprzedniego sezonu, podjelismy decyzje, iz nie bedziemy organizowali wyjazdu na ten mecz. Sluzymy jednak pomoca w zdobyciu biletu jesli ktos zdecyduje sie na samodzielna wyprawe.

Dodatkowo planujemy/rozwazamy rowniez zorganizowanie wyjazdu na zasadach takich jak odbywaly sie do tej pory wyjazdy na Manchester, Arsenal, Tottenham, a wiec samodzielny dojazd i zbiorka na miejscu - na jeden z wyjazdowych meczow Milanu w Serie A. Bylby to jednak wyjazd dostepny tylko i wylacznie dla posiadaczy kart Cuore Rossonero.

Siegajac rok 2012 (nie sezon!) to tyle jesli chodzi o plany wyjazdowe MCP.
 
 
 
Viking1899 

Nr legitymacji: MCP 1290
Wiek: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-09-2012, 05:49   

Czy w związku z tym, że mecz Anderlecht-Milan jest 21 listopada, a Milan-Juventus 25 listopada, to czy w planach jest może wyjazd łączący oba wydarzenia? Wprawdzie Bruksela to nie Mediolan, ale zawsze można by było zaoszczędzić trochę czasu, przy okazji zahaczyć o trening w Milanello, muzeum na San Siro itp.
 
 
Waszka 


Nr legitymacji: MCP 1301
Wiek: 33
Skąd: RADOM
Wysłany: 11-09-2012, 16:43   

Nie wiem, czy ta propozycja jest dobra. Niektórych może być nie stać jechać na obydwa mecze, ale na jeden z nich chciałby jechać i wtedy byłby problem. Sporo zamieszania by się mogło narobić.
_________________
Forza Rossoneri!!!
 
 
Viking1899 

Nr legitymacji: MCP 1290
Wiek: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-09-2012, 06:47   

Pewnie masz rację - gdyby oba mecze były w Mediolanie, to pozostanie na miejscu pomiędzy meczami miałoby sens.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-09-2012, 08:03   

z wyjazdami autokarowymi jest ten problem, ze koszty "nocowania" autokaru wraz z kierowcami znaczenie podnosza cene wycieczki. niestety...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl