Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan - Inter 07.10.2012
Autor Wiadomość
Zethu 

Wiek: 29
Skąd: Radlin
Wysłany: 09-10-2012, 18:37   

Też wielkie dzięki za wyjazd!
Było zayebiście:D
mam filmik z drogi na stadion
http://youtu.be/ul_k9P2WO64
 
 
 
Zethu 

Wiek: 29
Skąd: Radlin
Wysłany: 09-10-2012, 18:39   

No i zdj grupowe https://picasaweb.google.com/109610153294244005948/Derby?authkey=Gv1sRgCMDfree064H14QE#5797349730213055570
 
 
 
Miszcz 

Nr legitymacji: MCP 1335
Wiek: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-10-2012, 19:28   

Krzychu rozjebał system w tym autokarze.
Oglądałem wczoraj filmiki i nie wiem jakim cudem zrobiłem 8 minutowy z przemówień Krzycha o "auschwart" (czy jakoś tak... chodziło o zjazd :D), Munchen i innych :D

I nie wierzę, że nie ma mnie tam na zdjeciu grupowym.

Dzięki także Sonarowi za próbę wciśnięcia nas na Curve. Było bardzo blisko.

Jest wtorek, a ja jeszcze nie odzyskałem głosu.
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 09-10-2012, 20:22   

dajesz filmiki z krzychem!
 
 
 
Miszcz 

Nr legitymacji: MCP 1335
Wiek: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-10-2012, 21:22   

Jeśli Krzych nie ma nic przeciwko.
Jakość okropna, ale Krzycha słychać :D
 
 
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-10-2012, 22:19   

A ja mam tylko jedno pytanie - gdzie jest tył??

A ma ktoś uwiecznione rozkminy Krzycha, ze niemiaszki nie oszukają nas pisząc na znakach Zentrum??

To był moj pierwszy wyjazd z MCP także wielkie dzięki dla całej ekipy i do następnego wyjazdu.
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 10-10-2012, 00:41   

Najlepszy tekst Krzycha to "salooone" z podniesionym kielichem!
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 10-10-2012, 08:36   

Wy na tym filmiku z tymi bluzgami to tak na poważnie? Jak spotkaliście interistów - a spotkaliście na 100 % - najebaliście ich :)? Typowo dzbanowa mentalność - wrzuty na rywala i w razie czego albo palenie głupa, że fajna pogoda, albo spierdalanie, gdy na mniej pokojowo nastawione osoby się trafi. Ile skrojonych szali interistów przywieźliście :)?

Interista pezzo di merda - buahahahaha.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 10-10-2012, 08:40   

Pochód pełen nienawiści, mam nadzieję że chociaż pod kasy im wjechaliście na Nord :P
_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-10-2012, 08:55   

nie przesadzajcie chlopaki z ta ironia... sami kiedys tak biegaliscie ;)
uczymy sie na bledach.
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Gregorio1899 


Nr legitymacji: MCP 547
Wiek: 50
Skąd: Malbork
Wysłany: 10-10-2012, 09:48   

Szanowny Pepe każdy kibicuje tak jak uważa i nic Ci do tego . Ja wiem że często względem innych włącza się Tobie szydera . No wiesz nie każdy jest tak ZAJEBISTY jak Ty . Pozdrawiam !
_________________
AC Milan è il senso della mia vita
 
 
 
PrzM 

Nr legitymacji: MCP 1006
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-10-2012, 09:56   

Bielik napisał/a:
http://www.curvasudmilano.it/images/phocagallery/2012-2013/milan_inter/thumbs/phoca_thumb_l_milan_inter%202012-2013_76.JPG

Co znaczy ten napis na transparencie? Nie znam włoskiego, a tłumacz nie pomaga w zrozumieniu.
 
 
 
Waszka 


Nr legitymacji: MCP 1301
Wiek: 33
Skąd: RADOM
Wysłany: 10-10-2012, 10:37   

Co do filmiku to po prostu - SIAMO DELLA POLONIA :-D
_________________
Forza Rossoneri!!!
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 10-10-2012, 11:38   

Gregorio - dzbanuszku. Wystarczy trochę pokory. Nikt nie mówi o zajebistości, wystarczy po prostu nie kozaczyć. Dostałbyś raz porządnie po ryju, skończyłbyś fukać i kurwować na klub rywala. Tylko tyle i aż tyle. Nie pisz mi per szanowny, bo w dupie mam twoje sarkastyczne szanowanie.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Miszcz 

Nr legitymacji: MCP 1335
Wiek: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-10-2012, 11:44   

O matko, od razu najebać. To nie derby Łodzi czy Krakowa.
Walki na śpiewki były z obu stron, a po meczu to już w ogóle wiadomo kto "kurwował" na lewo i prawo :)

Nie wiem czego ty się Pepe czepiasz, pierwszy raz coś takiego widzisz?
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 10-10-2012, 12:03   

Miszcz - wiesz - mam taką zasadę. Szanuję rywala, nie obrażam. Wiem, też kiedyś miałem 20 lat i dziwne reczy na forach się pisało, nawet do dziś czasem mnie poniesie pisząc na złość nazwę klubu z małej litery, nie ma tam jednak haseł: "te kurwy z Turynu" itp. "Na żywo" nigdy nie wrzucałem rywalom, nawet tym, których nienawidzę z całego serca i przez których miałem już niejeden raz obitą twarz. Choć fakt, że ostatni mecz graliśmy 16 lat temu. Dla mnie ten kto wrzuca musi sobie zdawać sprawę z tego co niesie swoim przekazem. A więc, jeśli to jawna agresja, to niech się jeden z drugim nie zdziwią, że dostaną kopy na ryj. I niech nie pytają dlaczego. I potem (nie daj Boże) okazuje się, że z agresorów przeistaczają się w pierwszych lecących do pana policjanta ze wskazującym palcem i hasłem: "to on, to on".

Jak chłopaki mają za dużo agresji (chyba nie powiesz mi, że to co widać na filmiku, to nie jest werbalna agresja), trzeba było wbić pod kasy gości i napierdalać się z Interem. Paru miałoby wstrząsy mózgu, paru wybite zeby i już na następne derby poszliby cichutko pod San Siro. Zapewniam, że to nie problem, by trafić na odpowiednich Interistów na derbach - byłem na derbach zarówno gdy Milan był gospodarzem i jak i gościem, i za każdym razem gdybym chciał mogłem zgrywać kozaka przy kasach, gdzie stała banda Interu, a nie żadne dziabągi z Japonii czy kobiety z dziećmi. Na następny raz tak właśnie zróbcie i wtedy przekonajcie się jak to działa w realu na tych, którym chcecie ubliżyć.

Chodzi o to, że wrzucacie filmik, gdzie idziecie w koszulkach MCP jakbyście byli chuj wie jakimi kozakami. Jaka jest prawda, każdy wie.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Gregorio1899 


Nr legitymacji: MCP 547
Wiek: 50
Skąd: Malbork
Wysłany: 10-10-2012, 14:42   

Pepe a kto tu kozaczy ? Pośpiewałem sobie i tyle , a jak wyłapie wpierdol to ja a nie Ty . Natomiast co do pokory to na jej brak nie narzekam .
_________________
AC Milan è il senso della mia vita
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 10-10-2012, 15:47   

Po prostu nie kminię tego - co ten Inter wam takiego zrobił, żeby ich od kurew jechać? Przecież nie obrażasz w ten sposób piłkarzy tego klubu, tylko kibiców - to oczywiste. Dostaliście od nich kiedyś? Skroili wam kiedyś szale? Na stadionie jako tako rozumiem, że jest to śpiewane, bo zapodają temat młynowi i reszta ma śpiewać. Ale pod stadionem tak od siebie i jeszcze się tym chwalić po necie...

Kibicuj jak chcesz, ale jak nie masz szacunku do rywala, nigdy nie wymagaj, by inni mieli szacunek do ciebie.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
ROBSON 

Nr legitymacji: MCP 1245
Wiek: 45
Skąd: Milanówek
Wysłany: 10-10-2012, 21:28   

tak się składa że to nasi "przyjaciele" z interu zaczeli chamskimi tekstami a my jedynie im odpowiedzieliśmy - kto nie był nie wie - więc niewiem po co ocenia sytuacje której nie widzidział.
_________________

 
 
zychu9 


Nr legitymacji: MCP 1047
Skąd: Kłodawa/Jasło
Wysłany: 10-10-2012, 21:36   

...
Ostatnio zmieniony przez zychu9 22-01-2024, 08:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 11-10-2012, 02:52   

zychu9 napisał/a:
sorry pepe, ale pokazujesz swoja nie wiedze tymi postami...chlopaki spiewali co chceieli a ty tu piszesz, dostaliby za takie cos po ryju, to ja sie pytam dlaczego nie dostali? bo inter ma takich samych kibicow jak ACM tzn napinka i to wszytsko, ty dalej zyjesz w swiecie kibolsktwa, ktory we wloszech jest w znikomym stopniu.

na tyle co znam się z Pepe, to mogę być pewien, że doskonale zna świat kibiców zarówno w Polsce jak i we Włoszech, więc.. chyba trafiłeś kosą na kamień kolego :) a co do tego, że nikt nikomu nie zwrócił uwagi - ilu interistów spotkaliście po drodze? :)
osobiście byłem raz na derbach i nie słyszałem pod stadionem 'interista pezzo di merda'... zazwyczaj było Milano Siamo Noi, coś dla naszych zawodników itd.. co innego w autokarze 4 fun, bo ma być hałas i śpiewy czy tak jak Pepe pisze - na stadionie bo młyn zapodaje :)
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 11-10-2012, 10:06   

Sawczen idealnie to ujął. Gdybyście zarzucali przyśpiewki pro Milan, to nawet bym tu wpisu nie zrobił, bo i po co. Jeszcze wrzucanie tych bluzgów na neta, urągające. Wystawiacie cenzurkę nie mnie, ale sobie i całemu MCP. Zajebista reklama MCP na youtube, bez kitu.

Zychu - też masz rację. Myślę, że każdy z nas po trochę ma racji.

Na pewno uważam, że ludzie z klimatu kibicowskiego powinni na takie dziwne akcje spokojnych fanów zwracać uwagę, bo powszechnie się uważa, że ci chuligani lejący się po pyskach to pełna patolka, a tu proszę - ci którzy w Polsce pewnie na mecze w ogóle nie chodzą, albo chodzą jako zwykli widzowie i uważają, że bicie się, ustawki itp. to debilizm, nagle prezentują postawę pełną nienawiści. Prawie jak jakaś chuligańska banda. Kiboli obraża się, że to bydło, a co wy robicie na tym filmiku? Wcale nie gorszy syf. A to, że tam byli jacyś interiści wam wpierw wrzucający - zniżyliście się tylko do ich poziomu. Na takie zachowania można albo w ogóle nie reagować pokazując swoją obojętność dla kompleksiarzy, albo po męsku lać po ryju, bo może to lepiej dotarłoby. To byłoby pokazanie jaj, a nie, że działacie tak, jak oni. Krócej mówiąc - daliście im znak, że na was zadziałali i odśpiewaliście im i wszyscy zadowoleni - i z jednej i drugiej strony na siebie pokurwowali, a byli w zasięgu wzroku. Ja pierdolę, jaka komedia. Trzeba było ich olać, albo pomachać rękami, a nie iść w pochodzie nienawiści przy kasach z kamerą w ręku.

Nigdy siebie za chuligana nie uważałem, żeby było jasne. Wolę już jednak lejących się chuliganów w normalnej umówionej (albo i czasami spontanicznej) męskiej walce, aniżeli taką błazenadę zwykłych fanów, którzy w ewentualnej walce pierwsi spierdalaliby z miejsca zdarzenia.

Tyle z mojej strony, nie będę już wnikał więcej w to - wasza sprawa, co sobą prezentujecie i jeszcze to rozpowszechniacie pod egidą MCP.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
mck89 


Nr legitymacji: MCP 1278
Wiek: 34
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 11-10-2012, 10:39   

mogę się mylić, bo w drodze nie zwracałem uwagi co skąd dochodzi (więc jeśli tak to niech mnie ktoś z błędu wyprowadzi), ale jeśli chodzi o drogę na stadion, a nie grono własne to wydaje mi się, że poza dogryzaniem Cassano, które było zdaje się motywem przewodnim wyjazdu :P to wrzuty na Inter zaczęły się po nadaniu rytmu przez inne grupy, które mijaliśmy na parkingu bądź szły za/przed nami. od nas pewnie też coś wyszło, słusznie bądź nie. nie chcę broń Boże zwalać winy na innych.

filmik jest dość oszczędnie skonstruowany. przez większość czasu szliśmy z pieśnią na ustach "Milan Club Polonia", którą potem mijający nas obcokrajowcy sami podchwytywali i chcieli robić z nami zdjęcia. bardzo dużo osób było, podobnie jak ja, nowych i cóż. uczymy się na błędach jak wspomniał wyżej Kiepura.
_________________
"Każdy zna moje przezwisko, które zwycięstwa jest blisko..."
 
 
 
zychu9 


Nr legitymacji: MCP 1047
Skąd: Kłodawa/Jasło
Wysłany: 11-10-2012, 22:20   

...
Ostatnio zmieniony przez zychu9 22-01-2024, 07:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zethu 

Wiek: 29
Skąd: Radlin
Wysłany: 11-10-2012, 23:55   

A ja się z tobą Pepe nie zgadzam. Wiadomo,że kibice czerwono-czarnych nienawidzą się z kibicami Interu i to,że sobie śpiewają "brzydkie" piosenki to jest rzeczą normalną.
To był mój pierwszy wyjazd i jestem zafascynowany tym co zobaczyłem. Na stadionie byłem w sektorze w,którym było Niebiesko jak i Czerwono i był spokój! Tak śpiewaliśmy o Interze w drodze,ale dla mnie to normalne, bo to DERBY klubów z jednego miasta. Jedz sobie na derby Manchesteru,Londynu oraz innych klubów i zobacz,że obraźliwe śpiewanie to jest norma.
Osobiście wolę by kibice śpiewali niż dochodzili do rękoczynów. Dla mnie to kompletna durnota by bić się o klub... Jak to jeden kolega z autokaru powiedział gdy wszedł na sektor "gdyby to było w Polsce to by się pozabijali"... Niestety w Polsce są tacy kibole co mogą zabić za klub...

Sad But True!
Pozdro:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl