Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwana praca w Łodzi
Autor Wiadomość
moniq 

Skąd: Łódź
Wysłany: 22-10-2012, 22:41   Poszukiwana praca w Łodzi

Nie wiem czy w dobrym dziale, ale skoro pozostałe to potraktuje jak hyde park i tutaj zapytam.
Poszukuję pracy od początku listopada, stała na terenie Łodzi, w systemie 8h, może być trzyzmianowy. Dziewczyna, 21 lat, po LO mat-inf, kurs marketingu, negocjacji biznesowych. Nie mam preferowanego zawodu.
PILNE bardzo dlatego stwierdziłam że i tutaj zapytam.
Pozdrowienia od Milanistki kiedyś z Bielska-Białej, teraz już Łodzi:)
 
 
Kaj 


Nr legitymacji: MCP 1284
Wiek: 32
Skąd: Zgierz
Wysłany: 23-10-2012, 00:49   

Systemy trzyzmianowe po 8h o jakich wiem to na pewno produkcja w StoraEnso na Teofilowie, Gilette chyba gdzieś na Górniaku, są też magazyny za Zgierzem w Strykowie - Sonoco w którym się pakuje jakieś zabawki (jest też oddział w Łodzi na nowym Józefowie) w drugim jakieś łożyska czy coś w ten deseń... a no i Dell jeszcze jest, na Olechowie chyba. No i sprawdzaj firmę w necie zanim pójdziesz na jakieś spotkanie, bo często firmy zatrudniają ludzi do 'marketingu', a jesteś zwykłą akwizytorką, która często jeszcze sama musi jakoś podróżować i więcej traci niż zyskuje.

Napisałem, ale wątpie żeby Cie to interesowało, powinnaś znaleźć coś lepszego :) Jak o czymś jeszcze usłysze to dam znać. Tak przy okazji to masz może zamiar się pojawiać na jakiś minizlocikach meczowych w Łodzi?
 
 
 
moniq 

Skąd: Łódź
Wysłany: 23-10-2012, 00:56   

To nie musi być trzyzmianowe, wiadomo najlepiej wolałabym jedno lub dwu, ale i tak nie będę wybrzydzać, byle po 8h, a nie 12 czy więcej.
Do story trzeba mieć status studenta, to już wiem na pewno. A na magazyny to nie wiem czy nie jestem za słabiutka :D ale wiadomo CV się wysyła, bo lepsze to będzie niż nic.
Co do uważania na firmy, to wiem właśnie. Dziś na taką trafiłam co już z zeszłego roku wpisy na jej temat, że blef, a nadal maile tej samej treści wysyłają, bez nazwy firmy czy nawet stanowiska, a baner rozmowy ponoć na budynku od kilku miesięcy wisi :D Dużo tego jest jak przeglądam oferty, dokładnie tak jak mówisz, do działów marketingu, nie podają tak jak tamci nawet nazwy czy konkretnych szczegółów i dopiero przy rozmowie wychodzi szydło z worka.
Na spotkania/minizlociki: pewnie tak, ale dopiero jak sobie ustabilizuję sytuację w Łodzi, bo sama się utrzymuję i muszę sobie szybko znaleźć pracę - jak się uda, to i odwiedzę! :)
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 23-10-2012, 19:33   

Ciężko coś polecić jak samemu się szuka pracy, po studiach!! Więc nie jest łatwo...
ale przeglądaj gazety, szukaj w necie... na prace 8 godzinną na pewno są oferty... poza tym Ciebie to być może interesowało by sprzedawanie w jakichś sklepach z ciuchami w centrach handlowych... rozejrzyj się tam!
_________________

 
 
moniq 

Skąd: Łódź
Wysłany: 24-10-2012, 00:36   

groszekfree, rozniosłam w piątek po manu i porcie, jutro idę do łódzkiej, z tych dwóch pierwszych cisza. A z internetu to codziennie przeglądam kilkanaście portali, wysyłam ile się da ale głucho. Napisałam też tutaj bo pytanie po ludziach zawsze pomaga, może akurat coś się trafi, że ktoś potrzebuje pracownika :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl