Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan-Juventus 25/11/2012
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 02-11-2012, 21:24   Wyjazd na Milan-Juventus 25/11/2012

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=289
 
 
 
acquiesce21 

Wiek: 33
Skąd: Trómiasto
Wysłany: 03-11-2012, 14:53   

Poważnie zastanawiam się nad uczynieniem tego wyjazdu moim pierwszym z MCP, dlatego poproszę o informacje jak to zwykle wygląda. O której godzinie planowany jest przyjazd do Mediolanu? Czy będzie szansa spędzić chwilę w centrum? No i przede wszystkim o której godzinie powinniśmy wrócić do Poznania?
 
 
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 03-11-2012, 16:32   

acquiesce21 napisał/a:
Poważnie zastanawiam się nad uczynieniem tego wyjazdu moim pierwszym z MCP, dlatego poproszę o informacje jak to zwykle wygląda. O której godzinie planowany jest przyjazd do Mediolanu? Czy będzie szansa spędzić chwilę w centrum? No i przede wszystkim o której godzinie powinniśmy wrócić do Poznania?


Opiszę Ci to na przykładzie ostatniego wyjazdu na derby.
Wyjazd był z Wrocławia i na miejscu w Mediolanie byliśmy chwile po 9:00 rano, do czasu meczu mieliśmy "czas wolny" czyli każdy poleciał w miasto. Przed rozejściem prezes ustalił godzinę o której wszyscy ponownie zebrali się przy autokarze żeby odebrać bilety i ruszyć na stadion - prosto po meczu do autokaru i powrót do PL.

Zakładam, że ten wyjazd odbędzie się w taki sam sposób z tą różnicą, że wyjazd planowany jest z Poznania.
 
 
Viking1899 

Nr legitymacji: MCP 1290
Wiek: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-11-2012, 07:50   

Jaka jest orientacyjna godzina powrotu do Poznania?
 
 
Chester04 

Nr legitymacji: MCP 1327
Wiek: 34
Skąd: Katowice
Wysłany: 04-11-2012, 13:28   

A ja mam pytanie, czy będzie możliwość dołączyć gdzieś po drodze, z Katowic do Poznania jest troche drogi.
 
 
Bialas 

Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-11-2012, 16:49   wyjazd

Ktoś chętny na wyjazd z 3miasta ??
 
 
gigi 

Nr legitymacji: MCP 330
Wiek: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: 04-11-2012, 17:48   

Chester04 napisał/a:
A ja mam pytanie, czy będzie możliwość dołączyć gdzieś po drodze, z Katowic do Poznania jest troche drogi.
ciężko będzie Tobie gdzieś się dosiąść po drodze bo sądzę że autokar będzie jechał z Poznania A2 w kierunku na Berlin
 
 
lodzianin 

Skąd: Łódź
Wysłany: 04-11-2012, 18:20   

Witam,
Ze względu na to, że nie jestem w Stowarzyszeniu, zapisanie się na wyjazd odpada. Udało się mi zakupić bilety lotnicze do Mediolanu po promocyjnej cenie na ten weekend, stąd też mam pytanie i zarazem wielką prośbę. Czy byłaby możliwość zapisania się na sam bilet na mecz ? Ewentualna pomoc w jego zdobyciu ?
Domyślam się, że szanse są niewielkie. Mimo wszystko będę próbował. Jeśli ktoś służyłby ewentualną radą, co zrobić aby zdobyć bilet na ten mecz, to bardzo proszę o info.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
 
 
PrzM 

Nr legitymacji: MCP 1006
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 05-11-2012, 00:09   

Dołączam się do pytania o orientacyjną godzinę powrotu do Poznania.
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 05-11-2012, 12:31   

Nikt Wam nie poda orientacyjnej godziny powrotu do Poznania, bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy na drodze, ile będzie postojów itp. Ktoś powie - będziemy w Poznaniu koło 17 - ludzie ułożą sobie jakoś tam pociągi i będzie marudzenie, że nie zdążyli na 17... Niektórzy po powrocie z wyjazdu, we Wrocławiu czekali na pociąg jeszcze z 8 godzin i nie płakali, więc trochę spokoju Panowie ;)

Ode mnie powiem, że zazwyczaj we Wrocławiu po wyjazdach byliśmy koło godziny 17 - 18. Ale wszystko się może zdarzyć, nigdy się nie da przewidzieć tego co się wydarzy na drodze itp. Nie spieszcie się do domów, to jest wyjazd MCP i nie jedziecie tam za karę :)
 
 
 
PrzM 

Nr legitymacji: MCP 1006
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 05-11-2012, 18:12   

Sawczen to co piszesz jest oczywiste, po prostu zanim zdecyduję się na wyjazd chciałbym czysto orientacyjnie wiedzieć, ile czasu trzeba mniej więcej poświęcić na całość. Podałeś orientacyjną porę 17-18 i taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje, nie oczekuję programu rozpisanego co do minuty;)
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 06-11-2012, 00:29   

to załóż, że w Poznaniu będziecie o 20 :) a wszystko co inne, będzie tylko miłym zaskoczeniem, a nie 'o ja, lipa.. spóźniłem się na pociąg, teraz będę koczował na dworcu' :) Jakby co, to w Poznaniu też jest co robić wieczorem ;)

z doświadczenia wiem, że moje wyjazdy (patrzę, że z Malborka jesteś, to podobnie czasowo) zazwyczaj wyglądały tak: mecz w środę, we wtorek wczesnym rankiem w pociąg do Wrocka, w czwartek wieczorem we Wrocku z powrotem, w piątek rano w Tczewie, więc tak na prawdę zazwyczaj było to gdzieś koło 70 kilku godzin, czasem trochę mniej :) ale 4 dni wolnego z pracy były niezbędne - także na tyle się nastawiaj. Chociaż z Poznania o tyle lepsze to, że podróż powrotna potrwa krócej raczej.. aczkolwiek nie wiem, bo długo z PKP nie korzystałem.
 
 
 
Viking1899 

Nr legitymacji: MCP 1290
Wiek: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-11-2012, 06:20   

No właśnie o to chodzi - ile trzeba wziąć urlopu w pracy, żeby potem nie było zaskoczenia. W tych okolicznościach w moim przypadku wystarczy tylko urlop w poniedziałek, i będzie gites.
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-11-2012, 09:33   

A jak sie zepsuje autokar/bus/pociąg to weźmiesz urlop na żądanie i po problemie :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Viking1899 

Nr legitymacji: MCP 1290
Wiek: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-11-2012, 10:03   

Dokładnie :)
 
 
Chester04 

Nr legitymacji: MCP 1327
Wiek: 34
Skąd: Katowice
Wysłany: 08-11-2012, 12:03   

marcinb napisał/a:
Chester04 napisał/a:
A ja mam pytanie, czy będzie możliwość dołączyć gdzieś po drodze, z Katowic do Poznania jest troche drogi.
ciężko będzie Tobie gdzieś się dosiąść po drodze bo sądzę że autokar będzie jechał z Poznania A2 w kierunku na Berlin

No właśnie tak myślałem że w kierunku Niemiec wyruszy i nie da rady, ale zapytać zawsze warto ;)

Ktoś z południa się wybiera, Katowice, Kraków, Opole? Tak żeby razem się zgadać, bo chyba mimo trudności dojazdu sie zdecyduje :)
_________________
Adam
 
 
marekacmilan 

Nr legitymacji: MCP 062
Wiek: 44
Skąd: zabrze
Wysłany: 12-11-2012, 22:13   

Witam. Ja wybieram sie z Zabrza, moze jeszcze ktos ze Slaska jedzie? Wiadomo w ogole ilu juz jest chetnych na wyjazd?
 
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 13-11-2012, 14:26   

Nie miałam czasu żeby robić listę na forum z wpłatami ale w tej chwili jest 6 zaksięgowanych wpłat.
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
ROBSON 

Nr legitymacji: MCP 1245
Wiek: 45
Skąd: Milanówek
Wysłany: 13-11-2012, 17:37   

Azra napisał/a:
Nie miałam czasu żeby robić listę na forum z wpłatami ale w tej chwili jest 6 zaksięgowanych wpłat.


no to szał... 768 osób w MCP a na taki wyjazd 6 chętnych...
_________________

 
 
Salvik 

Wiek: 35
Skąd: Kąty Wrocławskie
Wysłany: 13-11-2012, 19:44   

6 to w sumie mało, ale jest jeszcze trochę czasu. Może coś się ruszy/zmieni. I zasadnicze pytanie. Ktoś z okolic Wrocławia się wybiera?
 
 
ZajacPoziomka 

Nr legitymacji: MCP 318
Wiek: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13-11-2012, 20:06   

Salvik napisał/a:
Ktoś z okolic Wrocławia się wybiera?

Ja i MarcinB wybieramy się z Wro jak coś (o ile oczywiście dojdzie do skutku ;> )
Więc plus moja wpłata to będzie już na pewno min 7 ;) ...co i tak niestety jest na razie wynikiem można by delikatnie rzec "lichym"...
 
 
 
marekacmilan 

Nr legitymacji: MCP 062
Wiek: 44
Skąd: zabrze
Wysłany: 13-11-2012, 21:44   

Ile osob musi byc chetnych aby wyjazd byl oplacalny? Jest nas dwoch z Zabrza, czekamy z wplata do jutra, czyli w sumie bedzie 9 osob. Moze jeszcze sie ktos wacha? Jest opcja wynajecia mniejszego busa?
 
 
 
pikus_17 


Nr legitymacji: MCP 1435
Wiek: 30
Skąd: Słubice/ZG/Wrocław
Wysłany: 13-11-2012, 23:24   

Jeszcze ja z Wrocławia jadę :D ( jutro księguję wpłatę )
Tylko, że wyjadę do Poznania dzień przed wyjazdem, także zobaczymy się w autobusie dopiero
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 14-11-2012, 00:07   

marekacmilan napisał/a:
Ile osob musi byc chetnych aby wyjazd byl oplacalny?

Jak zapełnicie minibusa to powinno starczyc :>
Nieliczni ale fanatyczni!
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Hector 


Nr legitymacji: MCP 589
Wiek: 33
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14-11-2012, 00:08   

bylem na meczu Milan -Malaga LIGA MISTRZOW a na SAN SIRO pustki!!! a na telebimie urywki akcji milanu za czasow maldiniego i cafu tak mala frekfencja i chec jest spowodowana transformacja milanu i slabymi wynikami... z tego co pamietam na derby tez byly bilety wolne z MCP
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl