Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Kufel Ac Milan
Autor Wiadomość
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 10-11-2012, 17:28   

Wymiękam jak to czytam :D Powinniśmy zrobić jakiś dział typu humor :) Bez offtopu : W Poznaniu nabyłem na Słowiańskiej, jedna sztuka jeszcze została :)
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
SeboLZ 

Nr legitymacji: MCP 904
Wiek: 34
Skąd: Wrocław/Lądek-Zdrój
Wysłany: 10-11-2012, 17:31   

Super, tu może i prędzej i jaśniej, szkoda tylko, że dopisałeś sobie do cytatu skopiego jedno istotne słowo, które jeśli pojawiłoby się na początku to zapewne nie byłoby całej dyskusji. Ja kończę w tym miejscu mój udział w dyskusji, nie widzę sensu jak ktoś próbuje coś udowodnić dopisując słowa do cytatów. Z resztą napisałem już wszystko co chciałem.
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 10-11-2012, 18:33   

hahaha matematyczny kangurek :P

wracając do tematu to "u mnie" są jeszcze kufle Milanu, jutro nieczynne więc do poniedziałku zostaną, jak ktoś jest mocno zdesperowany i nie może dostać to mogę kupić i wysłać, koszt kufla plus przesyłka, bez żadnej marży czy innych napiwków ;)

FORZA MILAN!
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 10-11-2012, 19:04   

Dopisałem tylko "sztuk" po cyfrach podanych przez skopiego..
Nie mów ze Ty myślales, iz 6 oznacza kilogramy kufli? Mililitry kufli? Megaherce kufli? :D
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 10-11-2012, 19:09   

konrad_acm: to ja poproszę jeden kufel :P Jak juz kupisz daj znac na prv to sie dogadamy :)
_________________

 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 10-11-2012, 19:11   

..myślę że bez pomocy Ludwika się nie obejdzie :)
 
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 10-11-2012, 19:11   

Bubu napisał/a:
Nie mów ze Ty myślales, iz 6 oznacza kilogramy kufli? Mililitry kufli? Megaherce kufli? :D


On po prostu myslal ze chodzi o kartony... To nic że z tresci powyzej wynika zupelnie co innego, ale no coż... Jak to mowil Ferdek Kiepski: "Są takie rzeczy, które sie nawet fizjonomom nie śniły" ;)
_________________

 
 
 
ajva 

Nr legitymacji: MCP 575
Wiek: 37
Skąd: Czekanów/ Gliwice
Wysłany: 10-11-2012, 22:18   

Jeszcze trochę i będzie można doktorat z tego pisać :)
A tak poza tym wydaje mi się, każdy tu się uczył innej matematyki, choć zawsze myślałam, że wszędzie uczą tak samo. No cóż...
 
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 11-11-2012, 02:00   

A ja sądzę, że to są jakieś "Szalone liczby" i Dusia ma rację, a January blefuje ;D
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 11-11-2012, 17:11   

Malutka uwaga, kufel ma niby pojemność 500 ml ale osobiście sprawdziłem i wchodzi do niego 660 ml Carlsberga ale niestety bez pianki.
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 11-11-2012, 20:33   

Tedoslaw, to pewnie dlatego, że porządnie wlane piwo do kufla razem z pianą właśnie mniej więcej taką pojemność zajmuje..

ajva napisał/a:
Jeszcze trochę i będzie można doktorat z tego pisać :)
A tak poza tym wydaje mi się, każdy tu się uczył innej matematyki, choć zawsze myślałam, że wszędzie uczą tak samo. No cóż...

Ewelinko, to jest chyba tak jak z angielskim.. niby się uczy w szkole, pisze sprawdziany, zdaje, zalicza itp., a jak się w miarę na co dzień nie używa, to potem za granicą jest 'yyyy...eee...' ;)


SeboLZ, nie obraź się, ale:


dobry ubaw tutaj zrobiliście, a ten post:

Bubu napisał/a:
Jonathan ma racje a SeboLZ blefuje.


rozłożył mnie na proszek :D
 
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 11-11-2012, 21:15   

Tedoslaw napisał/a:
Malutka uwaga, kufel ma niby pojemność 500 ml ale osobiście sprawdziłem i wchodzi do niego 660 ml Carlsberga ale niestety bez pianki.


jest na kuflu kreska i napisane "0,5l". do samego czuba to 660 na pewno wejdzie ;)

Jeśli ktoś bardzo chce taki kufel, a nie udało mu się go nabyć to jutro będę w Biedronce na os Sobieskiego w Poznaniu, w której ostatnio widziałem kilka sztuk. Jeśli jeszcze będą to mogę kupić i komuś wysłać :))


a co do tej interesującej wymiany zdań to ani przez chwile nie miałem wątpliwości co do posta skopiego. ale niektórzy jak widać lubią szukać zajęcia na weekend :D
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
ajva 

Nr legitymacji: MCP 575
Wiek: 37
Skąd: Czekanów/ Gliwice
Wysłany: 11-11-2012, 22:19   

Jakby te kufle były na allegro, to pewnie nikt by się nimi nie zachwycał i nie kupił, a że są (ciężko) dostępne w Biedronce, to wszyscy (no prawie) się nimi jarają. Ot taka mała dygresja...
 
 
 
Q-DC__ 

Nr legitymacji: MCP 1373
Wiek: 33
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 11-11-2012, 23:02   

ja sie nie załapałem..
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 11-11-2012, 23:18   

może i masz rację ajva, ale nie wiem czy na allegro byś je dostała za 9,99. każdy by chciał jak najwięcej zarobić. pewnie po 30 zł by chodziły. a tu jednak stosunek jakości do ceny jest bardzo atrakcyjny ;)


Q-DC jutro tam będę. odezwę się jeśli kupię
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 12-11-2012, 14:22   

SzmalecMCP napisał/a:
A ja sądzę, że to są jakieś "Szalone liczby" i Dusia ma rację, a January blefuje ;D


O ku.wa, padłem :) "Dusia ma rację, a January blefuje"
 
 
ajva 

Nr legitymacji: MCP 575
Wiek: 37
Skąd: Czekanów/ Gliwice
Wysłany: 12-11-2012, 19:45   

LinkeS_ACM napisał/a:
może i masz rację ajva, ale nie wiem czy na allegro byś je dostała za 9,99. każdy by chciał jak najwięcej zarobić. pewnie po 30 zł by chodziły. a tu jednak stosunek jakości do ceny jest bardzo atrakcyjny ;)


Chodzi ci o jakość szkła? Bo chyba nie o tą mini naklejkę z herbem :)

W Gliwicach chyba nie ma 'prawdziwych' kibiców, bo w każdej Biedronce, w której byłam, dostępne były 2 kufle z herbem ACM.
Jeśli jest ktoś chętny, to mogę kupić (bez marży z allegro :P).
 
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 12-11-2012, 21:41   

naklejka owszem, dobra jakościowo. na pewno nie zmyje się przy 10tym zmywaniu. i im mniejsza tym lepiej. penerski herb na pół kufla nie byłby fajny.
a ze szkłem coś nie tak wg Ciebie? dobrze wykończone. nie wiem czego oczekujesz więcej od kufla z którego bedziesz piła piwo.

do osób, które do mnie pisały - niestety ani jednego kufla nie dostałem. prosiłem wujka żeby zobaczył we Wschowie i też już Milanu kufli brak. wybaczcie

pozdrawiam
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
ajva 

Nr legitymacji: MCP 575
Wiek: 37
Skąd: Czekanów/ Gliwice
Wysłany: 13-11-2012, 18:55   

Chodzi mi o to, że jakość szkła z pewnością jest lepsza od jakości wykonania herbu na nim.
 
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 14-11-2012, 22:37   

a teraz słuchajcie...
informacja Skopiego o ilości kufli i kartonów na jedną Biedronkę a co za tym idzie założenia Jonathana wydają się być błędne. Wczoraj udało mi się kupić 4 kufle Milanu w jednej z Biedronek :)
 
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 14-11-2012, 23:21   

Skoro informacja byla bledna to i zalozenia byly bledne ;) Na wszelki wypadek jednak lepiej bedzie jak skopi nie poda nam nowych informacji ;)

P.S. Swoją drogą kufel nawet nawet :) Wyglada solidnie. Dzieki konrad_acm!.
_________________

 
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 15-11-2012, 09:05   

Snax, ja się nie znam, ale moja żona pracuje w Netto i mają tam jakieś przerzuty miedzy sklepami rzeczy, które gdzieś się lepiej sprzedaja więc może cie zwąchali i niedługo zwiozą tira kufli z całej Polski :P
a tak poważniej to w biedronce, w której byłem w dwóch kartonach było po 2 kufle Milanu,a nie jeden, czyli 2x2=4 chyba.

Zajebisty chwyt marketingowy im z tego wyszedł patrząc na ten wątek ;)

Jonathan, nawet nawet zwłaszcza, że za smieszne pieniądze i można pomacać przed zakupem, a nie tak jak koleżanka wyżej wspomniała o podobnej opcji na allegro, która by szału nie zrobiła.

Swoją drogą należy też wspomnieć, że jakiś czas temu w biedronce były milanowe worki na zabawki, w tesco piłki gumowe dla dzieci, w H&M czapki jesienne, w Auschan chusteczki do nosa ;) ... wszystko z logo Milanu i hologramami (na kuflach jest na pudełku "official produkt") czyli ludzie od marketingu coś tam działają, że nawet do daleiej Polandii Milan dociera.

FORZA
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-11-2012, 09:43   

a Ty skoro posiadales takie informacje to czemu sie nie podzieliles??

konrad_acm napisał/a:
na kuflach jest na pudełku "official produkt")
yyyy, ja kupilem bez pudelka
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 15-11-2012, 14:11   

Kiepura, przepraszam obiecuję poprawę ;)
Naklejki z herbami klubów są na zbiorczym pudełku, kufel bierze się luzem :)
 
 
 
mck89 


Nr legitymacji: MCP 1278
Wiek: 34
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 27-11-2012, 19:40   

jeśli ktoś jeszcze nie zdążył bądź w ogóle nie słyszał o kuflach to nie wiem jak inne, ale u mnie w Biedronce są teraz po 7 zł, przecenione z 10 ^^ żal nie wziąć :)
_________________
"Każdy zna moje przezwisko, które zwycięstwa jest blisko..."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl