Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan - Barcelona 20/02/2013
Autor Wiadomość
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 22-01-2013, 19:07   

No to się nam pokaźna reprezentacja ukształtowała:) niestety mój szerszeń odpada;/
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-01-2013, 20:47   

Ja myślę, że nie ma raczej opcji jechania z Poznania przez te 200km prawie po nieco gorszych drogach niż autostrada A2 prosto z Poznania na Niemcy i tam też do samego Mediolanu autostradami. Gdyby była opcja jazdy przez Wrocław to wyjazd byłby z Wrocławia. Mi tam trasa nie robi różnicy, piszę po prostu obiektywnie, jak widzę plan podróży, który ciężko będzie zmienić z szybkiego na o parę godzin może nawet zimą wolniejszy.
 
 
 
kokoloko85 


Nr legitymacji: MCP 980
Wiek: 38
Skąd: Nysa
Wysłany: 22-01-2013, 21:06   

austenit napisał/a:
Akurat z Wrocławia do Niemiec też nie ma daleko, a droga też jest porządna.

Właśnie, dlatego, że jest nas dużo warto się pochylić na tym problemem i go rozważyć. Nie proponuję by jechać do Katowic, a zabrać nas gdzieś po drodze np, z Wrocławia (tym bardziej, że wyjazdy były już organizowane z tego miasta).
Mogę się mylić, ale tym z Gdańska czy Elbląga nie będzie robić większej różnicy czy jadą przez Wrocław czy nie, a nam z Górnego Śląska podróż do Poznania, robi różnicę.

To jest tylko propozycja, ale liczę, że zostanie ona chociaż rozważona, bylibyśmy wdzięczni.


Tak samo dołączam się do tematu. Ja ze znajomym też lecę z południa kraju i chciałbym się dowiedzieć czy wogóle jest taka opcja żeby autokar zahaczył o Wrocław. Nie chcę wybrzydzać, tylko skoro jest znaczna ilość uczestników z południa może warto rozważyć taką możliwość dodatkowego przystanku w kraju. Zaznaczam to jest tylko moje pytanie, jeśli nie ma takiej opcji to też nie będzie końca świata ;]
 
 
 
Kuba 

Nr legitymacji: MCP 721
Wiek: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-01-2013, 23:52   

Wydaje mi się, że wszyscy dadzą radę dojechać do Poznania. Skoro są takie ustalenia...Kilka godzin pociągiem to nie jest tragedia, a wrażenia towarzysko-integracyjne - bezcenne :) Udanego wyjazdu życzę!
 
 
Chester04 

Nr legitymacji: MCP 1327
Wiek: 34
Skąd: Katowice
Wysłany: 23-01-2013, 01:45   

+1 z Katowic, dojazd do Poznania aż tak bardzo mi nie przeszkadza, zawsze to jakaś integracja już po drodze :P

Opcja dojazdu samochodem w kilka osób bardzo dobra, myśle że mógłbym nawet jechać swoim, mimo że benzyniak i tak wyjdzie lepiej niż pociagiem. Do zrobienia jest 750-800km w obie strony zależnie od trasy.
_________________
Adam
 
 
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 23-01-2013, 08:02   

Widzę dużą aktywność Milanistów z południa - a jak to jest z północą?
Jedzie na ten mecz ktoś ze Szczecina, względnie z okolic??
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 24-01-2013, 13:00   

widzę że zdecydowana większość wyjazdowiczów legitymuje się 4cyfrowym numerem :)
 
 
 
niv 


Nr legitymacji: MCP 1349
Wiek: 37
Skąd: Kowalewo Pom./Toruń
Wysłany: 24-01-2013, 13:27   

Jak już pisałem wcześniej wcale się nie dziwię, że tak jest. Nie chciałoby mi się jechać w tak krótkim odstępie czasu na Barcelone po raz drugi czy trzeci. Wolałbym mecz Serie A. Dlatego też mamy zdecydowaną większość świeżych członków MCP. Do tego grona sam się zaliczam.
 
 
 
kokoloko85 


Nr legitymacji: MCP 980
Wiek: 38
Skąd: Nysa
Wysłany: 24-01-2013, 13:49   

niv napisał/a:
Jak już pisałem wcześniej wcale się nie dziwię, że tak jest. Nie chciałoby mi się jechać w tak krótkim odstępie czasu na Barcelone po raz drugi czy trzeci. Wolałbym mecz Serie A. Dlatego też mamy zdecydowaną większość świeżych członków MCP. Do tego grona sam się zaliczam.


A ja tam jadę poraz 3 na Milan-Barca i pewnie każdy sobie pomyśli że jestem fanem Barcy ;] ale niestety z przyczyn zawodowych wyjazdy na mecze Serie A odpadają bo nie ma opcji wyjazdu na sobotę i niedzielę ;/ a w tym roku wygrałem darmowy wyjazd więc nie miałem wielkiego wyboru. Sam wolałbym zobaczyć Milan w starciu z inną ekipą no ale nic z tym zrobić nie możemy. Z drugiej strony pierwszy wyjazd była porażka, przy drugim wyjeździe remis więc pora zobaczyć triumf Milanu :D
 
 
 
karolek_846 

Wiek: 39
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-01-2013, 14:52   

Spełnienie marzeń stanie się faktem!!! Ja na szczęście mam z Leszna do Poznania 80 km. Jedzie może ktoś z okolic Leszna??? Albo będzie przejeżdżał przez Leszno to wtedy można już się zbierać:) Leszno jest po trasie od Wrocławia do Poznania
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 25-01-2013, 15:11   

no gratulacje Karol :D szkoda, że nie jedziemy razem. ale na pewno jeszcze się na jakiś wspólny wyjazd wybierzemy ;)

reprezentuj godnie WSCHOWĘ :D
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
pajonku 

Wiek: 42
Skąd: Bydgoszcz/Londyn
Wysłany: 27-01-2013, 04:21   

Witam ! Pozostało czekać nam do 19-tego...wszystko już załatwione....bilety załatwione...myślę że jakaś "integracja" w drodze to się przyda :)
_________________
numer legitymacji MCP 1302
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 29-01-2013, 20:36   

Witam.Jesli jedzie ktos na mecz z okolic Gliwic prosze o kontakt na priv.
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
maka 

Skąd: olsztyn
Wysłany: 29-01-2013, 20:57   

Witam!
Czy ktos wie czy jest szansa kupna biletu przed samym meczem z Barcelona?A moze lepiej online?Wybieram sie na wlasna reke i nie chce byc rozczarowany.
Dzieki za info!
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 29-01-2013, 21:06   

obecnie zostalo jeszcze tylko pare sztuk na 1 krag czerwony, reszta zostala juz wyprzedana wiec zapomnij, ze kupisz na miejscu bilet. Chyba, ze stac Cie na konika.
 
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 29-01-2013, 21:13   

sonar ma racje.Juz prawie nic nie zostalo.Troszke pozno sie budzicie czasami...i pozniej jest ciezko
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
maka 

Skąd: olsztyn
Wysłany: 29-01-2013, 22:57   

Ktos wie ile taki bilet u konika na mecz z Barça?
 
 
austenit 

Nr legitymacji: MCP 926
Wiek: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: 30-01-2013, 13:05   

Ja będę miał dwa miejsca w aucie z GŚ.

Ciągle tez liczę, że uda się zabrać ludzi z południa gdzieś po drodze (np. Wrocław), abyśmy nie musieli gnać do samego Poznania, ale to się wyjaśni chyba na początku lutego.
 
 
coccolino10 

Nr legitymacji: MCP 402
Wiek: 39
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 31-01-2013, 08:47   

austenit -> chetnie z Toba sie przybiore.jade z pszczyny wiec mozna sie jakos zgadac
_________________
Michał - Torcida Pszczyna
 
 
 
austenit 

Nr legitymacji: MCP 926
Wiek: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: 31-01-2013, 09:20   

Informacyjnie auto już jest full. Sorry
 
 
karolek_846 

Wiek: 39
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 31-01-2013, 10:22   

Panowie liczę na pełną integrację w Poznaniu:) Pozostało 19 dni:)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-01-2013, 11:21   

19 dni i z 50 stron tematu :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 31-01-2013, 15:00   

Kiepura napisał/a:
19 dni i z 50 stron tematu :)


Challenge Accepted :)

Nie wiem czy ktoś to już pisał ale nie ma picia alko w autokarze...



... beze mnie :)
 
 
wilczasty25 

Nr legitymacji: MCP 1285
Wiek: 38
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 31-01-2013, 19:04   

Witam
Ja będę wyruszał w dzień wyjazdu pociągiem z Tczewa. Połączenie jest bezpośrednio do Poznania. Wyjazd 10:42, a na miejscu jesteśmy 14:24. To jest pociąg InterCity.
Proszę o kontakt zainteresowane osoby
Można by było już rozpocząć integrację w podróży:))))))))

FORZA MILAN!!!
_________________
WILKU ROSSONERI
 
 
Chester04 

Nr legitymacji: MCP 1327
Wiek: 34
Skąd: Katowice
Wysłany: 01-02-2013, 17:27   

Ktoś z okolicy Górnego Śląska jeszcze się wybiera? Mam możliwość wziąć samochód jak znajdzie się przynajmniej 2 chętnych, tak żeby się jeszcze opłacało :P

// edit - uzbierałem już komplet :)
_________________
Adam
Ostatnio zmieniony przez Chester04 03-02-2013, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl