Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan - Barcelona 20/02/2013
Autor Wiadomość
wilczasty25 

Nr legitymacji: MCP 1285
Wiek: 38
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 09-01-2013, 22:03   

Oki, spoko, już wyłączyłem:-)
_________________
WILKU ROSSONERI
 
 
brzoza13 

Nr legitymacji: MCP 1459
Wiek: 41
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 10-01-2013, 10:02   

Linkes ACM spokojnie to zwykłe przeoczenie
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 10-01-2013, 11:23   

wilczasty25 napisał/a:
WYRAZIŁEM TYLKO SWOJĄ OPINIĘ, W MYŚL ZASADY: "BYŁEŚ NA MECZU, DAJ SZANSE INNYM".

i widzisz.. w przypadku wyjazdów na Barcelonę chyba właśnie jest taka zasada ;)

zauważ, że osoby, które już były na meczu nie stanowią większości osób wpłacających kasę na ten mecz ;) na 12 wpłat, aż 9 stanowią osoby z numerami legitymacji około 1100 i dużo ponad to.. więc czego chcieć więcej? MCP działa w myśl zasady: byłeś na meczu, daj szanse innym :D

wielki szał, wyczekiwanie, poruszenie na forum i spuszczanie się nad tym wyjazdem, a na tydzień przed zamknięciem zapisów jest 12 wpłat..

Osobiście dałbym sobie uciąć rękę, że większym zainteresowaniem cieszyłby się np. mecz z Borussią, Schalke czy PSG ;)
 
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 10-01-2013, 11:32   

sawczen napisał/a:
Osobiście dałbym sobie uciąć rękę, że większym zainteresowaniem cieszyłby się np. mecz z Borussią, Schalke czy PSG ;)

to na pewno szczególnie że wyjazd na Barce jest 3 raz niemalże z rzędu w tak krótkim okresie. A już na pewno wyjazdowy mecz w Niemczech przyciągnąłby znacznie więcej wpłat niż Barcelona.
 
 
 
wilczasty25 

Nr legitymacji: MCP 1285
Wiek: 38
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 10-01-2013, 14:19   

A takie pytanko mam jeszcze. Co w przypadku jeżeli do końca zapisow będzie tylko 12 osób. Jest taka możliwość, ze wyjazd byłby odwołany?, czy mogę spać spokojnie:-)?
_________________
WILKU ROSSONERI
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 10-01-2013, 15:40   

Wtedy podobno jest mozliwosc, ze wyjazd zostanie polaczony z wyjazdem kibicow barcelony z Polski :D

A na powaznie, to watpie, by wyjazd byl odwolany, najwyzej pojedzie bus.
 
 
 
niv 


Nr legitymacji: MCP 1349
Wiek: 37
Skąd: Kowalewo Pom./Toruń
Wysłany: 10-01-2013, 15:55   

Szczerze "mówiąc" nie dziwie się, nie chciałoby mi się w tak krótkim odstępie czasu jechać na Barcelone po raz drugi, czy nawet trzeci. Ja się zapisałem bo jest to mój pierwszy rok w MCP i pierwszy wyjazd na mecz Milanu.
 
 
 
cantonek 


Nr legitymacji: MCP 1296
Wiek: 34
Skąd: Elbląg
Wysłany: 10-01-2013, 22:01   

Witam.
Tak samo jak kolega wyzej, to moj 1 rok MCP i chec wyjazdu na mecz Milanu. Jakby sie udalo to spelniloby sie w jakis sposob moje marzenie :P
 
 
brzoza13 

Nr legitymacji: MCP 1459
Wiek: 41
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 10-01-2013, 22:04   

Wpłata zaksięgowana więc pozostało czekać do 17 stycznia:)
_________________
GRANDE Milan!!!
 
 
marekacmilan 

Nr legitymacji: MCP 062
Wiek: 44
Skąd: zabrze
Wysłany: 10-01-2013, 23:15   

blazej napisał/a:
Camill napisał/a:
Cóż w zeszłym roku Wrocław był optymalny dla ludzi z południa, teraz bliżej ma północ... nie zadowolisz wszystkich. A najbardziej optymalny byłby wyjazd z Piątku:)

Ewentualnie po zamknięciu zgłoszeń przepatrzyć, która część Polski dominuje i miasto wyjazdu dobrać pod większość...

jeśli koszty nie byłyby dużo większe to ja bym proponował by były jakieś dwa przystanki Poznań-Wrocław. Skoro z Wrocławia były wyjazdy to chyba nie jest to większy problem. A myślę że każdy byłby skłonny dać te 20* złotych więcej.

* nie mam pojęcia jak się kształtują takie ceny więc strzelam z kwotą.

Ja tez uważam, że nic nie stoi na przeszkodzie aby autokar wyjechal z Poznania i jechal przez Wroclaw, przeciez to logiczne, ze jechalby w strone Mediolanu. Chlopaki ze Slaska musza pokonac prawie 400 km na polnoc aby pozniej jechac na poludnie. Jakos malo sensowne sie to wydaje. Ile to moze drozej wyniesc?
 
 
 
cantonek 


Nr legitymacji: MCP 1296
Wiek: 34
Skąd: Elbląg
Wysłany: 11-01-2013, 12:22   

A mam pytanie odnosnie powrotu.. Rozumiem, ze powrot jest planowany na czwartek gdzies w godzinach wieczornych ze wzgledow zawodowych (tj. praca)? Jesli zle rozumiem to prosze o sprostowanie ;)
 
 
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 11-01-2013, 13:37   

cantonek napisał/a:
A mam pytanie odnosnie powrotu.. Rozumiem, ze powrot jest planowany na czwartek gdzies w godzinach wieczornych ze wzgledow zawodowych (tj. praca)? Jesli zle rozumiem to prosze o sprostowanie ;)


Powrót będzie zapewne zaraz po meczu (tak było na Derbach z Interem) i do Wrocławia wróciliśmy chwile przed 17-tą.

Tutaj powrót miałby być do Poznania więc nie wiem czy będzie to na taką samą godzinę czy też będzie troche później.

Niemniej jednak proponuje rozpisać sobie urlop na cały tydzień albo od wtorku do końca tygodnia.
 
 
Waski22 

Skąd: Szarocin
Wysłany: 11-01-2013, 15:44   

Mam pytanie(jestem nowy). Czy koszt 520zł to już cena końcowa wyjazdu? I mam rozumieć że jakby się nie udało dostać biletu to pieniądze będą zwrócone, tak?
 
 
Azra 


Nr legitymacji: MCP 372
Wiek: 42
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-01-2013, 15:47   

Nie, pieniądze nie będą zwrócone. Zarząd je zabierze i przepije albo kupi sobie nowe laptopy, samochody lub pospłaca kredyty.
_________________
Ojczyznę kochamy nie dlatego, że jest wielka ale dlatego, że nasza.
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-01-2013, 19:28   

marekacmilan napisał/a:
Ja tez uważam, że nic nie stoi na przeszkodzie aby autokar wyjechal z Poznania i jechal przez Wroclaw, przeciez to logiczne, ze jechalby w strone Mediolanu.

Tylko jechać na południe po niemieckiej autostradzie to trochę szybciej niż po polskich drogach ;) stąd wątpliwe, żeby przeszedł przejazd przez Wrocław. Ja kiedyś dopłacałem, żeby z Poznania jechać do Wrocławia, to teraz sytuacja się odwraca. Choć osobiście liczyłem na wyjazd z Wrocławia, bo miałem być w tamten wtorek we Wrocławiu, tak będę musiał wrócić w poniedziałek albo pojechać po powrocie. Wpłata poszła dzisiaj, myślę, że dużo osób zrobi podobnie.
 
 
 
gigi 

Nr legitymacji: MCP 330
Wiek: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13-01-2013, 00:27   

brawo zarząd też musi z czegoś żyć :)
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-01-2013, 01:28   

Tedoslaw napisał/a:

Niemniej jednak proponuje rozpisać sobie urlop na cały tydzień albo od wtorku do końca tygodnia.
no!!1 i to jest podejscie godne Polskiego milanisty ;p

Azra napisał/a:
Nie, pieniądze nie będą zwrócone. Zarząd je zabierze i przepije albo kupi sobie nowe laptopy, samochody lub pospłaca kredyty.

jebac kredyty, tez bym chciał zmienić samochód :/
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 13-01-2013, 01:39   

Waski22 napisał/a:
Mam pytanie(jestem nowy). Czy koszt 520zł to już cena końcowa wyjazdu? I mam rozumieć że jakby się nie udało dostać biletu to pieniądze będą zwrócone, tak?


W wiekszosci przypadkow jest to zawsze cena koncowa, w przypadku jesli nie uda Ci sie dostac biletu to oczywiscie, ze dostaniesz zwrot.
 
 
 
brzoza13 

Nr legitymacji: MCP 1459
Wiek: 41
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 13-01-2013, 20:40   

Ilu jest już chętnych na wyjazd?
_________________
GRANDE Milan!!!
 
 
blazej 

Nr legitymacji: MCP 371
Wiek: 40
Skąd: katowice
Wysłany: 13-01-2013, 22:49   

bajer napisał/a:
Ja kiedyś dopłacałem, żeby z Poznania jechać do Wrocławia, to teraz sytuacja się odwraca.


tylko że tutaj nie chodzi oto że ktoś coś dopłaca czy zyskuje bo tak jak pisałem. Wolałbym dac te 20 wiecej niż jechać do Poznania jak mógłbym wysiadać we Wrocławiu.
 
 
 
marekacmilan 

Nr legitymacji: MCP 062
Wiek: 44
Skąd: zabrze
Wysłany: 15-01-2013, 13:13   

Witam. Jest mozliwosc zakupu samego biletu na mecz? Bede w tym czasie w Szkocji i pasowaloby mi bezposrednio doleciec do Mediolanu. Jaki ewentualnie bylby koszt biletu? Jesli nie z puli MCP to jak moge sie starac o bilet bezposrednio z klubu. Posiadam CR.Pozdrawiam
 
 
 
Chester04 

Nr legitymacji: MCP 1327
Wiek: 34
Skąd: Katowice
Wysłany: 16-01-2013, 13:58   

Moja wpłata właśnie poszła, kolejny świeżak pisze sie na wyjazd. Chciałem jechać już na Juventus w zeszłym roku, niestety nie wyrobiłem finansowo, tym razem musi się udać :)

Ktoś z południa (Górny Śląsk) będzie podróżował do Poznania?
_________________
Adam
 
 
austenit 

Nr legitymacji: MCP 926
Wiek: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: 16-01-2013, 14:27   

Hej,

Dwóch Świeżaków z GŚ (Katowice i Ruda Śląska) wpłaciło kasę na mecz więc nie jesteś sam, ale co do wyjazdu jeszcze nic nie jest ustalone, zresztą zobaczymy czy dostaniemy bilety. Liczymy też, że uda się wejść gdzieś na południu, np. Wrocław.

Pozdrawiam
 
 
Grzegorz147 

Nr legitymacji: MCP 1455
Wiek: 32
Skąd: Rybnik / Opole
Wysłany: 16-01-2013, 14:52   

Chester04 napisał/a:
Moja wpłata właśnie poszła, kolejny świeżak pisze sie na wyjazd. Chciałem jechać już na Juventus w zeszłym roku, niestety nie wyrobiłem finansowo, tym razem musi się udać :)

Ktoś z południa (Górny Śląsk) będzie podróżował do Poznania?


Jeśli mi się poszczęści to ja :) Rybnik
 
 
dawid1805 

Nr legitymacji: MCP 1261
Wiek: 32
Skąd: Tychy
Wysłany: 16-01-2013, 16:55   

No i ja. Tychy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl