Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan - Barcelona 20/02/2013
Autor Wiadomość
kwasky 

Nr legitymacji: MCP 378
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 20-12-2012, 14:24   Wyjazd na Milan - Barcelona 20/02/2013

Witam

Pytanie do Władz. Czy uda się dostać bilet na ten mecz posiadaczem Cuore Rossonero?
 
 
jakubs 

Wiek: 31
Skąd: Włocławek/Warszawa
Wysłany: 20-12-2012, 17:09   

Dołączam się do pytania przedmówcy.
 
 
Miszcz 

Nr legitymacji: MCP 1335
Wiek: 32
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-12-2012, 17:27   

Ja mam nadzieję, że zorganizujecie wyjazd na Camp Nou :)
 
 
Chester04 

Nr legitymacji: MCP 1327
Wiek: 34
Skąd: Katowice
Wysłany: 20-12-2012, 17:34   

Czekamy na informacje :) Już kilku chętnych jest.
_________________
Adam
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 20-12-2012, 18:03   

już jeden wyjazd na farse był... oby scenariusz się nie powtórzył!
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 20-12-2012, 18:50   

Ludzie, ludzie... na prawdę uważacie, że mamy taki ujowy zarząd i nie zrobi wyjazdu na ten mecz? Patrząc na dotychczasowe działania zarządu i całego MCP pod władzą Sonara daję za niego głowę, że zrobi wszystko, żeby zdobyć jak największą ilość biletów na San Siro. A co do Camp Nou, to obawiam się, że mimo zajawki wszystkich chętnych nie udałoby się finalnie zapełnić autokaru z racji kosztów wyjazdu.. (nawet jeśli byłoby dużo biletów), w sumie sam chętnie bym się przejechał w marcu do Barcelony :)
 
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 20-12-2012, 19:57   

Sawczen, to moze chociaz busik ? ;)
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 20-12-2012, 20:43   

Chyba nie zdajecie sobie sprawy jakie beda koszty wyjazdu na Barcelone... Trafilismy najgorzej jak moglismy... A taki fajny wyjazd byłby do Niemiec...
_________________

 
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-12-2012, 21:17   

Witam,

Nie ma takiej możliwości by Zarząd MCP nie podjął starania o wyjazd członków na ten mecz:-) co do braku kart Cuore Rossonero, wystarczy przesłać skan dowodu osobistego i być oczywiście członkiem MCP , co do szczegółów, proszę o cierpliwość, będziecie oczywiście informowani na bieżąco:-)
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 20-12-2012, 21:29   

A co ma Cuore do wyjazdu na mecz LM? Z tego co sie orientuje Curo potrzebne jest tylko na wyjazdy Serie A...
_________________

 
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-12-2012, 21:32   

Racja, Jonathan:-) proszę nie pytać czy karta CR jest potrzebna na wyjazd w meczu z Barcelona, jest potrzebna na wyjazd tylko w lidze Serie A.
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 20-12-2012, 22:33   

To fakt, ja rowniez wolalbym Niemcy, chocby biorac pod uwage ekonomiczny punkt widzenia ale mamy Barcelone i nic na to nie poradzimy. Wiec moze juz teraz warto sie zastanowic nad wyjazdem do Barcelony, zebrac ekipe i przygotowac sie finansowo skoro wiemy ze tanio nie bedzie ;)
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 20-12-2012, 23:04   

to niech chętni się przygotowują, ale jak znam życie, to zarząd w tym momencie nie może zdziałać kompletnie nic! Mecz w Barcelonie jest za 3 miesiące! a w Mediolanie za 2.. więc trochę spokoju Panowie i Panie, to nie piekarnia :)
 
 
 
rossoneri99 

Nr legitymacji: MCP 1036
Wiek: 48
Skąd: Dublin
Wysłany: 21-12-2012, 00:20   

Witam...moze to juz bylo,ale zapytam :) co z ludzmi ktorzy mieszkaja poza Polska i dojezdzaja na wlasna reke?Jak zalatwic sam bilet?Z meczami grupowymi nie bylo problemu bo mialem mini karnet a teraz chcialbym jechac na pierwszy mecz i rewanz do Hiszpanii...Prosze o odpowiedz.
Dzieki.
_________________

 
 
kwasky 

Nr legitymacji: MCP 378
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 21-12-2012, 10:22   

Wątek rozpocząłem właśnie z myślą o osobach, które chcą jechać indywidualnie. Wiem, że CR nie jest potrzebna na wyjazdy LM....ale przecież w temacie jest mowa o meczu na San Siro.
Skoro mini-karnety są wgrywane na CR to pewnie bilet na mecz 1/8 też mógłby...

Nie mam wątpliwości, że przy okazji takiego meczu będzie organizowany wyjazd grupowy MCP, ale oczekujemy raczej na stanowisko Zarządu, czy w ogóle podejmie starania o dodatkową pulę biletów dla zainteresowanych wyjazdem indywidualnym.

Wiadomo, że do meczu jest jeszcze sporo czasu, ale póki co sama deklaracja nam wystarczy.

Dziękuję i pozdrawiam :)
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 21-12-2012, 10:55   

jest dzien po losowaniu, do meczu 3 miesiace, okres swiateczny...

Nie wiadomo po ile bilety, nie wiadomo ile ich bedzie, nie wiem jakie wiec stanowisko zarzad moze wydac. Cokolwiek bysmy teraz nie napisali to bedzie zwyklym klamstwem lub wrozeniem z fusow.

Odnosnie wyjazdu na San Siro to jak zawsze bedzie priorytetem wyjazd grupowy, po wyjezdzie w zeszlym sezonie sporo sie nauczylismy i wyciagamy z tego rowniez odpowiednie wnioski. Bilety na wyjazd indywidualny beda jak zawsze tylko i wylacznie jesli autokar sie zapelni a MCP bedzie dysponowalo dodatkowymi biletami lub jesli wyjazd w ogole sie nie odbedzie z powodu braku chetnych. Nic sie w tej kwestii nie zmienia.

Chetni podejrzewam ze beda i to sporo. Do meczu jest duzo czasu, kazdy ma czas by sie zorganizowac, zebrac pieniadze etc. Jest to inna sytuacja gdy gralismy z nimi ostatnio i czasu na organizacje bylo bardzo malo.

Poki co proponuje wiec cieszyc sie swietami i spokojnie oczekiwac. do meczu sa 3 miesiace. Wszelkie informacje pojawia sie w odpowiednim czasie, jak sami bedziemy wiedzieli co mamy wam napisac.

Inna sprawa jest kwestia wyjazdu na rewanz. Ze wzgledu na odleglosc i nie wiadoma sprawe odnosnie biletow wyjazd grupowy raczej nie bedzie organizowany. Na poprzednich meczach czlonkowie MCP byli jednak obecni gdyz zbierali sie w grupki i korzystali z wyjazdow prywatnych. Poki co jednak pytan na temat biletow i wyjazdow na ten mecz nie ma sensu zadawac bo nikt nie bedzie potrafil na nie rzeczowo odpowiedziec.
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-12-2012, 13:23   

Mecz z Barceloną akurat w moje ferie, więc ostrzegam już, że jadę, a jak ja jadę to Milan nie wygrywa :P także możecie liczyć że przepadnę w losowaniu, inaczej nie spodziewajcie się zwycięstwa :D jak ktoś wątpi, że MCP zorganizuje wyjazd na taki mecz, gdy chętnych będzie pewnie 2 razy więcej niż biletów (każdy chętny wolne zdąży sobie załatwić, nie jak rok temu, co Sonar wspomniał) to widać za krótko jest w MCP :)
 
 
 
rossoneri99 

Nr legitymacji: MCP 1036
Wiek: 48
Skąd: Dublin
Wysłany: 23-12-2012, 13:40   

Zastanawiam sie czy jesli chodzi o przydzial biletow to bedzie brane pod uwage np to ze niektore osoby( tu pozdrawiam moich kamratow :) ) byly na wszystkich meczach grupowych i rowniez chcialyby obejrzec oba mecze z Barcelona..???czy po prostu w ramach"losowania" bilet trafi do kogos kto akurat zdecydowal sie jechac bo Barca itp...
_________________

 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 23-12-2012, 14:12   

Nie, nie dostaniecie żadnych większych szans przy losowaniu od zwykłego czlonka.. Ba, będziecie mieć nawet mniejsze szanse niż osoba, która pierwszy raz pojedzie na Milan :) Taki mamy regulamin, chyba że znów ktoś podejmie sie próby lekkiego go nadszarpnięcia ;)
_________________

 
 
 
niv 


Nr legitymacji: MCP 1349
Wiek: 37
Skąd: Kowalewo Pom./Toruń
Wysłany: 23-12-2012, 15:17   

Witam.
Wiem, że to nie miejsce na przedstawienie się ale to mój pierwszy post na forum. Kibicem Milanu jestem od kiedy pamiętam, na pewno dobre kilkanaście lat. Jeszcze nigdy nie byłem na San Siro, mimo tego że w tym roku odwiedziłem Włochy ale niestety nie Mediolan. Chciałem jechać z MCP na mecz z Interem czy juve w tej rundzie ale niestety nie dostałem wolnego w pracy. Teraz jest okazja jechać na Barcelone, więc może się uda, na pewno zgłoszę chęć ale szczerze mówiąc przygodę z meczem na żywo mojej ukochanej Drużyny wolałbym zacząć od meczu Serie A, na przykład z Napoli w przyszłej rundzie :)
Pozdrawiam. Forza Milan!
 
 
 
Pawel 

Nr legitymacji: MCP 1395
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-12-2012, 15:59   

Cytat:
Ba, będziecie mieć nawet mniejsze szanse niż osoba, która pierwszy raz pojedzie na Milan :)


o, pierwsze słyszę.
Naprawdę osoba, która nie była jeszcze nigdzie z MCP, ma większe szanse w losowaniu??
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 23-12-2012, 16:12   

Jonathan napisał/a:
Nie, nie dostaniecie żadnych większych szans przy losowaniu od zwykłego czlonka.. Ba, będziecie mieć nawet mniejsze szanse niż osoba, która pierwszy raz pojedzie na Milan :) Taki mamy regulamin, chyba że znów ktoś podejmie sie próby lekkiego go nadszarpnięcia ;)


nie jest to prawda poniewaz MCP nie organizowalo wyjazdu na zaden z grupowych meczow Ligi Mistrzow. W zwiazku z tym osoba, ktora miala mini karnet i sama jezdzila na mecze wg regulaminu moze nadal miec 0 wyjazdow razem z MCP.

Regulamin mozna znalezc pod ponizszym linkiem

http://www.milanclubpolon...p?id=00&news=25

zostal on stworzony i uchwalony przez czlonkow i jest tak zrobiony by nikt nie czul sie pokrzywdzony.
 
 
 
rossoneri99 

Nr legitymacji: MCP 1036
Wiek: 48
Skąd: Dublin
Wysłany: 23-12-2012, 21:53   

No ja np zawsze bede mial zero wyjazdow z MCP bo jestem poza PL
_________________

 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 23-12-2012, 23:10   

to tez nie jest tak bo jesli jest taka sytuacja, ze np na mecz z barcelona lub izolatorem boguchwala mamy 40 biletow a chetnych jest 70 to zeby moc uzyskac bilet musisz pokryc pelen koszt wyjazdu. Ty go pokrywasz, bierzesz udzial w losowaniu i automatycznie lapiesz sie na wyjazd. Masz wiec wtedy zaliczony 1 wyjazd, a to czy dojedziesz sobie wtedy razem z MCP autobusem czy sam samochodem, samolotem, pociagiem to juz Twoja wlasna sprawa
 
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 24-12-2012, 00:22   

SonaR napisał/a:
nie jest to prawda poniewaz MCP nie organizowalo wyjazdu na zaden z grupowych meczow Ligi Mistrzow. W zwiazku z tym osoba, ktora miala mini karnet i sama jezdzila na mecze wg regulaminu moze nadal miec 0 wyjazdow razem z MCP.


Faktycznie, nie wzialem tego pod uwagę, że ktoś kto ma tyle wyjazdów nie jechał nigdy z MCP.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl