Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan - Barcelona 20/02/2013
Autor Wiadomość
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12-02-2013, 21:41   

Szalenie ciekawi mnie jaki wpływ na decyzję o urlopie ma informacja, ze jedziemy z Poznania np o 16 albo o 17? O, której by wyjazd nie był to i tak na 99,999999999999999999999999999999999% wtorek musisz mieć wolny więc po co się tak spinać??

A jeśli masz na myśli powrót to powiem Ci po własnych doświadczeniach z Derbów, że lepiej zawczasu wziąć sobie ten 1 dzień urlopu więcej i mieć spokój.

Druga kwestia to miejsce wyjazdu - na Derby był wyjazd z Wrocławia i osoby z północy Polski dostały po d.... bo albo nie mieli już powrotu albo była walka z czasem żeby ogarnąć coś z Poznania itd.

Nigdy się wszystkim nie dogodzi i trzeba zaakceptować to jaka decyzja została podjęta.
 
 
austenit 

Nr legitymacji: MCP 926
Wiek: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: 12-02-2013, 22:36   

To, że mam inne zdanie niż Ty nie znaczy, że się spinam. Wyluzuj bo Ci się chyba "9" zacięła.

Do Wrocka mam niecałe dwie godziny drogi więc nawet nie muszę brać wolnego we wtorek, o powrocie już nie wspomnę. Różnica między dwoma dniami a czterema chyba jest wyczuwalna.

Osoby z północy jeśli był wyjazd z Wrocka i tak musiały jechać na południe. Osoby z południa jeśli jest wyjazd z Poznania muszą jechać na północ, żeby potem się zaraz wracać na południe.

Nikt nie mówi, że się nie dostosujemy i nie zaakceptujemy decyzji, tylko, że na tą chwilę jej nie ma.
 
 
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 12-02-2013, 22:45   

Decyzji nie ma ale jeśli śledzisz ten temat to osoby bardziej ogarnięte w sprawie (Kami, Azra) wyraźnie napisały bądź o wstępnych ustaleniach bądź uspokoiły wszystkie osoby, że informacja dojdzie więc cierpliwości :)
 
 
niv 


Nr legitymacji: MCP 1349
Wiek: 37
Skąd: Kowalewo Pom./Toruń
Wysłany: 12-02-2013, 23:17   

a ja w ten czwartek mam rozmowę o awans w pracy... jeśli mnie wybiorą to cały przyszły tydzień będę musiał spędzić w pracy z osobą która odchodzi, żeby nauczyć się jej obowiązków. Dla mnie będzie to oznaczało zrezygnowanie z wyjazdu, marzenie z dzieciństwa odłożę na później ale najgorsze że nie odzyskam pieniędzy :| zrezygnowałbym już teraz, według regulaminu odzyskałbym 50%, ale jeśli nie dostanę awansu i do tego nie pojadę na mecz to chyba bym się na poważnie załamał :| ehhhh
 
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-02-2013, 00:26   

Panowie, nie pewno nie jest nasza zla intencja (nie wysłanie jeszcze wiadomości) wobec Was. Rozmowy z przewoźnikiem tego wyjazdu trwają od dłuższego czasu. Oni tez maja swoje terminy, znacznie wcześniej zaplanowane od nas, bo jeszcze z tamtego roku, w końcu tez maja inne zlecenie zagraniczne i swoje wytyczne, takie jak na przykład czas pracy kierowców itd. Forum jest przez nas na bieżąco monitorowane i wszystkie Wasze uwagi wzięliśmy pod uwagę. Lada moment info do Was będzie wysłane, cierpliwości.
_________________
Milan! Regalaci Un Sogno!
 
 
austenit 

Nr legitymacji: MCP 926
Wiek: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-02-2013, 08:16   

I to jest konkretna informacja. Dzięki
 
 
brzoza13 

Nr legitymacji: MCP 1459
Wiek: 41
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 13-02-2013, 09:39   

Ja bym tylko chciał dowiedzieć się czy wyjazd będzie z dworca PKP czy z jakiegoś innego miejsca. Z góry dziękuję
_________________
GRANDE Milan!!!
 
 
wilczasty25 

Nr legitymacji: MCP 1285
Wiek: 38
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 13-02-2013, 09:49   

Kibice z Północy...Organizujemy sie i Razem jedziemy do Poznania?? Pisalem już wcześniej o pociąguz Tczewa w którym możemy sie spotkać. Czekam na info. Forza Milan!! 6 dni do wyjazdu...!!!!!!
_________________
WILKU ROSSONERI
 
 
cube23 

Nr legitymacji: MCP 1299
Wiek: 31
Skąd: Gliwice
Wysłany: 13-02-2013, 19:11   

Witam
Pierwszy sezon jestem w MCP, po raz pierwszy wybieram się na mecz do Mediolanu.
Mam prośbę czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak taki wyjazd wyglada? (co najlepiej wziac ze soba , jakie fundusze wystarcza :) itp.
i druga sprawa to czy jedzie ktoś może ze Śląska samochodem i ma wolne miejsca?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Pozdr
 
 
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13-02-2013, 20:32   

Kasa - temat rzeka, jeśli planujesz zrobić jakieś grubsze zakupy w Mediolanie (np. ciuchy z Milan Store) to i 200 € może być mało. Zasadniczo jeśli nie planujesz grubych zakupów i Twoja partnerka nie naciska na Ciebie żebyś kupił coś u Prady to 80-100 jurandów powinno Ci spokojnie wystarczyć na przeżycie wyjazdu.

Co zabrać - jeśli jedziesz pierwszy raz a lubisz mieć jakieś wspomnienia to przyda się aparat. Pewnie będzie kilka/kilkanaście osób z aparatami ale swoje to jednak swoje.
Rzecz prozaiczna ale ważna - przybory toaletowe. Będziemy w tym autokarze ponad 15 godzin więc chociaż dezodorant będzie przydatny.
Prowiant - co lubisz, ale gołąbki albo bigos mamusi sobie odpuść.
Napoje - pamiętaj, że człowiek nie kaktus, coś pić musi. Oczywiście po drodze w trakcie przystanków będziesz mógł uzupełnić zapasy ale pamiętaj, że płacisz jurandami a nie PLN-ami.

* STOPERY/INNE ZATYCZKI DO USZU - jeśli będzie jechał z nami pewien wodzirej z Białegostoku a lubisz pospać to weź sobie coś co pozwoli Ci wyłączyć się od odgłosów z zewnątrz.

MP3/Tablet/Prasa/itp. - przydatne gadżety do zabicia czasu w trakcie podróży.

KOSZULKA/SZALIK/INNY GADŻET MILANU - Tutaj komentarz zbędny.

Wszystkie sprawy związane z tym co/jak i gdzie Prezes przedstawi w trakcie wycieczki niemniej jednak warto od początku zadbać o jakąś integracje żeby potem polatać po Mediolanie w większej grupie.
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 13-02-2013, 20:36   

Tedoslaw napisał/a:
a lubisz pospać to weź sobie coś co pozwoli Ci wyłączyć się od odgłosów z zewnątrz.

Proponuje 8-pak piwa. Zestaw sprawdzony i testowany wielokrotnie. Im szybciej zażyjesz tym szybciej odetniesz sie od hałasów.
Cytat:
MP3/Tablet/Prasa/itp. - przydatne gadżety do zabicia czasu w trakcie podróży.

Jak jedziesz pierwszy raz to nie bedzie ani chwili, zeby korzystac z w.w umilaczy czasu :0
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13-02-2013, 21:05   

8-pak - co Ty chcesz żeby chłopak od granicy z germanią umierał z pragnienia?
Browarków weź 16 lub 32, ewentualnie czystej z litr :D
 
 
austenit 

Nr legitymacji: MCP 926
Wiek: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-02-2013, 22:10   

ej podobno nie wolno pić w busie ;)

Panowie a czy z lustrzanką wejdę na mecz?
 
 
austenit 

Nr legitymacji: MCP 926
Wiek: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-02-2013, 22:16   

czyli ludzie odpowiedzialni za wyjazd zrobili "ukłon" w stronę ludzi ze śląska i pokazali im środkowy palec, czyli nie będzie jazdy przez Wrocław.

Bardzo długo pojedziemy do tego Mediolanu bo przyjazd jest planowany w niedzielę. Szkoda że meczu nie zobaczymy.
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 13-02-2013, 22:33   

austenit, będę szczery. Chora byłaby jazda przez Wrocław, jeśli wyjazd organizowany jest z Poznania, o czym wiedziałeś przed zapisami (jeśli ten warunek Ci nie odpowiadał, zapisywać się nie musiałeś, skoro się zapisałeś=wyraziłeś zgodę na decyzję podjętą przez zarząd). Więcej niż oczywisty w tej sytuacji był wjazd na A2 i jazda autostradami aż do Włoch niż obijanie się po polskich drogach przez dodatkowe kilka godzin i dojechanie do Mediolanu zamiast na 10 to na 15 czy przy możliwych korkach i stanie polskich dróg przy "niespodziewanych" opadach śniegu, na sam mecz. Więc mówienie o środkowym palcu jest śmieszne ;) Zresztą sam zauważyłeś, już teraz zajedziemy w listopadzie, a jadąc przez Wrocław może bylibyśmy na Sylwestra, szanujmy swój czas ;)
 
 
 
austenit 

Nr legitymacji: MCP 926
Wiek: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-02-2013, 22:38   

Bajer oczywiście, że się godziłem na Poznań, jednak liczyłem na trochę elastyczności. Jakbym jechał sam ze Śląska to bym nawet się nie odzywał, ale jest spora grupa osób. Teraz nie pozostaje mi nic jak dojechać do Poznania i to zrobię, ale pozwoliłem sobie, bo takie mam prawo i po to jest forum napisać swoje zdanie.

Ponawiam pytanie o lustrzankę....
 
 
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13-02-2013, 22:53   

Owszem prawo masz, ale sposób w jaki wyraziłeś tą swoją opinię jest poniżej krytyki.

Co do aparatu - ja na derby wchodziłem na stadion z czymś takim http://www.swiatobrazu.pl...shot-dschx1.jpg i nie miałem żadnych problemów z wejściem więc wydaje mi się, że jeśli ta Twoja lustrzanka nie stwarza pozorów jakiegoś mega wypasionego profesjonalnego aparatu to nie powinieneś mieć problemu z wejściem.
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 13-02-2013, 22:55   

Austenit, swoje zdanie oczywiście możesz wyrazić, ale stwierdzenie, że Zarząd "pokazał środkowy palec" jest bardzo nie na miejscu. Pamiętaj, że ludzie, którzy są w Zarządzie MCP poświęcają swój wolny czas po to, aby zapewnić Ci możliwość wyjazdu na mecz w jak najbardziej komfortowych i bezpiecznych warunkach. Od samego początku zapisów było wiadomo, że wyjazd jest z Wrocławia (zresztą jak większość ostatnich wyjazdów) i Twoje marudzenie nic tu nie da.

PS. Lustrzankę spokojnie możesz wnieść na SS.
 
 
austenit 

Nr legitymacji: MCP 926
Wiek: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-02-2013, 23:29   

ok dzięki za info co do lustrzanki, zaryzykuję:)

maycka cały problem, że wyjazd jest z Poznania, a nie z Wrocka, ale ok, olewamy już ten temat. Mamy już wszystko w miarę jasne, więc teraz szykujemy się na wyjazd.

Ja mam już pełny skład w aucie, więc nie pomogę tym co szukają transportu.
 
 
adamus1977 

Nr legitymacji: MCP 333
Wiek: 46
Skąd: Hajnówka/Warszawa
Wysłany: 14-02-2013, 07:36   

A ja poproszę następnym razem aby autokar jechał przez Białystok, bo mi nie pasuje, buuuuu:(
 
 
brzoza13 

Nr legitymacji: MCP 1459
Wiek: 41
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 14-02-2013, 11:12   

Rozumiem że ktoś weźmie dobrej jakości aparat i że nie będzie problemu z przesłaniem zdjęć na poczte.
_________________
GRANDE Milan!!!
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-02-2013, 16:46   

Bubu napisał/a:
Tedoslaw napisał/a:
a lubisz pospać to weź sobie coś co pozwoli Ci wyłączyć się od odgłosów z zewnątrz.

Proponuje 8-pak piwa. Zestaw sprawdzony i testowany wielokrotnie. Im szybciej zażyjesz tym szybciej odetniesz sie od hałasów.

yyyy??
przecież nie ma spania na wyjazdach, wiec... o co kaman??

na przyszlosc austenit, zasnanow sie czy jest sens poruszania jakiejkolwiek kwestii (w tym przypadku z srodkowym palcem), by za niecala godzine kwitowac ja tekstem "ale ok, olewamy już ten temat"
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Tedoslaw 

Nr legitymacji: MCP 1286
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-02-2013, 19:30   

ŚwieŻak jedzie więc może będzie chciał jednak pospać, pojedzie kolejny raz to będzie wiedział, że się nie śpi :D
 
 
LinkeS_ACM 


Nr legitymacji: MCP 1030
Wiek: 33
Skąd: Wschowa/Poznań
Wysłany: 14-02-2013, 19:50   

ajj..
_________________
Con il MILAN nel cuore...
 
 
 
tombak 

Nr legitymacji: MCP 370
Wiek: 44
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-02-2013, 20:28   

Ehhh ... gdzie te czasy, kiedy najważniejszą rzeczą przed wyjazdem było aby w losowaniu zobaczyć swój nr legitymacji a następnym krokiem było zbieranie kasy i znajomość przyśpiewek aby nie wyjść na dziada :) W końcu WSZYSCY jedziemy tam dla MILANU!!! i tak jak w tej przyśpiewce: "Ci facciamo i chilometri, superiamo gli astacoli col Diavolo in fondo al cuor !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl