Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan - Inter
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 22-09-2008, 22:24   Wyjazd na Milan - Inter

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na Derby Mediolanu.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę http://www.milanclubpolon...p?id=00&news=91
 
 
 
Penio(Przemek) 

Nr legitymacji: MCP 560
Wiek: 33
Skąd: Opole
Wysłany: 22-09-2008, 22:47   

Po wpłaceniu zaliczki i niewylosowaniu w jaki sposób zwracanie pieniądze?
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 22-09-2008, 22:52   

przelew zwrotny na konto
 
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 23-09-2008, 08:40   

Cholera nie przygotowałem się na taką opcję :(
trzeba stanąć na głowie i przelać dziś pieniądze, małe szanse, a maszyna losująca mnie nie lubi ;) więc może byc ciężko nawet jak znajdą się pieniądzory.

Gratki dla zarządu za podjęte starania i ryzyko jakim jest organizacja wyjazdu na ostatnią chwilę, napewno wiele to nas nauczy na przyszłość :)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-09-2008, 09:28   

konrad_acm napisał/a:
ryzyko jakim jest organizacja wyjazdu na ostatnią chwilę
niestety nie jest to zalezneod nas :(
zatem kazdy z organizatorow, czy uczestnikow musi wykazac sie maksymalnym zaangazowaniem, by zaliczyc wyjazd do udanych...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
rogal06 

Nr legitymacji: MCP 668
Wiek: 35
Skąd: Czwa
Wysłany: 23-09-2008, 10:23   

Jakie koszta dochodzą do tej zaliczki?
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 23-09-2008, 11:53   

rogal06, wszystko zalezy od tego czym grupa szczęśliwców się wybierze. Mogą to byc samoloty, z braku czasu byc moze z różnych miejsc polski, może to być auto, któregoś z wyjazdowiczów lub wynajęty bus.
Generalnie to trzeba się przygotować na około 1000 zł (MÓJ DOMYSŁ) bo jeszcze moze dojść sprawa noclegu.

Kiepura, oczywista oczywistość ;)
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 23-09-2008, 12:01   

1000zl?
Mocno przesadzone. (tzn to zalezy co kto chce robic na takim wyjezdzie, co kupic ile wypic, zjesc itp)
Ok 900zl by kosztowal wypad na 2 mecze Milanu (czwartek i sobota/niedziela) oczywiscie mam na mysli przejazd, bilety, nocleg.
Nie wiem jak to jest w miejszym gronie bo w wiekszym zaliczka pokrywa koszty transportu itd a Tu nie wiadomo jak ten transport ma wygladac...
Powinien sie ktos "z gory" wypowiedziec :) pozdro
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
socha 

Nr legitymacji: MCP 069
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 23-09-2008, 12:19   

Może wpisujmy się kto jest chętny na wyjazd i skąd jest i jaką formę wyjazdu preferuje. Czasu zostało nie wiele. A niech to będzie 5 osob każda z innej strony kraju trzeba też ustalić ewentualne miejsce zbiórki.

Jeśli chodzi o mnie, to jestem wstępnie zainteresowany. Jeśli wchodziłaby opcja jazdy prywatnym samochodem, to mogę jechać swoim. (Okolice Katowic) Opole też wchodzi w grę.

pozdro
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-09-2008, 12:30   

brawo socha :)
zapewne jesli nie samochod, to samolot - miejscem zbiorki jest wtedy lotnisko... w warszawie. powrot w poniedzialek do pyrzowic (katowice)

jesli chodzi o koszt, to, przy zalozeniu, ze jedziemy, spimy, mecz, wracamy, bez zadnych wyskokow i zakupow, cena niepowinna przekroczyc 850pln (koszty dotarcia i powrotu z lotniska nie sa w tym przypadku ujete)
niestety, ale ze wzgledu na krotki do wylotu, ok. 70% kosztow, to cena samego biletu lotniczego!!

jak sie komus chce, to niech policzy koszty przejazdu samochodem (np. swoim) z okolic katowic ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
socha 

Nr legitymacji: MCP 069
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 23-09-2008, 12:35   

Paliwo + opłaty za autostardy według moich wyliczeń okolo 1000zł / 5 = 200zł od osoby za przejazd.
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 23-09-2008, 12:37   

Koszt podróży samochodem jest mniejszy aniżeli samolotem. Ja liczylem z Warszawy i wyglada to tak: niech samochod spali nawet 10 litrow benzyny to jest ok 45 zl za 100km. 1600km do mediolanu razy 2 to 3200km. Czyli 32x45=1440zł/5osob =288zł za osobe. Mysle ze to mniej niż samoolotem. Nie znajdziemy takiej opcji lotniczej raczej napewno. Pzdr
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 23-09-2008, 13:04   

oczywiscie, ze nie. opcja lotnicza jest w tej chwili tylko jedna i wyglada tak jak podal Kiepura. Druga to wlasny samochód, który wyjdzie o wiele taniej.

Przy samolocie dochodza do tego 2 noclegi, natomiast przy transporcie lądowym to myślę, ze to juz kwestia tej 5 która pojedzie czy chce mieć nocleg czy nie. W każdym bądź razie myślę, że 1 nocleg z niedzieli na poniedziałek by się przydał dla kierujących.

Podsumowując myslę, że przy opcji samochodowej zaliczka 500zl spokojnie wystarczy natomiast przy lotniczej będzie pewnie dopłata.

na obecna chwile ceny samolotu ksztaltuja sie na nastepujacym poziomie:

27 wrzesien Warszawa - Milano Bergamo 264zl
29 wrzesien Milano Bergamo - Katowice 270zl

trzeba pamietac iz ta cena do jutra prawdopodobnie jeszcze troche sie podniesie. Do tej ceny dochodza 2 noclegi, bilet na mecz i dojazd z lotniska do miasta.


kosztowo zdecydowanie lepiej przedstawia sie wiec opcja samochodowa
 
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 23-09-2008, 13:43   

Maciek napisał/a:
10 litrow benzyny to jest ok 45 zl za 100km. 1600km do mediolanu razy 2 to 3200km. Czyli 32x45=1440zł/5osob =288zł za osobe.
Dlatego trzeba jechać dieslem, który spali max 7 literków w trasie co da 200zł od osoby :). Oczywiście wiem, że liczy się auto, które będzie dostępne. Ja mam za małe szanse na wyjazd żeby deklarować się co do załatwienia transporu, ale jeszcze niedawno była ciekawa opcja wyjazdu służbowym autem kolegi (też MCPowicza), które można było za friko zalac pod granicą i połowa kosztów by odpadła. niestety to już nieaktualne.

Jak się uda przelać kasę to dostosuję się do ogółu :)
 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 23-09-2008, 15:38   

Jasna sprawa ze najlepiej byloby jechac dieslem ktory spali 7 litrow. Ja podalem tylko przybloizona opcje dla benzyny ktora akurat ja posiadam. Bardzo mozliwe ze spalilby ok 9 litrow ale napisalem specjalnie troche na wyrost zeby udowodnic ze i tak bedzie taniej niz samolotoem. Do samolotu trzeba dorzucic od 50 do 100 zł za dojazd na lotnisko w zaleznosci od miejsca zamieszkania w Polsce plus koszta dojazdu z milan bergamo (akurat tych nie znam).

Oczywiscie mozemy sobie teraz gdybac a wiadomo ze i tak zdecyduja szczesliwcy (mam nadzieje ze znajde sie wsrod nich):)
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23-09-2008, 15:53   

Maciek napisał/a:
plus koszta dojazdu z milan bergamo (akurat tych nie znam).


o ile mnie pamiec nie myli to autobus z bergamo do centrum mediolanu kosztuje 5-8 EURO
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 23-09-2008, 16:44   

Faktycznie jest to ok. 5 euro bo zasiegnalem jezyka na ten temat. Podobno mozna sie rowniez dogadac jezeli jest sie w grupie 5 osob i pojechac za mniejsza kwote jesli kupuje sie w dwie strony, a wiec te koszta nie stanowia wiekszego problemu.
Ostatnio zmieniony przez Maciek 23-09-2008, 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 23-09-2008, 16:45   

bardzo chcialem jechac na ten wyjazd jednak takich kosztow sie nie spodziewalem, myslalem ze w 400zl sie zamknie a tu zaliczka sama 500zl, takze odpadam, zycze milej zabawy na meczu ;) AIMC stanelo na wysokosci zadania, 5 biletow na 50 o ktore zlozono wniosek, brawo
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-09-2008, 19:39   

Maciek napisał/a:
plus koszta dojazdu z milan bergamo (akurat tych nie znam).

koszt ten w zaleznosci od srodka lokomocji waha sie w granicach 10-20 euro w obie strony
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 23-09-2008, 19:46   

I znowu mnie dobry wyjazd ominie z powodu rabanej uczelni... gdyby nie to, ze do poniedzialku musze oddac 1wszy rozdzial napewno dalbym sie wylosowac... ;-P a tak pozostaje mi Wam zyczyc owocnego losowania i udanego wyjazdu... FORZA! Gratulacje dla zarzadu! Oby wiecej takich wyjazdow...!
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 23-09-2008, 20:46   

kaska przelana, teraz pozostaje jedynie czekac na losowanie:D szkoda, że tylko 5 biletów ale pozostaje mieć nadzieje ze na nastepny wyjazd bedzie ich wiecej!
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 24-09-2008, 17:39   

Wszystkich, którzy dokonali wpłaty na mecz derbowy zapraszam o godzinie 19 na ewentualne losowanie i ogłoszenie osób zakwalifikowanych na wyjazd, na kanał IRC #losowaniemcp w sieci ircnet. skonfigurowany program mIRC do jego obsługi ściągnąć można tutaj


Po ogłoszeniu zakwalifikowanej piątki, również na tym kanale będzie możliwość wybrania transportu i dogadania pozostałych rzeczy.
 
 
 
Maciek 


Nr legitymacji: MCP 401
Wiek: 37
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: 25-09-2008, 01:44   

No i jedziemy!!!

[ Dodano: 30-09-2008, 16:34 ]
Mozecie wierzyc lub nie ale dopiero w tym momencie dotarlem do domu do radomia po derbach. Przygoda niesamowista, ogromna ilosc niespodzianek. Wszystko zostanie opisane w relacji. mam nadzieje ze Mekin jak najszybciej ja napisze gdyz ustalilismy wspolnie w punktach co owa relacja ma zawierac wiec nie potrwa to prawdopodbnie dlugo. Fotki tez beda niebawem mam nadzieje ze moze nawet dzis chlopaki stana na wysokosci zadania. Ja niestety nie mialem aparatu.

Wyjazd generlanie rewelacyjny. Chcialbym podziekowac wszystkim ktorzy przyczynili sie do jego odbycia oraz pozostalym uczestnikom - Wielkie dzieki chlopaki! - oraz nie podziekowac firmie Martyniuk ktora skasowala mnie konkretnie za naprawe fury:)
 
 
paolo78 


Wiek: 45
Skąd: Milano
Wysłany: 30-09-2008, 22:07   

witam! bardzo sie ciesze ze chlopaki z MCP pezyjechali na derby choc bylo nas tylko szesciu to napewno warto bylo.Widac zmiany w zarzadzie (pozytywne rzecz jasna) i to cieszy.pozdrawiam wszystkich serdecznie i oczywiscie FORZA MILANIK
_________________
MILAN TU SEI TUTTA LA MIA VITA !!!!!!!!!! INTER TI ODIO !!!
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 30-09-2008, 22:44   

Chłopaków co byli na derbach proszę o wrzucenie jakiejś relacji tu w temacie;)
no i fotki też by się przydały;)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl