Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kapiMCP
04-06-2013, 11:45
Zakupy w NBA Store
Autor Wiadomość
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 31-05-2013, 12:09   Zakupy w NBA Store

Pozwoliłem sobie skopiować z forum acmilan.pl. A nuż znajdzie się ktoś chętny ;)

Witam Was!

Pozwoliłem sobie założyć temat, żeby przesondować rynek nieco i sprawdzić, czy byłyby osoby zainteresowane na wspólne zakupy w NBA Store, w którym są teraz wyprzedaże, które można poobserwować tutaj:

http://store.nba.com/home/index.jsp

Koszulki w cenach niezłych, ale też inne produkty klubów z NBA w dość dobrych cenach, taniej niż na Allegro. Dodatkowo z okazji niedawnych urodzin dostałem zniżkę 20% na część produktów do wykorzystanie najpóźniej do 15 czerwca:

Kod:
Discount only applied to qualifying product and will be automatically calculated at the time of checkout. Offer valid only while supplies last and not applicable to canceled orders due to out-of-stock merchandise. Offer excludes DVDs, select Championship merchandise, Video Games, Footwear, Basketballs, Basketball Systems, Pool Systems, and Bags. Maximum discount of $200 per billing address.


Skorzystałbym chętnie, ale wiadomo, że przesyłka z USA trochę kosztuje (wychodzi wszystkich kosztów ponad 43$, więc samemu na pewno mi się nie opłaca kupić, przy podziale na 5-10 osób będzie znośnie) i chciałbym dowiedzieć się, czy znalazłby się ktoś tutaj zainteresowany, żeby można było podzielić te koszty. A zauważyłem, że fanów NBA trochę tutaj na forum jest.

Także jakby ktoś był zainteresowany, pisać w temacie lub na PW, czekam na wstępne zainteresowanie powiedzmy do wtorku, 4 czerwca do 20:00 i okaże się, czy temat będzie do śmietnika, czy może uda się nam wspólnie coś zamówić. Za minimum uznaję 7 osób do podziału (2 już są, więc 5 zgłoszeń minimum potrzebnych). Najpóźniej 10 czerwca chciałbym zamawiać (jeśli uda się zebrać wystarczającą ilość osób), a wstępny czas dostawy ciężki do określenia, gdyż po przejrzeniu tego, co mnie interesuje na dziś, produkty te dostępne są mniej więcej za miesiąc, ale można zamówić już teraz. Także z góry uprzedzam, że trzeba by się uzbroić w cierpliwość, bo cały świat zaatakował ten sklep.

W razie pytań, jestem do dyspozycji i czekam na ewentualne zgłoszenia!
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 04-06-2013, 11:27   

Zainteresowanie niestety zerowe. Temat do zamknięcia!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl