Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Heerenveen - Milan
Autor Wiadomość
Pepe69 


Nr legitymacji: MCP 073
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-10-2008, 14:04   

Rowniez sie wybieram :) i tak jak Bubu i ajva jezeli ktos by sie wybieral samochodem z okolic Slaska to chetnie obnizymy koszty wyjazdu :)
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-10-2008, 17:25   

A jesli nikt nie bedzie bral samochodu to proponuje pojechac razem jednym pociagiem...
Z tego co widze to 2 opcje sa do przemyslenia:
Z Katowic
10.39-13.28 (Express)
14.00-17.18 (IC)

Ten drugi bylby taki w sumie mozna powiedziec "na styk" A wiadomo ze wczesniej sie ludzie pozjezdzaja bedzie mozna sie uraczyc herbata (sam wezme kilkanascie termosow) itd... My z pepe jedziemy 10.39 z Katowic (pepe 10.50 z Sosnowca)
Jak ktos ma ochote jechac z nami to zapraszamy :)
pozdro
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
ajva 

Nr legitymacji: MCP 575
Wiek: 37
Skąd: Czekanów/ Gliwice
Wysłany: 18-10-2008, 18:37   

Myślę, że propozycja podróżowania pociągiem w większym towarzystwie jest interesująca ;)
Ja i Spidi piszemy się na to...
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-10-2008, 23:48   

W takim razie widzimy sie w srode po 10 na dworcu :) Peron 3 z tego co pamietam.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
ajva 

Nr legitymacji: MCP 575
Wiek: 37
Skąd: Czekanów/ Gliwice
Wysłany: 19-10-2008, 08:51   

Z nami to już w pociągu, bo my z Gliwic pojedziemy...
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 19-10-2008, 09:34   

Acha :) No chyba ze tak. Sugerowalem sie tym ze tam w zakladce "stacje posrednie" (albo plan podrozy) nie ma Gliwic. Jest Sosnowiec, Zawiercie i Wawa Zachodnia.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Krzysiu. 

Nr legitymacji: MCP 501
Wiek: 35
Skąd: Blachownia
Wysłany: 19-10-2008, 13:31   

a może rozważymy opcję samochodową jednak paru ludzi ze "Śląska" jest.

Bubu, na pewno bedzie jechal przez Czewe, nie ma innej mozliwosci. ;-)
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 19-10-2008, 14:32   

Jechal moze i bedzie ale czy sie zatrzymuje to inna kwestia :) Tego nie wiem pisze tylko to co wyczytalem na stronie PKP.
Co do opcji samochodowej to nie widze chetnego na bycie kierowca :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
ajva 

Nr legitymacji: MCP 575
Wiek: 37
Skąd: Czekanów/ Gliwice
Wysłany: 19-10-2008, 17:14   

Spróbujemy znaleźć kierowcę, ale nie daję gwarancji.. Tylko że wtedy byłyby tylko jeszcze 2 miejsca wolne.
 
 
 
Krzysiu. 

Nr legitymacji: MCP 501
Wiek: 35
Skąd: Blachownia
Wysłany: 19-10-2008, 22:19   

bedzie masakra wracac z powrotem autem jakbym jechal.
pamietam jak to bylo w zeszlym roku jak wracalem z opola do domu po celtiku po dwoch nockach ;-)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-10-2008, 10:23   

osoby przybywajace do warszawy duzo wczesniej w dniu wyjazdu i chcace milo ;) spedzic wolny czas zapraszam na priv, gdzie przekaze szczegolowe informacjie odnosnie miejca spotkania...

pozdrawiam i do zobaczenia
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Krzysiu. 

Nr legitymacji: MCP 501
Wiek: 35
Skąd: Blachownia
Wysłany: 21-10-2008, 18:08   

cos maly ten stadionik.

Name: Abe Lenstra Stadion
Inauguration: 20 August 1994
Renovations: 2003-2005
First match: SC Heerenveen-PSV 0-0
Capacity: 26,000 seats
Floodlights: 1,300 Lux
Address: Huismanstraat 5, 8448 GZ Heerenveen

chlop z heerenveen mowi ze to bedzie dla nich najwieksze wydarzenie w historii klubu jak Milan przyjedzie.
 
 
 
gregor 

Nr legitymacji: MCP 050
Skąd: 4 walls
Wysłany: 21-10-2008, 19:45   

Krzysiu. napisał/a:
cos maly ten stadionik.


Fratton Park w Postsmouth jest jeszcze mniejszy , ma pojemność 20,688 :o
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 24-10-2008, 23:00   

Ci co byli w Holandii- pisać, relacjonować, dawać foty :P
jak wyjazd? ile Was wszystkich na sektorze? udało się wywiesić flagę MCP?
_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-10-2008, 09:51   

a co?? nie bylo widac flagi na twoim nowym LCD?? :P

FOTY
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
Ostatnio zmieniony przez Kiepura 25-10-2008, 10:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-10-2008, 10:02   

Witam.Co do opisów to na pewno będą tak jak i zdjęcia.Dajcie się nam ogarnąć ale bylo lepiej niż super.Flagi wisiały obie duża i mała.Dzięki wszystkim za wspólny wyjazd.
_________________
Per sempre rossoner
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 25-10-2008, 14:22   

Kiepura napisał/a:
a co?? nie bylo widac flagi na twoim nowym LCD?? :P

hehe, a żebyś wiedział :P
pozdro:)
_________________

 
 
 
Milan 


Nr legitymacji: MCP 276
Wiek: 39
Skąd: Kielce
Wysłany: 25-10-2008, 22:15   

Jak kogos zainteresuje to mozna sciagac cos z mojej kolekcji ;)

http://foto.milanista.eu/categories.php?cat_id=89
http://foto.milanista.eu/categories.php?cat_id=90

Krzysiu mial lustrzanke i robil nam sporo zdjec z tego co pamietam :P

EDIT:
Gapa ze mnie bo zeby ogladac zdjecia trzeba sie zalogowac. A nie dzialala rejestracja. Teraz jest ok. Jeszcze raz dzieki Ewcia za info :)

No i jeszcze wideo z dopingu, ale widze ze coponiektorzy juz go dawno sami znalezli ;)

http://youtube.com/watch?v=gSYAjVd7KQw
_________________
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 26-10-2008, 00:02   

Obejrzałem fotki, co Wy z tymi szalikami Heerenveen?:>
Ja rozumiem że można się wymienić, kupić na pamiątkę, ale żeby paradować na sektorze w szalu przeciwnika, jakby to zgoda była jakaś- patologia :)
FC DEN HAAG - NORTH SIDE :)
_________________

 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26-10-2008, 01:50   

Mielismy za male kieszenie zeby te szale pochowac...
Na szczescie nikt sie nie czepial ze mielismy takie szale... Uff!
Co by nie mowic nasze flagi najwieksze i najliczniejsze :) A w Holandii MCP dosc mocno rozreklamowane :)

A co do posiadania szalikow Heerenveen itd to przejrzalem dzialanie prezesa i ci co byli wiedza dlaczego tyle tych szalikow mamy...
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 26-10-2008, 10:30   

Bubu napisał/a:
Mielismy za male kieszenie zeby te szale pochowac...

a do busa nie można było schować?;>
Bubu napisał/a:
Na szczescie nikt sie nie czepial ze mielismy takie szale... Uff!

a czy włosi paradowali też w szalach holendrów?
wy sobie paradujecie na sektorze w barwach holendrów, którzy wywisieli np. takie płótno:

jeśli nie wiesz co znaczy "cazzo" polecam słownik włosko-polski wulgaryzmów
Bubu napisał/a:
Co by nie mowic nasze flagi najwieksze i najliczniejsze :)

chyba największa a na pewno najbardziej widoczna była jednak flaga CURVA SUD MILANO :p

Bubu napisał/a:
A co do posiadania szalikow Heerenveen itd to przejrzalem dzialanie prezesa i ci co byli wiedza dlaczego tyle tych szalikow mamy...

może jaśniej?
_________________

 
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 26-10-2008, 11:03   

Nie bylem wiec nie powinienem sie wypowiadac, ale pozwole sobie na pare zdan moich spostrzezen...

1. Chodzenie w Barwach Heere w sektorze gosci to dlamnie skandal/wstyd/mega zenada

potrafie zrozumiec ze udzielila sie atmosfera wyjazdu, ale mozna bylo sobie kupic pamiatkowy szal i zaniesc go do busa i nie trafiaja do mnie tlumaczenia ze sie nie dalo tak zrobic.

2. Paradowanie po miescie z flaga - nastepny sweitny pomysl, na cale szczescie nikomu nie przypadla do gustu, bo nie wiem jakbyscie sie tlumaczyli gdyby flagi nie wrocily z wami do polski...

3. najbardziej mnie zirytowalo ze ani Sonar ani Kiepura tego nie ogarneli w sumie wygladaliscie jak wycieczka zakladowa a nie jak FC Milanu.

tyle odemnie

p.s. nie wiem w jakim kierunku zmierza MCP, ale czegos takiego jak na Heere to ja nie kupuje.

p.s. 2 Bubu jestes strasznie KMWTW w tych swoich postach...
pozdro
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 26-10-2008, 13:19   

No najlepszy wyjazd to bylby wtedy jakby bylo kilka starc z miejscowymi, policja ostentacyjne palenie szali Heerenveen, wyrwanie kilku krzeselek i obrazanie kazdej staruszki ktora nas pozdrawiała miłym "ahoj" itp... [']
Mikoz a posty były, sa i beda takie bo mnie smiesza te wszystkie "zasady" ruchow kibicowskich i smieszyc beda.

p.s zeby nie bylo sam nie chodzilem w szalu Heerenveen (zostawilem w busie :O) ale mi to nie przeszkadzalo ze Pan czy Pani x cos takiego mieli na sobie.
p.s 2 Sonar i Kiepura bardzo ogarneli. Wyjazd byl mega udany.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-10-2008, 16:00   

MikoZ.Bubu ma racje.Wyjazd był całkowicie ogarnięty przez SonaRa i Kiepure a co do twoich uwag co do "wycieczki zakładowej" to wcale tak nie było a zdjęcia wszystkiego nie oddają.Trzeba było pojechać i zobaczyć a potem dopiero nas krytykować.Nie spotkaliśmy się z jakąkolwiek niechęcią ze strony miejscowych a i kibice włoscy też nic do nas nie mieli.Więc nie widzę problemu.
Wyjazd na wyjazd jeszcze do tego na "pikniki"to jest to
Szaliki które mają na sobie koledzy o które jest taka sprzeczka to nie tylko szale SC Heerenveen ale całej naszej grupy w PU włącznie z datami meczów i herbami drużyn
_________________
Per sempre rossoner
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 26-10-2008, 20:30   

Pozwole sobie jako prezes odniesc sie do kilku uwag odnosnie "zasad" jakimi "powinny" kierowac sie fan kluby.


krzysiekACM napisał/a:
a czy włosi paradowali też w szalach holendrów?
wy sobie paradujecie na sektorze w barwach holendrów, którzy wywisieli np. takie płótno:


wlosi nie paradowali. Nie widzialem żeby ktos z MCP podczas meczu czy przed paradowal w szaliku Heerenveen. A zwlaszcza w sektorze gosci. W ogole nie wiem skad ta cala afera. To co widzicie na zdjeciach to sa chwile juz po meczu kiedy sektor byl juz w wiekszosci pusty a MCP zostalo zeby zrobic sobie pamiatkowe zdjecie i po tym jak kibice Heerenveen podeszli do nas pod sektor i sami prosili o wymiane szalikow. Byli to rózni ludzie. Starsi, mlodsi, a nawet matki z dziecmi. Oczywiscie ja również oddalem swoj szalik MCP dla malego chlopca w zamian za szalik Heerenveen. Zrobilo tak wielu z nas. Po meczu poza stadionem pod klatke w ktorej staly nasze autobusy podchodzily rowniez dzieci z kartonikiem na ktorym byl napis "chi vuole scambiare la sciarpa?" To znaczy "kto chce wymienic sie szalikiem?" Dla mieszkancow Heerenveen to ze przyjezdza Milan to byla wielka frajda i wielkie swieto. I nikt nie myslal o tym zeby nas na miescie bic, wyzywac, krasc flage i nie wiadomo co jeszcze robic. Chcialem przypomniec ze pilka nozna to nie tylko chamstwo. Sa tez kibice kulturalni, ktorzy maja szacunek dla przeciwnika. Zeby bylo jasniej dodam jeszcze ze gdy spiker oglaszal sklad Heerenveen przed meczem, na naszym sektorze niektorzy zaczeli gwizdac. Obaj gniazdowi natychmiast kazali sie wszystkim zamknac i przestac gwizdac. Jesli ktos nas dobrze i milo przyjmuje to nie wiem dlaczego nie mozemy byc w stosunku do nich zyczliwi. Ludzie na ulicach nas pozdrawiali i robili sobie nawet z nami zdjecia. Nie widze wiec powodu dlaczego mielibysmy nie wyciagac flagi czy tez nie wymieniac sie szalikami.

Odnoszac sie do plótna jakie zamiescil Krzysiek to powiem tylko, że zawsze znajdzie sie jakis debil, który przychodzi na mecz tylko po to by eksponowac swoja glupote i niszczyc swieto jakim jest mecz. Podczas meczu, przed lub po, nie mozna bylo zauwazyc zadnych obrazliwych czy nie milych gestow.

MikoZ napisał/a:
3. najbardziej mnie zirytowalo ze ani Sonar ani Kiepura tego nie ogarneli w sumie wygladaliscie jak wycieczka zakladowa a nie jak FC Milanu


nie musisz sie irytowac bo wszystko bylo ogarniete od a do z. Robicie problem ktorego nie ma. Czytając te uwagi odnosze wrazenie jakbysmy pojechali i sie osmieszyli w oczach ludzi wyznających te wszystkie "zasady" kibicowskie. Powiem tylko, że jesli chodzi o Brigate, Guerrieri i ogólnie Curve Sud to zostaliśmy przez nich bardzo milo przyjęci, cieszyli sie, że przyjechalismy, że pomozemy im w dopingu, spedzilismy duzo czasu razem i nawiazalismy z nimi odpowiedni kontakt. Przed meczem duzo razem rozmawialismy na rozne tematy i nie byly to jakies burki tylko gniazdowi. Jednemu z nich Kiepura dal nawet szalik MCP. Kto wie czy nie zawisnie kiedys na tej scianie: http://www.guerrieriultra.../abbiati201.jpg
Jak widac oni rowniez wymieja sie z innymi druzynami szalami i wieszaja je nawet na swojej scianie. Wisza szaliki roznych druzyn i mysle, ze chyba nikt nie robi problemow

Milan Club Polonia to nie jest huliganka, ktora ma na celu wywieszanie obrazliwych transparentow, palenie szali i przestrzeganie tych wszystkich "zasad" ruchow pseudo kibicowskich. W tym kierunku napewno nie zmierzamy.

pozdrawiam. wkrotce zamieszcze swoje zdjecia i filmiki
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl