Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Veerapan
20-09-2013, 20:00
mecz-niespodzianka Milan-Barcelona 22.10.2013
Autor Wiadomość
zonamilanisty 

Skąd: pl
Wysłany: 05-09-2013, 12:06   mecz-niespodzianka Milan-Barcelona 22.10.2013

Witam wszystkich Fanów :)

Mam do Was wieeelką prośbę, bo jestem kompletnie zielona w tych tematach a chcę zorganizować dla mojego przyszłego męża niespodziankę urodzinową i zabrać go na mecz Milan-Barcelona :) w tym roku stuknie mu 30tka a jest mega fanem Milanu, każdy mecz ogląda obowiązkowo w koszulce to wiecie :D

I mam teraz kilka pytań:
1. gdzie mogę kupić bilety? pisałam już maila do fan clubu ale dowiedziałam się tylko, że od Was nie mogę bo nie jestem członkiem(kolejne zapisy za rok) a z innych źródeł nie polecają. Może jednak macie jakieś sprawdzone stronki, gdzie takie bilety dostanę? z tego co się zorientowałam ten mecz to jeden z bardziej atrakcyjnych, to w kasach raczej nie mam na co liczyć?
2. Czy te bilety będą obok siebie?
3. Jak najlepiej dotrzeć do Mediolanu? szykuje się jakiś wyjazd zorganizowany?
ew dobrą opcją dla nas jest samolot, mecz jest we wtorek także środek tygodnia a do roboty trzeba iść :P
4. Macie jakieś sprawdzone noclegi?

i jakbym jeszcze coś powinna wiedzieć to piszcie :)
dzieki bardzo i pozdrawiam!!
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 05-09-2013, 18:13   

1. Mecz Milanu to nie koncert, że bilety dostać można na jakiejś stronce albo w Empiku. Nie należąc do fanklubu, nie mając karnetu pozostają Ci tylko koniki pod stadionem.
2. Zależy, jakie będzie miał konik ;)
3. Najlepiej samolotem do Bergamo a potem busem do Mediolanu. W wyjeździe zorganizowanym przez fanklub też nie będziecie mogli wziąć udzialu.
4. Kwestie noclegowe jak również więcej o Mediolanie, przejeździe itp znajdziesz w tym temacie: http://www.milanclubpolon...topic.php?t=389
 
 
 
Mucha 


Nr legitymacji: MCP 001
Wiek: 48
Skąd: Rotterdam Gdynia
Wysłany: 06-09-2013, 01:47   

Eee tam, od razu że nie koncert :)Jak Kaka się rozbryka, to będzie i koncert :D
Można kupić na stronce.
Bilety dostaniesz (jeszcze) tutaj, tylko mówię od razu że tanio nie będzie
http://www.worldticketsho...c_milan_tickets
Stronka jest pewna, sam przez nią kiedys kupowałem.
Reszta j/w.
 
 
zonamilanisty 

Skąd: pl
Wysłany: 06-09-2013, 09:47   

Veerapan - dlatego pytałam o stronkę bo np znalazłam taką http://www.viagogo.pl/Spo...ickets/E-572275 i bilety są, zastanawiam się tylko czy jest to pewne źródło i czy cena nie jest zbyt wygórowana ;)
i dzięki za resztę wskazówek!

Mucha- dzięki za stronkę :) i to działa tak, że oni przysyłają bilety do domu?

Drodzy Fani a nie ma takiej opcji, żeby któryś z Was jako członek fan klubu kupił dla mnie bilety?:)
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 06-09-2013, 09:57   

Nie, nie ma takiej opcji. Trzeba było się wcześniej ogarnąć, zapłacić 90zl składki (za 2 osoby) i kupić albo minikarnet albo zapisać się na wyjazd... No ale chyba wtedy nie wiadomo bylo, że trafimy na barcelone...
_________________

 
 
 
zonamilanisty 

Skąd: pl
Wysłany: 06-09-2013, 10:34   

no dobrze, wszystko rozumiem, ale wpadłam na ten pomysł kilka dni temu i pech chciał, że akurat zapisy skończyły się 2 tyg temu. I nie ważne czy z barceloną czy z kimś innym, chodzi tylko o to, żeby mój facet świętował sobie urodziny na San Siro oglądając ukochaną druzynę..prezent marzen jak dla niego a tu biletów nie ma :(
 
 
Tabarez 

Nr legitymacji: MCP 021
Wiek: 46
Skąd: Mikołów
Wysłany: 06-09-2013, 12:42   

No taki Peszek. Ale za rok też będzie miał urodziny i też będzie jakiś mecz. Ale chyba nie z Barceloną.
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 06-09-2013, 13:38   

Tabarez - akurat tego bym nie zakładał. Coś często ostatnio z nimi gramy... FAN CLUB rośnie w siłę ;)
 
 
zonamilanisty 

Skąd: pl
Wysłany: 06-09-2013, 15:17   

Tabarez- no już bez zgryźliwości! ;) chodzi konkretnie o te urodziny, bo jest okrągła 30tka.
 
 
Tabarez 

Nr legitymacji: MCP 021
Wiek: 46
Skąd: Mikołów
Wysłany: 06-09-2013, 17:45   

Kuba, jak tak, to w przyszłym roku 1000 osób w fan clubie mamy jak w banku ;)
 
 
zonamilanisty 

Skąd: pl
Wysłany: 06-09-2013, 17:54   

a jak bym kupiła gdzieś indziej bilety np u konika/na stronce to normalnie wejdziemy na mecz, czy trzeba mieć jakąs kartę kibica ?:)
 
 
Jonathan 

Nr legitymacji: MCP 992
Wiek: 38
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 06-09-2013, 19:56   

Skoro nie wazne czy z Barceloną to weź go na mecz ligowy, gdzie spokojnie bilet kupisz w kasie przed meczem nie przepłacając wcale.
_________________

 
 
 
zonamilanisty 

Skąd: pl
Wysłany: 06-09-2013, 20:16   

a na 100% będą te bilety w kasie? żeby nie było, że polecimy a tam zonk ;) a na mecz ligowy nie trzeba mieć karty kibica? czytalam cos o CR, dobrze zrozumialam, ze tylko na wyjazdowe jest potrzebna?
 
 
zonamilanisty 

Skąd: pl
Wysłany: 06-09-2013, 20:19   

a jaka cena takich biletów na mecze ligowe, wiecie?
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 07-09-2013, 11:02   

CR potrzebna tylko/aż na mecze wyjazdowe w Serie A. 3 dni przed meczem z Barceloną na San Siro gramy z Udinese, też na San Siro, na ten mecz raczej bilety dostępne powinny być w kasie nawet chwilę przed meczem :)

a 'chwilę' temu skończyły się tegoroczne zapisy do MCP... Dużo tych spóźnialskich zaraz się pojawi :D

z tego co wiem, to cena biletów jest bardzo podobna jak na LM, zależy też o kategorii biletu.
 
 
 
zonamilanisty 

Skąd: pl
Wysłany: 17-09-2013, 21:58   

No i sprawa się wyjaśniła.. fani Milanu nie chcieli pomóc to pomogli fani Barcelony..;) lecimy na mecz Milan-Barcelona 6.11 ;)
i nawet będziemy siedzieć obok fanów z Mediolanu, ehh i wszystko da się załatwić przy odrobinie dobrej woli.
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-09-2013, 23:15   

zonamilanisty napisał/a:
i nawet będziemy siedzieć obok fanów z Mediolanu

Skoro Milan gra u siebie to raczej nie ma innej mozliwości, ze nie bedziecie siedziec obok fanów z Mediolanu (no chyba ze na sektor Barcy pojdziecie...)
zonamilanisty napisał/a:
ehh i wszystko da się załatwić przy odrobinie dobrej woli.

Stowarzyszenie ma swoj regulamin i statut. Nie jestes w MCP nie jezdzisz na wyjazdy z MCP. Co tu ma dobra wola do tego?
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
maycka 


Nr legitymacji: MCP 448
Wiek: 42
Skąd: Ząbki/Starachowice
Wysłany: 18-09-2013, 10:12   

Tak jak napisał Bubu, Milan Club Polonia to zarejestrowane stowarzyszenie, którego działanie określa statut. To nie jest kwestia "dobrej woli". Rozumiem, że lecicie na mecz Barcelona - Milan? Macie załatwione bilety przez funclub farsy na sektor zajmowany przez kibiców Milanu (czyli sektor gości)?
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 18-09-2013, 10:31   

Bubu 6.11 mecz jest w Barcelonie. Co jest bardzo ciekawe bo albo urodziny sie przesunely o 2 tygodnie (poczatkowo pytano o mecz u siebie na co wskazuja pytania o to jak najlepiej dojechac do Mediolanu) albo jednak barcelona byla tu priorytetem bo gdyby chodzilo o Milan to jednak bliżej pierwotnej daty były Milan-Udinese, Milan-Lazio i Milan-Fiorentina.

Jest też druga niebezpieczna dla naszego fanklkubu strona medalu, że jednak u założycielki tematu (a dokładniej jej męża) jest miłość do Milanu i jak widać można jechać z fanami barcy na mecz Milanu a niektórzy wątpili, że fani barcy mogliby chcieć jechać z MCP tylko dla zobaczenia swojego klubu.
 
 
 
zonamilanisty 

Skąd: pl
Wysłany: 18-09-2013, 12:56   

Bubu - mecz 6 listopada jest w Barcelonie 
A co do regulaminu MCP to mam pewne zastrzeżenia, bo czytałam w którymś z wątków, że był kiedyś wyjazd na mecz, na który zabraliście również osoby spoza fan clubu.

Maycka - dla mnie to jest przejaw dobrej woli, jak napisałam wyżej-taka dobra wola kiedyś była.
Co do biletów to nie są załatwiane przez fan club. Ten kto nam je załatwia powiedział, że będzie się starał żebyśmy mieli miejsca obok sektora fanów z Milanu, domyślam się, że sektor obok.

Veerapan-urodziny się nie przesunęły o 2 tyg, po prostu nie miałam skąd dostać biletów-od Was nie mogę, bo nie jestem członkiem, z oficjalnej strony milanu nie mogę bo nie mam jakiejś karty, ze stronek z biletami mogłabym w sumie ale jak cena była ok 200e bo jeszcze ubezpieczenie, wysyłka to bez przesady..Mecze ligowe też brałam pod uwagę, bo zależało mi na San Siro, ale musiałabym lecieć w ciemno i tam dopiero kupić.
A tak pomógł mi fan Barcy, dla którego nie ma żadnego problemu, że załatwia bilet na mecz dla fana Milanu, co więcej leci z nami też dwóch innych kibiców Milanu plus kilku z Barcelony i jakoś nikomu nie przeszkadza, że ten jest za tym klubem a ten a innym, tylko się wspierają wzajemnie żeby tylko mogli zobaczyć ukochane drużyny. I nie chcę tu generalizować, ale już któryś z kolei raz słyszę, że fani Milanu są nieprzyjaźni, że się zamykają na innych..i na pewno nie zachęca to do wstąpienia w szeregi MCP.
A komentarze typu, ze za rok mój mąż też będzie miał urodziny i też będzie jakiś mecz to są grubo poniżej pasa.
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 18-09-2013, 15:21   

zonamilanisty napisał/a:

A co do regulaminu MCP to mam pewne zastrzeżenia, bo czytałam w którymś z wątków, że był kiedyś wyjazd na mecz, na który zabraliście również osoby spoza fan clubu.

I dlatego precedensy są tak niebezpieczne ;)
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-09-2013, 15:43   

Veerapan napisał/a:
Bubu 6.11 mecz jest w Barcelonie.

Cały czas pisano o meczu u siebie na SAN SIRO, jakos nie przeszło mi przez mysl, ze to sie zmienilo :)
zonamilanisty napisał/a:
Mecze ligowe też brałam pod uwagę, bo zależało mi na San Siro, ale musiałabym lecieć w ciemno i tam dopiero kupić.

Jezeli nie wybrałabys meczu z Interem albo Juve to spokojnie w ciemno mozna bylo jechac i kupic bilet w kasie.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 18-09-2013, 15:58   

Odnosnie sytuacji z wyjazdem rowniez dla osob spoza MCP, to kazdy zainteresowany wie, ze decyzja byla spowodowana zbyt mala iloscia chetnych osob na wyjazd, a nie dobra wola czy wlasnym widzimisie zarzadu. Statut jest statutem i tamta sytuacja wywolala sporo emocji, ale wszystko zostalo wyjasnione potem na Walnym Zgromadzeniu Czlonkow, wiec nie widze sensu jej przytaczania.

Grubo ponizej pasa jest stwierdzenie, ze kibice Milanu nie chcieli pomoc. Padla propozycja zmiany na mecz ligowy, gdzie z biletami nie ma az tak duzego problemu, a na forum jest kilka tematow, w ktorych mozna znalezc wszystkie przydatne informacje o samym miescie,noclegach,przelotach itp itd. Rownie dobrze mozna bylo wczesniej o tym pomyslec i wtedy nie byloby zadnego problemu z wyjazdem na ten mecz na San Siro.

Ja pierwszy raz spotykam sie z opinia, ze fani Milanu sa nieprzyjazni. Zapisy co roku trwaja dobre 2-3 miesiace w trakcie, ktorych informujemy o nich na wszelkie mozliwe sposoby. Wystarczy wejsc na pierwsza lepsza polska strone o Milanie i zapytac. Wysokosc skladki tez nie jest zabojcza, a to oszczedza pozniej problemow tego typu.

Tyle ode mnie.
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
zonamilanisty 

Skąd: pl
Wysłany: 18-09-2013, 17:06   

Bubu napisał/a:
Veerapan napisał/a:
Bubu 6.11 mecz jest w Barcelonie.

Cały czas pisano o meczu u siebie na SAN SIRO, jakos nie przeszło mi przez mysl, ze to sie zmienilo :)
zonamilanisty napisał/a:
Mecze ligowe też brałam pod uwagę, bo zależało mi na San Siro, ale musiałabym lecieć w ciemno i tam dopiero kupić.

Jezeli nie wybrałabys meczu z Interem albo Juve to spokojnie w ciemno mozna bylo jechac i kupic bilet w kasie.

no niestety musiało się to zmienić, bo na San Siro wchodziłby w grę jakiś zwykły mecz, logiczne jest że bardziej atrakcyjne jest jechać zobaczyć dwie super drużyny, niż tylko Milan i np Udinese :) a że zobaczymy na Camp Nou niż na San Siro to już myślę, że zostanie mi to wybaczone ;P
 
 
zonamilanisty 

Skąd: pl
Wysłany: 18-09-2013, 17:10   

Slidewater napisał/a:
Odnosnie sytuacji z wyjazdem rowniez dla osob spoza MCP, to kazdy zainteresowany wie, ze decyzja byla spowodowana zbyt mala iloscia chetnych osob na wyjazd, a nie dobra wola czy wlasnym widzimisie zarzadu. Statut jest statutem i tamta sytuacja wywolala sporo emocji, ale wszystko zostalo wyjasnione potem na Walnym Zgromadzeniu Czlonkow, wiec nie widze sensu jej przytaczania.
.



czyli rozumiem, że teraz na wyjazd macie pełen komplet?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl