Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd Farselona - Milan 06.09.2013

Jaki jest twój stosunek do FCF?
Nienawidzę bardziej niż poniedziałków!
38%
 38%  [ 8 ]
Nienawidzę, po prostu nienawidzę!
19%
 19%  [ 4 ]
Nie lubię...
28%
 28%  [ 6 ]
Ambiwalentny
4%
 4%  [ 1 ]
Lubię
4%
 4%  [ 1 ]
Od czasu do czasu kibicuję
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 06-09-2013, 01:24   Wyjazd Farselona - Milan 06.09.2013

Witam,

Jeśli złamałem regulamin (ale z tego co pamiętam tutaj jest mniej restrykcyjny niż na acmilan.pl), to z góry przepraszam, ale z 5min się zastanawiałem czy napisać Farselona/farselona/fARSELONA czy Barcelona... ale nie mogłem się powstrzymać... i jako, że to mój pierwszy chyba założony topic... tym bardziej. Na klatę przyjmę żółtą kartkę i zmienię temat. Jeśli kogoś obraziłem i jest fanem Farselony, to trudno, musi z tym żyć... jeśli kogoś obraziłem i nie jest fanem wiencej nisz klóbó, to niech się nad sobą zastanowi.

Ale do rzeczy, akurat "przypadkowo" będę w tym okresie w Hiszpanii i chciałbym się wybrać na mecz, zdobywając bilety przy pomocy MCP, chętnych do ataku na Zarząd (musi nas być regulaminowo minimum 4), proszę o wpisywanie się do tematu.

Nigdy ich nie szanowałem i szanować nie będę:







Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, to moja jedyna szansa na Milan live w tym roku.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 07-11-2013, 12:24   

Po pierwsze wielkie dzięki dla Zarządu za pomoc w załatwieniu biletów. Nie zrealizowałem może dzięki temu mojego największego milanwego marzenia, ale na pewno było to ciekawe doświadczenie. Sam stadion na żywo, z zewnątrz, prezentuje się kiepsko i przeciętnie, za to w środku bez dwóch zdań robi duże wrażenie. Skandalem dla mnie za to było otoczenie całego sektora gości cienką siateczką, może nie mam na karku setek stadionów, ale byłem na różnych krańcach świata, na różnych wydarzeniach i pierwszy raz spotkałem się z czymś takim. Po kilknastu minutach oczy dostawały jobla i bardzo ciężko się przez ten wynalazek spotkanie oglądało.



Wynik był jaki był, styl był jaki był albo nie było go wcale... Farsa może wygrała zasłużenie, ale bez dwóch zdań karny z dupy (po standardowym zagraniu aktorskim a'la Farsa) i gol ze spalnego wypaczył wynik... oby nasi działacze i zawodnicy (Ci którzy mają ku temu potencjał) obudzili się jak najszybciej. FORZA MILAN!!!
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-11-2013, 16:19   

Prawie 100k ludzi, a Włochów lepiej słychać niż katalońskich turystów...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl