Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Celtic - Milan
Autor Wiadomość
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 26-10-2013, 11:53   Wyjazd na Celtic - Milan

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=319
 
 
 
wojt 

Nr legitymacji: MCP 1548
Wiek: 40
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 30-10-2013, 18:31   

nikt nie jest chętny na wyjazd? jakby się ktoś wybierał ze śląska to ja byłbym również chętny, wspólny przejazd do Wawy, przelot tam i powrót ok. 260zł na dzień dzisiejszy, wylot we wtorek do południa powrót czwartek rano, mecz jest w środę więc idealnie ;)
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 30-10-2013, 22:24   

mecz jest we wtorek 26 listopada,a nie w środe...
 
 
wojt 

Nr legitymacji: MCP 1548
Wiek: 40
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 30-10-2013, 22:42   

faktycznie to wtorek ;) więc jeszcze lepiej, wylot rano w dniu meczu a później dwa wieczory swiętowania zwycięstwa w Glasgow.. ;)
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 07-11-2013, 18:01   

jutro zamknięcie przyjęć wpłat,jest już jakaś wstępna lista ilu jest chętnych na wyjazd?
 
 
wojt 

Nr legitymacji: MCP 1548
Wiek: 40
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 07-11-2013, 20:36   

tylu chętnych ilu biorących udział w bardzo ciekawej dyskusji.. :/ forum tętni życiem nie ma co..
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 07-11-2013, 20:54   

spokojne wojt, założe się że będzie komplet chętnych na ten wyjazd ;)
 
 
wojt 

Nr legitymacji: MCP 1548
Wiek: 40
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 08-11-2013, 00:12   

szkoda że nikt w temacie się nie odzywa.. bo można by już coś zacząć organizować :/
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 08-11-2013, 09:07   

a co chcesz konkretnie organizować?
 
 
wojt 

Nr legitymacji: MCP 1548
Wiek: 40
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 08-11-2013, 12:36   

konkretnie? np. samolot, przejazd do wawy, może jakiś nocleg? dwie noce na mieście średnio fajnie.. więc konkretnie to np to..
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 09-11-2013, 09:06   

samoloty tak na 2 tyg przed to chyba ceny wyjdą kosmiczne co? ;)z noclegami to też chyba większość normalnych już wykupiona,niem wiem,z tego co się orientowałem samo Glasgow nie ma aż tak bogatej oferty hotelowej jak inne duże miasta,ale wszystko zależy kto co lubi...
 
 
wojt 

Nr legitymacji: MCP 1548
Wiek: 40
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 09-11-2013, 17:30   

kilka dni temu lot tam i powrót 260zł.. więc dużo to nie jest na pewno.. a jak tam się inaczej dostać? no i logiczne że jakiś nocleg trzeba by załatwić, przynajmniej mi się tak wydaje..
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 10-11-2013, 06:13   

skoro loty takie tanie to nic innego tylko brać,o wejściówki na mecz będziesz pózniej się martwił ;)
 
 
kwasky 

Nr legitymacji: MCP 378
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 10-11-2013, 09:15   

Siemano, kiedy jakieś info o biletach?
 
 
wojt 

Nr legitymacji: MCP 1548
Wiek: 40
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 10-11-2013, 21:32   

nie wstąpiłem w szeregi MCP żeby na mecze latać samemu chyba rozumiesz.. ;) myślałem że znajdę tu zwariowaną ekipę chętną do wspólnych wyjazdów nie tylko tych organizowanych wygodnym autobusikiem tam i z powrotem, ja zdecydowanie bardziej wolę samemu wyjść z inicjatywą zorganizowania czegoś niż tylko czekać aż ktoś zrobi to za mnie.. ;)
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 11-11-2013, 20:50   

wojt, probuje zrozumiec Twoj tok myslenia, ale Ty sie nawet na wyjazd nie zapisales...
 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 12-11-2013, 15:23   

Osoby, które zgłosiły się na mecz z Celtikiem, powinny mieć już w swoich skrzynkach informację na temat biletów.
 
 
 
wojt 

Nr legitymacji: MCP 1548
Wiek: 40
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 12-11-2013, 18:39   

SonaR nie zapisałem się bo nikt się nie odezwał w tym temacie, na co mi sam bilet na mecz w Glasgow? sam bilet to kupuje jak idę na Górnik Zabrze, wsiadam w samochód za godzinę jestem na stadionie i godzinę po meczu jestem w domu na kanapie, a wyjazd (wylot) na kilka dni z noclegiem chyba inaczej się organizuje? nie sądzisz? temu odezwałem się na forum czy ktoś coś? i patrząc w górę widać bardzo liczne wpisy..
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 12-11-2013, 21:02   

wojt,nie wiem,być może czegoś tutaj nie rozumiem ale na strone głównej w komunikacie nt wyjazdu jest jasno napisane że
Podobnie jak w przypadku poprzednich spotkań rozgrywanych na Wyspach Brytyjskich, Stowarzyszenie nie będzie organizowało wspólnego przejazdu. Oznacza to, że wszyscy uczestnicy wyjazdu będą musieli dotrzeć do Glasgow na własną rękę. Na miejscu grupą wyjazdową zaopiekuje się wyznaczony przez MCP koordynator.
więc tak na prawde nie wiem co ty chciałeś tutaj organizować,hmmm...
ja zaraz po losowaniu 29 sierpnia zabookowałem loty,pózniej hotel a na koniec zapisałęm się na wejściówki zgodnie z zaleceniami podanym w komunikacie MCP.i dziś już wiem że lece.i tyle
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 12-11-2013, 21:16   

Wojt, tak jak napisal Pawko powyzej, nie bylo organizowanego wspolnego przelotu. Pewnie by sie ktos zglosil i przylaczyl do tego co pisales gdyby wybierala sie jakas wieksza ekipa z Polski, ale niestety zdecydowana wiekszosc, pewnie jakies 90-95% osob jakie sie zglosily udaja sie na ten mecz spoza Polski.

Jesli chcesz udac sie na mecz z grupa to zapraszam na inne wyjazdy, ktore w wiekszosci organizowane sa wlasnie grupowo i jest na nich totalna przyjacielska integracja.
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 12-11-2013, 21:18   

SonaR, na wyjazdach z naszym udziałem jest również "totalna przyjacielska integracja" hehehe :D :D
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 12-11-2013, 21:20   

nie napisalem, ze nie :) sam bylem na kilku i wiem jak jest :)
 
 
 
wojt 

Nr legitymacji: MCP 1548
Wiek: 40
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 13-11-2013, 00:23   

Pawko, dokładnie, zgadzam się z Tobą masz rację, czegoś tutaj nie rozumiesz.. ponieważ ja nie pisałem żeby MCP cokolwiek dla mnie organizowało ja tylko chciałem żeby ktoś chętny na wyjazd się odezwał że też chce jechać i wtedy chociażby we dwie czy trzy osoby zorganizowalibyśmy sobie wszystko sami, nie przyłączyłem się do MCP tylko w celu pozyskiwania biletów, bo takowe można zorganizować, na prawie każdy mecz w Europie czy na świecie, jest to tylko kwestią pieniędzy. Nie przyłączyłem się również do MCP jak już wcześniej napisałem żeby na mecze latać samemu, byłem na San Siro przed przyłączeniem do MCP wszystko organizując sobie samemu, to nie jest problem ale nie jestem typem samotnika ;) i dlatego wolałbym podróżować z jakimś kompanem ;) nie byłem po prostu świadomy, że z Polski nie wybiera się nikt albo prawie nikt.. wystarczyło żeby admin coś o tym w wątku pod moim postem napisał (tym bardziej że jestem tu nowy). A co do "totalnej przyjacielskiej integracji" na wyjazdach z MCP to w ogóle w nią nie wątpię ;)
 
 
rossoneri99 

Nr legitymacji: MCP 1036
Wiek: 48
Skąd: Dublin
Wysłany: 14-11-2013, 02:30   

Wojt... 26.09.1995 odbyl sie mecz Zagłębie Lubin - AC Milan :) w tamtych czasch nie bylo MCP,nie bylo internetu itp rzeczy.Heh moge szczerze powiedziec ze z pieniazkami tez wtedy nie bylo kolorowo ale wsiadlem w pociag i po 3 "przymusowych" przesiadkach dotarlem na mecz :)
Wiem,stary jestem ale wtedy dalem rade bo bardzo tego chcialem wiec nastepnym razem nie idz na latwizne tylko pomysl co zrobic aby na meczyk pojechac jakkolwiek ma twoja podroz wygladac :)
Czy to w pojedynke czy w grupie jak to sie mowi: DLA CHCACEGO NIC TRUDNEGO :)
Pozdrawiam :)
_________________

 
 
wojt 

Nr legitymacji: MCP 1548
Wiek: 40
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 15-11-2013, 00:34   

rossoneri99 nie bardzo wiem o jakiej łatwiźnie piszesz? ja jadąc na San Siro w jednym dniu przejechałem sporo kilometrów samochodem później leciałem samolotem na dokładkę trochę trasy autobusem a na zakończenie podróży pociąg z przesiadką i po wielu godzinach dotarłem do celu.. bilety załatwiałem nie będąc członkiem MCP a w podróż wybrałem się samemu i to na spontana.. więc wiem co znaczy dla chcącego nic trudnego!! a wogóle to nie wiem czy przeczytałeś cały wątek od góry.. pozdrawiam ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl