Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszuli z sezonu 2013-2014 w MilanStore po 39 Euro
Autor Wiadomość
JacekACM83 

Wiek: 40
Skąd: Myślenice k.Krakowa
Wysłany: 01-06-2014, 21:02   Koszuli z sezonu 2013-2014 w MilanStore po 39 Euro

Cześć,

Nie tak dawno koszulki były po 59 Euro, później jak pojawiły się nowe wzory koszulek na 14/15 to cena spadła do 49 Euro, teraz wynosi tylko 39 euro czyli ok 165 zł!!!
Oryginalna w 100% :)

http://store.acmilan.com/...ch-jerseys.html



Mam pytanie ktoś byłby chętny zamówić jeszcze? albo zrobić większe zamówienie z całego stowarzyszenia kibiców i wtedy byłoby myślę bez przesyłki (tak liczą ok 20 Euro).

Ja bym zamówił od razu 2 :)



Pozdrawiam i liczę że temat zostanie podjęty przez władze stowarzyszenia MCP,

Jak to zrobić? Uczestnicy wpłacają kasę na konto stowarzyszenia, pożnie stowarzyszenie kupuje w milan store (rabat 15 % z karty Cuore Rossonero) + bezpłatna przesyłka.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam
Jacek

FORZA MILAN
_________________

 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 01-06-2014, 22:18   

Zarzad z reguly nie posredniczy w zakupach gadzetow ze strony acmilan.com, ponadto na towary, ktore maja ceny juz obnizone nie przysluguje dodatkowy rabat w postaci karty Cuore Rossonero.

Mozna natomiast zebrac kilka osob na forum i kupic kilka gadzetow, by placic mniej za przesylke, co bylo juz wielokrotnie praktykowane.
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 01-06-2014, 22:41   

po pierwsze rabat z CR w ogóle nie przysługuje na zakupy bo nie jesteśmy Włochami a tylko oni mogą ubiegać się o zniżke mając CR...
po drugie ta promocja na €39 jest/była raptem na 48 godzin bo kończy się już 2 czerwca więc nie potrzebnie zawracać głowe,zwłaszcza Zarządowi bo i tak tego nie da rady ogarnąć dla większego grona w tak krókim czasie.ten kto chciał to sobie zakupił prywatnie i skorzystał z okazji :) (moja paczka będzie już we wtorek :P )
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 02-06-2014, 11:43   

Pawko IRL napisał/a:
po pierwsze rabat z CR w ogóle nie przysługuje na zakupy bo nie jesteśmy Włochami a tylko oni mogą ubiegać się o zniżke mając CR...

Czy mógłbyś przytoczyć jakiś dowód na potwierdzenie tych słów? Fragment regulaminu CR albo sklepu acmilan.com?
 
 
łachu 

Nr legitymacji: MCP 282
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-06-2014, 12:56   

Pawko IRL napisał/a:
rabat z CR w ogóle nie przysługuje na zakupy bo nie jesteśmy Włochami

Bzdura. Sam osobiście korzystałem ze zniżki z CR.
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 02-06-2014, 17:02   

jeśli tak to proszę Cie napisz w jaki sposób zaktualizowałeś swoje dane na CR ??
dodam tylko od siebie że już chyba 2 sezon z rzędu próbowałem to zrobić i moje dane nie były przyjmowane przez system
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 02-06-2014, 17:08   

EDIT:
tak z ciekawości jeszcze raz spróbowałem i dalej lipa więc proszę Cię napisz na jakiej zasadzie ty używasz swojej CR na zakupy online,będe wdzięczny ;)
i tak na marginesie :) koordynator z wysp TomekW-pamiętasz naszą rozmowe dobre kilka miesięcy temu na ten temat??? :)
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 02-06-2014, 17:37   

Pawko IRL napisał/a:
po pierwsze rabat z CR w ogóle nie przysługuje na zakupy bo nie jesteśmy Włochami a tylko oni mogą ubiegać się o zniżke mając CR...


Gdybyś napisał: "na zakupy on-line" to może i tak. Ale będąc osobiście w MianStore bez probemu otrzymałem rabat na zakupy za okazaniem CR.
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 02-06-2014, 19:38   

litości,a o czym pisał sam zainteresowany JacekACM83???
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 02-06-2014, 19:43   

Nie jestesmy Włochami, a nie jesteśmy we Włoszech to jest roznica. Jak widac nie dla wszystkich :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 02-06-2014, 19:47   

oddaje honor,nie wiedziałem że łachu jest Włochem i mieszka we Włoszech a zamawiał sobie zakupy do Polski :D bez odbioru ważniak :D
 
 
łachu 

Nr legitymacji: MCP 282
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-06-2014, 20:41   

Tak jak napisał Veer. Nieporozumienie spowodowane tym, że użytkownik Pawko IRL ma problemy z wysławianiem się ;)
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 02-06-2014, 21:14   

wystarczy chyba że użytkownik JacekACM83, dobrze się wysłowił bo chyba nie myślałeś że poleci do Włoch kupi gadżety a później je sobie wyśle do Polski? :D chociaż...
miłego ;)
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 03-06-2014, 21:56   

Pawko IRL nikt nie myślał, że ktokolwiek będzie sobie sam coś wysyłał. JacekACM83 faktycznie pisał o zakupach on-line. Jednak Ty napisałeś, że rabat za posiadanie CR w ogóle nie przysługuje jeśli nie jest się Włochem co mogło wprowadzić każdego czytelnika który wybiera się do Mediolanu w błąd stąd też warto było tę nieścisłą z Twojej strony wypowiedź skorygować.

Pozdrawiam bezlitośnie ;)
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 04-06-2014, 09:00   

ale skoro użytkownik JacekACM83 pisał o zakupach on-line a ja dawałem do tego pytania odpowiedz to chyba logiczne że chodzi właśnie o CR w zamówieniach na store.milan.com ?ludzie Kochani...
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 04-06-2014, 10:19   

Pawko IRL napisał/a:
i tak na marginesie :) koordynator z wysp TomekW-pamiętasz naszą rozmowe dobre kilka miesięcy temu na ten temat??? :)

Pamiętam. Myślałem, że wówczas wyjaśniłem sprawę jak należy, ale widać myliłem się...
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-06-2014, 09:24   

Hehe, widzę, że tylko ja zrozumiałem Pawko w 3 poście...
Wy i ta wasza polityczna poprawność :/

Sawczen jeszcze tylko brakuje, co by błędy sprawdził,
eh
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 05-06-2014, 21:34   

Tu nie chodzi o polityczną poprawność ani żadne sprawdzanie błędów - ja przynajmniej tę kwestię zostawiam naszym "prawdziwym patriotom" z forum.
Chodzi o to, że temat dotyczy koszulek z MilanStore a gość pisze, że jak się nie jest Włochem to w ogóle CR nie daje żadnego rabatu. Ktoś potem będzie przeglądał forum przed wyjazdem do Mediolanu szukając informacji o rabatach, przeczyta coś takiego i będzie stratny bo nawet nie wyjmie karty żeby spróbować.
Nikt nie będzie domyślał się czy skoro to była odpowiedź na post o zakupach on-line to dotyczy TYLKO zakupów on-line czy normalnych również, więc warto uściślać swoje wypowiedzi. W tym przypadku wypowiedź Pawko została na szczęście uściślona przez inne osoby.
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 11-06-2014, 22:26   

Pawko jak zwykle bije pianę, a na moje pytanie nie odpowiedział. To, że Ty, Pawko, nie masz zniżki, nie znaczy, że "tylko Włosi mają". Zatem wciąż czekam na jakiś dowód Twoich słów, regulamin, link, cytat czy zapis. I to na co zwrócił uwagę Veer nie jest tu problemem, bo ja pytam o zakupy on-line właśnie.

PS. Jako "prawdziwy patriota" ;) polecam Kiepurze weryfikację znaczenia wyrażenia "polityczna poprawność". :P
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 11-06-2014, 23:44   

TomekW napisał/a:
Pawko IRL napisał/a:
i tak na marginesie :) koordynator z wysp TomekW-pamiętasz naszą rozmowe dobre kilka miesięcy temu na ten temat??? :)

Pamiętam. Myślałem, że wówczas wyjaśniłem sprawę jak należy, ale widać myliłem się...

skoro uważasz że mówiłeś mi inaczej i się myle to proszę powiedz jak jest na prawde,szczerze-chętnie się dowiem jaka jest tajemnica rejestracji CR w store.acmilan.com
podejrzewam że wielu innych również,choć raczej jestem pewien że rozmawialiśmy wtedy właśnie nt obywateli Włoch.a może coś po prostu przekręciłem,nie mówie że nie :)
z ciekawości wysłałem e mail na skrzynke store i zaciekle uważają że można się bez problemu zalogować a mnie z systemu ciągle wywala

Veerapan,przyjacielu-"gościu" jeszcze raz przeczytaj o czym pisał JacekACM83 wtedy dopiero atakuj ok? a tak w ogóle nie wiem czy się orientujesz że Milan Store a store.acmilan.com to całkiem dwa inne sklepy.wiesz może dlaczego?
kapiACM i odpowiem Ci na Twoje pytanie- nie znam paragrafu,linka regualminu czy zapisu.sugerowałem się rozmową z Tomkiem i tyle.pasuje? :)możesz dalej ze mnie szydzić ale już proszę Cię tylko,nie pisz do mnie/o mnie czy koło mnie :)
Ostatnio zmieniony przez Pawko IRL 12-06-2014, 11:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 12-06-2014, 08:27   

Pawko IRL napisał/a:
Veerapan,przyjacielu-"gościu" jeszcze raz przeczytaj o czym pisał JacekACM83 wtedy dopiero atakuj ok? a tak w ogóle nie wiem czy się orientujesz że Milan Store a store.acmilan.com to całkiem dwa inne sklepy.wiesz może dlaczego?


Skoro to wiesz to wez dwa oddechy i przeczytaj jeszcze raz jak autor wątku nazwał temat. Potem kolejne dwa oddechy i przeczytaj co napisałem w kwestii tego, że ktoś sugerując się tematem przeczyta Twoją informację o tym, że jak się nie jest Włochem to nie może liczyć na zniżki z tytułu posiadania CR.

Przepraszam, że zwrócenie Ci uwagi na to, że wypowiadając się nieściśle przez co narażasz późniejszych czytelników na straty odbierasz jako atakowanie Cie.
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 12-06-2014, 18:09   

Pawko IRL napisał/a:
kapiACM i odpowiem Ci na Twoje pytanie- nie znam paragrafu,linka regualminu czy zapisu.sugerowałem się rozmową z Tomkiem i tyle.pasuje? :)możesz dalej ze mnie szydzić ale już proszę Cię tylko,nie pisz do mnie/o mnie czy koło mnie :)

Jak mógłbym z Ciebie szydzić nie pisząc o Tobie? Ale już poważnie: ja z Ciebie nie szydzę, ja tylko zadałem Ci pytanie, poprosiłem o dowód na Twoje twierdzenie. A Ty sam z siebie szydzisz swoimi wypowiedziami, gdzie bardziej niż meritum sprawy interesuje Ciebie rozmówca.

I wracam do tematu: nie jest prawdą, że rabat na stronie store.acmilan.com na CR mają tylko Włosi. Wiem, że są osoby (Polacy), które zamawiały karty w pierwszej turze, jak np. ja, które z powodzeniem wprowadziły numer karty i otrzymały zniżkę. Dlatego swoją wypowiedzią wprowadziłeś ludzi w błąd.

Sądzę, że reszta (osoby z CR z późniejszych tur) nie ma rabatu z powodu... zwykłego włoskiego bałaganu (wbrew twierdzeniom Prawdziwych Antypolaków, Polska to nie jest jedyny kraj na świecie, gdzie dzieją się rzeczy niezrozumiałe czy głupie), bo później ktoś coś... Chociaż owszem, to tylko moja hipoteza badawcza.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-06-2014, 21:26   

Też nie macie o czym gadać...

Veer: napisałem tylko jak to zrozumiałem (dlatego dziwi mienia jałowa dyskusja), nie musisz od razu tłumaczyć co myślą inni.
Bo nie wiesz :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 14-06-2014, 13:59   

Pawko IRL napisał/a:
skoro uważasz że mówiłeś mi inaczej i się myle to proszę powiedz jak jest na prawde,szczerze-chętnie się dowiem jaka jest tajemnica rejestracji CR w store.acmilan.com
podejrzewam że wielu innych również,choć raczej jestem pewien że rozmawialiśmy wtedy właśnie nt obywateli Włoch.a może coś po prostu przekręciłem,nie mówie że nie :)
z ciekawości wysłałem e mail na skrzynke store i zaciekle uważają że można się bez problemu zalogować a mnie z systemu ciągle wywala


Przecież to było wyjaśniane już kilka razy na forum... Zdaniem AIMC osoby mieszkające poza granicami Włoch otrzymują karty o ograniczonej funkcjonalności. Ma to oznaczać, że nie możemy korzystać z funkcji bankowych (co akurat można zrozumieć) i programu lojalnościowego (co jest moim zdaniem dość dziwne), czyli opcji dostępnych dla mieszkańców (a nie obywateli!) Italii. Jeśli więc dostałeś taką kartę, to możesz próbować ją rejestrować jeszcze milion razy, a i tak nigdy nie zadziała.

Oczywiście jest możliwe, że AIMC po prostu nas zbyło taką odpowiedzią, bo powpisywali w naszych wnioskach wzięte z dupy codice fiscale i dobrze wiedzą, że bez tego nie można zarejestrować karty online. W moim przypadku podanie prawidłowych danych powoduje wyświetlenie komunikatu, że taka karta nie istnieje, co jest dość dziwne, bo były na nią wgrywane karnety i problemu nie było...

Chciałbym również wyraźnie zaznaczyć, że mówię o rejestracji CR, a nie o sytuacji, gdzie numer karty można wpisać do formularza jako zwykły kod rabatowy lub gdy wystarczy pomachać kartą pani stojącej za ladą...
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 04-07-2014, 09:58   

kapiMCP napisał/a:
nie jest prawdą, że rabat na stronie store.acmilan.com na CR mają tylko Włosi. Wiem, że są osoby (Polacy), które zamawiały karty w pierwszej turze, jak np. ja, które z powodzeniem wprowadziły numer karty i otrzymały zniżkę. Dlatego swoją wypowiedzią wprowadziłeś ludzi w błąd.

w takim razie mógłbyś napisać w jaki sposób zarejestrowałeś swoją karte?chętnie zrobił bym to samo z moją bo od samego początku niestety ta opcja jest dla mnie niedostępna.

dzięki Tomek.jak zawsze konkretnie,na temat i bez zbędnej napinki ;)może zle to wcześniej ująłem nt tego Włocha ale wciąż chyba wszyscy (no prawie;)) wiedzieliśmy o co mi chodzi,czyli to co napisałeś że
TomekW napisał/a:
Zdaniem AIMC osoby mieszkające poza granicami Włoch otrzymują karty o ograniczonej funkcjonalności. Ma to oznaczać, że nie możemy korzystać z funkcji bankowych (co akurat można zrozumieć) i programu lojalnościowego (co jest moim zdaniem dość dziwne), czyli opcji dostępnych dla mieszkańców (a nie obywateli!) Italii. Jeśli więc dostałeś taką kartę, to możesz próbować ją rejestrować jeszcze milion razy, a i tak nigdy nie zadziała.


przepraszam jeśli kogoś wprowadziłem w błąd choć np. Kiepura od początku wiedział o co chodzi,większość pewnie też-kapi,veer-nie wierze że Wy również nie,po prostu trzeba było trochę przydymić,prawda? ;)
TomekW napisał/a:
W moim przypadku podanie prawidłowych danych powoduje wyświetlenie komunikatu, że taka karta nie istnieje

u mnie jest dokładnie to samo,więc spytam jeszcze raz jak kapi zrobił że jego CR działa?
i tak na marginesie
może ktoś z zarządu mógłby pomyśleć nt jakiegoś zapytania odnośnie tej sprawy,bo taka zniżka w store to fajna sprawa,tymbardziej że pewnie wiele osób robi tam zakupy ;)pisałem z 2 meile do nich ale wiadomo-cisza-bo kto tam się przejmuje jakąś jednostką,ale np. taki już oficjalny list od stowarzyszenia mógłby coś zdziałać i może akurat by to poprawili
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl