Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Juventus 21.09.2014
Autor Wiadomość
naMbuZ 


Nr legitymacji: MCP 714
Wiek: 41
Skąd: Niepołomice
Wysłany: 08-09-2014, 11:04   

Znamy już mniej więcej przybliżoną ilość osób zapisnych na wyjazd ?
_________________

 
 
 
seq17 

Wiek: 30
Skąd: Trzebinia
Wysłany: 09-09-2014, 01:22   

Skyler, ja jestem z Małopolski i się wybieram :)
 
 
naMbuZ 


Nr legitymacji: MCP 714
Wiek: 41
Skąd: Niepołomice
Wysłany: 09-09-2014, 01:49   

seq17, czyli wiesz że jedziesz ? można wiedzieć skąd ?
_________________

 
 
 
gigi 

Nr legitymacji: MCP 330
Wiek: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-09-2014, 07:04   

Panowie spokojnie,narazie nikt jeszcze nie wie czy jedzie. Mcp na podstawie tego ile osob sie zapisało wystapi do Wloch o odpowiednia ilosc biletow i dopiero bedzie wszystko jasne kiedy bedziemy wiedziec ile od nich dostaniemy wejściówek. Kilka dni to na pewno potrwa
 
 
seq17 

Wiek: 30
Skąd: Trzebinia
Wysłany: 09-09-2014, 13:11   

aaa, czyli tak to działa, ja się już napalilem jak arab na kurs pilotażu :D ja nowy i jeszcze bardzo niepoinformowany :/
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 09-09-2014, 14:45   

Date sobie zmiencie w temacie, zebyscie nie pojechali o dzien za pozno :>
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Skyler 


Skąd: małopolska
Wysłany: 09-09-2014, 16:36   

seq17, odczytaj pw.

Jakby ktoś jeszcze z małopolski się wybierał to piszcie. Zawsze to raźniej razem jechać.
 
 
naMbuZ 


Nr legitymacji: MCP 714
Wiek: 41
Skąd: Niepołomice
Wysłany: 09-09-2014, 16:38   

Nie wiem czy będę jechał czy nie bo wciąż nie ma nawet ilości osób które wpłaciły kase.
_________________

 
 
 
Shevcento 

Wiek: 28
Skąd: Kielce
Wysłany: 09-09-2014, 22:23   

Ja z kolegą wybieram się na mecz z Juve i jesteśmy pewni wyjazdu. Mieszkamy w świętokrzyskim także obok Was. Jak coś to możemy się zgadać, co do wyjazdu, ale z tym to zostało jeszcze trochę czasu, żeby się dogadać.
 
 
naMbuZ 


Nr legitymacji: MCP 714
Wiek: 41
Skąd: Niepołomice
Wysłany: 09-09-2014, 22:34   

Z maila którego otrzymałem rozumiem że wyjazd się odbędzie, dlatego pytam kto jedzie z Krakowa lub okolic? Może ktoś wybiera się autem i ma miejsca , oczywiście dokładam sie do wszelkich kosztów podróży do Poznania.
_________________

 
 
 
Skyler 


Skąd: małopolska
Wysłany: 09-09-2014, 23:56   

Myślę, że najtaniej i najszybciej będzie gdy wybierzemy się pociągiem. Pozostaje tylko wybrać którym.
 
 
seq17 

Wiek: 30
Skąd: Trzebinia
Wysłany: 10-09-2014, 00:16   

tym o 6 rano, pkp lubi płatać figle a wolałbym się nie spóźnić na wyjazd o którym marzyłem 10 lat :)
 
 
naMbuZ 


Nr legitymacji: MCP 714
Wiek: 41
Skąd: Niepołomice
Wysłany: 10-09-2014, 01:11   

http://www.blablacar.pl/p...PODROZNIK_OFFER a co powiecie na coś takiego ?
_________________

 
 
 
Skyler 


Skąd: małopolska
Wysłany: 10-09-2014, 14:54   

Tez bym był za tym żeby jechać tym o 6. To jesteśmy umówieni, resztę ustalajmy juz na priv żeby nie rozwalac tematu. :)
 
 
wojtek009 

Nr legitymacji: MCP 1500
Skąd: Toruń
Wysłany: 10-09-2014, 15:23   

Ktoś z okolic Torunia wybiera się na mecz? : )
 
 
lenio 

Nr legitymacji: MCP 075
Skąd: Zamość/Szczecin
Wysłany: 10-09-2014, 16:19   

czy Szczecin się rusza na ten wyjazd??????
 
 
Skyler 


Skąd: małopolska
Wysłany: 10-09-2014, 19:46   

Jak coś to zmiana planów. Kraków jedzie pociągiem o 7:53. Więcej informacji na priv.
 
 
damianek19922 

Wiek: 32
Skąd: Oświęcim/Kraków
Wysłany: 10-09-2014, 20:51   

Jestem na urlopie we Włoszech właśnie w tych dniach kiedy jest mecz Milan-Juve ale nie mam biletu.. nie orientuje się ktoś czy będzie można jeszcze w kasach coś kupić, albo czy będą stały jakieś koniki przed stadionem?
_________________
czerwono-czarne życie
 
 
 
chareck 

Wiek: 39
Skąd: Lublin
Wysłany: 11-09-2014, 23:26   

Witam. Czy ktoś może wyrusza na mecz z Juve z Lublina lub okolic? Z chęcią bym się dołączył.
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-09-2014, 01:39   

damianek19922 napisał/a:
Jestem na urlopie we Włoszech właśnie w tych dniach kiedy jest mecz Milan-Juve ale nie mam biletu.. nie orientuje się ktoś czy będzie można jeszcze w kasach coś kupić, albo czy będą stały jakieś koniki przed stadionem?

Najtańsze bilety na Juve masz po 26 euro i cały czas są dostępne.
Od tego sezonu bez żadnych kart kibica możesz kupić przez sieć do 4 biletów na każdy mecz Milanu u siebie, na dowolny sektor oprócz tego dla przyjezdnych. Z resztą, ustawa ta dotyczy całej ligi, od Rzymu przez Turyn czy Mediolan. Jedna karta kredytowa = od 1 do 4 biletów na mecz.
http://tickets.acmilan.co...hase/match_list

Po zaakceptowaniu płatności normalnie dostajesz wejściówkę na maila, bez żadnego pośrednictwa, po zwykłych cenach i bez ściemniania w kasach, że tanie strefy uległy wyprzedaniu, bo wszystko wybierasz i załatwiasz sam, w tym systemie biletowym, z dowolnego miejsca świata. Nie musisz być ani Włochem, ani stać w kolejce po bilet, ani czekać na grupy zorganizowane z wątpliwościami, czy wyjazd się odbędzie, czy nie.

Cytat:
All tickets will be sent to the email address, each individual will receive their own. Please check that all addresses inserted are correct or modify details by going back to the section Insert details.
Below is a summary of the details of the purchase.



Jakby ktoś był w okolicy w czasie, gdy Milan gra na wyjeździe to biletów w ten sam sposób powinien szukać tutaj, również można zamówić do 4 sztuk na jedną kredytówkę, z tym że trzeba się liczyć z siedzeniem na sektorach gospodarzy, co najwyżej w okolicach miejsc dla gości, ale zawsze jest to jakaś opcja, jeśli tylko taki mecz Wam odpowiada:
https://www.listicket.com...tml?idMan=10461
 
 
naMbuZ 


Nr legitymacji: MCP 714
Wiek: 41
Skąd: Niepołomice
Wysłany: 13-09-2014, 17:30   

Mam takie pytanko odnośnie wyjazdu, czy można na stadion wnieść jakikolwiek plecak ?
_________________

 
 
 
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 13-09-2014, 19:54   

Nie miałem z tym do tej pory nigdy problemu.
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
Rafalonzo 

Skąd: Białystok
Wysłany: 13-09-2014, 22:22   

Ja mam parę pytań :P Czy jedzie ktoś z Białegostoku lub później z Warszawy do Poznania ? (i kiedy zostanie przedstawiona lista osób które jadą i jakieś dokładniejsze informacje ?)
 
 
Długi 

Nr legitymacji: MCP 1100
Wiek: 28
Skąd: Kielce
Wysłany: 14-09-2014, 07:51   

My z Kielc jedziemy we dwóch pociągiem do Warszawy i ze stolicy o 10.50 bodaj jest PKP do Poznania
 
 
 
Skyler 


Skąd: małopolska
Wysłany: 14-09-2014, 19:22   

Nie wiecie może czy legitymacja i ewentualny szalik, będą do odbioru w Poznaniu czy zostaną nam wysłane jeszcze przed wyjazdem?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl