Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Dostęność/cena biletów na derby/mecz z Udinese.
Autor Wiadomość
pio9322 

Wiek: 31
Skąd: Piława Dolna
Wysłany: 08-08-2014, 01:57   Dostęność/cena biletów na derby/mecz z Udinese.

Witam wszystkich Milanistów !
Pod koniec października planuję wylot z siostrą na weekend do Mediolanu, oczywiście nie ma mowy żebym przegapił mecz mojej ukochanej drużyny ;) W grę wchodzą mecz z Udinese oraz derby z Interem. Termin bardziej odpowiadający to derby, już nie wspominając o osobistych preferencjach... Tylko nie wiem czy będę w stanie kupić bilety na ten mecz na miejscu. Mecz jest w niedzielę my będziemy w Mediolanie zapewne w piątek popołudniu/wieczorem i teraz pytanie czy na 99,9% (muszę mieć pewność, że będę na SS,bo to 90% szczęścia z tego wyjazdu ) dostanę bilety na miejscu. Druga sprawa to cena biletów , ile mniej więcej zapłacę za miejsca , z których w miarę komfortowo mogę oglądać mecz (musi być któraś z trybun wzdłuż linii bocznej, myślę że 2 z 3 pierścieni) i jak wygląda różnica w tej cenie pomiędzy meczem z Udinese , a Interem?
Prosiłbym bardzo o jak najszybsze odpowiedzi, ponieważ ceny biletów lotniczych rosną z dnia na dzień, więc chcemy zabookować bilety jak najszybciej (prawdopodobnie dzisiaj (piątek) wieczorem) .
P.S. Aby zakupić bilet na mecz w Mediolanie potrzeba jakiejś specjalnej karty kibica, cuore rossonero czy coś takiego ?
_________________
Milano siamo noi, solo noi!
 
 
kwasky 

Nr legitymacji: MCP 378
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 08-08-2014, 11:19   

Hej

Jesli nie będzie organizowanego wyjazdu MCP to zawsze możesz poprosić o pomoc w kupnie biletu właśnie MCP, oczywiście jesli Ty i siostra jesteście członkami MCP.
Bilet na Udinese pewnie bez problemu da się kupić przed meczem, ostatnio stadion świeci pustkami, zwłaszcza na tych miejscach wzdłuż lini bocznej.
Na debrach radziłbym nie liczyć na kasy stadionowe tylko zadziałać odpowiednio wcześnie.
Ostatnio na CurvaSud na derbach płaciłem ok. 120 pln, podejrzewam więc, że Rosso i Arancia będą ok, dwa razy droższe.

P.S. na Derbach będę na 99%, więc może sie jakoś zgadamy na Hotel?

Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl