Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Karta Cuore Rossonero
Autor Wiadomość
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 18-08-2014, 22:35   

próbowałem już z innej przeglądarki myśląc że to jest problem (stare doświadcenia z Ryanair em ;) ) ale dalej lipa nie mogę dokończyć procesu przez brak kraju wydania dokumentu,którego po prostu nie mogę wpisać....
ktoś jeszcze próbował ???
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 21-08-2014, 13:40   

cisza....
 
 
Viking1899 

Nr legitymacji: MCP 1290
Wiek: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-08-2014, 15:35   

Widocznie nike nie próbował ;P
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 27-08-2014, 12:06   

rozgryzłem to ;)
kraj wydania dokumentu wyskakuje na samym końcu jak uzupełnione zostaną w pierwszej kolejności wszystkie inne dane :)
a teraz pytanie jak można sprawdzić ważność karty,bo po co mam ją odnawiać jeśli może stara jest jeszcze ważna? ktoś wie?
w moim przypadku wyskoczyło €22,10 za odnowienie karty
od razu dodam że nie mam daty ważności na karcie gdyby zaraz komuś "mądremu" przyszło mnie tutaj zaraz kierować do sprawdzenia karty :P
i jeszcze coś takiego
http://www.cuorerossonero...Name=1.scadenza
 
 
eMTi 80 


Nr legitymacji: MCP 1256
Wiek: 43
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 27-08-2014, 13:39   

to mnie właśnie zastanawia - skoro mam kartę z ostatniej tury to raczej nie straciła ważności (faktycznie nie ma na niej żadnej daty) więc dlaczego miałbym ponosić dodatkowe koszta za duplikat ?
_________________
Podobno jestem z Marsa
i jak on mam swój 'darkside'...
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 26-09-2014, 16:59   

i co ktoś wie jak można sprawdzić ważność karty?
 
 
Milan 


Nr legitymacji: MCP 276
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 18-10-2014, 20:13   

Jakby ktoś chciał wyrobić sobie Cuore on-line to od dnia złożenia zamówienia do odebrania przesyłki mija jakieś 10 dni. Przynajmniej teraz, gdy nie jesteśmy na topie :)
To tylko tyle, że podałem adres do wysyłki we Włoszech więc do Polski może być to ciut dłużej.
_________________
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 19-10-2014, 11:49   

do mnie do Irlandii szła 2 dni,kurier DHL
 
 
wojtek009 

Nr legitymacji: MCP 1500
Skąd: Toruń
Wysłany: 20-10-2014, 16:26   

wiadomo coś kiedy można spodziewać się otrzymania CR na które zapisy były w kwietniu ?
 
 
Milan 


Nr legitymacji: MCP 276
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 24-10-2014, 07:19   

Pawko IRL, wow, a kiedy zamawiałeś? Mnie co poniektórzy straszyli, że będę musiał czekać ponad 2 miesiące :P Ale najwidoczniej już mają większy luz i wyrabiają CR od zaraz.
_________________
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 24-10-2014, 08:29   

zamawiałem na początku października.nie wiem jak to tam u nich jest,ja wymieniałem swoją starą która straciła ważność na nową.wszystko on line,bez problemu.pierwszy raz jak zamawiałem CR przez MCP to czekało się bodajże rok ;)
 
 
Milan 


Nr legitymacji: MCP 276
Wiek: 38
Skąd: Kielce
Wysłany: 24-10-2014, 19:44   

Spoko, moja z MCP tak samo "szła", ale ponoć nie traci nigdy ważności :D
_________________
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
 
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 25-10-2014, 06:48   

moja jakoś niestety straciła...
 
 
orzeu 

Wiek: 35
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: 10-11-2014, 10:06   

Witam,
chciałbym się dostać na derby i kupić bilety online. Z tego co widzę w dniu dzisiejszym można takowe bilety kupić, ale trzeba podać dane karty Cuore Rossonero, której nie posiadam. Poratuje mnie ktoś kto nie leci na mecz i udostępni dane swojej karty, zebym mógł sobie kupić 2 bilety? Chętnie zapłacę nawet za taką przyjemność - jestem akurat wtedy w Mediolanie i aż żal byłoby nie skorzystać z okazji i nie zagościć na derbach.

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc. Poratujcie!
Ostatnio zmieniony przez orzeu 10-11-2014, 12:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lukasz_Pszow 

Skąd: Pszów
Wysłany: 10-11-2014, 10:33   

Cześć,
Mam taką samą prośbę, jak kolega orzeu. Wybieram się na derby, lecz na chwilę obecną potrzebne są dane z karty.
Byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie danych, potrzebnych do zakupu biletu.
Oczywiście zobowiązuję się w jakiś sposób odwdzięczyć;)

Pozdrawiam,
Łukasz.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 10-11-2014, 19:00   

co z tego, ze ktos wam poda dane swojej karty? Bilet jest wgrywany na karte wiec ta osoba musialaby dac wam swoja karte, a nie tylko dane karty.
 
 
 
Lukasz_Pszow 

Skąd: Pszów
Wysłany: 10-11-2014, 19:46   

Aha. No to lipa... Dzięki za informację.
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-11-2014, 19:00   

SonaR napisał/a:
co z tego, ze ktos wam poda dane swojej karty? Bilet jest wgrywany na karte wiec ta osoba musialaby dac wam swoja karte, a nie tylko dane karty.

Jeśli osoba pożyczająca dane z CR również by chciała jechać, to jej bilet nabity jest na kartę, a następne trzy drukuje się w domu z pliku przychodzącego na maila, bez karty.
W innym przypadku pozostali chętni muszą się zrzucić i opłacić koszta tej pierwszej osobie, na którą jest karta, nawet jeśli właściciel na mecz nie jedzie, reszta uczestników do niczego jej nie potrzebuje, poza etapem płatności/rezerwacji. W ten sposób można nabić 1 bilet na kartę + kupić przez internet 3x bilet do samodzielnego wydruku w domu, a każdy z nich przyjdzie na osobne dane i osobny adres e-mail.
Maksymalny zestaw to 1x bilet na CR+3x bilet bez CR.

Do tej pory cyrk z biletami jest tylko na derby, na Juve można było normalnie kupować w otwartej sprzedaży online, z dowolnego miejsca na ziemi, gdzie działa internet ;)
Kosztowały 20-kilka euro i nie było problemów z dostępnością w wolnej sprzedaży, ani wymogów w postaci rezerwacji i kupna pierwszego z biletów na Cuore Rossonero, po prostu wolna sprzedaż.

Tego typu systemy wdrożono odgórnie wraz ze startem tego sezonu, chcąc zachęcić rzekomo więcej rodzin z dziećmi, czy też wycieczek turystycznych do odwiedzania opustoszałych, włoskich stadionów, nie ma już żadnych głupich nakazów zakupu biletów w punktach na miejscu, przez obywateli Włoch, czy jakichś innych cyrków.
Załatwiasz sobie wszystko w domu, w momencie jak planujesz wyjazd, bo z biletami nawet tymi najtańszymi(oprócz derbów) nie ma na tak duży stadion jak San Siro żadnego problemu.

Do wejścia na sektory gospodarzy nie potrzeba żadnych kart, obowiązują one tylko na sektory gości i takiego biletu bez podania numery karty kibica, oraz klubu, który ją wydał, nie nabędziemy przez sieć.
Dotyczy to całego kraju, nieistotne, czy mecz Romy, Milanu, czy kogoś innego z ligi.

Na każdy mecz bilet można zamówić odpowiednio wcześnie w formie elektronicznej, pod warunkiem, że na największe hity całej puli nie wykupią ludzie z kartami, którzy mogą to robić wcześniej, niż osoba z zewnątrz. San Siro jest duże i tak jak pisałem, pula w wolnej sprzedaży przez neta była nawet na mecz z Juve, a koszt wejściówki poniżej 100zł.

Niestety, na sam mecz z Interem wolna sprzedaż, o ile coś zostanie, ruszy dopiero 15-go listopada. Wtedy nie trzeba płacić za bilet nabity na kartę, by dokonać dla siebie zakupu bez niej.

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj, strony 2, 3 i 4.
http://www.acmilan.pl/for...p=164562#164562
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 12-11-2014, 23:32   

Cytat:

Niestety, na sam mecz z Interem wolna sprzedaż, o ile coś zostanie, ruszy dopiero 15-go listopada


Nie jest to takie niestety bo kryja sie za tym scisle i konkretne zamierzone dzialania i nie jest to rowniez zaden cyrk. Na Juve mozna bylo kupowac z kazdego miejsca na ziemi, na Napoli mozna bylo kupowac z kazdego miejsca na ziemi itd itd. I gdybys byl na tych meczach to rozumialbys teraz dlaczego sprzedaz biletow na Inter robiona jest wreszcie w taki sposob jak teraz.

Chodzi o to, by w jak najwiekszym stopniu uniemozliwic zakup biletow kibicom przeciwnej druzyny, ktora gra na San Siro z Milanem i wlasnie dlatego sprzedac biletow tylko i wylacznie dla posiadaczy kart cuore rossonero zostala maksymalnie przeciagnieta. Wczesniej bylo tak, ze bardzo szybko zaczynala sie otwarta sprzedaz i bilety mogl kupic kazdy z kazdego miejsca na ziemi, gdzie tylko dziala internet itd.
W wyniku takich dzialan, w momencie kiedy Juventus strzelil gola, mialo sie wrazenie, ze jest sie na obcym terenie bo przynajmniej 1/3 stadionu jesli nie wiecej ryknela z radosci uciszajac cale San Siro. Po tym meczu spadla na Milan spora krytyka ze strony kibicow, ze niedopuszczalne sa sytuacje, kiedy obca druzyna strzela gola i nagle okazuje sie, ze 1/3 stadionu to juventini, napoletani czy inni intruzi.
W zwiazku z tym sprzedaz biletow na derbach wyglada zupelnie inaczej i ciezko jest nabyc bilet nie posiadajac karty cuore rossonero. Dzieki temu problem z nabyciem biletow na ten mecz maja rowniez interisci (o ile nie maja dobrych znajomych milanistow z kartami CR), ktorzy wczeniej normalnie mogli sobie je kupowac na sektory neutralne.

owszem, mozna od kogos "pozyczyc" karte i wziac na jego karte bilety, ale trzeba zaplacic wtedy za ten czyjs bilet bo na niego sie nie wejdzie, chyba ze stawi sie pod San Siro z karta tej osoby i zrobi sie zmiane nazwiska.
 
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 13-11-2014, 01:43   

Niezbyt się zrozumieliśmy.
Dla pytającego w tym temacie o kartę "niestety" - kolega chciał właśnie kibicując Interowi pożyczyć kartę kogoś z Milanu celem zakupu biletów na sektory gospodarzy.

Czasem może się okazać, że złożenie się w trójkę na ten "martwy" bilet wbity na CR wyjdzie niektórym taniej, niż szukanie biletów u koników, czy na portalach sprzedających je z przebitką.
Zgadzam się, że po golu dla Juve na San Siro było coś nie w porządku, do końca meczu słychać było już tylko doping tych, którzy sympatyzują z ekipą z Turynu i to niekoniecznie z sektora gości, bo było ich znacznie więcej.
Uniemożliwiać to klub może przedsprzedaż dla obcych, ale tylko na te najbardziej hitowe mecze, w innym przypadku i tak wszyscy chętni są pewni wejścia na stadion, z racji sektorów świecących pustkami, które jednak lepiej komuś sprzedać, a wolna sprzedaż prędzej czy później nastąpi...

Poza kluczowymi meczami LM, większość stadionu zapełnia się tylko jak przyjeżdża Juve i na derby z Interem, choć zdarzały się mecze, że na najwyższych kręgach zostawało trochę wolnych miejsc.
Ostatnie derby jako gospodarz, przyciągnęły 73 tys widzów, czyli kompletu nie było, mecz z Napoli tylko 50 tysi, więc przeciągać sprzedaż zamkniętą można jedynie będąc pewnym bardzo wysokiej frekwencji. Przy braku wyników, takiej pewności nie dają nawet derby, na których do kompletu wiosną brakowało co najmniej 5000-6000 ludzi.
 
 
rangiz 


Nr legitymacji: MCP 874
Skąd: Poznań
Wysłany: 17-11-2014, 17:26   

Bilety na derby normalnie dostępne bez kart, od 26 euro.
http://tickets.acmilan.co...hase/match_list

Jak ktoś się zagapi to za chwilę będzie siedział za karę na zielonej :)
 
 
cukiel 

Wiek: 30
Skąd: Palowice
Wysłany: 20-11-2014, 15:36   

temat pewnie już był wałkowany ale... jeśli zamawiam CR przez oficjalną stronę Milanu, ile będe na nią czekał? tak na oko ;)
 
 
 
wojtek009 

Nr legitymacji: MCP 1500
Skąd: Toruń
Wysłany: 02-12-2014, 15:23   

takie pytanie czy jak się wyrabia CR samemu przez internet to trzeba mieć konto walutowe w euro żeby za nią zapłacić czy można polskimi zapłacić?
 
 
Pawko IRL 


Nr legitymacji: MCP 951
Wiek: 41
Skąd: San Siro
Wysłany: 02-12-2014, 16:05   

wystarczy abyś miał karte którą będziesz mógł zapłacić czyli Visa itp. a obojętnie już z jakiego banku
 
 
siara 


Skąd: Olsztynek
Wysłany: 29-10-2015, 16:22   

Cześć, podpowiecie mi ile mniej więcej wynosi prowizja za płatność kartą przy zamawianiu Coure? Mam kartę w mbanku, ciężko jest mi znaleźć jakieś konkretne informacje ile pobiorą za płatność za granicę, a chciałbym wiedzieć chociaż orientacyjnie ile banki za to pobierają.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl