Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Frosinone - Milan 20/12/2015
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 17-11-2015, 17:48   Frosinone - Milan 20/12/2015

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=381
 
 
 
damianek19922 

Wiek: 32
Skąd: Oświęcim/Kraków
Wysłany: 18-11-2015, 13:32   

Powiedzcie mi jak to jest z ta karta cuore rossonero? Cały czas na mecze wyjazdowe z MCP jest ona wymagana a ja byłem z tamtym roku na meczu Cesena-Milan na wlasna reke i normalnie wszedlem na mecz bez tej karty.. wymagany byl tylko jakis dowód tożsamości i przede mną jak patrzyłem żaden kibic, który kupował bilet przed meczem nie legitymował się kartą tylko najczęściej dowodem osobistym. Pozdrawiam
_________________
czerwono-czarne życie
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 18-11-2015, 13:48   

musiales byc na sektorze kibicow Ceseny.

My wchodzimy na sektor kibicow Milanu i zaden inny sektor nas nie interesuje.
W zwiazku z tym karta Cuore Rossonero jest wymagana i konieczna.
Niemozliwe jest bys kupil bilet bez karty Cuore Rossonero bilet na sektor kibicow Milanu poniewaz w momencie kupna biletu trzeba podac jej numer, a dodatkowo jest ona kontrolowana przy wejsciu na sektor.
 
 
 
damianek19922 

Wiek: 32
Skąd: Oświęcim/Kraków
Wysłany: 18-11-2015, 15:18   

Właśni nie.. Po tym co się naczytałem w postach i wiadomościach na stronie MCP pojechałem do Ceseny rok temu z myślą, że bedę musiał się zadowolić miejscem na sektorze kibiców gospodarzy, ale już w pociągu do Ceseny spotkałem kibiców Milanu, którzy tak jak ja jechali na mecz i powiedzieli mi, że karta jest nie wymagana więc na 2 h przed meczem poszedłem z nimi do budki z biletami, która była ustawiona za sektorem gości i ukazując dowód tożsamości, którym był w tym przypadku paszport.. kupiłem bilet na sektor gości. Nawiązuję do tego tematu teraz ponieważ, mam przyjaciela z liceum który obecnie mieszka w Modenie i wybieram sie poczatkiem grudnia do niego, żeby zobaczyć mecz z Carpi, który będzie rozegrany właśnie w Modenie i teraz nie wiem czego się spodziewać bo moje doswiadczenie gryzie się z tym co piszesz.
_________________
czerwono-czarne życie
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 18-11-2015, 16:33   

to co piszesz jest po prostu zwyczajnie niemozliwe. jesli faktycznie tak bylo to musialo dojsc do wielkiego przeoczenia aczkolwiek to jest na tyle niemozliwe, ze dalej uwazam, ze musiales siedziec na sektorze neutralnym, ktory byl po prostu mieszany z innymi nielicznymi kibicami Milanu, ktorzy nie maja karty.

Jesli natomiast faktycznie byles w mlynie to trafila Ci sie sytuacja jedna na milion, ktora do zmiany przepisow raczej Ci sie nie powtorzy. Karta Cuore Rossonero jest konieczna nie tylko do wejscia na sektor gosci, ale rowniez do zakupu biletu na sektor gosci, poniewaz do systemu wprowadza sie jej numer i bez tego system nie przechodzi dalej.
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 16-12-2015, 22:56   

do uczestnikow wyjazdu zostal wyslany mail ze szczegolowymi informacjami. Prosze o sprawdzenie skrzynek mailowych
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl